NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ha Londonba mozdul csapat az a Jax lesz, csak lehet ez a világjárvány, a covid-protokollok elveszik a kedvet az USA-n kívüli franchisetól egy időre.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
nem kell komolyan venni a balfasz kijelentéseit
a jets full kutyában tankol idén, engem meglepett hogy felmerült greg williams kibaszása, bár gondolom féltek h elveszik tőlük az elsőköröst ilyen pofátlanság után

nem tudom melyik csapat van olyan helyzetben ahol nem elég stabil a háttér, mert ott van esély váltásra
New York nem ilyen
max egy új tulajdonos esetében történne meg, új tulajdonos viheti a csapatot akár de akkor már hamarabb látom hogy a Broncos megy Mexikóba mint a Jets

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 412
NY óriási piac, a Jets még a jelenlegi borzalmas helyzetében is kell oda.

Nem véletlen, hogy a többi ligában is az a trend, hogy a csapatok egyre inkább mennek vissza még a városhatáron is belülre (Nets, Islanders)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mi értelme lenne a Jets-et elmozdítani az egyik legnagyobb piacról és városból (lehet nem jó példa, de Forbes listáján asszem a Jets 5-6. team value alapján) , de most őszintén, ráadásul pont Mexikóvárosba? Ekkora baromságot...ráadásul ilyennel indokolni az elköltöztetést, hogy hulladék egy csapat...
Nemrég épített a 2 csapat is közösen saját stadiont.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem hiszem, hogy pont New Yorkból vinnének el csapatot.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy szerintem már rég eljött az ideje, hogy az egyik NY-i csapat (pölö Jets) másik városba költözzön. Egy hulladék az egész franchise, reménytelen.
Mexikóváros, London mind jó célpont lenne és előbb vagy utóbb tuti nemzetközileg is terjeszkedni fog a liga.
FLZOLI
Legyen London. A logó maradhat. Az 1/1-et elcserélik a Jagsel Jake Lutonért és már indulhatnak is London Luton néven!


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy szerintem már rég eljött az ideje, hogy az egyik NY-i csapat (pölö Jets) másik városba költözzön. Egy hulladék az egész franchise, reménytelen.
Mexikóváros, London mind jó célpont lenne és előbb vagy utóbb tuti nemzetközileg is terjeszkedni fog a liga.

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Gregg Williamst remélem nem látjuk már többet a ligában... naivitás ez, de hátha




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 938
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
 robosports.ir/football/nfl

Itt élőben is nézheted a meccseket elég jó minőségben. Teljes és vágott verzióban is visszanézheted.
Szerk:it is back



xrace77
le is lottek ha jol latom 😕
YoungZeeZee
Ránéztem (most) , nálam működik. Lehet, hogy ideiglenesen elérhetetlen volt amikor próbáltad.
xrace77
Koszi.kesobb szerkesztettem a hozzaszolasom h mukszik😀
Remelem tenyleg nem lovik le.
több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
 robosports.ir/football/nfl

Itt élőben is nézheted a meccseket elég jó minőségben. Teljes és vágott verzióban is visszanézheted.
Szerk:it is back



xrace77
le is lottek ha jol latom 😕
YoungZeeZee
Ránéztem (most) , nálam működik. Lehet, hogy ideiglenesen elérhetetlen volt amikor próbáltad.

Szerkesztette: xrace77
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
 robosports.ir/football/nfl

Itt élőben is nézheted a meccseket elég jó minőségben. Teljes és vágott verzióban is visszanézheted.
Szerk:it is back



xrace77
le is lottek ha jol latom 😕
YoungZeeZee
Youtube nfl full match
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jópofa 😊

 www.nbcsports.com/washington/football-team/redrafting-loaded-2017-nfl-draft-where-patrick-mahomes-goes-cleveland
warr_b
tényleg jó !én a valós korábbi draftok újraértékelésre lennék sokszor kíváncsi de valahogy ezekkel nem nagyon találkozom...
yooker
Lehet találni olyanokat is:

 www.si.com/nfl/2018/05/29/nfl-draft-grades-2015-jameis-winston-marcus-mariota

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jwyndss4sou3kyhf3dn8
2016 NFL Draft revisited: Grades for first-rounders three years in
Lance Zierlein revisits the players selected in Round 1 of the 2016 NFL Draft, handing out grades for Jared Goff, Carson Wentz and the rest of the first-round picks based on their performance through three seasons.


https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yssvxbgft60xv8upzu9s
2017 NFL Draft revisited: Grades for first-rounders two years in
Christian McCaffrey has lived up to his first-round pedigree -- and then some -- but what about Deshaun Watson? Ali Bhanpuri puts a grade on the early returns from the 32 players taken in Round 1 of the 2017 NFL Draft.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Jópofa 😊

 www.nbcsports.com/washington/football-team/redrafting-loaded-2017-nfl-draft-where-patrick-mahomes-goes-cleveland
warr_b
tényleg jó !én a valós korábbi draftok újraértékelésre lennék sokszor kíváncsi de valahogy ezekkel nem nagyon találkozom...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 938
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
 robosports.ir/football/nfl

Itt élőben is nézheted a meccseket elég jó minőségben. Teljes és vágott verzióban is visszanézheted.
Szerk:it is back



xrace77
le is lottek ha jol latom 😕

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jópofa 😊

 www.nbcsports.com/washington/football-team/redrafting-loaded-2017-nfl-draft-where-patrick-mahomes-goes-cleveland


