NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Köszi, köszi. Igazából rárepülök a holnapi értékesítésre, aztán bízok a jó szerencsében. Viszont az jobban aggaszt, hogy mi lesz a beutazással. Egyáltalán lehetőség lesz-e belépni az országba és persze milyen feltételekkel.

GO JETS!!!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a tanács azért inkább azoknak szól, akik ott élnek, vagy egyébként is kimennének egy hétvégére. Ha CSAK a meccsért mennél, akkor azért ha drágább is, jobb biztosra menni, nehogy repülőjegyre, szállásra költs, kimenj és ott derüljön ki, hogy (akármi miatt) nem tudsz jegyhez jutni és lemaradj róla. Persze ha nem huszadszorra jársz ott, és egy ad-hoc London week-end is tud kárpótolni valamelyest, akkor hajrá. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Sziasztok! Kicsit ugyan off, de:

Közelítve a jegyértékesítéshez, ki mit tud az aktuális Angol állapotokról? Mennyire nehéz a bejutás egy meccs erejéig?
Illetve ki az, aki még tervez menni és hasonló cipőben jár? Nyilván október még elég messze van, addig bármi is lehet, de az első lépést holnap kéne megtenni. Köszi
Lucifer
A tapasztalat az, hogy első nap felvásárolják a jegyeket, aztán másfél-kétszeres áron adjak el különböző second hand portálokon. Ez persze nem mindig sikerül, ezért még a helyszínen is sok a jegyüzér, akik viszont már az eredeti ár alatt szabadulnak a jegyeiktől. Sose felejtem el, jópár éve, amikor én biztosra mentem, és vettem egy jegyet jó magas szektorba, a haveromék meg abból a pénzből a parkolóban vettek két jegyet sokkal jobb szektorba...

A lényeg: nem kell megijedni, ha lemaradsz az official jegyekről, bőven van lehetőség utána is jegyet venni - bár tavaly ugye kimaradt a sztori, úgyhogy lehet éhesebb lesz az európai NFL közönség.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sziasztok! Kicsit ugyan off, de:

Közelítve a jegyértékesítéshez, ki mit tud az aktuális Angol állapotokról? Mennyire nehéz a bejutás egy meccs erejéig?
Illetve ki az, aki még tervez menni és hasonló cipőben jár? Nyilván október még elég messze van, addig bármi is lehet, de az első lépést holnap kéne megtenni. Köszi

GO JETS!!!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Akkor nem csak én érzem úgy, hogy nagyon megfáradt ez a formátum (vagy legalábbis érdekes sztorivonalak nélkül sok értelme nincs már)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 www.origo.hu/sport/futball/20210823-nfl-pittsburgh-steelers-detroit-lions-verekedes-szurkolok.html
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Ha megnéznétek magyar felirattal és narrációval a Hard Knocks első részét, itt megtehetitek.

 arena4.network4.hu/watch/1713968/212448
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....


Tudom egy pár HC kapcsán lehetne ilyet készíteni, de most velünk kapcsolatban került elő némi fun fact 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Úgy fest, Rosenből már nem lesz NFL qb...
warr_b
Hááát, ez van, de ha azt nézzük, hogy az egyetemi teljesítménye után összeszedett az NFL-ben 17,5 milliót, végülis egész jól járt.
Solymi
+körbeutazta Amerikát 😃
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes kimutatás, nem láttam még ilyent. Végigolvasva a cikket és megnézve a táblázatot, azért vannak kétségeim, hogy azok a következtetések levonhatóak-e, amiket a cikk levon. Mondjuk, hogy Burrow számai azért voltak gyengék cover 2 ellen, mert nem elég erős a karja. És az sehol, hogy mondjuk milyen elkapóknak kellett passzolnia, van-e a csapatban olyan slot wr, TE, RB aki jól szeparálódik, érzi a zóna határokat stb., vagy nincs. Vagy, hogy milyen a fal előtte és milyen játékot hívnak be neki, milyen arányban (szélre kell-e passzolnia, vagy keresztbe futó játékosnak, vagy a zóna határon kell keresnie a megálló elkapót).

