NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ma Fumble nap van! 😁
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát nem az East a legizgibb? De 😁🥰

https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1207%2Fr786487_1296x729_16-9.jpg
Wild NFC East could produce a sub-.500 champ or two playoff teams
ESPN reporters break down the winning streaks that turned the division upside down and which teams are sitting pretty for the stretch run.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Persze benne van h Dalton tol egy nagy revenge game-et, de vasárnapig le fog menni kb 35ig sztem az over/under, az már necc.
Borbinho
Ha szerinted tuti necc a 35 under, akkor fogadd az overt. 😉

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
BB-nek mintha nem a WR megfigyelés lenne az erőssége



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons
Wyatt
Tuti döntetlen, de úgy, hogy meglesz egy az egyben a szilveszteri műsor is. 😊
somoskovig
A Bengals-Cowboyson sztem még a 0-0ra is lesz esély 😀
Aki teheti pakolja rá a házat/asszonyt is, mert még 42.5-en van az over/under limit 😀


Borbinho
szar védelmek < szar offense-ek

szerintem simán van benne ráció, hogy jön az over, amilyen fos mindkét csapat defense-e
Löfli
Persze, de az eddigi eredmények és forma alapján nem látom, h vmeik csapatnál kiszakadna a góltácsdáunzsák.
A Cowboys Dak nélkül eddig hozott:
10, 3, 9, 19, 28, 16 és 17 pontot (több mint felét Legatron rugdosta össze,

Cowboys Offense Week 1-5 With Dak
**31.2 offensive PPG - 3rd in NFL
**15th in efficiency

Cowboys Offense Week 6-13 Without Dak
**15.0 offensive PPG - 31st in NFL (Jets - last at 14.7)
**Last in efficiency

A Bengalsnak meg ergya a fala, nincs Mixon, nem nagyon megy a futás se, és Finleynek kéne előlépnie. Két meccsen hoztak 17 pontot a Giants ellen meg 7et a Dolphins ellen.

Persze benne van h Dalton tol egy nagy revenge game-et, de vasárnapig le fog menni kb 35ig sztem az over/under, az már necc. Az is benne van, h sok pontos lesz, de azt csak úgy tudnám elképzelni h a védelmek szereznek több pontot 😀
Eddig a két védelem együtt hozott 1 def td-t, szóval sok esély erre sincs 😀

Amúgy ha van olyan fogadási opció h ki lehet utána venni meccs előtt v közben, akkor sztem megéri megrakni most, és kivenni egy kis hasznot a meccs kezdetén.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons
Wyatt
Tuti döntetlen, de úgy, hogy meglesz egy az egyben a szilveszteri műsor is. 😊
somoskovig
A Bengals-Cowboyson sztem még a 0-0ra is lesz esély 😀
Aki teheti pakolja rá a házat/asszonyt is, mert még 42.5-en van az over/under limit 😀


Borbinho
szar védelmek < szar offense-ek

szerintem simán van benne ráció, hogy jön az over, amilyen fos mindkét csapat defense-e


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons
Wyatt
Tuti döntetlen, de úgy, hogy meglesz egy az egyben a szilveszteri műsor is. 😊
somoskovig
A Bengals-Cowboyson sztem még a 0-0ra is lesz esély 😀
Aki teheti pakolja rá a házat/asszonyt is, mert még 42.5-en van az over/under limit 😀


"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons
Wyatt
Tuti döntetlen, de úgy, hogy meglesz egy az egyben a szilveszteri műsor is. 😊

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Chad "Ochocinco" Johnson anno amikor a Bengalsban jatszott, hajnali kettokor hivogatta Hue Jacksont, az akkori OC-jet, es Marvin Lewist az akkori HC-t, es amikor azok felvettek, csak annyit szolt a telefonba, hogy "Mester, uresre jatszottam magam!", es egybol le is tette.

😀 😀 😀

 streamable.com/5qgf4g
undisputedly
ha vki esetleg nem tudná, h honnan van a részlet:



érdemes követni a youtube csatornát, nagyon jó contentet csinálnak

az I am Black c. 4db videót mindenképp ajánlom mindenkinek 😊

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Chad "Ochocinco" Johnson anno amikor a Bengalsban jatszott, hajnali kettokor hivogatta Hue Jacksont, az akkori OC-jet, es Marvin Lewist az akkori HC-t, es amikor azok felvettek, csak annyit szolt a telefonba, hogy "Mester, uresre jatszottam magam!", es egybol le is tette.

😀 😀 😀



Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.
tenorx
Mennyire naiv is volt Sobri, te jó ég 😀
r.baggio
Elismerem.
Az emberi ostobaságot, butaságok, agyhalált nem lehet eléggé alulbecsülni.
Sobri Jóska
Ezt az "Elismerem"-et most kinyomtatom és bekereteztetem.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.
tenorx
Mennyire naiv is volt Sobri, te jó ég 😀
r.baggio
Elismerem.
Az emberi ostobaságot, butaságok, agyhalált nem lehet eléggé alulbecsülni.

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
NFC East azért szépen feljött, most már lehet remény egy 50%-os szezonra is a győztesnél. Azért 4-5 fordulóval ezelőtt ezt nem gondoltam volna😊
NB2
a giants üti a hawks akik csoportgyőzelemre hajtanak,a skins meg a veretlen vasast bucizta...

