NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Pro Bowl nézői szavazás:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon durván teljesítenek az idei újonc WR-ek. Van több is aki már most elit kategóriába sorolható (nyilván McLaurin már most a legjobb WR a ligában). Pedig azért draft előtt nem számított túl erősnek a class. Sűrű volt, a 3. körben is lehetett 1. kör végi elkapót találni annyian voltak, de a teteje nem volt ott.
Sixo
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1206619687775342592?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Katonadani, nem tudom olvadod e ezt de nem lenne botorság kicsit alaposabban feltüntetni, hogy a TEd fizetéséről szóló írásod mi alapján készült. Az ugyanis kevés, hogy Adam Schefter szerint, mert olyan, mintha csak az rész lenne onnan, de maga a téma felvetés, ötlet, és a cikk is megvan angolban, láttam magam is...
Bocs, csak a "tisztesség" kedvéért 😉 😊

Szóval ez így nekem plágium kategória.....

 www.thescore.com/nfl/news/1905896

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Josh Allen - ha nem egy PO-ba se jutó Jaxben villogna.
Így Gilmore.
Sobri Jóska
Allen még a saját csapatán belül sem a legjobb, Ngakogue jobb játékos nála. De senki nem háboroghatna, ha megkapná a DROY címet. (Nem fogja.)
peterk2005
A DPOY-t nem a legjobb kapja.
Hanem az adott évben legjobb.
Von Miller vagy JJ is sokkal jobb az eddig felmerülteknél. Csak nem idén.
Sobri Jóska
Idénre értettem. Allen a 3. legjobb DE a Jagsban idén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jól nézem, hogy az nfc rájátszásmezőnyében 2(1) kérdés maradt?
- Ki nyeri az Eastet nyilván
- Illetve, hogy ha a Vikings 2* kikap és a Rams 2* nyer akkor ők vannak bent. Amúgy már senki másnak nincs esélye és ugye ez a forgatókönyv is elég nehezen elképzelhető.
alatriste
Rosszul nezed. Levegoben levo kerdesek meg:
Ki nyeri a Westet?
Ki viszi az elso ketto kiemelest?
undisputedly
*rájátszásmezőnyében. Magyarul abban a tekintetben, hogy melyik 6 csapat lesz érdekelt. Nyilván a kiemelések még teljesen nyitottak de nem is erre vonatkozott a kérdés, hanem szimplán arra, hgoy ki lesz az a 6 csapat aki bejut.

Amúgy espn po machine szerint él az a forgatókönyv, hogy bejuthat még a Rams.
Az East pedig persze a legnagyobb kérdés.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jól nézem, hogy az nfc rájátszásmezőnyében 2(1) kérdés maradt?
- Ki nyeri az Eastet nyilván
- Illetve, hogy ha a Vikings 2* kikap és a Rams 2* nyer akkor ők vannak bent. Amúgy már senki másnak nincs esélye és ugye ez a forgatókönyv is elég nehezen elképzelhető.
alatriste
Rosszul nezed. Levegoben levo kerdesek meg:
Ki nyeri a Westet?
Ki viszi az elso ketto kiemelest?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Josh Allen - ha nem egy PO-ba se jutó Jaxben villogna.
Így Gilmore.
Sobri Jóska
Allen még a saját csapatán belül sem a legjobb, Ngakogue jobb játékos nála. De senki nem háboroghatna, ha megkapná a DROY címet. (Nem fogja.)
peterk2005
A DPOY-t nem a legjobb kapja.
Hanem az adott évben legjobb.
Von Miller vagy JJ is sokkal jobb az eddig felmerülteknél. Csak nem idén.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Josh Allen - ha nem egy PO-ba se jutó Jaxben villogna.
Így Gilmore.
Sobri Jóska
Allen még a saját csapatán belül sem a legjobb, Ngakogue jobb játékos nála. De senki nem háboroghatna, ha megkapná a DROY címet. (Nem fogja.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jól nézem, hogy az nfc rájátszásmezőnyében 2(1) kérdés maradt?
- Ki nyeri az Eastet nyilván
- Illetve, hogy ha a Vikings 2* kikap és a Rams 2* nyer akkor ők vannak bent. Amúgy már senki másnak nincs esélye és ugye ez a forgatókönyv is elég nehezen elképzelhető.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Josh Allen - ha nem egy PO-ba se jutó Jaxben villogna.
Így Gilmore.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem simán megérdemelné Aaron Donald is. Okés, hogy nincs annyival a többiek előtt, mint az előző években, de azt nem lehet mondani, hogy ha ő kapná akkor az nem lenne megérdemelt. Két nem jó meccsen van túl, de összeségében nagyon jó éve van, simán benne van, hogy ő a legjobb, csak nem annyira látványosan, mint pár éve. JJ Watt-tól vettek el így egyszer DPOY-t, mert bár szerintem ő volt a legjobb, de nem volt annyira domináns magához képest, és inkább más kapta. Nem szabad az ilyent figyelembe venni, hogy visszaesett, és így nem kaphatja meg. Annak kell megkapnia aki a legjobb, teljes mértékben függetlenül a múlttól.
Homérkedem, de én Gilmore-nak adnám. Talán az első Gamecock lenne aki ilyent kap. OROY-t vagy MVP-t se hinném, hogy vittünk volna. (+

Az tetszik hogy a top 5-ben két Steelers is van (akkor is ha 3. meg 5. hely)
tenorx
Lehet soloban leszek a véleményemmel, de nálam a legjobb Steelers védőjátékos nem ők, hanem Cameron Heyward.
Sixo
PFF-nel Donald az ev legjobb vedoje. Amugy en is Gilmorenak adnam.

