NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Beszéljük inkább a hüvelyg... akarom írni a jaguarsról
Hihetetlen hulladék franchise, bár nagy a verseny a browns-szal és a lions-szal

r.baggio
Nálunk minden rendben.
Fatricia megmondta, hogy ez a csapat sokkal jobb mint a mérlege mutatja. Kár, hogy a "jók vagyunk csak soha nem nyerünk" elv alapján nem lehet SB-ba jutni.
De szerencsére nálunk állítólag mindenki állása stabil.

Egy kis csemege tőlünk is:
@MikeSullivan: Former Lions TE Hakeem Valles on @PridePodcast:

"Matt Patricia is creating a culture based on fear. There's too much ego involved. He's the alpha and everyone else better be the beta. There was not one meeting where he ever showed up on time."
Bazzani
A számos remek BB&Brady ajnározó sztori mellett egy könyvet elolvasnék arról is, hogyan lehet, hogy Belichick keze alól csak máshol undorítóan megbukó edzők kerülnek ki

BOB az eddigi egyetlen ellenpélda, de hát azért ő sem egy sikertörténet
r.baggio
Messze a legjobb komment, amit a Belichick tree-ből származó edzőkről olvastam (egyszer beraktam már a Lions topikba is:

and they all fall perfectly into two distinct types. Annoying control freak wunderkind types who are convinced that nobody will ever figure them out or annoying meatheads that Belichick clearly did all the thinking for
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Nem kell nézni a Sport tv-t, van ezer lehetőség. Vagy ha zavar a kommentátor, mutáld le. Vagy írj a szolgáltatódnak, h ezért a szarért te nem fizetsz. Menj át Digibe és bojkottáld. Ìrj Makának, Galusnak, h te nem vagy hajlandó tovább hallgatni ezeket az embereket.

Esetleg írj nekik SMS-t, hogy mindjárt szülni fogsz a hülyeségtől és ami kijön belőled, azt magaddal viszed vizsgázni. Jelentkezz szakkomcsinak.

Millió opciód van. Te helyette azt választottad, h fölbaszod a mi agyunkat is azzal, hogy még mindig képes vagy ezen forogni.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Milyen objektivítást vársz el? Ketten együtt nem tudták megfejteni, a "ha nem fut az óra minek térdelnek" kérdéskörét, erre jött a "most meg én forgatom a szememet" Faragótól. Persze ez nyilván egyszerűbb mint gondolkodni egy kicsit, ezt belátom.ZERO_L
No offense, de tényleg nem ártott volna, hogy ha már ilyen stílusban küldöd el őket melegebb éghajlatra, akkor TUDJAD, hogy mi volt a valódi oka annak amiben hibáztak. 😉
peterk2005
Előbb hallgasd/nézd már meg miről van szó, után próbáld meg értelmezni a leírtakat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Milyen objektivítást vársz el? Ketten együtt nem tudták megfejteni, a "ha nem fut az óra minek térdelnek" kérdéskörét, erre jött a "most meg én forgatom a szememet" Faragótól. Persze ez nyilván egyszerűbb mint gondolkodni egy kicsit, ezt belátom.ZERO_L
No offense, de tényleg nem ártott volna, hogy ha már ilyen stílusban küldöd el őket melegebb éghajlatra, akkor TUDJAD, hogy mi volt a valódi oka annak amiben hibáztak. 😉

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Esküszöm direkt megfogadtam, hogy nem fogok vele foglalkozni és ha tehetem inkább nem is nézem, de sajnos a meccs vége megkövetelte a visszanézést, bár ne tettem volna... mert hát megint amit leművelt a Kovács-Faragó páros a SF-ATL utolsó extra pontos jeleneténél az egy újabb mélypont volt az NFL magyar közvetítések történelmében.
Számomra felfoghatatlan, hogy 1x éve sportágat közvetítő, követő(HAHAHHA), kis túlzással a liga itthoni felkent pápájaként, mégis hogyan beszélhet ennyi hülyeséget. Az a legszomorúbb, hogy egy másodperc erejéig sem merül fel, esetleg ő tudja rosszul. Látszik semmi visszacsatolást nem kapnak, mert ennyi marhaság után én kétszer is elgondolkodnék, hogy bármilyen konkrét kijelentést megmerjek-e tenni, nemhogy kiröhögjek egy edzői döntést.
De ők az NFL magyar hangja meg a vicces, aranyos szaki, így minden oké, mindenki szereti őket.



