NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
A Giants úgy juthat be a PO-ba, hogy akár alanyi jogon lehet top3-as pickje, na szerintem ilyen nem volt még soha. Közben ugye kialakult az utolsó hét menetrendje:
 www.espn.com/nfl/schedule/_/week/17
r.baggio
Látom idén se ússzuk meg az "utolsó alapszakasz találkozó egy NFC East csoportmeccs" hagyományt...
iktriad
2013 óta nem volt ilyen, nekem már hiányzott.
Kampman
Akkor nem szóltam.
iktriad
pedig én is úgy éreztem, hogy 2 évente mindig NFC East csörte a hajnali meccs 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Giants úgy juthat be a PO-ba, hogy akár alanyi jogon lehet top3-as pickje, na szerintem ilyen nem volt még soha. Közben ugye kialakult az utolsó hét menetrendje:
 www.espn.com/nfl/schedule/_/week/17
r.baggio
Látom idén se ússzuk meg az "utolsó alapszakasz találkozó egy NFC East csoportmeccs" hagyományt...
iktriad
2013 óta nem volt ilyen, nekem már hiányzott.
Kampman
Akkor nem szóltam.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 483
A Giants úgy juthat be a PO-ba, hogy akár alanyi jogon lehet top3-as pickje, na szerintem ilyen nem volt még soha. Közben ugye kialakult az utolsó hét menetrendje:
 www.espn.com/nfl/schedule/_/week/17
r.baggio
Látom idén se ússzuk meg az "utolsó alapszakasz találkozó egy NFC East csoportmeccs" hagyományt...
iktriad
2013 óta nem volt ilyen, nekem már hiányzott.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Giants úgy juthat be a PO-ba, hogy akár alanyi jogon lehet top3-as pickje, na szerintem ilyen nem volt még soha. Közben ugye kialakult az utolsó hét menetrendje:
 www.espn.com/nfl/schedule/_/week/17
r.baggio
Látom idén se ússzuk meg az "utolsó alapszakasz találkozó egy NFC East csoportmeccs" hagyományt...
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
A Giants úgy juthat be a PO-ba, hogy akár alanyi jogon lehet top3-as pickje, na szerintem ilyen nem volt még soha. Közben ugye kialakult az utolsó hét menetrendje:
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fnfl.png
NFL Schedule - Week 17 (May 13 - May 13), 2023 - ESPN
All scheduled NFL games played in week 17 of the 2023 season on ESPN. Includes game times, TV listings and ticket information.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A draft sorrend jelenleg. Az 1 és a 2. pick már biztos. A Falcons még akár 1/11-re is visszacsúszhat 1/3-ról. A Miami bejuthat a playoffba és Top 5 pickje lehet (a Titansnek nyerni KELL a Texans ellen vasárnap). Nem is emlékszem volt-e ehhez hasonló szituáció. A legközelebbi ehhez fogható, ami bevillan a 98-as draft volt, mikor a Bills egy 1/9-et ajándékozott a Jagnek a Rob Johnson trade miatt, miközben a jags playoff résztvevő volt abban az évben. Abból lett Curtis Enis helyett(köszi Bears) a Fred Taylor pickünk.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
ProFootballTalk

2015: Jameis Winston and Marcus Mariota are drafted No. 1 and No. 2. Their teams didn't extend them, and after five years that was that.
2016: Jared Goff and Carson Wentz are drafted No. 1 and No. 2. Their teams extended them after only three seasons, and they now regret it.
ozibozi
és 5 éven belül mégis mind a négy csapat minimum PO-ba jutott 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 556
ProFootballTalk

2015: Jameis Winston and Marcus Mariota are drafted No. 1 and No. 2. Their teams didn't extend them, and after five years that was that.
2016: Jared Goff and Carson Wentz are drafted No. 1 and No. 2. Their teams extended them after only three seasons, and they now regret it.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Példakép.
empty taxi
watson kb ugyanezt mondta múlt héten. konzekvens üzenetek a csapat 2 leaderétől

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Példakép.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem tudom, mi van ma a 35-ös számú játékosokkal, de ma már a második roughing the puntert hozzák össze 😀 na ez aztán az érdektelen "statisztika/fun fact" 😀 először Moffatt a Browns meccsen, most meg Neal a Seahawksnál


