NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.




Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484

Borbinho
Hamarosan az M4-es közvetítésekben is kiírják, hogy a gyirmóti belsővédő párost hanyadik helyre grade-elik a mennyeiben.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
 amp.dailycaller.com/2021/09/21/survey-washington-football-team-most-negative-fans-nfl?__twitter_impression=true

😄😁
warr_b
Washingon Negatives - tessék meg is van a név!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
@AndrewBrandt

NFL teams can no longer use LA (or Vegas) as a stalking horse in city negotiations, so now they're using locations just outside the city to do so. Cold business.

 twitter.com/AndrewBrandt/status/1443182027944177670


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legkönnyebb és legnehezebb hátralévő menetrendek:

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Most olyat fogok írni amiért legszivesebben szembeköpném magam, de lehet ezek a rookie QB-k jobban járnának ha egy Bamba Jabba Caldwell kezei közé kerülnek mintha egy újonc (ráadásul eddig csak a védelemmel foglalkozó) HC szárnyai alá.
Bazzani
Caldwellt sokan sokszor szidták már, de tényleg beraknád tetszőlegesen akárhova, bármilyen keretből tudna egy év alatt egy 9-7-es mérleget csinálni.
Az előző évi 2-14-esből meg a 14-2-esből is.
Kampman
budget john fox 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Most olyat fogok írni amiért legszivesebben szembeköpném magam, de lehet ezek a rookie QB-k jobban járnának ha egy Bamba Jabba Caldwell kezei közé kerülnek mintha egy újonc (ráadásul eddig csak a védelemmel foglalkozó) HC szárnyai alá.
Bazzani
Caldwellt sokan sokszor szidták már, de tényleg beraknád tetszőlegesen akárhova, bármilyen keretből tudna egy év alatt egy 9-7-es mérleget csinálni.
Az előző évi 2-14-esből meg a 14-2-esből is.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most olyat fogok írni amiért legszivesebben szembeköpném magam, de lehet ezek a rookie QB-k jobban járnának ha egy Bamba Jabba Caldwell kezei közé kerülnek mintha egy újonc (ráadásul eddig csak a védelemmel foglalkozó) HC szárnyai alá.
Amúgy szerintem Mac Jones jó lesz, Fields is magára fog találni (főleg ellenünk), Lawrence meg eddig sem volt tragikus.
Wilson a nagy talány. A gyerek ott olyan szinten fog bekerülni egy rossz spirálba, hogy az önbizalma teljesen lenullázódik és a hatodik fordulóban padon találja majd magát.
Bazzani
Én adok esélyt Saleh-nek, bár tény, elég reménytelenek eddig.
De a culture change általában nem egy szezonos dolog. A Chargersnél pl kurva jól jött ki, hogy egy igen bivaly keret és rookie deales QB mellé jött az edző, aki úgy néz ki illik a képbe.
A Jetsnél van egy ligaalja keret, teljesen új edzői stáb meg egy rookie QB kis suliból.

És kezdett csórikám egy igen jó Panthers védelem ellen, majd utána jött a Pats és BB elleni meccs, majd Fangio Broncosa.
Sokkal nehezebb sorsolást nem nagyon lehetett volna kitalálni neki.

Seth Galinaék beszéltek múlt héten Nate Tice-al egy podcastban, és ott azt említették, hogy úgy tűnik, mintha nem lenne még teljesen biztos a playbookban. Hogy sejti, hogy 10 yardos out-ot fog futni a WR, de megvárja amíg megcsinálja az irányváltást, mert nem biztos magában (nyilván nem minden playben). Ezzel meg pont annyit késik, hogy odaér a védő már.

+ az se szerencsés, hogy kiesett a franchise LT.

ha nem mutat javulást a szezon 2.felében, akkor azért kezdenék aggódni.

Fields esetében Nagy hozzáállása, ahogy a dolgot menedzseli szerintem több, mint aggasztó.
Ha kb semmiben nem segít a rookie QB-jának, nem írja rá a playbookot, akkor minek rakja egyáltalán be, főleg egy Browns ellen?
Azért neg ahogy az OT-iket intézték, elő lehetne venni Pacet.

Az elmúlt ~15 év tapasztalata alapján én úgy vagyok vele, hogy a Pats, 49ers jól funkcionáló szervezetek/csapatok, náluk szerintem kész terv is van/volt a rookie QB-kra.

A másik 3 csapatról kb pont az ellentétjét lehetne elmondani (nem jól funkciónáló csapatok), de látjuk, hogy változik a liga, a Bills is PO-zott és az SB-re hajt, a Browns is, ami az elmúlt ~15 évből 10+x kb elképzelhetetlen lett volna. Nem mellékesen, mindketten rookie deales QB-k alatt indultak el felfelé (igaz a Bills már Tyroddal se volt rossz).

A Bearsnél és a Jagsnél fázok Nagy és Meyer miatt. Saleh HC matériának tűnik, de egyelőre messze nincs meg a keretjük, hogy kb bárki ellen felvegyék a küzdelmet. Első 3 hét után kb az is csoda lenne, ha nyernének meccset.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most olyat fogok írni amiért legszivesebben szembeköpném magam, de lehet ezek a rookie QB-k jobban járnának ha egy Bamba Jabba Caldwell kezei közé kerülnek mintha egy újonc (ráadásul eddig csak a védelemmel foglalkozó) HC szárnyai alá.
Amúgy szerintem Mac Jones jó lesz, Fields is magára fog találni (főleg ellenünk), Lawrence meg eddig sem volt tragikus.
Wilson a nagy talány. A gyerek ott olyan szinten fog bekerülni egy rossz spirálba, hogy az önbizalma teljesen lenullázódik és a hatodik fordulóban padon találja majd magát.