Szóval gondolat ébresztő a dolog, de az meg sok, hogy - pff módon - egyből meg is magyarázzák belőle mindenkinek az erősségét / gyengéit.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 425
Úgy fest, Rosenből már nem lesz NFL qb...
warr_b
Hááát, ez van, de ha azt nézzük, hogy az egyetemi teljesítménye után összeszedett az NFL-ben 17,5 milliót, végülis egész jól járt.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 926 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy fest, Rosenből már nem lesz NFL qb...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván el lehet vitatkozni arról, hogy ennek van-e értelme, de ha napokig a csapból is ez folyik és még videókon is bemutatjak, mire fognak figyelni a bírók, akkor azért jár a pacsi annak a játékosnak is, aki csak azért is meghúzza
Wyatt
15 evig orultel ha nagy jatekot csinaltal, majd most a legnagyobb (cirkuszi) szinpadon fogd vissza magad.
Sztem alapbol nem lenne faszsag ez a Ceedy Deuce rule, mert a fizikai kemenykedesre jart a bunti, sokszor a kizaras is, a felbujto meg hiaba mondott esetleg epp vmit az ellenfel anyjarol/lanyarol/baratnojerol akarkirol, meguszta (igaz jobb esetben utana a palyan visszakapta a tobbszoroset 😀).

De ez, h tulzott oromkodesert bunti...remelem a regular soran nem dobjak csak tenyleg olyanokra, amikor direkt az ellenfel elott tancikalnak, meg fejbe dobjak "veletlenul" a masikat... 😀

Kivancsi vagyok a csapatos unnepleseknel mi fog beleferni egy egy turnover utan, amikor 80 yardot fut meg a dagadek is keresztbe a palyan h befekudjenek az end zone kamera ele...

Vagy lehet turnoverek/pontszerzesek utan lehet nyomni, mert ugy is all a jatek.
Borbinho
Most is örülhetsz, szimplán nem kell ciganykodni utána. Olyan nehéz?
Wyatt
Mondjuk Usain Bolt ikonikus mozdulata cigánykodás? Vagy csak ha NFL pályán történik?
Klasszikus túlszabályozás ez az egész.
vpi
Melyik rivális arcába mászott azzal bele? Miért kell valakinek úgy ünnepelnie valamit, hogy közben a másiknak magyaráz? Miért nem lehet anélkül örülni, hogy közben ciganykodni kelljen az ellenféllel? Persze, lehet, hogy valakinek ez jelenti azt, hogy hú de jó, de most ezt beleturtak a szabályok közé, majd az alapszakaszban felére nem jön majd megint zászló, és lehet ünnepelni tovabb

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilván el lehet vitatkozni arról, hogy ennek van-e értelme, de ha napokig a csapból is ez folyik és még videókon is bemutatjak, mire fognak figyelni a bírók, akkor azért jár a pacsi annak a játékosnak is, aki csak azért is meghúzza
Wyatt
15 evig orultel ha nagy jatekot csinaltal, majd most a legnagyobb (cirkuszi) szinpadon fogd vissza magad.
Sztem alapbol nem lenne faszsag ez a Ceedy Deuce rule, mert a fizikai kemenykedesre jart a bunti, sokszor a kizaras is, a felbujto meg hiaba mondott esetleg epp vmit az ellenfel anyjarol/lanyarol/baratnojerol akarkirol, meguszta (igaz jobb esetben utana a palyan visszakapta a tobbszoroset 😀).

De ez, h tulzott oromkodesert bunti...remelem a regular soran nem dobjak csak tenyleg olyanokra, amikor direkt az ellenfel elott tancikalnak, meg fejbe dobjak "veletlenul" a masikat... 😀

Kivancsi vagyok a csapatos unnepleseknel mi fog beleferni egy egy turnover utan, amikor 80 yardot fut meg a dagadek is keresztbe a palyan h befekudjenek az end zone kamera ele...

Vagy lehet turnoverek/pontszerzesek utan lehet nyomni, mert ugy is all a jatek.
Borbinho
Most is örülhetsz, szimplán nem kell ciganykodni utána. Olyan nehéz?
Wyatt
Mondjuk Usain Bolt ikonikus mozdulata cigánykodás? Vagy csak ha NFL pályán történik?
Klasszikus túlszabályozás ez az egész.
vpi
Ez a gyerek egy "c'mon man"-t eresztett meg az őt (több yardon keresztül sikertelenül) levinni próbáló ellenfelének. Hát majd megtanulja, hogy oldalra fordul, és a nézők felé üvölti, hogy "c'mon man".
Amúgy Reich egyből lekapta a pályáról, és utána is azt mondta, hogy a szabály az szabály, tudni kell, hogy mit lehet.

Nem attól élveztem a meccseket korábban sem, hogy egy-egy nagyobb play után ki mit mondott vagy milyen attrakciót mutatott be. Ezek után sem ettől fogom élvezni / nem élvezni. Ezek a szabály változtatások nálam az a kategória, amik közül sokat abszolút fölöslegesnek tartok - ezt is -, de ugyanakkor magasról teszek is rá. A saját csapatom játékosa viszont tartsa be és kész. Ne szedjünk össze miatta büntetés yardokat.