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van egy konteóm a SB párosításról. Két jó csapat, már bejutottak, még nem találkoztak, erős bírói odafigyeléssel, veterán irányítókkal (köztük az egyik legtúlértékeltebbel). Nem lehet másképp....😊
csi77
fitzmagic vs kovács sanyi?
Negritis
Az azért mekkora hollywoodi cinderella sztori lenne 😊
warr_b
bár már 21ben lesz de azért megkoronázná ezt az egész 2020-as évet
briareos
Mekkora odds lenne rá? :o


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Van egy konteóm a SB párosításról. Két jó csapat, már bejutottak, még nem találkoztak, erős bírói odafigyeléssel, veterán irányítókkal (köztük az egyik legtúlértékeltebbel). Nem lehet másképp....😊
csi77
fitzmagic vs kovács sanyi?
Negritis
Ok, de melyik a túlértékelt? 😊

Amúgy gyönyörű lenne, tényleg

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Van egy konteóm a SB párosításról. Két jó csapat, már bejutottak, még nem találkoztak, erős bírói odafigyeléssel, veterán irányítókkal (köztük az egyik legtúlértékeltebbel). Nem lehet másképp....😊
csi77
fitzmagic vs kovács sanyi?
Negritis
Az azért mekkora hollywoodi cinderella sztori lenne 😊
warr_b
bár már 21ben lesz de azért megkoronázná ezt az egész 2020-as évet

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van egy konteóm a SB párosításról. Két jó csapat, már bejutottak, még nem találkoztak, erős bírói odafigyeléssel, veterán irányítókkal (köztük az egyik legtúlértékeltebbel). Nem lehet másképp....😊
csi77
fitzmagic vs kovács sanyi?
Negritis
Az azért mekkora hollywoodi cinderella sztori lenne 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Van egy konteóm a SB párosításról. Két jó csapat, már bejutottak, még nem találkoztak, erős bírói odafigyeléssel, veterán irányítókkal (köztük az egyik legtúlértékeltebbel). Nem lehet másképp....😊
csi77
fitzmagic vs kovács sanyi?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Van egy konteóm a SB párosításról. Két jó csapat, már bejutottak, még nem találkoztak, erős bírói odafigyeléssel, veterán irányítókkal (köztük az egyik legtúlértékeltebbel). Nem lehet másképp....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy fontos kérdés eldőlt.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Na akkor a héten a Bengals és a Jets elintézte, hogy már csak 2-en maradjuk veretlenek Survivor-ben. 😊
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Na ennek se látom sok értelmét.

iktriad
De ezen miért vagy meglepődve? Már márciusban fix volt, hogy ez jönni fog, csak az a kérdés, hogy kitalálják-e fél év alatt, hogyan lehet megoldani már 2021-ben, vagy csak 2022-ben. Az, hogy 17 meccses lesz az alapszakasz, az már a CBA aláírásakor eldőlt, mert nyilván a tulajok nem fogják azt mondani, hogy ne keressenek többet.

Ha csak a 2021-es időponton vagy meglepődve, az más, de őszintén szólva, ha van fél éved kitalálni, hogyan kapj még több pénzt, akkor azért csak belerakod azt a kis munkát, hogy valamelyik beosztottaddal elvégezteted, hogy figyuka, oldjátok már meg.
Wyatt
Szerintem kár lenne itt megállni. Legyen oda-visszavágós PO!!!




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Nem is tudom, hogy van-e olyan sportág, aminek az utóbbi évtizedekben bevezetett szabályváltozásai nem a támadójátékot és a még több pontot/gólt próbálják elősegíteni. Ízlés dolga, de a legtöbb szurkoló jobban szereti a sok gólt, mint a keveset.

Ettől még persze egy kevés pontos defense csata is elérhet egy klasszikus státuszt a nézői emlékezetben (mint amilyen az első Giants-Patriots Super Bowl), de mondjuk a legutóbbi Pats-Rams döntőn már kevés embert hozott lázba az, hogy Belichick milyen védelmi húzásokkal nyerte meg a meccset és nullázta le az NFL történetének egyik legjobb támadósorát.

A 100 pont körüli meccsek legfeljebb a Pro Bowlnál fognak ténylegesen fanyalgókat eredményezni.
Kampman
Ne essünk a végletekbe. A jól felépített támadójátékot én is kedvelem. Azt nem, ha minden támadásból fél perc alatt TD van.

