NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
RIP Reddit nfl streams 😕
Borbinho
Lelőtték?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
RIP Reddit nfl streams 😕
Borbinho
Van helyette nflbite és sportsurge


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
RIP Reddit nfl streams 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
A hétvégén nem dobott TD passzt többek között Brady és Mahomes sem. Szerintetek lesz valaki, aki megdönti Brees 54 meccsen keresztül tartó sorozatát, azaz, hogy egymás után 54 meccsen dobott TD passzt? Alapszakaszban természetesen. Az majdnem 3 és fél alapszakasz meccs 😮

Talán Mahomesból nézném ki....
csi77
Igen lesz olyan aki megdōnti,
Mégpedig Brees
😉😉😀

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
A hétvégén nem dobott TD passzt többek között Brady és Mahomes sem. Szerintetek lesz valaki, aki megdönti Brees 54 meccsen keresztül tartó sorozatát, azaz, hogy egymás után 54 meccsen dobott TD passzt? Alapszakaszban természetesen. Az majdnem 3 és fél alapszakasz meccs 😮

Talán Mahomesból nézném ki....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kezdem úgy érezni, hogy sokan túltolják a Minshaw-mániát. A srác egy poén, de én nem látok benne többet egy jóféle cserénél. Erre azt olvasom, hogy sokan már franchise qb-nak tekintik. Na ez az igazi vicc, nem a karakter! 😀
Ui: szándékosan nem a Jags topicba írtam, hadd örüljenek! 😁
Szokol
😊 Már én is besokalltam tőle. ) De ez nem is csoda. A média mindent azonnal ezerrel túltol. Nekem még a Colts-os hype-ból (amikor éppen van) is elegem szokott lenni 1-2 hét után, nemhogy a többiből.

Viszont a) Iknek és a többi Jags fannak tényleg kijár. Amit ők kiálltak QB fronton az utóbbi időben, ez a legkevesebb kompenzáció, b) és szerintem több van benne, mint egy jóféle csere. Hogy mennyivel, az persze nagy kérdés. A franchise QB még nyilván messze van. Ahhoz nemhogy pár meccs, de még egy szezon is kevés. Még 2-3 jól induló év után is előfordul, hogy kevés. Mariota 2 év után egész bíztató volt, Carr még inkább, aztán tessék. Brady-k, Wilsonok továbbra is nagyon ritkán potyognak a draft második, harmadik napjain. Még Kaepernickek, Garoppolo-k se.

Egyébként az idei év ilyen szempontból akár történelmi is lehet. Régóta követem az NFL-t, de nem emlékszem olyan évre, hogy ennyi fiatal irányító kapott volna vagy ezért vagy azért szerepet, és ennyi mutatott volna érdemlegeset. Ez még akkor is izgalmas, ha a végén a többségükből nem lesz semmi.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdem úgy érezni, hogy sokan túltolják a Minshaw-mániát. A srác egy poén, de én nem látok benne többet egy jóféle cserénél. Erre azt olvasom, hogy sokan már franchise qb-nak tekintik. Na ez az igazi vicc, nem a karakter! 😀
Ui: szándékosan nem a Jags topicba írtam, hadd örüljenek! 😁
Szokol
Mert papír vagy. 😊 Minshaw-mánia amúgy nincs, szóval azt nem tudom túltolni. A Minshew-Mania meg úgyse tart tovább pár hétnél (lehet már holnap vége lesz), hadd élvezzük már ki. Nem volt ennyire izgalmas QB a Jaguarsnál.... kb soha.


Kezdem úgy érezni, hogy sokan túltolják a Minshaw-mániát. A srác egy poén, de én nem látok benne többet egy jóféle cserénél. Erre azt olvasom, hogy sokan már franchise qb-nak tekintik. Na ez az igazi vicc, nem a karakter! 😀
Ui: szándékosan nem a Jags topicba írtam, hadd örüljenek! 😁
Szokol
ha elkéri ik a címed ne add meg neki, vagy mondjál solymárt
Sixo
I.K.T.R.I.A.D. mindenki címét, sőt IP címét is tudja, szóval tökmindegy mit mondana. 😊 Mellesleg ha valakinek különvéleménye van egy dologról, az engem nem zavar. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
batyu New England Patriots 630
hehehe

-Anyaaa, mi az ott?
-Tehén
-Hol?

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Kezdem úgy érezni, hogy sokan túltolják a Minshaw-mániát. A srác egy poén, de én nem látok benne többet egy jóféle cserénél. Erre azt olvasom, hogy sokan már franchise qb-nak tekintik. Na ez az igazi vicc, nem a karakter! 😀
Ui: szándékosan nem a Jags topicba írtam, hadd örüljenek! 😁
Szokol
ha elkéri ik a címed ne add meg neki, vagy mondjál solymárt
Sixo
Minshaw?
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 485 — LIGHTS OUT!
Kezdem úgy érezni, hogy sokan túltolják a Minshaw-mániát. A srác egy poén, de én nem látok benne többet egy jóféle cserénél. Erre azt olvasom, hogy sokan már franchise qb-nak tekintik. Na ez az igazi vicc, nem a karakter! 😀
Ui: szándékosan nem a Jags topicba írtam, hadd örüljenek! 😁
Szokol
ha elkéri ik a címed ne add meg neki, vagy mondjál solymárt

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na Beszéljünk erről skacok !!
 youtu.be/4zfHbnmTMKY

