NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Yikes, 😛 na kinek romlik a mérlege 😀


dande
keresd a kakukktojást 😀
Löfli
A Cardinals nem másolja a többieket. A Cardinals fasza gyerek 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Yikes, 😛 na kinek romlik a mérlege 😀


dande
keresd a kakukktojást 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Steelers továbbjutásán kívül külön öröm, h Mike Hilton a Bengalst, Steven Nelson az Eaglest rájátszásba vitte! Míg Bud Dupree az AFC legjobb mérleggel rendelkező csapatévá tette a Titans! 🙃
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
szerintem azért egy picit unfair ez a hétfői meccs
NB2
Én is örültem volna, ha esetleg már szombat este 7-től kezdődik a program. 😀
Vrij6
ja tök jó volt tavaly szombat vasárnap 3-3 meccs már este 7től. így meg kedd reggel kell POzni
braxa88
nyilván európaiként szívás, de még így is örülhetünk, hogy van este 7 órás meccs, mert az azért elég korai
gondolom így akkor AFC szombaton, NFC vasárnap lesz 2 hét múlva
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szerintem azért egy picit unfair ez a hétfői meccs
NB2
Én is örültem volna, ha esetleg már szombat este 7-től kezdődik a program. 😀
Vrij6
ja tök jó volt tavaly szombat vasárnap 3-3 meccs már este 7től. így meg kedd reggel kell POzni
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Yikes, 😛 na kinek romlik a mérlege 😀

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
szerintem azért egy picit unfair ez a hétfői meccs
NB2
Én is örültem volna, ha esetleg már szombat este 7-től kezdődik a program. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
szerintem azért egy picit unfair ez a hétfői meccs
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Wild Card menentrend.


A playoff bracket
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most már tudjuk miért alakult úgy a Phins 2021-es szezonja, ahogy. 😀 😀 😀
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
NFC playoff megvan :

1. Packers (Bye)

2. Buccaneers vs 7. Eagles
3. Cowboys vs 6. 49ers
4. Rams vs 5. Cardinals
Heisman
az AFC-ben a Titans első helyén kívül még semmi nem biztos

Chargers W
Pittsburgh @ Kansas City
Los Angeles @ Buffalo
New England @ Cincinnati

Raiders W
Pittsburgh @ Kansas City
New England @ Buffalo
Las Vegas @ Cincinnati

Döntetlen
Las Vegas @ Kansas City
Los Angeles @ Buffalo
New England @ Cincinnati


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
NFC playoff megvan :

1. Packers (Bye)

2. Buccaneers vs 7. Eagles
3. Cowboys vs 6. 49ers
4. Rams vs 5. Cardinals

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 075 — Kinek mit intézett a kormánya
13-as odds a SNF X-re, repül a funbet

Szerkesztette: zacknorb
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Lawtrence Mills mai játéka ékesen bizonyítja, hogy korszakos tehetség, es egy (majdnem) PO-csapat az első kiemelt ellen is le tud tenni kiemelkedő teljesítményt, ha a csapata nem balfaszkodik el mindent.
Sobri Jóska
gabokocka
Ha igy megy tovább le lehet cserélni Mills-t Darnoldra is a mondatban 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lawtrence Mills mai játéka ékesen bizonyítja, hogy korszakos tehetség, es egy (majdnem) PO-csapat az első kiemelt ellen is le tud tenni kiemelkedő teljesítményt, ha a csapata nem balfaszkodik el mindent.
Sobri Jóska
gabokocka
Meg is van, kiért kell idén cserélni a Carolinának. A plébános megszámítja egy első körért. 😊
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Lawtrence Mills mai játéka ékesen bizonyítja, hogy korszakos tehetség, es egy (majdnem) PO-csapat az első kiemelt ellen is le tud tenni kiemelkedő teljesítményt, ha a csapata nem balfaszkodik el mindent.
Sobri Jóska

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
nem nagyon emlékszem h mikor lett volna ilyen gyenge (értsd kevésbé erős) első kiemelt, mint most a titans
braxa88
Mondjuk mi? 😛
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem nagyon emlékszem h mikor lett volna ilyen gyenge (értsd kevésbé erős) első kiemelt, mint most a titans
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem azt, hogy kaptak egy kis ajánlatot, ha pofásan jáccik elviszi kezdőnek a Steelers
sutianap
30 első körért és Tomlinért se adjuk.