A Pats-Rams döntő a támadók töketlensége miatt volt szar, nem annyira a klasszik védőmunka miatt, bár kétségtelen két jobb védelem játszott. Ahogy Jan írta, egy huszonpár pontos (összesen 45-50) meccs is lehet szórakoztató. Egy 3-3-as nekem sem az....
csi77
Azert azt nem mondanam h toketlenek voltak a tamadok mindket oldalon.

Ott eppenseggel a ket vedelem nullazta le a jol felepitett jatekokat, a Pars vedelmerol meg cikk is volt h mikent volt kepes nullazni az addig pontgyaros Rams offenset ugy, h a kovetkezo evben mindenki azt a semat hasznalta ellenuk igy nem is voltak hatekonyak.
Az se segitett nekik h Gurley nem jatszott, de nem biztos h sokat valtoztatott volna a dolgon.

A Pats offense igaz h alapbol mar ott se volt egy veretes nevsor, de az latszott Bradyn is h sokszor azt se tudja merre van arccal, ugy lekaptak a tamadokat, kb. csak az egy szem JE11 volt kepes jatekokat csinalni, a vegere meg JMD-nek kellett olyan jatekot osszeraknia on-the-fly ami mukodik es pontot lehet vele szerezni.

En mondjuk a kormom ragtam vegig, mert igaz h a Pats limitalta a Ramst, de ott csak 1x kellett volna h osszejojjenek a dolgok es beindul a szeker.
Szerencsere ez kimerult a JMC fele Cooks vedekezesben ill. a vegen a Gilmore INT-nel.

A masik oldalon meg TB dobott egy-ket olyat ahol szivbajt lehetett kapni.

Mint kb. az elotte valo KC elleni AFC donton ahol kvazi egy olyan offside mentett meg minket amit sztem a birok az esetek nagyreszeben nem fujnak be.
Solymi
Ha a Packers játszott volna, valószínűleg én is szétizgulom magam. Kívülállóként viszont bennem leginkább az iszapbirkózás maradt meg. (Ahhoz a gurulós focis meccshez tudnám hasonlítani, amikor már könyörögsz legalább egy szögletért, és kb. a 17. percben bemondja a szpíker, hogy amelyik csapat - esetleg - lőni tud egy gólt, azzal bizonyára meg is nyeri.)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ennek se látom sok értelmét.

iktriad
De ezen miért vagy meglepődve? Már márciusban fix volt, hogy ez jönni fog, csak az a kérdés, hogy kitalálják-e fél év alatt, hogyan lehet megoldani már 2021-ben, vagy csak 2022-ben. Az, hogy 17 meccses lesz az alapszakasz, az már a CBA aláírásakor eldőlt, mert nyilván a tulajok nem fogják azt mondani, hogy ne keressenek többet.

Ha csak a 2021-es időponton vagy meglepődve, az más, de őszintén szólva, ha van fél éved kitalálni, hogyan kapj még több pénzt, akkor azért csak belerakod azt a kis munkát, hogy valamelyik beosztottaddal elvégezteted, hogy figyuka, oldjátok már meg.

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Nem is tudom, hogy van-e olyan sportág, aminek az utóbbi évtizedekben bevezetett szabályváltozásai nem a támadójátékot és a még több pontot/gólt próbálják elősegíteni. Ízlés dolga, de a legtöbb szurkoló jobban szereti a sok gólt, mint a keveset.

Ettől még persze egy kevés pontos defense csata is elérhet egy klasszikus státuszt a nézői emlékezetben (mint amilyen az első Giants-Patriots Super Bowl), de mondjuk a legutóbbi Pats-Rams döntőn már kevés embert hozott lázba az, hogy Belichick milyen védelmi húzásokkal nyerte meg a meccset és nullázta le az NFL történetének egyik legjobb támadósorát.

A 100 pont körüli meccsek legfeljebb a Pro Bowlnál fognak ténylegesen fanyalgókat eredményezni.
Kampman
Ne essünk a végletekbe. A jól felépített támadójátékot én is kedvelem. Azt nem, ha minden támadásból fél perc alatt TD van.

A Pats-Rams döntő a támadók töketlensége miatt volt szar, nem annyira a klasszik védőmunka miatt, bár kétségtelen két jobb védelem játszott. Ahogy Jan írta, egy huszonpár pontos (összesen 45-50) meccs is lehet szórakoztató. Egy 3-3-as nekem sem az....
csi77
Azert azt nem mondanam h toketlenek voltak a tamadok mindket oldalon.

Ott eppenseggel a ket vedelem nullazta le a jol felepitett jatekokat, a Pars vedelmerol meg cikk is volt h mikent volt kepes nullazni az addig pontgyaros Rams offenset ugy, h a kovetkezo evben mindenki azt a semat hasznalta ellenuk igy nem is voltak hatekonyak.
Az se segitett nekik h Gurley nem jatszott, de nem biztos h sokat valtoztatott volna a dolgon.

A Pats offense igaz h alapbol mar ott se volt egy veretes nevsor, de az latszott Bradyn is h sokszor azt se tudja merre van arccal, ugy lekaptak a tamadokat, kb. csak az egy szem JE11 volt kepes jatekokat csinalni, a vegere meg JMD-nek kellett olyan jatekot osszeraknia on-the-fly ami mukodik es pontot lehet vele szerezni.

En mondjuk a kormom ragtam vegig, mert igaz h a Pats limitalta a Ramst, de ott csak 1x kellett volna h osszejojjenek a dolgok es beindul a szeker.
Szerencsere ez kimerult a JMC fele Cooks vedekezesben ill. a vegen a Gilmore INT-nel.

A masik oldalon meg TB dobott egy-ket olyat ahol szivbajt lehetett kapni.

Mint kb. az elotte valo KC elleni AFC donton ahol kvazi egy olyan offside mentett meg minket amit sztem a birok az esetek nagyreszeben nem fujnak be.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Nem is tudom, hogy van-e olyan sportág, aminek az utóbbi évtizedekben bevezetett szabályváltozásai nem a támadójátékot és a még több pontot/gólt próbálják elősegíteni. Ízlés dolga, de a legtöbb szurkoló jobban szereti a sok gólt, mint a keveset.

Ettől még persze egy kevés pontos defense csata is elérhet egy klasszikus státuszt a nézői emlékezetben (mint amilyen az első Giants-Patriots Super Bowl), de mondjuk a legutóbbi Pats-Rams döntőn már kevés embert hozott lázba az, hogy Belichick milyen védelmi húzásokkal nyerte meg a meccset és nullázta le az NFL történetének egyik legjobb támadósorát.

A 100 pont körüli meccsek legfeljebb a Pro Bowlnál fognak ténylegesen fanyalgókat eredményezni.
Kampman
Ne essünk a végletekbe. A jól felépített támadójátékot én is kedvelem. Azt nem, ha minden támadásból fél perc alatt TD van.

A Pats-Rams döntő a támadók töketlensége miatt volt szar, nem annyira a klasszik védőmunka miatt, bár kétségtelen két jobb védelem játszott. Ahogy Jan írta, egy huszonpár pontos (összesen 45-50) meccs is lehet szórakoztató. Egy 3-3-as nekem sem az....
csi77
azért kell a több pont és látványosabb pontszerzés mert a koca szurkolókat így lehet a tv-hez szögezni
sokkal nehezebb látni a szépséget egy 3 yardos TFL-ben vagy egy sima passz levédésben
mint abban hogy Hill csinál egy 80 yardos TD-t
Negritis
Oké, de a kérdésem továbbra is az: Hill a szabályok miatt csinál 80 yardos TD-t? Kamara teljesen ugyanazzal a hívással vitt be három lasztit a Viks ellen (érdemes megnézni ismétlésben, ha egyet láttál, mindhármat láttad). A szabályok miatt?
nagylaza
Egyrészt nyilván nem, kurva gyors, Mahomes hihetetlen, jó a gameplan stb stb. másrészt, ha elvonatkoztatunk Hilltől (de akár ő és Mahomes is lehet a példa), amit nem tudunk, ha a passrushert nem tartja vissza szabálytalanul a falember (évek óta csak a kirívó eseteket fújja be), a corner jobban odapiszkálhat az elkapónak, akkor nem feltételen lesz ideje az irányítónak odahajítani, esetleg nem tudja elkapni. Szóval nem és igen a válasz....😊
csi77
Jó, akkor kiválasztom a nekem tetszőt.😊