(A catch nem catch, mi a visszanézhető mi nem, miért nem, miért igen, na azok a bosszantók, ha értelmetlenek. Azok tudják az élvezeti faktort is rontani sajnos.)
peterk2005
Birok vannak a palyan, ok emberek, ergo maris szubjektiv lesz, hogy ki mit tekint tauntingnak. Ezert viszont eleg sok esetben jon majd a flag olyan mozdulatra is, amikor amugy maganak orul XY, uvoltozik, de nem az ellenfelenek mutogat vagy szol be, megis szabalytalannak fogjak minositeni.

Itt a problema ezekkel lesz szerintem.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyilván el lehet vitatkozni arról, hogy ennek van-e értelme, de ha napokig a csapból is ez folyik és még videókon is bemutatjak, mire fognak figyelni a bírók, akkor azért jár a pacsi annak a játékosnak is, aki csak azért is meghúzza
Wyatt
15 evig orultel ha nagy jatekot csinaltal, majd most a legnagyobb (cirkuszi) szinpadon fogd vissza magad.
Sztem alapbol nem lenne faszsag ez a Ceedy Deuce rule, mert a fizikai kemenykedesre jart a bunti, sokszor a kizaras is, a felbujto meg hiaba mondott esetleg epp vmit az ellenfel anyjarol/lanyarol/baratnojerol akarkirol, meguszta (igaz jobb esetben utana a palyan visszakapta a tobbszoroset 😀).

De ez, h tulzott oromkodesert bunti...remelem a regular soran nem dobjak csak tenyleg olyanokra, amikor direkt az ellenfel elott tancikalnak, meg fejbe dobjak "veletlenul" a masikat... 😀

Kivancsi vagyok a csapatos unnepleseknel mi fog beleferni egy egy turnover utan, amikor 80 yardot fut meg a dagadek is keresztbe a palyan h befekudjenek az end zone kamera ele...

Vagy lehet turnoverek/pontszerzesek utan lehet nyomni, mert ugy is all a jatek.
Borbinho
Most is örülhetsz, szimplán nem kell ciganykodni utána. Olyan nehéz?
Wyatt
Mondjuk Usain Bolt ikonikus mozdulata cigánykodás? Vagy csak ha NFL pályán történik?
Klasszikus túlszabályozás ez az egész.
vpi
Ez a gyerek egy "c'mon man"-t eresztett meg az őt (több yardon keresztül sikertelenül) levinni próbáló ellenfelének. Hát majd megtanulja, hogy oldalra fordul, és a nézők felé üvölti, hogy "c'mon man".
Amúgy Reich egyből lekapta a pályáról, és utána is azt mondta, hogy a szabály az szabály, tudni kell, hogy mit lehet.

Nem attól élveztem a meccseket korábban sem, hogy egy-egy nagyobb play után ki mit mondott vagy milyen attrakciót mutatott be. Ezek után sem ettől fogom élvezni / nem élvezni. Ezek a szabály változtatások nálam az a kategória, amik közül sokat abszolút fölöslegesnek tartok - ezt is -, de ugyanakkor magasról teszek is rá. A saját csapatom játékosa viszont tartsa be és kész. Ne szedjünk össze miatta büntetés yardokat.

(A catch nem catch, mi a visszanézhető mi nem, miért nem, miért igen, na azok a bosszantók, ha értelmetlenek. Azok tudják az élvezeti faktort is rontani sajnos.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 598 — Patriot
Nyilván el lehet vitatkozni arról, hogy ennek van-e értelme, de ha napokig a csapból is ez folyik és még videókon is bemutatjak, mire fognak figyelni a bírók, akkor azért jár a pacsi annak a játékosnak is, aki csak azért is meghúzza
Wyatt
15 evig orultel ha nagy jatekot csinaltal, majd most a legnagyobb (cirkuszi) szinpadon fogd vissza magad.
Sztem alapbol nem lenne faszsag ez a Ceedy Deuce rule, mert a fizikai kemenykedesre jart a bunti, sokszor a kizaras is, a felbujto meg hiaba mondott esetleg epp vmit az ellenfel anyjarol/lanyarol/baratnojerol akarkirol, meguszta (igaz jobb esetben utana a palyan visszakapta a tobbszoroset 😀).