Kinek mi a véleménye ?
Szerintem a szezon passza 😊😊
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Kezdem úgy érezni, hogy sokan túltolják a Minshaw-mániát. A srác egy poén, de én nem látok benne többet egy jóféle cserénél. Erre azt olvasom, hogy sokan már franchise qb-nak tekintik. Na ez az igazi vicc, nem a karakter! 😀
Ui: szándékosan nem a Jags topicba írtam, hadd örüljenek! 😁
Szokol
OneYearWonder meg 15 perc hírnév és hasonlók. Èn örülök neki, keressen egy kis pènzt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kezdem úgy érezni, hogy sokan túltolják a Minshaw-mániát. A srác egy poén, de én nem látok benne többet egy jóféle cserénél. Erre azt olvasom, hogy sokan már franchise qb-nak tekintik. Na ez az igazi vicc, nem a karakter! 😀
Ui: szándékosan nem a Jags topicba írtam, hadd örüljenek! 😁
Szokol
szerencséd, hogy Iktriad csak és kizárólag a Jags topicba ír, sehova máshova

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Kezdem úgy érezni, hogy sokan túltolják a Minshaw-mániát. A srác egy poén, de én nem látok benne többet egy jóféle cserénél. Erre azt olvasom, hogy sokan már franchise qb-nak tekintik. Na ez az igazi vicc, nem a karakter! 😀
Ui: szándékosan nem a Jags topicba írtam, hadd örüljenek! 😁
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 980
Emlekeztek meg?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline

jets, dolphins és broncos nem fért rá 😀
braxa88
Broncos a Giants - Falcons szendvicsben van. Jobbra a Saintsből kinövő Jaguarstőll!
Húsrágó
tényleg 😀
braxa88
Ott van egyébként jobbra alul le is írva, hogy "omitting the Jets and Dolphins until they return to being an NFL team". 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 😀
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.591943334185692/2788920317821305

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szia!

{..}
Ha a fociban a Real Madridot/Barcelonát szereted, akkor Patriots.
tenorx
Ez a komment nincs kelloen ertekelve 😀
undisputedly
Mert az elején próbáltam konstruktívan tanácsot adni, nem vicceskedni 😀
tenorx
Én nyomtam volna rá egy -1et mint ahogy minden socceros hasonlatra/párhuzamra adnék, de szerencsére nincs ilyen funkció, úgyhogy marad a lesújtó pillantás képernyőn keresztül 😛
De azt értékelem, hogy NYi kötődést feltételezve bostsoni csapatot (is) ajánlottál

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
sziasztok, kicsit ismerkednék ezzel a sportággal, hogyan lehetne ezt elkezdeni? 😀 Van valami youtube-videó pl., ahol a szabályok el vannak magyarázva, vizualizálva van kicsit a játék? És milyen csapatot lenne érdemes követni? Én egyetlen csapatot sem ismerek, más sportágban általában azokat a klubokat szoktam kedvelni, akik nincsenek agyonsztárolva, de képesek meglepetéseket okozni, és belemennek kockázatosabb, élvezetesebb játékba akkor is, ha ezzel elveszíthetnek egy-egy találkozót. Van ilyesmi az NFL-ben? 😀 Köszönöm mindenkinek, ha tudtok valamit mondani 😊.
nygaben
Szia!

{..}
Ha a fociban a Real Madridot/Barcelonát szereted, akkor Patriots.
tenorx
Ez a komment nincs kelloen ertekelve 😀
undisputedly
Mert az elején próbáltam konstruktívan tanácsot adni, nem vicceskedni 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
sziasztok, kicsit ismerkednék ezzel a sportággal, hogyan lehetne ezt elkezdeni? 😀 Van valami youtube-videó pl., ahol a szabályok el vannak magyarázva, vizualizálva van kicsit a játék? És milyen csapatot lenne érdemes követni? Én egyetlen csapatot sem ismerek, más sportágban általában azokat a klubokat szoktam kedvelni, akik nincsenek agyonsztárolva, de képesek meglepetéseket okozni, és belemennek kockázatosabb, élvezetesebb játékba akkor is, ha ezzel elveszíthetnek egy-egy találkozót. Van ilyesmi az NFL-ben? 😀 Köszönöm mindenkinek, ha tudtok valamit mondani 😊.
nygaben
Szia!

{..}
Ha a fociban a Real Madridot/Barcelonát szereted, akkor Patriots.
tenorx
Ez a komment nincs kelloen ertekelve 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014

jets, dolphins és broncos nem fért rá 😀
braxa88
Pats a legjobb vedelemmel, mint ahogyan azt mindenki varta 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olvass topicokat és eredménykövetőket!
Szerintem hamar kiderül ki a csapatod!
steelwolf
Ne már! Hozzánk Stez írogat, az hatalmas handicap 😀
dugo93
Ha meg nem irogatok, utanam sirtok. 8D Latod, a nagysag atka.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

jets, dolphins és broncos nem fért rá 😀
braxa88
Broncos a Giants - Falcons szendvicsben van. Jobbra a Saintsből kinövő Jaguarstőll!
Húsrágó
tényleg 😀
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan

jets, dolphins és broncos nem fért rá 😀
braxa88
Broncos a Giants - Falcons szendvicsben van. Jobbra a Saintsből kinövő Jaguarstőll!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

jets, dolphins és broncos nem fért rá 😀