IGEN, 1 pontos előnyben 2 mpvel a vége előtt az extra pontnál azért térdelnek mert LE AKARTÁK PÖRGETNI AZ ÓRÁT.... te ostoba marha, te...
ZERO_L
Az a bökkenő, hogy te sem tudod jól. Azért térdeltek, mert így biztos nem kaphattak return td-t, míg egy blokkolt xp vagy elbaszott két pontos esetében vissza lehet hordani.
peach
Előbb hallgasd/nézd már meg miről van szó, után próbáld meg értelmezni a leírtakat...


Esküszöm direkt megfogadtam, hogy nem fogok vele foglalkozni és ha tehetem inkább nem is nézem, de sajnos a meccs vége megkövetelte a visszanézést, bár ne tettem volna... mert hát megint amit leművelt a Kovács-Faragó páros a SF-ATL utolsó extra pontos jeleneténél az egy újabb mélypont volt az NFL magyar közvetítések történelmében.
Számomra felfoghatatlan, hogy 1x éve sportágat közvetítő, követő(HAHAHHA), kis túlzással a liga itthoni felkent pápájaként, mégis hogyan beszélhet ennyi hülyeséget. Az a legszomorúbb, hogy egy másodperc erejéig sem merül fel, esetleg ő tudja rosszul. Látszik semmi visszacsatolást nem kapnak, mert ennyi marhaság után én kétszer is elgondolkodnék, hogy bármilyen konkrét kijelentést megmerjek-e tenni, nemhogy kiröhögjek egy edzői döntést.
De ők az NFL magyar hangja meg a vicces, aranyos szaki, így minden oké, mindenki szereti őket.



IGEN, 1 pontos előnyben 2 mpvel a vége előtt az extra pontnál azért térdelnek mert LE AKARTÁK PÖRGETNI AZ ÓRÁT.... te ostoba marha, te...
ZERO_L
ez így nem hangzott el, nem értették mér térdel, hiszen az óra áll

én ehiszem, hogy utáljátok őket, de ne próbáljátok meg objektíven utálni, Spec szerintem egy korrekt közvetítés volt, s mérne fogalmazhatna meg dolgokat akár a játékvezetéssel, akár az edzőkkel szemben, attól hogy NFL lehet egy halom szar
sutianap
Milyen objektivítást vársz el? Ketten együtt nem tudták megfejteni, a "ha nem fut az óra minek térdelnek" kérdéskörét, erre jött a "most meg én forgatom a szememet" Faragótól. Persze ez nyilván egyszerűbb mint gondolkodni egy kicsit, ezt belátom.

Konkrétan kiröhögnek egy olyan edzői döntést, amihez nem kell analitikai mágusnak lenni, hogy belásd ezzel maximalizálod a győzelmi esélyeidet. Elég ha minimálisan ismered a sportot/ligát vagy követted az elmúlt pár évben (ne mond nekem, hogy egy ilyen szituban nem közelmúltbeli Saints-Broncos vagy Browns-Ravens meccs jut eszedbe).

Ha neked ez a "korrekt" közvetítés, akkor nyilván te megelégedsz azzal, hogy láthatod a tévében a meccseket, bocs de én kicsit többre vágyom a 21. században. Mert azt már bele se vettem, mikor Kovács Sándor elkezdi "elemezni" az NFC South (-Saints) lejtmenetének mikéntjeit, mert az már inkább súrolja a tragikomédiát, és lássuk be többre tőle nem igen számíthatunk.

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Esküszöm direkt megfogadtam, hogy nem fogok vele foglalkozni és ha tehetem inkább nem is nézem, de sajnos a meccs vége megkövetelte a visszanézést, bár ne tettem volna... mert hát megint amit leművelt a Kovács-Faragó páros a SF-ATL utolsó extra pontos jeleneténél az egy újabb mélypont volt az NFL magyar közvetítések történelmében.
Számomra felfoghatatlan, hogy 1x éve sportágat közvetítő, követő(HAHAHHA), kis túlzással a liga itthoni felkent pápájaként, mégis hogyan beszélhet ennyi hülyeséget. Az a legszomorúbb, hogy egy másodperc erejéig sem merül fel, esetleg ő tudja rosszul. Látszik semmi visszacsatolást nem kapnak, mert ennyi marhaság után én kétszer is elgondolkodnék, hogy bármilyen konkrét kijelentést megmerjek-e tenni, nemhogy kiröhögjek egy edzői döntést.
De ők az NFL magyar hangja meg a vicces, aranyos szaki, így minden oké, mindenki szereti őket.



