NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ha már sporrtv, heti kedvencem. Budaihoz a kérdés h ki szerinte a top5 wr. Erre ő felolvassa a pffnél kik vannak jelenleg a pff gradekben a top5ben. Hát ezigen
braxa88
Melyik fogalmatlan mondta?
buday? mert akkor pff statokkal a seggében ez több mint kurvagáz kijelentés.
braxa88
Most teljesen össze vagyok zavarodva...PFF statokra kéne alapoznom a véleményemet vagy nem? Vaaaaagy....csak akkor, amikor az megegyezik azzal, amit te gondolsz? Nincs ezzel baj, csak akkor beszéljünk és minden véleménynyilvánításom előtt megkérdezlek egyetértesz-e. De már így is elég sokan vannak a világon és itthon is, akik dicsérik a PFF-et, amikor támogatja a véleményüket és kritizálják, amikor éppen szembe megy vele.

Amúgy lehülyézni le lehet, nincs ezzel baj, de valótlanságokat ne állítsunk. A kérdés kapcsán megnéztem nálunk ki a Top 5 éppen, mert akármennyire is furcsa, de egy Saints-Colts meccsre nem készültem fel minden posztról egy Top 5 rangsorral. Azt gondolom ha Joe Buck megkérdezné váratlanul Aikmant, hogy szerinte így hirtelen ki az 5 legjobb TE a ligában, akkor vagy gondolkodási időt kérne vagy valakit kihagyna, mert ezt mankó nélkül nem lehet gondolkodási idő nélkül megválaszolni élő adásban. Ez a lista nálunk úgy nézett ki, hogy Chris Godwin, Julio Jones, Michael Thomas, DeAndre Hopkins és Amari Cooper. Megállapítottam, hogy ez egy korrekt lista és most is azt gondolom, hogy aki ebbe a listába (nem a rangsorba) beleköt az szőrszálhasogató. Belefér Keenan Allen? Elfogadom, hogy van akinél igen, de ez nem egy rossz ötös. Erre hangosan gondolkoztam, hogy azért Godwin helyére én most még betenném Antonio Brownt (ebbe például nyugodtan bele lehet kötni) és hogy Odell Beckham Jr. kicsúszott innen és dolgoznia kell rajta és visszakerülhet majd akár. Tehát bár a te részedről kényelmes ott elvágni a történetet, egy elég hamis képet állítottál be róla. Abba nyugodtan bele lehet kötni, hogy miért tenném még oda AB-t, hogy miért Ramczyk-Armstead a legjobb OT duó nálam az NFL-ben, de valótlanságokat ne kreáljunk.

És ha már belekezdtem....látom sokan itt már azt gondolják ha azt mondom zöld a fű azt azért mondom, mert a PFF-nél zöld a fű. Örömmel látom, hogy mindenkinek van PFF Edge, PFF Elite és PFF Ultimate előfizetése/hozzáférése is így pontosan tudja mindenki mit mondok a PFF alapján. Ugyanakkor lehet, hogy nem a PFF miatt mondom valakire, hogy jó/rossz játékos, hanem, mert ez a munkám? Mert több focit nézek egy héten mint más ebben az országban és mert abból élek, hogy megállapítsam egy játékos jól játszik-e vagy rosszul? (Lelövöm a poént: szoktam ellent mondani a PFF értékeléseknek csak úgy tűnik az nem annyira érdekes)

Amúgy miért kellene ellent mondanom a PFF értékeléseknek? Nem egy előfizetést vettem, nem HR-es vagy grafikus vagyok a cégnél, hanem szó szerint ezzel foglalkozom. Nagyjából 3-4 ember van nagyobb hatással a gradekre nálam és miért ne prezentálhatnám a (többek között) saját munkám eredményét? Booger miért használhatja az ESPN statokat? Az összes kinti közvetítés miért használhatja a PFF adatokat, de én nem? (Igen, az összes kinti közvetítés) Kb. 20,000 playt osztályoztam idén (NCAA-t is beleértve) és vagyok elég büszke az én és a kollégáim munkájára és annyira magabiztos az eredményeinkben, hogy arra nyugodtan hivatkozom. Csak merem remélni, hogy mindenki olyan helyen dolgozik, hogy egy mikrofon előtt is támogatja a cége (és a saját munkája) eredményeit és nem akarja megcáfolni azokat.

Nem akarok vitát indítani és tényleg nyugodtan le lehet hülyézni meg különbözhet a véleményünk, csak ehhez ne fabrikáljunk sztorikat.
zolika26
Az egész felépítmény és az érvelésed koherens és korrekt.
Viszont szemet szúr az alapzat, amire ugye az egész épül.
Azt írod, hogy abból élsz, hogy megállapítsd, hogy egy játékos jó vagy rossz. Erre vonatkoznak a kérdéseim:
Milyen egzakt tényekre, benyomásokra, akármire alapozva állapítod meg?
Milyen módszertannal illetve analitikával?
Mi alapján döntesz egy játékos adott playben nyújtott teljesítményéről, hogy jó vagy rossz?
Ha te valakiről azt mondod, “ez biz’ jó”, van e másvalaki, aki ezt felülbírálja, felülbírálhatja?
Mert ha ezeket nem tudjuk, akkor az egész érvelésed legmelyén annyi van, annyi az alapállítás, az axióma, hogy “sok meccset látok, ezért nekem van igazam”. És persze a felépítmény, ha ezt az axiómát igaznak fogadjuk el, akkor rendben van. De ha az axióma nem igaz, akkor a tipikus “egy hamis állításból bármilyen hamis konklúzió levezethető” esete állhat fent.
Köszi a választ előre is.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
A top5 WR témában, meg egyszerűen a véleménynyílvánítást hiányoltam, de ja igazad van, séróból nem könnyű megmondani a top5-t.
braxa88
Dehogynem. Julio Jones, Calvin Ridley, Russel Gage, Christan Blake, Justin Hardy.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azért ne mossuk össze a kettőt.
Griffinnél kiverte a biztosítékot h nem tartod jónak. Pedig a PFFnél is az. Aki látta idén az tudja ha nagyon jó éve van, nem is értettem hogy te mint aki rohadt sok meccsen láttad hogy mondhattad azt, és még a PFF is jó gradet ad neki. Így meglepődtem h mire fel ez a kijelentés. Mert nem látom alapozattnak, se szemteszt, se PFF alapján. Így fura vélemény ez. (Már ha úgy mondod rá hogy nem csak idei évét nézed hanem beleveszed a tavalyit is akkor ok 😀 )
Nyílván a megfogalmazásom volt gáz, sorry.

A top5 WR témában, meg egyszerűen a véleménynyílvánítást hiányoltam, de ja igazad van, séróból nem könnyű megmondani a top5-t.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már sporrtv, heti kedvencem. Budaihoz a kérdés h ki szerinte a top5 wr. Erre ő felolvassa a pffnél kik vannak jelenleg a pff gradekben a top5ben. Hát ezigen
braxa88
Sándorunk legalább már látott labdát szemtöl- szemben. Amúgy a kinti kommentátorok között is vannak szörnyüek.
🤘gaben🤘
És ez mennyiben releváns?

Egy Lipcsei Peti | tetszőleges korábbi sportoló | jobb szakember lenne, mint José Mourinho? Ez most előbbi védelme vagy utóbbi támadása?

Amúgy meg Julio Jones, DeAndre Hopkins és Michael Thomas pl bármikor megérdemli, hogy top 5-ben legyen, a többi sem védhetetlen, bár nyilván ezen a listán is vannak wtf dolgok, de azért annyira nem ördögtől való ez a top 5
Wyatt
Nem.
De ha a PFF számai alapján benne lenne mondjuk Chark, akkor Zolinál Chark benne van a top5-ben.
Egyébként top5 Keenan Allen nélkül eleve gáz.
Sobri Jóska
Láttam én már szembe menni a PFF-fel adott játékos esetén, szal ez nem biztos. Viszont Keenan Allen nálam sem top 5
Wyatt
Én nem tudok nála jobbat mondani.
Atletikusabbat persze igen. Gyorsabbat, erősebbet is.
Meg persze hasonlóan jókat, akik bizonyos paraméterekben többek, van amiben kevesebbek.
De játékintelligencia, megbízhatóság, pontosság tekintetében a legjobb. Persze nem látok minden Chargers meccset, biztos volt már hibája, de én még nem láttam.
Ha mondjuk most egy WR-t választhatnál Bradynek, nem Allent választanád? Pl. a jelenlegi Patshez neki lenne a legnagyobb hozzáadott értéke. Nagyobb, mint Julionak, Hopkinsnak vagy Michael Thomasnak.
Én így látom.
Sobri Jóska
Te nem tudsz, én mondtam hármat, akit bármikor előrébb vennék, de akadna még opció bőven. Ettől nem lesz rossz Allen, de hát két szubjektív listának nem kell egyeznie minden ponton