Lawtrence mai játéka ékesen bizonyítja, hogy korszakos tehetség, es egy (majdnem) PO-csapat ellen is le tud tenni kiemelkedő teljesítményt, ha a csapata nem balfaszkodik el mindent.
Sobri Jóska
én nem tudom kiszidta itt Lórencet, de nagy hiba volt
sutianap
Aszondod Trevor olvasta Stez fejtegetéseit, felbaszta magát és bosszúból kipasszolta a csapatát a rájátszásból?
Végülis kicsit epic.
Sobri Jóska
Karma is a bitch. Amúgy volt ilyen gondolat a fejemben a héten, hogy ez lesz, de meccs közben a nagy örömködésben nem is gondoltam erre.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Lawtrence mai játéka ékesen bizonyítja, hogy korszakos tehetség, es egy (majdnem) PO-csapat ellen is le tud tenni kiemelkedő teljesítményt, ha a csapata nem balfaszkodik el mindent.
Sobri Jóska
Egy meccs pont nem bizonyít semmit.

Pont arról volt szó, hogy még egy teljes szezon sem mérvadó, irányítók esetében a tisztán látás érdekében akkor egy meccs aztán még annyit sem. Pro-kontra.
ZERO_L
Egy meccs, ahol pont az történik, aminek az ellenkezőjét magyarázzák bőszen a többi meccset nem látók pont azt bizonyítja, hogy tévednek.
Sobri Jóska
Most mondanám, hogy Tebow is nyert már PO meccset, de hát inkább nem magyarázom...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Lawtrence mai játéka ékesen bizonyítja, hogy korszakos tehetség, es egy (majdnem) PO-csapat ellen is le tud tenni kiemelkedő teljesítményt, ha a csapata nem balfaszkodik el mindent.
Sobri Jóska
én nem tudom kiszidta itt Lórencet, de nagy hiba volt
sutianap
Aszondod Trevor olvasta Stez fejtegetéseit, felbaszta magát és bosszúból kipasszolta a csapatát a rájátszásból?
Végülis kicsit epic.
Sobri Jóska
nem azt, hogy kaptak egy kis ajánlatot, ha pofásan jáccik elviszi kezdőnek a Steelers


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 414 — #NoStress
Lawtrence mai játéka ékesen bizonyítja, hogy korszakos tehetség, es egy (majdnem) PO-csapat ellen is le tud tenni kiemelkedő teljesítményt, ha a csapata nem balfaszkodik el mindent.
Sobri Jóska
én nem tudom kiszidta itt Lórencet, de nagy hiba volt
sutianap
Aszondod Trevor olvasta Stez fejtegetéseit, felbaszta magát és bosszúból kipasszolta a csapatát a rájátszásból?
Végülis kicsit epic.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 414 — #NoStress
Lawtrence mai játéka ékesen bizonyítja, hogy korszakos tehetség, es egy (majdnem) PO-csapat ellen is le tud tenni kiemelkedő teljesítményt, ha a csapata nem balfaszkodik el mindent.
Sobri Jóska
Egy meccs pont nem bizonyít semmit.

Pont arról volt szó, hogy még egy teljes szezon sem mérvadó, irányítók esetében a tisztán látás érdekében akkor egy meccs aztán még annyit sem. Pro-kontra.
ZERO_L
Egy meccs, ahol pont az történik, aminek az ellenkezőjét magyarázzák bőszen a többi meccset nem látók pont azt bizonyítja, hogy tévednek.

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Lawtrence mai játéka ékesen bizonyítja, hogy korszakos tehetség, es egy (majdnem) PO-csapat ellen is le tud tenni kiemelkedő teljesítményt, ha a csapata nem balfaszkodik el mindent.
Sobri Jóska
én nem tudom kiszidta itt Lórencet, de nagy hiba volt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Lawtrence mai játéka ékesen bizonyítja, hogy korszakos tehetség, es egy (majdnem) PO-csapat ellen is le tud tenni kiemelkedő teljesítményt, ha a csapata nem balfaszkodik el mindent.
Sobri Jóska
Egy meccs pont nem bizonyít semmit.

Pont arról volt szó, hogy még egy teljes szezon sem mérvadó, irányítók esetében a tisztán látás érdekében akkor egy meccs aztán még annyit sem. Pro-kontra.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/