IGEN, 1 pontos előnyben 2 mpvel a vége előtt az extra pontnál azért térdelnek mert LE AKARTÁK PÖRGETNI AZ ÓRÁT.... te ostoba marha, te...
ZERO_L
Az a bökkenő, hogy te sem tudod jól. Azért térdeltek, mert így biztos nem kaphattak return td-t, míg egy blokkolt xp vagy elbaszott két pontos esetében vissza lehet hordani.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Esküszöm direkt megfogadtam, hogy nem fogok vele foglalkozni és ha tehetem inkább nem is nézem, de sajnos a meccs vége megkövetelte a visszanézést, bár ne tettem volna... mert hát megint amit leművelt a Kovács-Faragó páros a SF-ATL utolsó extra pontos jeleneténél az egy újabb mélypont volt az NFL magyar közvetítések történelmében.
Számomra felfoghatatlan, hogy 1x éve sportágat közvetítő, követő(HAHAHHA), kis túlzással a liga itthoni felkent pápájaként, mégis hogyan beszélhet ennyi hülyeséget. Az a legszomorúbb, hogy egy másodperc erejéig sem merül fel, esetleg ő tudja rosszul. Látszik semmi visszacsatolást nem kapnak, mert ennyi marhaság után én kétszer is elgondolkodnék, hogy bármilyen konkrét kijelentést megmerjek-e tenni, nemhogy kiröhögjek egy edzői döntést.
De ők az NFL magyar hangja meg a vicces, aranyos szaki, így minden oké, mindenki szereti őket.



IGEN, 1 pontos előnyben 2 mpvel a vége előtt az extra pontnál azért térdelnek mert LE AKARTÁK PÖRGETNI AZ ÓRÁT.... te ostoba marha, te...
ZERO_L
ez így nem hangzott el, nem értették mér térdel, hiszen az óra áll

én ehiszem, hogy utáljátok őket, de ne próbáljátok meg objektíven utálni, Spec szerintem egy korrekt közvetítés volt, s mérne fogalmazhatna meg dolgokat akár a játékvezetéssel, akár az edzőkkel szemben, attól hogy NFL lehet egy halom szar

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Esküszöm direkt megfogadtam, hogy nem fogok vele foglalkozni és ha tehetem inkább nem is nézem, de sajnos a meccs vége megkövetelte a visszanézést, bár ne tettem volna... mert hát megint amit leművelt a Kovács-Faragó páros a SF-ATL utolsó extra pontos jeleneténél az egy újabb mélypont volt az NFL magyar közvetítések történelmében.
Számomra felfoghatatlan, hogy 1x éve sportágat közvetítő, követő(HAHAHHA), kis túlzással a liga itthoni felkent pápájaként, mégis hogyan beszélhet ennyi hülyeséget. Az a legszomorúbb, hogy egy másodperc erejéig sem merül fel, esetleg ő tudja rosszul. Látszik semmi visszacsatolást nem kapnak, mert ennyi marhaság után én kétszer is elgondolkodnék, hogy bármilyen konkrét kijelentést megmerjek-e tenni, nemhogy kiröhögjek egy edzői döntést.
De ők az NFL magyar hangja meg a vicces, aranyos szaki, így minden oké, mindenki szereti őket.



IGEN, 1 pontos előnyben 2 mpvel a vége előtt az extra pontnál azért térdelnek mert LE AKARTÁK PÖRGETNI AZ ÓRÁT.... te ostoba marha, te...
ZERO_L
PAT-nàl mintha nem pörögne az óra. Szerintem a blokkolàs miatt nem rúgtak.
De lehet én tudom rosszul 😊
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Beszéljük inkább a hüvelyg... akarom írni a jaguarsról
Hihetetlen hulladék franchise, bár nagy a verseny a browns-szal és a lions-szal

r.baggio
Nálunk minden rendben.
Fatricia megmondta, hogy ez a csapat sokkal jobb mint a mérlege mutatja. Kár, hogy a "jók vagyunk csak soha nem nyerünk" elv alapján nem lehet SB-ba jutni.
De szerencsére nálunk állítólag mindenki állása stabil.