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Michael Thomas nálam határeset, hogy Bradynek Allent vagy őt választanám, de abban egyetértek Jóskával h pl. Hopkins kevésbé system fit, persze van akkora zseni ő is h villogna ott is.
empty taxi
pedig amari a legjobb, mert nincs olyan route amit nem tud megfutni. Főleg ha elfelejti a dropokat... majd... egyszer...talán...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ha már sporrtv, heti kedvencem. Budaihoz a kérdés h ki szerinte a top5 wr. Erre ő felolvassa a pffnél kik vannak jelenleg a pff gradekben a top5ben. Hát ezigen
braxa88
Melyik fogalmatlan mondta?
buday? mert akkor pff statokkal a seggében ez több mint kurvagáz kijelentés.
braxa88
Most teljesen össze vagyok zavarodva...PFF statokra kéne alapoznom a véleményemet vagy nem? Vaaaaagy....csak akkor, amikor az megegyezik azzal, amit te gondolsz? Nincs ezzel baj, csak akkor beszéljünk és minden véleménynyilvánításom előtt megkérdezlek egyetértesz-e. De már így is elég sokan vannak a világon és itthon is, akik dicsérik a PFF-et, amikor támogatja a véleményüket és kritizálják, amikor éppen szembe megy vele.

Amúgy lehülyézni le lehet, nincs ezzel baj, de valótlanságokat ne állítsunk. A kérdés kapcsán megnéztem nálunk ki a Top 5 éppen, mert akármennyire is furcsa, de egy Saints-Colts meccsre nem készültem fel minden posztról egy Top 5 rangsorral. Azt gondolom ha Joe Buck megkérdezné váratlanul Aikmant, hogy szerinte így hirtelen ki az 5 legjobb TE a ligában, akkor vagy gondolkodási időt kérne vagy valakit kihagyna, mert ezt mankó nélkül nem lehet gondolkodási idő nélkül megválaszolni élő adásban. Ez a lista nálunk úgy nézett ki, hogy Chris Godwin, Julio Jones, Michael Thomas, DeAndre Hopkins és Amari Cooper. Megállapítottam, hogy ez egy korrekt lista és most is azt gondolom, hogy aki ebbe a listába (nem a rangsorba) beleköt az szőrszálhasogató. Belefér Keenan Allen? Elfogadom, hogy van akinél igen, de ez nem egy rossz ötös. Erre hangosan gondolkoztam, hogy azért Godwin helyére én most még betenném Antonio Brownt (ebbe például nyugodtan bele lehet kötni) és hogy Odell Beckham Jr. kicsúszott innen és dolgoznia kell rajta és visszakerülhet majd akár. Tehát bár a te részedről kényelmes ott elvágni a történetet, egy elég hamis képet állítottál be róla. Abba nyugodtan bele lehet kötni, hogy miért tenném még oda AB-t, hogy miért Ramczyk-Armstead a legjobb OT duó nálam az NFL-ben, de valótlanságokat ne kreáljunk.

És ha már belekezdtem....látom sokan itt már azt gondolják ha azt mondom zöld a fű azt azért mondom, mert a PFF-nél zöld a fű. Örömmel látom, hogy mindenkinek van PFF Edge, PFF Elite és PFF Ultimate előfizetése/hozzáférése is így pontosan tudja mindenki mit mondok a PFF alapján. Ugyanakkor lehet, hogy nem a PFF miatt mondom valakire, hogy jó/rossz játékos, hanem, mert ez a munkám? Mert több focit nézek egy héten mint más ebben az országban és mert abból élek, hogy megállapítsam egy játékos jól játszik-e vagy rosszul? (Lelövöm a poént: szoktam ellent mondani a PFF értékeléseknek csak úgy tűnik az nem annyira érdekes)