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
A T-Law es Z. Wilson kettos NFL debutalasa eddig nem megy valami tul jol. Full homaly INT-ek tegnap is.
undisputedly
Az újonc irányítók mérlege három forduló után:

Trevor Lawrence: 0-3
Zach Wilson: 0-3
Justin Fields: 0-1
Mac Jones 1-2 (az egy győzelem Wilson ellen)
Davis Mills: 0-
1

a vátesz

vége Manningnak. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?Gyuri34
r.baggio
Ezek a gyerekek szar csapatokba kerülnek, általában vagy most beletanuló, vagy az életükért küzdő leharcolt nimbuszú edzők keze alá, Ráadásul az NFL-en belül is nagyon bonyolultak lettek a rendszerek. Pont most térünk megint át új világra, rengeteg az új elem, amit tanulni kell.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
A T-Law es Z. Wilson kettos NFL debutalasa eddig nem megy valami tul jol. Full homaly INT-ek tegnap is.
undisputedly
Lawrence mellett két másik QB dobott evör a karrierjének első három meccsén legalább 2 INT-t. Aikman és P. Manning.
Nagyon korai még temetni őket, de tény, hogy botrány szarul kezdtek. És Fields is kilátástalan volt tegnap, igaz az O fal előtte értékelhetetlenül dolgozott.
dancogo
Ezek ugy 25-30 eve tortentek. Akkor azert meg kicsit mas volt a tamadojatek jellege.
Nyilvan ez az elso 3 fordulo nem jelenti, hogy ne allna az emlitett kettos elott kiemelkedo NFL palya, de amit eddig letettek asztalra, foleg Wilson, az hatalmas blama.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
A T-Law es Z. Wilson kettos NFL debutalasa eddig nem megy valami tul jol. Full homaly INT-ek tegnap is.
undisputedly
Lawrence mellett két másik QB dobott evör a karrierjének első három meccsén legalább 2 INT-t. Aikman és P. Manning.
Nagyon korai még temetni őket, de tény, hogy botrány szarul kezdtek. És Fields is kilátástalan volt tegnap, igaz az O fal előtte értékelhetetlenül dolgozott.

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
A T-Law es Z. Wilson kettos NFL debutalasa eddig nem megy valami tul jol. Full homaly INT-ek tegnap is.
undisputedly
Az újonc irányítók mérlege három forduló után:

Trevor Lawrence: 0-3
Zach Wilson: 0-3
Justin Fields: 0-1
Mac Jones 1-2 (az egy győzelem Wilson ellen)
Davis Mills: 0-
1

a vátesz

vége Manningnak. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?Gyuri34


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
A T-Law es Z. Wilson kettos NFL debutalasa eddig nem megy valami tul jol. Full homaly INT-ek tegnap is.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tudom, hogy ezt inkább valamelyik fantasy topicba kellene, de azokat annyira nem követem itt.
Meghalt Tags.
Kb. egy hónapja lélegeztetőn volt, COVID...

Kb. őket hallgattam egyedül fantasy témában, mindig egy rendkívül intelligens és jófej ember benyomását keltette, gyászol az industry, borzasztó az egész.


tenorx
Ne is mondd, engem is elegge megutott amikor olvastam tegnap.
38 eves volt es be is volt oltva :/

Nyugodjon bekeben

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tudom, hogy ezt inkább valamelyik fantasy topicba kellene, de azokat annyira nem követem itt.
Meghalt Tags.
Kb. egy hónapja lélegeztetőn volt, COVID...

Kb. őket hallgattam egyedül fantasy témában, mindig egy rendkívül intelligens és jófej ember benyomását keltette, gyászol az industry, borzasztó az egész.

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Monday Night Playoff

wow
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

tenorx
Csak megmentette Darnold pályafutását (is) | még nagyon korai kijelenteni | pont ahogy tervezték.
Olyan ez mint extra súlyokkal edzeni, miután leveti őket magáról az ember, sokkal könnyebbnek érzi magát...
Black_Adder

több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
"This is interesting: The NFL is tinkering with its Super Wild Card Weekend format, I’m told, likely to have it conclude on a Monday night. This means two games Saturday, three games Sunday… and one Monday with a broadcast partner to be determined. Fun change."

Nagyon fán
r.baggio
Még az kéne, hogy a playoffban is legyen TNF, dáböl dö fán

Perception is reality.
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win

tenorx
Csak megmentette Darnold pályafutását (is) | még nagyon korai kijelenteni | pont ahogy tervezték.
Olyan ez mint extra súlyokkal edzeni, miután leveti őket magáról az ember, sokkal könnyebbnek érzi magát...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
"This is interesting: The NFL is tinkering with its Super Wild Card Weekend format, I’m told, likely to have it conclude on a Monday night. This means two games Saturday, three games Sunday… and one Monday with a broadcast partner to be determined. Fun change."

Nagyon fán
r.baggio
Marhára... 🙄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
"This is interesting: The NFL is tinkering with its Super Wild Card Weekend format, I’m told, likely to have it conclude on a Monday night. This means two games Saturday, three games Sunday… and one Monday with a broadcast partner to be determined. Fun change."

Nagyon fán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal