NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mindenki készüljön fel rá már most lélekben, hogy az nfl-nek tényleg célja a no fun league


r.baggio
Pffff, szánalom.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Mindenki készüljön fel rá már most lélekben, hogy az nfl-nek tényleg célja a no fun league



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak érdeklődöm, egy ilyen eredménykövető lesz majd Preseason week1 vagy hasonló?
dande
Hát sorry, ez teljesen elment mellettem, de nyitok majd egy általánosat most preseasonre
r.baggio
Semmi gond, megoldotta Totoval a topicba, aztán látom Kopor is csinált egyet. Nem biztos, hogy egyébként szükség van rá 😊
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Csak érdeklődöm, egy ilyen eredménykövető lesz majd Preseason week1 vagy hasonló?
dande
Hát sorry, ez teljesen elment mellettem, de nyitok majd egy általánosat most preseasonre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Vegre foci^^ Belenezek kicsit Eagles meccsbe
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
👀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak érdeklődöm, egy ilyen eredménykövető lesz majd Preseason week1 vagy hasonló?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben update: megjött a válasz a supporttól: sajnálják, hogy úgy dontottem, hogy lemondom az előfizetést .... Hogymi? Esküszöm tudok angolul, és világosan megfogalmaztam nekik, hogy nem lemondani akarom, hanem éppenséggel előfizetni. 😊 Csak ez nem fog menni anélkül, hogy az automatikust lecancelezik nekem. Szóval azt írták, hogy sajnálják, de megcsinálták. Lecancelezték. Nagy lendülettel fel is mentem az oldalra, éééés ..... láss csodát, továbbra is az automatikus megújítás aktív, nincs lecancelezve, és nincs cancel opció sem.

Futok egy második kört, hátha....
peterk2005
fasza, akkor én is aggódok 😀
Negritis
Másodjára összejött. Cancelezték, megrendeltem újra, van előfizetésem, juhé 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintetek a szezon előtt még kap szerződést Richard Sherman?
empty taxi
Fizikai, nála inkább mentális állapottól függ.
Nem korrektségi versenyt, hanem Super Bowlt akarnak a csapatok nyerni.
ozibozi
O is, valszeg ezert nincs meg csapata (ha mar rendben van fejben).
Patsbe elferne, de a hirek szerint nyugati parton szeretne maradni, csalad miatt is.
Cardinalsban kezdhetne is kb, de a Ramsben is megneznem Ramsey tuloldalan, csak hogy csoportban maradjon 😀

 www.seattletimes.com/seattle-news/times-watchdog/how-richard-shermans-family-police-and-a-gun-dealer-intervened-to-prevent-potential-tragedy/

Ez alapjan nem lehet megitelni mennyire gondolta komolyan amiket irt, es az sem hogy mi valtotta ki nala a kiakadast decemberben (csaladi gond, esetleg a serulese, akarmi), de nagyon aggaszto. A juliusi sztori ota talan ugy nez ki jo uton van.
Mult heten Kearse-sel meg Baldwinnel turaztak Washington allamban, elotte meg KJ Wrightekkal edzegettek Seattleben.

A tavalyi szezonban meg tavasszal a PFF-nel kulon podcastja is volt Collinsworth-szel (mar jo ideje egyedul viszi az oreg, interjukat csinal jelenlegi edzokkel/jatekosokkal), rendkivul ertelmes csavo es GMnek keszul.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 462
Szerintetek a szezon előtt még kap szerződést Richard Sherman?
empty taxi
Fizikai, nála inkább mentális állapottól függ.
Nem korrektségi versenyt, hanem Super Bowlt akarnak a csapatok nyerni.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
gamepass kérdés:
hogy tudom módosítani azt hogy mivel fizetek?

paypalba letiltottam anno mert nem tudtam hogy kell kikapcsolni a renewalt, viszont paypalban nem lehet csak úgy visszakapcsolni semmit hanem újra fel kellene venni
de nem látom a javasolt "update" gombot a billing alatt
 support.nflgamepass.com/hc/en-gb/articles/360004654254-How-do-I-change-or-update-my-billing-details-
Negritis
Pontosan ez történt velem is, én is letiltottam őket paypalban (véletlenül) és én sem tudom most módosítani. Írták is az értesítő levélben amit az első próbálkozás előtt kaptam, hogy augusztus elsejéig lehetett módosítani, utána nem lehet. (Ne kérdezd az értelmét, hogy miért nem lehet.) Írtam a supportnak hogy cancelezzék le nekem manuálisan a megújítást, hogy újra tudjak regisztrálni. Még nem válaszoltak.
peterk2005
nah majd kiváncsi vagyok hogy mi lesz
majd utána írok nekik én is
Negritis
Én kaptam e-mailt hogy nem sikerült a levonás, rámentem a linkre, simán megváltoztattam a kártyát, sikerült levonni, és aug. 2-án módosítottam. Mindezt telefonon, mert épp az volt nálam, ott próbáljátok meg. Az access date az azért van beállítva szerintem, mert adnak pár napot hogy újra megvedd, és hogy addig is tudja nézni az ember, de szerintem amint vége a preseasonnek azt leveszik.
Heisman
alapvetően nem kattintok email linkekre, de most megnéztem
ugyanoda visz ahol nekem nincs módosítás gomb
Negritis
Igen, mert azt hiszem éppen aug 2. volt az utolsó nap, amikor még élt a megváltoztatás opció.

Közben update: megjött a válasz a supporttól: sajnálják, hogy úgy dontottem, hogy lemondom az előfizetést .... Hogymi? Esküszöm tudok angolul, és világosan megfogalmaztam nekik, hogy nem lemondani akarom, hanem éppenséggel előfizetni. 😊 Csak ez nem fog menni anélkül, hogy az automatikust lecancelezik nekem. Szóval azt írták, hogy sajnálják, de megcsinálták. Lecancelezték. Nagy lendülettel fel is mentem az oldalra, éééés ..... láss csodát, továbbra is az automatikus megújítás aktív, nincs lecancelezve, és nincs cancel opció sem.

Futok egy második kört, hátha....
peterk2005
fasza, akkor én is aggódok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
gamepass kérdés:
hogy tudom módosítani azt hogy mivel fizetek?

paypalba letiltottam anno mert nem tudtam hogy kell kikapcsolni a renewalt, viszont paypalban nem lehet csak úgy visszakapcsolni semmit hanem újra fel kellene venni
de nem látom a javasolt "update" gombot a billing alatt
 support.nflgamepass.com/hc/en-gb/articles/360004654254-How-do-I-change-or-update-my-billing-details-
Negritis
Pontosan ez történt velem is, én is letiltottam őket paypalban (véletlenül) és én sem tudom most módosítani. Írták is az értesítő levélben amit az első próbálkozás előtt kaptam, hogy augusztus elsejéig lehetett módosítani, utána nem lehet. (Ne kérdezd az értelmét, hogy miért nem lehet.) Írtam a supportnak hogy cancelezzék le nekem manuálisan a megújítást, hogy újra tudjak regisztrálni. Még nem válaszoltak.
peterk2005
nah majd kiváncsi vagyok hogy mi lesz
majd utána írok nekik én is
Negritis
Én kaptam e-mailt hogy nem sikerült a levonás, rámentem a linkre, simán megváltoztattam a kártyát, sikerült levonni, és aug. 2-án módosítottam. Mindezt telefonon, mert épp az volt nálam, ott próbáljátok meg. Az access date az azért van beállítva szerintem, mert adnak pár napot hogy újra megvedd, és hogy addig is tudja nézni az ember, de szerintem amint vége a preseasonnek azt leveszik.
Heisman
alapvetően nem kattintok email linkekre, de most megnéztem
ugyanoda visz ahol nekem nincs módosítás gomb
Negritis
Igen, mert azt hiszem éppen aug 2. volt az utolsó nap, amikor még élt a megváltoztatás opció.

Közben update: megjött a válasz a supporttól: sajnálják, hogy úgy dontottem, hogy lemondom az előfizetést .... Hogymi? Esküszöm nem én nem tudok angolul 😊 Világosan megfogalmaztam nekik, hogy nem lemondani akarom, hanem éppenséggel előfizetni. Csak ez nem fog menni anélkül, hogy az automatikust lecancelezik nekem. Szóval azt írták, hogy sajnálják, de megcsinálták. Lecancelezték. Nagy lendülettel fel is mentem az oldalra, éééés ..... láss csodát, továbbra is az automatikus megújítás aktív, nincs lecancelezve, és nincs cancel opció sem.

Futok egy második kört, hátha....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek a szezon előtt még kap szerződést Richard Sherman?
empty taxi
Nagyon remélem!
Petersonra és Bellre vagyok még kíváncsi!

Ugyanitt bojler eladó 😄
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Szerintetek a szezon előtt még kap szerződést Richard Sherman?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 éve ez mennyire szürreális tweet lett volna? Pedig ez csak egy újabb átlagos nap a Jags edzőtáborában. 😊
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Atyaég, mit osztogattak azon a HOF hétvégén a VIP páholyban? 😊 Húsz évesen, *SD bélyeg nyalogatás után se volt ilyen tágra nyílt pupillám. 😀

Nyugodalmas jó éjszakát kíván mindenkinek Tom Brady és Tony Dungy!

iktriad
peterk2005
Mondjuk ha sötetben szembevakuznak vagy világítanak, akkor simán megeshet.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Atyaég, mit osztogattak azon a HOF hétvégén a VIP páholyban? 😊 Húsz évesen, *SD bélyeg nyalogatás után se volt ilyen tágra nyílt pupillám. 😀

Nyugodalmas jó éjszakát kíván mindenkinek Tom Brady és Tony Dungy!

iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyugodalmas jó éjszakát kíván mindenkinek Tom Brady és Tony Dungy!
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 arena4.network4.hu/press/eloszezon-az-arena4-musoran

Chiefs @ Cards
Dolphins @ Bengals
kristof
Hopphopp, már te is arena4nél? 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 arena4.network4.hu/press/eloszezon-az-arena4-musoran

Chiefs @ Cards
Dolphins @ Bengals
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
gamepass kérdés:
hogy tudom módosítani azt hogy mivel fizetek?

paypalba letiltottam anno mert nem tudtam hogy kell kikapcsolni a renewalt, viszont paypalban nem lehet csak úgy visszakapcsolni semmit hanem újra fel kellene venni
de nem látom a javasolt "update" gombot a billing alatt
 support.nflgamepass.com/hc/en-gb/articles/360004654254-How-do-I-change-or-update-my-billing-details-
Negritis
Pontosan ez történt velem is, én is letiltottam őket paypalban (véletlenül) és én sem tudom most módosítani. Írták is az értesítő levélben amit az első próbálkozás előtt kaptam, hogy augusztus elsejéig lehetett módosítani, utána nem lehet. (Ne kérdezd az értelmét, hogy miért nem lehet.) Írtam a supportnak hogy cancelezzék le nekem manuálisan a megújítást, hogy újra tudjak regisztrálni. Még nem válaszoltak.
peterk2005
nah majd kiváncsi vagyok hogy mi lesz
majd utána írok nekik én is
Negritis
Én kaptam e-mailt hogy nem sikerült a levonás, rámentem a linkre, simán megváltoztattam a kártyát, sikerült levonni, és aug. 2-án módosítottam. Mindezt telefonon, mert épp az volt nálam, ott próbáljátok meg. Az access date az azért van beállítva szerintem, mert adnak pár napot hogy újra megvedd, és hogy addig is tudja nézni az ember, de szerintem amint vége a preseasonnek azt leveszik.
Heisman
alapvetően nem kattintok email linkekre, de most megnéztem
ugyanoda visz ahol nekem nincs módosítás gomb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
gamepass kérdés:
hogy tudom módosítani azt hogy mivel fizetek?

paypalba letiltottam anno mert nem tudtam hogy kell kikapcsolni a renewalt, viszont paypalban nem lehet csak úgy visszakapcsolni semmit hanem újra fel kellene venni
de nem látom a javasolt "update" gombot a billing alatt
 support.nflgamepass.com/hc/en-gb/articles/360004654254-How-do-I-change-or-update-my-billing-details-
Negritis
Pontosan ez történt velem is, én is letiltottam őket paypalban (véletlenül) és én sem tudom most módosítani. Írták is az értesítő levélben amit az első próbálkozás előtt kaptam, hogy augusztus elsejéig lehetett módosítani, utána nem lehet. (Ne kérdezd az értelmét, hogy miért nem lehet.) Írtam a supportnak hogy cancelezzék le nekem manuálisan a megújítást, hogy újra tudjak regisztrálni. Még nem válaszoltak.
peterk2005
nah majd kiváncsi vagyok hogy mi lesz
majd utána írok nekik én is
Negritis
Én kaptam e-mailt hogy nem sikerült a levonás, rámentem a linkre, simán megváltoztattam a kártyát, sikerült levonni, és aug. 2-án módosítottam. Mindezt telefonon, mert épp az volt nálam, ott próbáljátok meg. Az access date az azért van beállítva szerintem, mert adnak pár napot hogy újra megvedd, és hogy addig is tudja nézni az ember, de szerintem amint vége a preseasonnek azt leveszik.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
gamepass kérdés:
hogy tudom módosítani azt hogy mivel fizetek?

paypalba letiltottam anno mert nem tudtam hogy kell kikapcsolni a renewalt, viszont paypalban nem lehet csak úgy visszakapcsolni semmit hanem újra fel kellene venni
de nem látom a javasolt "update" gombot a billing alatt
 support.nflgamepass.com/hc/en-gb/articles/360004654254-How-do-I-change-or-update-my-billing-details-
Negritis
Pontosan ez történt velem is, én is letiltottam őket paypalban (véletlenül) és én sem tudom most módosítani. Írták is az értesítő levélben amit az első próbálkozás előtt kaptam, hogy augusztus elsejéig lehetett módosítani, utána nem lehet. (Ne kérdezd az értelmét, hogy miért nem lehet.) Írtam a supportnak hogy cancelezzék le nekem manuálisan a megújítást, hogy újra tudjak regisztrálni. Még nem válaszoltak.
peterk2005
nah majd kiváncsi vagyok hogy mi lesz
majd utána írok nekik én is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
gamepass kérdés:
hogy tudom módosítani azt hogy mivel fizetek?

paypalba letiltottam anno mert nem tudtam hogy kell kikapcsolni a renewalt, viszont paypalban nem lehet csak úgy visszakapcsolni semmit hanem újra fel kellene venni
de nem látom a javasolt "update" gombot a billing alatt
 support.nflgamepass.com/hc/en-gb/articles/360004654254-How-do-I-change-or-update-my-billing-details-
Negritis
Pontosan ez történt velem is, én is letiltottam őket paypalban (véletlenül) és én sem tudom most módosítani. Írták is az értesítő levélben amit az első próbálkozás előtt kaptam, hogy augusztus elsejéig lehetett módosítani, utána nem lehet. (Ne kérdezd az értelmét, hogy miért nem lehet.) Írtam a supportnak hogy cancelezzék le nekem manuálisan a megújítást, hogy újra tudjak regisztrálni előfizetni. Még nem válaszoltak.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
gamepass kérdés:
hogy tudom módosítani azt hogy mivel fizetek?

paypalba letiltottam anno mert nem tudtam hogy kell kikapcsolni a renewalt, viszont paypalban nem lehet csak úgy visszakapcsolni semmit hanem újra fel kellene venni
de nem látom a javasolt "update" gombot a billing alatt
 support.nflgamepass.com/hc/en-gb/articles/360004654254-How-do-I-change-or-update-my-billing-details-

jönnek az emailek folyamatosan hogy nem sikerült a fizetést, viszont ami még érdekes
Billed date
Sep 10th, 2020
Access until
Aug 1st, 2022

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!