Egy kis csemege tőlünk is:
@MikeSullivan: Former Lions TE Hakeem Valles on @PridePodcast:

"Matt Patricia is creating a culture based on fear. There's too much ego involved. He's the alpha and everyone else better be the beta. There was not one meeting where he ever showed up on time."
Bazzani
A számos remek BB&Brady ajnározó sztori mellett egy könyvet elolvasnék arról is, hogyan lehet, hogy Belichick keze alól csak máshol undorítóan megbukó edzők kerülnek ki

BOB az eddigi egyetlen ellenpélda, de hát azért ő sem egy sikertörténet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Esküszöm direkt megfogadtam, hogy nem fogok vele foglalkozni és ha tehetem inkább nem is nézem, de sajnos a meccs vége megkövetelte a visszanézést, bár ne tettem volna... mert hát megint amit leművelt a Kovács-Faragó páros a SF-ATL utolsó extra pontos jeleneténél az egy újabb mélypont volt az NFL magyar közvetítések történelmében.
Számomra felfoghatatlan, hogy 1x éve sportágat közvetítő, követő(HAHAHHA), kis túlzással a liga itthoni felkent pápájaként, mégis hogyan beszélhet ennyi hülyeséget. Az a legszomorúbb, hogy egy másodperc erejéig sem merül fel, esetleg ő tudja rosszul. Látszik semmi visszacsatolást nem kapnak, mert ennyi marhaság után én kétszer is elgondolkodnék, hogy bármilyen konkrét kijelentést megmerjek-e tenni, nemhogy kiröhögjek egy edzői döntést.
De ők az NFL magyar hangja meg a vicces, aranyos szaki, így minden oké, mindenki szereti őket.



IGEN, 1 pontos előnyben 2 mpvel a vége előtt az extra pontnál azért térdelnek mert LE AKARTÁK PÖRGETNI AZ ÓRÁT.... te ostoba marha, te...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Egy kis csemege tőlünk is:
@MikeSullivan: Former Lions TE Hakeem Valles on @PridePodcast:

"Matt Patricia is creating a culture based on fear. There's too much ego involved. He's the alpha and everyone else better be the beta. There was not one meeting where he ever showed up on time."
Bazzani
Ezt látta, nem!? Csak ő rosszul csinálja.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beszéljük inkább a hüvelyg... akarom írni a jaguarsról
Hihetetlen hulladék franchise, bár nagy a verseny a browns-szal és a lions-szal

r.baggio
Nálunk minden rendben.
Fatricia megmondta, hogy ez a csapat sokkal jobb mint a mérlege mutatja. Kár, hogy a "jók vagyunk csak soha nem nyerünk" elv alapján nem lehet SB-ba jutni.
De szerencsére nálunk állítólag mindenki állása stabil.

Egy kis csemege tőlünk is:
@MikeSullivan: Former Lions TE Hakeem Valles on @PridePodcast:

"Matt Patricia is creating a culture based on fear. There's too much ego involved. He's the alpha and everyone else better be the beta. There was not one meeting where he ever showed up on time."

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Beszéljük inkább a hüvelyg... akarom írni a jaguarsról
Hihetetlen hulladék franchise, bár nagy a verseny a browns-szal és a lions-szal

 twitter.com/TomPelissero/status/1206663415558803458

Ezek után ha coughlinnak még holnap munkája van, már az is rég késő
r.baggio
Holnap sajnos még lesz munkája, de remélem 2 hét múlva már nem.