Amúgy miért kellene ellent mondanom a PFF értékeléseknek? Nem egy előfizetést vettem, nem HR-es vagy grafikus vagyok a cégnél, hanem szó szerint ezzel foglalkozom. Nagyjából 3-4 ember van nagyobb hatással a gradekre nálam és miért ne prezentálhatnám a (többek között) saját munkám eredményét? Booger miért használhatja az ESPN statokat? Az összes kinti közvetítés miért használhatja a PFF adatokat, de én nem? (Igen, az összes kinti közvetítés) Kb. 20,000 playt osztályoztam idén (NCAA-t is beleértve) és vagyok elég büszke az én és a kollégáim munkájára és annyira magabiztos az eredményeinkben, hogy arra nyugodtan hivatkozom. Csak merem remélni, hogy mindenki olyan helyen dolgozik, hogy egy mikrofon előtt is támogatja a cége (és a saját munkája) eredményeit és nem akarja megcáfolni azokat.

Nem akarok vitát indítani és tényleg nyugodtan le lehet hülyézni meg különbözhet a véleményünk, csak ehhez ne fabrikáljunk sztorikat.


http://insidehandoff.com/
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Egy Lipcsei Peti jobb szakember lenne, mint José Mourinho? Wyatt
Azt hiszem mindenféleképpen.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bradynek Renfrow lenne a legjobb WR, dobna rá 2k yardot

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Michael Thomas nálam határeset, hogy Bradynek Allent vagy őt választanám, de abban egyetértek Jóskával h pl. Hopkins kevésbé system fit, persze van akkora zseni ő is h villogna ott is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ha már sporrtv, heti kedvencem. Budaihoz a kérdés h ki szerinte a top5 wr. Erre ő felolvassa a pffnél kik vannak jelenleg a pff gradekben a top5ben. Hát ezigen
braxa88
Sándorunk legalább már látott labdát szemtöl- szemben. Amúgy a kinti kommentátorok között is vannak szörnyüek.
🤘gaben🤘
És ez mennyiben releváns?

Egy Lipcsei Peti | tetszőleges korábbi sportoló | jobb szakember lenne, mint José Mourinho? Ez most előbbi védelme vagy utóbbi támadása?

Amúgy meg Julio Jones, DeAndre Hopkins és Michael Thomas pl bármikor megérdemli, hogy top 5-ben legyen, a többi sem védhetetlen, bár nyilván ezen a listán is vannak wtf dolgok, de azért annyira nem ördögtől való ez a top 5
Wyatt
Nem.
De ha a PFF számai alapján benne lenne mondjuk Chark, akkor Zolinál Chark benne van a top5-ben.
Egyébként top5 Keenan Allen nélkül eleve gáz.
Sobri Jóska
Láttam én már szembe menni a PFF-fel adott játékos esetén, szal ez nem biztos. Viszont Keenan Allen nálam sem top 5
Wyatt
Én nem tudok nála jobbat mondani.
Atletikusabbat persze igen. Gyorsabbat, erősebbet is.
Meg persze hasonlóan jókat, akik bizonyos paraméterekben többek, van amiben kevesebbek.
De játékintelligencia, megbízhatóság, pontosság tekintetében a legjobb. Persze nem látok minden Chargers meccset, biztos volt már hibája, de én még nem láttam.
Ha mondjuk most egy WR-t választhatnál Bradynek, nem Allent választanád? Pl. a jelenlegi Patshez neki lenne a legnagyobb hozzáadott értéke. Nagyobb, mint Julionak, Hopkinsnak vagy Michael Thomasnak.
Én így látom.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Egyébként top5 Keenan Allen nélkül eleve gáz.
Sobri Jóska


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már sporrtv, heti kedvencem. Budaihoz a kérdés h ki szerinte a top5 wr. Erre ő felolvassa a pffnél kik vannak jelenleg a pff gradekben a top5ben. Hát ezigen
braxa88
Sándorunk legalább már látott labdát szemtöl- szemben. Amúgy a kinti kommentátorok között is vannak szörnyüek.
🤘gaben🤘
És ez mennyiben releváns?