De ez, h tulzott oromkodesert bunti...remelem a regular soran nem dobjak csak tenyleg olyanokra, amikor direkt az ellenfel elott tancikalnak, meg fejbe dobjak "veletlenul" a masikat... 😀

Kivancsi vagyok a csapatos unnepleseknel mi fog beleferni egy egy turnover utan, amikor 80 yardot fut meg a dagadek is keresztbe a palyan h befekudjenek az end zone kamera ele...

Vagy lehet turnoverek/pontszerzesek utan lehet nyomni, mert ugy is all a jatek.
Borbinho
Most is örülhetsz, szimplán nem kell ciganykodni utána. Olyan nehéz?
Wyatt
Mondjuk Usain Bolt ikonikus mozdulata cigánykodás? Vagy csak ha NFL pályán történik?
Klasszikus túlszabályozás ez az egész.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván el lehet vitatkozni arról, hogy ennek van-e értelme, de ha napokig a csapból is ez folyik és még videókon is bemutatjak, mire fognak figyelni a bírók, akkor azért jár a pacsi annak a játékosnak is, aki csak azért is meghúzza
Wyatt
15 evig orultel ha nagy jatekot csinaltal, majd most a legnagyobb (cirkuszi) szinpadon fogd vissza magad.
Sztem alapbol nem lenne faszsag ez a Ceedy Deuce rule, mert a fizikai kemenykedesre jart a bunti, sokszor a kizaras is, a felbujto meg hiaba mondott esetleg epp vmit az ellenfel anyjarol/lanyarol/baratnojerol akarkirol, meguszta (igaz jobb esetben utana a palyan visszakapta a tobbszoroset 😀).

De ez, h tulzott oromkodesert bunti...remelem a regular soran nem dobjak csak tenyleg olyanokra, amikor direkt az ellenfel elott tancikalnak, meg fejbe dobjak "veletlenul" a masikat... 😀

Kivancsi vagyok a csapatos unnepleseknel mi fog beleferni egy egy turnover utan, amikor 80 yardot fut meg a dagadek is keresztbe a palyan h befekudjenek az end zone kamera ele...

Vagy lehet turnoverek/pontszerzesek utan lehet nyomni, mert ugy is all a jatek.
Borbinho
Most is örülhetsz, szimplán nem kell ciganykodni utána. Olyan nehéz?

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
20:30-tól megy ma az Arenán a Hard Knocks idei évadának 1. része, magyar felirattal.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nyilván el lehet vitatkozni arról, hogy ennek van-e értelme, de ha napokig a csapból is ez folyik és még videókon is bemutatjak, mire fognak figyelni a bírók, akkor azért jár a pacsi annak a játékosnak is, aki csak azért is meghúzza
Wyatt
15 evig orultel ha nagy jatekot csinaltal, majd most a legnagyobb (cirkuszi) szinpadon fogd vissza magad.
Sztem alapbol nem lenne faszsag ez a Ceedy Deuce rule, mert a fizikai kemenykedesre jart a bunti, sokszor a kizaras is, a felbujto meg hiaba mondott esetleg epp vmit az ellenfel anyjarol/lanyarol/baratnojerol akarkirol, meguszta (igaz jobb esetben utana a palyan visszakapta a tobbszoroset 😀).

De ez, h tulzott oromkodesert bunti...remelem a regular soran nem dobjak csak tenyleg olyanokra, amikor direkt az ellenfel elott tancikalnak, meg fejbe dobjak "veletlenul" a masikat... 😀

Kivancsi vagyok a csapatos unnepleseknel mi fog beleferni egy egy turnover utan, amikor 80 yardot fut meg a dagadek is keresztbe a palyan h befekudjenek az end zone kamera ele...

Vagy lehet turnoverek/pontszerzesek utan lehet nyomni, mert ugy is all a jatek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Rasszista vagy, mert RGIII hasonló szerződéséről nem számoltál be :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván el lehet vitatkozni arról, hogy ennek van-e értelme, de ha napokig a csapból is ez folyik és még videókon is bemutatjak, mire fognak figyelni a bírók, akkor azért jár a pacsi annak a játékosnak is, aki csak azért is meghúzza

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 598 — Patriot
Mindenki készüljön fel rá már most lélekben, hogy az nfl-nek tényleg célja a no fun league


r.baggio
Megint egy szuperértelmes szabályváltoztatás.
Szerintem legyen még az, hogy ne lehessen ünnepelni a TD-t, mert sérti szegény vesztes csapattagok érzelmeit.
Vagy javasolnék egy süketszoba felállítását, hogy a nézők búúúúzását se hallják azért a potom egymillió dollárért, amiért játszanak. Persze a zártkapus meccsek erre még jobbak lennének.