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
a kevés edzés miatt sokkal több múlik az egyéni teljesítményen ami alapból ingadozó
valamint az edzők ugye a formaingadozást is nehezebben tudják kezelni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 762 — 49ers GM
Egy kérdés mindenkihez
Nekem idén valahogy az az érzésem,hogy a játék ebben a szezonban rosszabb lett. Alig van igazán jó és szoros meccs jellemzően sok hibával tarkított meccsek vannak. Nem látom azt,hogy melyik csapatok játszanak jól kiben látni az sb runt,PO-t.
Van a KC ami tud meggyőző lenni de ott most minden klappol . Aztán a vasas de ott már nem vagyok elájulva pedig veretlenek. Aztán Bills meg Miami Titans ? ugye ez már olyan hogy el sem hiszem.

A hox a pontgyáros védelemmel ? Talán még Aron csapata akiben van potencial.

Ennyit jelentene a covid szezon vagy én égtem ki a fociból ?
Janek
Nekem az az elméletem, hogy egy normál szezonban kétféle jó csapat van (nagyon leegyszerűsítve persze), a zsenik által húzott, és a nagyon jó rendszert futtató viszonylag átlagosabb játékosokkal (pl. tavalyi 49ers tipikusan ilyen). Ebből idénre a COVID miatti kevesebb készülés miatt az utóbbi kiesett, maradtak elöl azok, ahol egy-egy csapatrészben nagyobb koncentrációban van tehetség, mint az ellenfeleknél (pl. a Pitt O azért nem gyenge emberállományban, falat és skill posztokat tekintve egyaránt, Green Bay dettó, top QB, top elkapó, top LT, ebből már lehet egy jó offense-t kihozni hatalmas csiszolgatás nélkül is).

A rendszerre támaszkodó csapatok mellett nyilván szenved mindenki, ahol új a coaching staff, vagy valamelyik kordinátor, emellett érzésre az átlagosnál több a QB sérülés, ami alapból ki tud nyírni egy csapatot. Plusz ehhez jön hozzá a védelmek általános gyengélkedése, ami meg megint elsősorban edzési idő kérdése. Azok a védelmek mennek átlag felett, ahol nincs nagy változás sem emberállományban, sem coaching oldalról (Steelers, New Orleans, időnként Bears, meg amikor nem sérült 6-nál több kezdő, a 49ers például).

Összegezve: rendszer csapatok kevesebb edzéssel + új edzői stábok által vitt gárdák + QB sérülések = sokkal több gyenge csapat, mint egy átlagos évben (és akkor az alapból idiótákat még nem is számoltam, Patricia, Quinn, stb.).

Szerkesztette: somoskovig

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem tudom, nekem jobban is tetszik, hogy több csapat vetélkedik, nincs nagyon erősen kiemelkedő.
Kicsit olyan, mint most az NBA a GSW uralkodása után (bár, kösz Lakers, nem biztos, hogy sokáig).
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Egy kérdés mindenkihez
Nekem idén valahogy az az érzésem,hogy a játék ebben a szezonban rosszabb lett. Alig van igazán jó és szoros meccs jellemzően sok hibával tarkított meccsek vannak. Nem látom azt,hogy melyik csapatok játszanak jól kiben látni az sb runt,PO-t.
Van a KC ami tud meggyőző lenni de ott most minden klappol . Aztán a vasas de ott már nem vagyok elájulva pedig veretlenek. Aztán Bills meg Miami Titans ? ugye ez már olyan hogy el sem hiszem.

A hox a pontgyáros védelemmel ? Talán még Aron csapata akiben van potencial.

Ennyit jelentene a covid szezon vagy én égtem ki a fociból ?

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Micsoda Lamar?

Amúgy ez már közröhej, hogy még egy nappal eltolják...
Wyatt


a karácsonyfa >>> ravens-steelers > nfl backbone 😀
Negritis


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Micsoda Lamar?

Amúgy ez már közröhej, hogy még egy nappal eltolják...
Wyatt


a karácsonyfa >>> ravens-steelers > nfl backbone 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

empty taxi
Amúgy ne tegyünk már úgy, mintha ez nem egy üzleti vállalkozás lenne, Lamar TOP3 játékos jelenleg és a liga arca, persze hogy más megítélés alá esik egy ilyen mint egy átlagos csapat noname QB-ja.

Ettől függetlenül amatőr láma az egész liga vezetése.
FLZOLI
Micsoda Lamar?

Amúgy ez már közröhej, hogy még egy nappal eltolják...

Szerkesztette: Wyatt

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki régebben linkelt egy orosz oldalt, az tök jó. Csak nem Putyint szidni azon a gépen amin töltesz és nem kenik össze a kilincsed 😊
FLZOLI
 720pier.ru/
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 938
Újra van masina:
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
Tactful Cactus
steelers
brown - chiefs
colts - titans
ravens - bills

packers
rams-saints
tb - seattle
cardinals - football team
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 938
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
ncore? 😀
Negritis
Ha van meghívód, hálás lennék 😀
Lucifer
Ez a funkció számodra nem elérhetõ, mert nem felelsz meg a szabályzatban elõírt kritériumoknak.
Negritis
akkor huzzal bele 😀