Egy Lipcsei Peti | tetszőleges korábbi sportoló | jobb szakember lenne, mint José Mourinho? Ez most előbbi védelme vagy utóbbi támadása?

Amúgy meg Julio Jones, DeAndre Hopkins és Michael Thomas pl bármikor megérdemli, hogy top 5-ben legyen, a többi sem védhetetlen, bár nyilván ezen a listán is vannak wtf dolgok, de azért annyira nem ördögtől való ez a top 5
Wyatt
Nem.
De ha a PFF számai alapján benne lenne mondjuk Chark, akkor Zolinál Chark benne van a top5-ben.
Egyébként top5 Keenan Allen nélkül eleve gáz.
Sobri Jóska
Láttam én már szembe menni a PFF-fel adott játékos esetén, szal ez nem biztos. Viszont Keenan Allen nálam sem top 5

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ha már sporrtv, heti kedvencem. Budaihoz a kérdés h ki szerinte a top5 wr. Erre ő felolvassa a pffnél kik vannak jelenleg a pff gradekben a top5ben. Hát ezigen
braxa88
Sándorunk legalább már látott labdát szemtöl- szemben. Amúgy a kinti kommentátorok között is vannak szörnyüek.
🤘gaben🤘
És ez mennyiben releváns?

Egy Lipcsei Peti | tetszőleges korábbi sportoló | jobb szakember lenne, mint José Mourinho? Ez most előbbi védelme vagy utóbbi támadása?

Amúgy meg Julio Jones, DeAndre Hopkins és Michael Thomas pl bármikor megérdemli, hogy top 5-ben legyen, a többi sem védhetetlen, bár nyilván ezen a listán is vannak wtf dolgok, de azért annyira nem ördögtől való ez a top 5
Wyatt
Nem.
De ha a PFF számai alapján benne lenne mondjuk Chark, akkor Zolinál Chark benne van a top5-ben.
Egyébként top5 Keenan Allen nélkül eleve gáz.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már sporrtv, heti kedvencem. Budaihoz a kérdés h ki szerinte a top5 wr. Erre ő felolvassa a pffnél kik vannak jelenleg a pff gradekben a top5ben. Hát ezigen
braxa88
Sándorunk legalább már látott labdát szemtöl- szemben. Amúgy a kinti kommentátorok között is vannak szörnyüek.
🤘gaben🤘
És ez mennyiben releváns?

Egy Lipcsei Peti | tetszőleges korábbi sportoló | jobb szakember lenne, mint José Mourinho? Ez most előbbi védelme vagy utóbbi támadása?

Amúgy meg Julio Jones, DeAndre Hopkins és Michael Thomas pl bármikor megérdemli, hogy top 5-ben legyen, a többi sem védhetetlen, bár nyilván ezen a listán is vannak wtf dolgok, de azért annyira nem ördögtől való ez a top 5

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Ha már sporrtv, heti kedvencem. Budaihoz a kérdés h ki szerinte a top5 wr. Erre ő felolvassa a pffnél kik vannak jelenleg a pff gradekben a top5ben. Hát ezigen
braxa88
Sándorunk legalább már látott labdát szemtöl- szemben. Amúgy a kinti kommentátorok között is vannak szörnyüek.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ha már sporrtv, heti kedvencem. Budaihoz a kérdés h ki szerinte a top5 wr. Erre ő felolvassa a pffnél kik vannak jelenleg a pff gradekben a top5ben. Hát ezigen
braxa88
igen, ez az egyetlen bajom kb. Budayval

funfact, hogy a WR posztos lista szerintem majdnem tökéletes, csak a tampás helyett raknám be a másik tampást, és jó is a top5. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Ha már sporrtv, heti kedvencem. Budaihoz a kérdés h ki szerinte a top5 wr. Erre ő felolvassa a pffnél kik vannak jelenleg a pff gradekben a top5ben. Hát ezigen
braxa88
"Minden vélemény szubjektìv, a PFF pontok viszont szubjektíven objektívek. Vagy objektìven szubjektívok? Ezt sosem tudom"😁
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha már sporrtv, heti kedvencem. Budaihoz a kérdés h ki szerinte a top5 wr. Erre ő felolvassa a pffnél kik vannak jelenleg a pff gradekben a top5ben. Hát ezigen
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Mondjuk Chris Myers is először az óralepörgetést mondta 😊
 youtu.be/KmXOXe8EYL0?t=196
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most tényleg nem értitek, hogy a ZERO által berakott mondat
„IGEN, 1 pontos előnyben 2 mpvel a vége előtt az extra pontnál azért térdelnek mert LE AKARTÁK PÖRGETNI AZ ÓRÁT.... te ostoba marha, te...”
arra utal, hogy rohadtul nem lehet lepörgetni az időt, ezért hülyeség ilyet mondani?

Ami persze nem baj, mert elképzelhető, hogy valóban úgy gondolja, hogy tényleg ezért térdeltek, és ezt nem vették észre a kommentátorok, de szerintem lényegesen sanszosabb, hogy inkább a fentebbi a jó megoldás
Wyatt
akkor neked külön is,
ez nem hangzott el, Zero hazudik
sutianap
Én a szövegértelmezés résszel foglalkoztam

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Nem kell nézni a Sport tv-t, van ezer lehetőség. Vagy ha zavar a kommentátor, mutáld le. Vagy írj a szolgáltatódnak, h ezért a szarért te nem fizetsz. Menj át Digibe és bojkottáld. Ìrj Makának, Galusnak, h te nem vagy hajlandó tovább hallgatni ezeket az embereket.

Esetleg írj nekik SMS-t, hogy mindjárt szülni fogsz a hülyeségtől és ami kijön belőled, azt magaddal viszed vizsgázni. Jelentkezz szakkomcsinak.

Millió opciód van. Te helyette azt választottad, h fölbaszod a mi agyunkat is azzal, hogy még mindig képes vagy ezen forogni.
Fast Willie
igen, pont az ilyen hozzáállás miatt mondhat hétről hétre hülyeségeket Kovács "szakértő" úr... nehogy véletlenül olyan kerüljön mikrofon elé, aki legalább alapszinten tisztában van a ligával és az azon belüli történésekkel

de köszönöm a kedves szavakat, majd javaslom a sok "csaló, mocskos pecc"-es trollnak a topicunkban, hogy nem muszáj ám követni az NFL-t, ott a curling nagyon izgalmas csaták szoktak ott is zajlani 😉

OFF:
Digi épp most szedi ki az AMC-s csatikat a kínálatából, de oké 😀
ZERO_L
Jah, az volt a beef a mondandómban😁
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Most tényleg nem értitek, hogy a ZERO által berakott mondat
„IGEN, 1 pontos előnyben 2 mpvel a vége előtt az extra pontnál azért térdelnek mert LE AKARTÁK PÖRGETNI AZ ÓRÁT.... te ostoba marha, te...”
arra utal, hogy rohadtul nem lehet lepörgetni az időt, ezért hülyeség ilyet mondani?

Ami persze nem baj, mert elképzelhető, hogy valóban úgy gondolja, hogy tényleg ezért térdeltek, és ezt nem vették észre a kommentátorok, de szerintem lényegesen sanszosabb, hogy inkább a fentebbi a jó megoldás
Wyatt
akkor neked külön is,
ez nem hangzott el, Zero hazudik


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mind tudjuk miért térdeltek.
Ugorhatunk arra a pontra amikor mindenki újra rájön, hogy a sportTVvel kapcsolatban megfogalmazott kritikája olyan mint a falrahányt borsó és az égvilágon soha semmi nem fog változni, akár konstruktívan írod, akár destruktívan?

A SportTV-nek van alternatívája. Akinek megfelel amit ők nyújtanak nézze, akinek nem, az válogasson a HD streamek között.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Nem kell nézni a Sport tv-t, van ezer lehetőség. Vagy ha zavar a kommentátor, mutáld le. Vagy írj a szolgáltatódnak, h ezért a szarért te nem fizetsz. Menj át Digibe és bojkottáld. Ìrj Makának, Galusnak, h te nem vagy hajlandó tovább hallgatni ezeket az embereket.

Esetleg írj nekik SMS-t, hogy mindjárt szülni fogsz a hülyeségtől és ami kijön belőled, azt magaddal viszed vizsgázni. Jelentkezz szakkomcsinak.

Millió opciód van. Te helyette azt választottad, h fölbaszod a mi agyunkat is azzal, hogy még mindig képes vagy ezen forogni.
Fast Willie
igen, pont az ilyen hozzáállás miatt mondhat hétről hétre hülyeségeket Kovács "szakértő" úr... nehogy véletlenül olyan kerüljön mikrofon elé, aki legalább alapszinten tisztában van a ligával és az azon belüli történésekkel

de köszönöm a kedves szavakat, majd javaslom a sok "csaló, mocskos pecc"-es trollnak a topicunkban, hogy nem muszáj ám követni az NFL-t, ott a curling nagyon izgalmas csaták szoktak ott is zajlani 😉

OFF:
Digi épp most szedi ki az AMC-s csatikat a kínálatából, de oké 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most tényleg nem értitek, hogy a ZERO által berakott mondat
„IGEN, 1 pontos előnyben 2 mpvel a vége előtt az extra pontnál azért térdelnek mert LE AKARTÁK PÖRGETNI AZ ÓRÁT.... te ostoba marha, te...”
arra utal, hogy rohadtul nem lehet lepörgetni az időt, ezért hülyeség ilyet mondani?

Ami persze nem baj, mert elképzelhető, hogy valóban úgy gondolja, hogy tényleg ezért térdeltek, és ezt nem vették észre a kommentátorok, de szerintem lényegesen sanszosabb, hogy inkább a fentebbi a jó megoldás




Nagyon durván teljesítenek az idei újonc WR-ek. Van több is aki már most elit kategóriába sorolható (nyilván McLaurin már most a legjobb WR a ligában). Pedig azért draft előtt nem számított túl erősnek a class. Sűrű volt, a 3. körben is lehetett 1. kör végi elkapót találni annyian voltak, de a teteje nem volt ott.
Sixo
Pont azért volt a 3. körben is egy csomó érték, mert tele volt jó elkapóval az erős class, ezért nem kellett az elején húzogatni. Ha csak egy-két értelmes lett volna, megint kimegy mindkettő a top 10-ben, aztán lehet, megint olyan szarok is lennének, mint az akkor húzottak


Csóri Chandler Jones. MIóta Arizona-ba költözött, minden évben kb. 15 sackes átlagot produkál, mellé rengeteg nyomást, forced fumble-t, tackle for loss, stb.. A statokban HOF karriert nyom - majdnem olyan statisztikai karrierje van eddig, mint pl. Demarcus Ware-nek -, és nemhogy DPOY, de még player of the week címeket se kap, és a kutya se beszél tulajdonképpen róla.

Nem gondolom, hogy nyerhetne, de megemlítem, mint az egyik most underrated játékost a ligában. Megérdemli.

Cam Jordan nevét pedig hiányolom a listáról.
peterk2005
Én aztán karmolom Chandler Jonest, de nálam valahogy ő arra volt példa, hogy miért nem a sackszámok határozzák meg egy játékos valódi értékét.

A Patriotsban is voltak szép számos évei, csak ezek általában úgy néztek ki, hogy az első 8-9 meccsen le is tudta az idényt, az alapszakasz második felében már lényegesen gyengébb volt, a PO-ban pedig láthatatlan ember.

2012: 6 meccs 5 sack, 8/6, bye, utána PO-val együtt 0 sack
2013: 9 meccs/8.5 sack, bye, utána 3 sack, PO 0
2014: a sérülése miatt nem lehet felróni neki a visszaesést, és a Super Bowlon volt egy sackje is (mondjuk előtte egy olyan benézett irányítófutás, hogy azóta keresi Wilsont, de ez más kérdés)
2015: 9 meccs/10.5 sack, utána PO-val együtt 3 sack

Nálunk ezért nem voltak azért akkora sirámok, hiszen pont az idény lényegi szakaszára tűnt el.

Érdekes módon a Cardinalsnál ez a helyzet megváltozott, most már stabilan hozza magát egész idényen (PO ugye nincs), de nem tudom, mennyire segíti ezeket a számokat, hogy mennyit kell fent lennie a védelemnek, és hogy ebből mennyivel több lehetősége van sackekre.

Tényleg remek ez a 92 sack, meg is lepett, hogy ilyen jól áll már, de a HoF-tól szerintem még nagyon messze van. Ha hoz még 3-4 ilyen évet, akkor persze már más kérdés