Josh Allen - ha nem egy PO-ba se jutó Jaxben villogna.
Így Gilmore.
Sobri Jóska
Allen még a saját csapatán belül sem a legjobb, Ngakogue jobb játékos nála. De senki nem háboroghatna, ha megkapná a DROY címet. (Nem fogja.)
peterk2005
A DPOY-t nem a legjobb kapja.
Hanem az adott évben legjobb.
Von Miller vagy JJ is sokkal jobb az eddig felmerülteknél. Csak nem idén.
Sobri Jóska
Idénre értettem. Allen a 3. legjobb DE a Jagsban idén.
peterk2005
Inkább holtversenyben 2. Calaisszal, akin azért sajna idén már mutatkoznak az öregedés jelei.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
AFC is szerintem már csak 7 csapatra szűkült a rájátszás szempontjából
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 mobile.twitter.com/NFL/status/1206737592516923392/photo/1
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Pro Bowl nézői szavazás:

Matthew99
A bajnoktól és a nr1 def-től senki? Oh, so sad!
vpi
Ja én is hiányolom a Vikingst örülök hogy nem vagyok egyedül!
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Pro Bowl nézői szavazás:

Matthew99
A bajnoktól és a nr1 def-től senki? Oh, so sad!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Beszéljük inkább a hüvelyg... akarom írni a jaguarsról
Hihetetlen hulladék franchise, bár nagy a verseny a browns-szal és a lions-szal

 twitter.com/TomPelissero/status/1206663415558803458

Ezek után ha coughlinnak még holnap munkája van, már az is rég késő

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
Nah azért itt durva nevek vannak. Majdnem, mint a régi szép időben amikor cserék is simán bekerültek.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Pro Bowl nézői szavazás:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon durván teljesítenek az idei újonc WR-ek. Van több is aki már most elit kategóriába sorolható (nyilván McLaurin már most a legjobb WR a ligában). Pedig azért draft előtt nem számított túl erősnek a class. Sűrű volt, a 3. körben is lehetett 1. kör végi elkapót találni annyian voltak, de a teteje nem volt ott.
Sixo
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1206619687775342592?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Katonadani, nem tudom olvadod e ezt de nem lenne botorság kicsit alaposabban feltüntetni, hogy a TEd fizetéséről szóló írásod mi alapján készült. Az ugyanis kevés, hogy Adam Schefter szerint, mert olyan, mintha csak az rész lenne onnan, de maga a téma felvetés, ötlet, és a cikk is megvan angolban, láttam magam is...
Bocs, csak a "tisztesség" kedvéért 😉 😊

Szóval ez így nekem plágium kategória.....

 www.thescore.com/nfl/news/1905896

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Josh Allen - ha nem egy PO-ba se jutó Jaxben villogna.
Így Gilmore.
Sobri Jóska
Allen még a saját csapatán belül sem a legjobb, Ngakogue jobb játékos nála. De senki nem háboroghatna, ha megkapná a DROY címet. (Nem fogja.)
peterk2005
A DPOY-t nem a legjobb kapja.
Hanem az adott évben legjobb.
Von Miller vagy JJ is sokkal jobb az eddig felmerülteknél. Csak nem idén.
Sobri Jóska
Idénre értettem. Allen a 3. legjobb DE a Jagsban idén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jól nézem, hogy az nfc rájátszásmezőnyében 2(1) kérdés maradt?
- Ki nyeri az Eastet nyilván
- Illetve, hogy ha a Vikings 2* kikap és a Rams 2* nyer akkor ők vannak bent. Amúgy már senki másnak nincs esélye és ugye ez a forgatókönyv is elég nehezen elképzelhető.
alatriste
Rosszul nezed. Levegoben levo kerdesek meg:
Ki nyeri a Westet?
Ki viszi az elso ketto kiemelest?
undisputedly
*rájátszásmezőnyében. Magyarul abban a tekintetben, hogy melyik 6 csapat lesz érdekelt. Nyilván a kiemelések még teljesen nyitottak de nem is erre vonatkozott a kérdés, hanem szimplán arra, hgoy ki lesz az a 6 csapat aki bejut.

Amúgy espn po machine szerint él az a forgatókönyv, hogy bejuthat még a Rams.
Az East pedig persze a legnagyobb kérdés.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jól nézem, hogy az nfc rájátszásmezőnyében 2(1) kérdés maradt?
- Ki nyeri az Eastet nyilván
- Illetve, hogy ha a Vikings 2* kikap és a Rams 2* nyer akkor ők vannak bent. Amúgy már senki másnak nincs esélye és ugye ez a forgatókönyv is elég nehezen elképzelhető.
alatriste
Rosszul nezed. Levegoben levo kerdesek meg:
Ki nyeri a Westet?
Ki viszi az elso ketto kiemelest?