Mas tema: Suggs-ra a claimeket ma 16 oraig kell leadni (nem tudom melyik idozona, keleti vagy nyugati part, de legkessobb hajnal 1-kor kiderul ki huzza be)

Szerk: @peterk: Igen, amugy felelmetes, hogy mennyire nem beszel rola senki, de hat Arizona ugye kis piac, senkit se erdekel kb.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csóri Chandler Jones. MIóta Arizona-ba költözött, minden évben kb. 15 sackes átlagot produkál, mellé rengeteg nyomást, forced fumble-t, tackle for loss, stb.. A statokban HOF karriert nyom - majdnem olyan statisztikai karrierje van eddig, mint pl. Demarcus Ware-nek -, és nemhogy DPOY, de még player of the week címeket se kap, és a kutya se beszél tulajdonképpen róla.

Nem gondolom, hogy nyerhetne, de megemlítem, mint az egyik most underrated játékost a ligában. Megérdemli.

Cam Jordan nevét pedig hiányolom a listáról.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Szerintem simán megérdemelné Aaron Donald is. Okés, hogy nincs annyival a többiek előtt, mint az előző években, de azt nem lehet mondani, hogy ha ő kapná akkor az nem lenne megérdemelt. Két nem jó meccsen van túl, de összeségében nagyon jó éve van, simán benne van, hogy ő a legjobb, csak nem annyira látványosan, mint pár éve. JJ Watt-tól vettek el így egyszer DPOY-t, mert bár szerintem ő volt a legjobb, de nem volt annyira domináns magához képest, és inkább más kapta. Nem szabad az ilyent figyelembe venni, hogy visszaesett, és így nem kaphatja meg. Annak kell megkapnia aki a legjobb, teljes mértékben függetlenül a múlttól.
Homérkedem, de én Gilmore-nak adnám. Talán az első Gamecock lenne aki ilyent kap. OROY-t vagy MVP-t se hinném, hogy vittünk volna. (+

Az tetszik hogy a top 5-ben két Steelers is van (akkor is ha 3. meg 5. hely)
tenorx
Lehet soloban leszek a véleményemmel, de nálam a legjobb Steelers védőjátékos nem ők, hanem Cameron Heyward.

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nálam TJ.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
10 éve volt utoljára CB a DPOY, úgyhogy lassan lehetne megint. De én titkon Wattot várom befutónak 😊

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az tetszik hogy a top 5-ben két Steelers is van (akkor is ha 3. meg 5. hely)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Lehet, hogy volt már a téma, nem olvastam vissza sok oldalt, de szerintetek ki lesz a DPOY?
Gilmore, Barrett, Jones esetleg TJ Watt? Remélem nem Donald lesz, idén voltak jobbak nála. Ha Watt lesz, volt már olyan az NFL történelme során, hogy egy testvérpár 2 tagja is DPOY legyen?
Merlin85
Remelem, hogy Gilmore megkapja ami jar neki!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Lehet, hogy volt már a téma, nem olvastam vissza sok oldalt, de szerintetek ki lesz a DPOY?
Gilmore, Barrett, Jones esetleg TJ Watt? Remélem nem Donald lesz, idén voltak jobbak nála. Ha Watt lesz, volt már olyan az NFL történelme során, hogy egy testvérpár 2 tagja is DPOY legyen?
Merlin85
Vegas szerint:
NévPosztCsapatOdds
Stephon GilmoreCBNE+300
Aaron DonaldDTLAR+400
Nick BosaEDGESF+800
TJ WattEDGEPIT+800
Minkah FitzpatrickDBPIT+1000
Khalil MackEDGECHI+1400
Shaquil BarrettEDGETB+1400
Chandler JonesEDGEARI+1600
Jamie CollinsLBNE+1600
Joey BosaEDGELAC+1800


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Lehet, hogy volt már a téma, nem olvastam vissza sok oldalt, de szerintetek ki lesz a DPOY?
Gilmore, Barrett, Jones esetleg TJ Watt? Remélem nem Donald lesz, idén voltak jobbak nála. Ha Watt lesz, volt már olyan az NFL történelme során, hogy egy testvérpár 2 tagja is DPOY legyen?

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/AlphaByeah/status/1206377531508576257?s=20
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ennyit tud egy futó 😀
 twitter.com/JoeGoodberry/status/1206434971776356354
dande
Mert a futó cipeli a labdát, az irányító meg dobja. 😊
peterk2005
ja, egy futótól kifejezetten sok szerintem a 9 INT

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennyit tud egy futó 😀
 twitter.com/JoeGoodberry/status/1206434971776356354
dande
Mert a futó cipeli a labdát, az irányító meg dobja. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyit tud egy futó 😀

 twitter.com/JoeGoodberry/status/1206434971776356354
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Nagyon durván teljesítenek az idei újonc WR-ek. Van több is aki már most elit kategóriába sorolható (nyilván McLaurin már most a legjobb WR a ligában). Pedig azért draft előtt nem számított túl erősnek a class. Sűrű volt, a 3. körben is lehetett 1. kör végi elkapót találni annyian voltak, de a teteje nem volt ott.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Redzone streamet nem tud valaki?