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.
tenorx
Mennyire naiv is volt Sobri, te jó ég 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.
tenorx
elég röhejes valóban. szerintem most már mindenáron el akarják kerülni, hogy töröljenek meccset/meccseket.

ja meg volt kép twitteren, hogy Dez pacsizott/ölelkezett a Cowboys edzőkkel is 😀
Löfli
A legjobb, hogy csak azért szúrták ki a meccs előtt, mert közel van a vizsgálati labor. Különben játszott volna a meccsen.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mi értelme lenne a Jets-et elmozdítani az egyik legnagyobb piacról és városból (lehet nem jó példa, de Forbes listáján asszem a Jets 5-6. team value alapján) , de most őszintén, ráadásul pont Mexikóvárosba? Ekkora baromságot...ráadásul ilyennel indokolni az elköltöztetést, hogy hulladék egy csapat...
Nemrég épített a 2 csapat is közösen saját stadiont.
Beki
A stadionba akkor is max 100.000-en férnek be, ha a környező város 1 vagy 10 millió lakosú. Világi marhaság ez a piac mérete hülyeség a mai digitalizált világban, amikor a nézők és a bevételek nagy része az online platformokon és a TV közvetítésekkel jön be.
Oké azt elfogadom, hogy a legnagyobb gazdasági központokban bőven elférhet 2-3-4 csapat is akár okosan brandingelve, de egy komplett ország, amely azonosulhat az új csapatával (GB, Mex...) sokkal nagyobb potenciállal bír.

Amúgy ettől függetlenül lassan kikopik az a generáció, amelyik kihalásos alapon szurkolt csapatoknak és jönnek a fiatalok, akik főleg a trendek és a hype alapján fognak megragadni valahol, hogy aztán tovább is álljanak egy következő hullámmal. Magyarán előbb-utóbb a konstans balfasz és nem "sexy" csapatok körül lemorzsolódik a szurkolói réteg amíg már nem éri meg helyben tartani őket.

több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.
tenorx
elég röhejes valóban. szerintem most már mindenáron el akarják kerülni, hogy töröljenek meccset/meccseket.

ja meg volt kép twitteren, hogy Dez pacsizott/ölelkezett a Cowboys edzőkkel is 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
NFC East azért szépen feljött, most már lehet remény egy 50%-os szezonra is a győztesnél. Azért 4-5 fordulóval ezelőtt ezt nem gondoltam volna😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gregg Williamst remélem nem látjuk már többet a ligában... naivitás ez, de hátha
ZERO_L
Beszállok, hátha ketten kiszurkoljuk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ha Londonba mozdul csapat az a Jax lesz, csak lehet ez a világjárvány, a covid-protokollok elveszik a kedvet az USA-n kívüli franchisetól egy időre.
Sobri Jóska
a Raptors esete az NBA-ben nem túl bíztató az biztos
Negritis
De csak megoldjak.kb atmennek a zebran.
YoungZeeZee
idén Tampában játszanak
az nem épp csak zebra
és a bubble se volt triviális nekik
Negritis
Persze, de arra gondoltam h ahhoz h az usaban legyenek nem kell orakat utazni.a bills is atruccan torontoba jatszani.az mas kerdes h miert kb a legtavolabbi helyet valasztottak.
YoungZeeZee
Jah csak Sobri felvetése a határ átlépésere utal sztem
Ami a raptorsnal elojott mint gond covid miatt
Negritis
Így van. Másik ország, más protokollok, nehezebb hatátárátlépés.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Ha Londonba mozdul csapat az a Jax lesz, csak lehet ez a világjárvány, a covid-protokollok elveszik a kedvet az USA-n kívüli franchisetól egy időre.
Sobri Jóska
a Raptors esete az NBA-ben nem túl bíztató az biztos
Negritis
De csak megoldjak.kb atmennek a zebran.
YoungZeeZee
idén Tampában játszanak
az nem épp csak zebra
és a bubble se volt triviális nekik
Negritis
Persze, de arra gondoltam h ahhoz h az usaban legyenek nem kell orakat utazni.a bills is atruccan torontoba jatszani.az mas kerdes h miert kb a legtavolabbi helyet valasztottak.
YoungZeeZee
Jah csak Sobri felvetése a határ átlépésere utal sztem
Ami a raptorsnal elojott mint gond covid miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Ha Londonba mozdul csapat az a Jax lesz, csak lehet ez a világjárvány, a covid-protokollok elveszik a kedvet az USA-n kívüli franchisetól egy időre.
Sobri Jóska
a Raptors esete az NBA-ben nem túl bíztató az biztos
Negritis
De csak megoldjak.kb atmennek a zebran.
YoungZeeZee
idén Tampában játszanak
az nem épp csak zebra
és a bubble se volt triviális nekik
Negritis
Persze, de arra gondoltam h ahhoz h az usaban legyenek nem kell orakat utazni.a bills is atruccan torontoba jatszani.az mas kerdes h miert kb a legtavolabbi helyet valasztottak.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Ha Londonba mozdul csapat az a Jax lesz, csak lehet ez a világjárvány, a covid-protokollok elveszik a kedvet az USA-n kívüli franchisetól egy időre.
Sobri Jóska
a Raptors esete az NBA-ben nem túl bíztató az biztos
Negritis
De csak megoldjak.kb atmennek a zebran.
YoungZeeZee
idén Tampában játszanak
az nem épp csak zebra
és a bubble se volt triviális nekik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!