NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
De magyarazd meg kerlek, hogy baszodj oda derek magassagban, amikor ekkora lendulettel mesz? Most Thomas esetet kerdezem. Ezek 30-cal repesztenek oda, es a labdara mennek. De a labdat Rudolph nem a derekanal fogja, mert ha ott fogja, akkor Thomas oda csap, hogy fumble legyen. De mivel Rudolph nagyban lobalt, igy Thomas nyilvanvaloan nem mehet derekra, mivel akkor azzal meg nem akadalyozza meg, hogy Rudolph netalantan meg tudja jatszani valahogy. Marpedig ezt nem teheti. hany olyan eset van, hogy Rodgers, Mahomes, Favre (es lehetne sorolni) esteben meg el tudja dobni a labdat a tarsahoz?

A vedo nem hagyhatja meg ezt a lehetoseget, mert luxus, raadasul oriasi nagy hibanak szamit tole, ha a kube netan tenyleg meg oda tudja lobbolni egy tarsahoz a labdat, es haladnak vele.

De egyebkent hidd el azt is, hogy ilyen sebessegnel te azt sem tudod rendesen lereagalni, hogy pontosan hova uss, marmint hogy most a vallat utod vagy az allat, mert egyreszt te mesz, mint a hulye, masreszt az iranyito mozgolodik, ami nyilvan kihatassal lesz arra, hogy vegul hova erkezik az utes.

Abban egyetertek veled, hogy az ilyet buntetni kell kemenyen, de nem mondjuk en Thomast ezert nem tiltanam el, es nem is latom, hogy o tenyleg vadaszott itt Rudolphra. Es nyilvan flagnek kellett volna repulnie, de az tovabbra sem az o hibaja, ha a dilettans sporik nem dobtak ra.

Az meg alapbol szanalmas, hogy 15-25-30-50 ezres csekkeket kuldozgetnek a ligatol. Ezek a faszik egy buli alkalmaval tobbet elszorakoznak, ez nem buntetes. Nem tiltanam el ET-t, de lazan odakurnek neki egy 1 millio dollaros csekket, plusz mondjuk egy figyelmeztetest, hogy a kovetkezonel 3 meccs. Nala azert tennem ezt, mert ez nem Burfict-eset. Az olyanoknal a millios buntetes mellett nem figyelmeztetnek nyilvan, hanem egybol minimum hat meccs.
Stez
Nem akarom tovább rágni a gumicsontot, de ha a labdát akarta megjátszani, akkor miért nem a kezével találta el Rudolph sisakját? Hiszen azzal könnyebb labdát szerezni, mint sisakkal. Meg akarta büntetni Rudolphot, hogy ne szaladgáljon, és szart rá magasból, hol bassza telibe, a feje lett, ez van. És ezt kéne kiirtani. Hiszen 15 yardért buktál, de az ellenfél QB-ja kiesett, gyakorlatilag nevetséges büntetésért cserébe megsokszoroztad a győzelmi esélyeidet. A minimum az volna, hogy kibasszák aki ezt elkövette.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Érdekes volt a tegnapi colts-chiefs mecc: passzhappy liga és hogy a mennyire is fontos a futójáték és a futás elleni védekezés.
(Reich zseni)
braxa88
 twitter.com/RickGosselin9/status/1181294917131411456


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Érdekes volt a tegnapi colts-chiefs mecc: passzhappy liga és hogy a mennyire is fontos a futójáték és a futás elleni védekezés.
(Reich zseni)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mielőtt Rózsa Sándorunk elszörnyűlködne, hogy ezt nem gondolta volna Thomasról, megnyugtatom, hogy ami az alábbi felvételen jobb horognak látszik, az valójában a labdára ment, nem a bábura. 😊

A keménykedéssel kapcsolatos vita egy örök vita lesz, sose lesz vége. A szándékos sisakkal ütközést - a sisak fegyverként használatát, a leszegem a fejem, és direkt sisakkal berepülök mint a kamikaze - ki lehetett venni a játékból, mert az a mozdulat tudatos döntéssel indul. A játékos előbb eldönti, hogy sisakkal repül be, és utána cselekszik. Ezt ki lehet venni, be lehet tiltani. És be lehet esetleg még 1-2 speciális, nagyon hasonlóan lezajló szituációt is gyakoroltatni. Például hogyan vidd le a kúbét ha rárepülsz a zsebben. Az irányító nagyjából hasonló pózban áll, a védő hasonló pózban érkezik, ezt lehet gyakorolni. De a többi elemet lehetetlen, annyira sokféle szituáció fordul elő. Amíg ebben a játékban nem lehet lábbal szerelni / akasztani, hanem karral, vállal, testtel lehet, addig a fej elöl lesz, mert a játékos nem tudja a fejét a segge mögé dugni. Sem a támadó, sem a védő. És ha a fej elöl van - tök mindegy, hogy leszegve, vagy felszegve -, akkor időnként abból ütközés is lesz. Aztán a szurkoló meg kimerevíti, belassítja, jobbról-balról megnézi, és megszakérti, hogy szerinte elkerülhető volt-e vagy sem. És igaza lesz annak is aki szerint igen, meg annak is aki szerint nem. Mert igaz az is, hogy a forma1-es pilóta ha túl nagy sebességgel megy be a kanyarba és kicsúszik, az az ő hibája. Visszalassítva, utólag ezt a pilóta maga is tökéletesen tudja. De az is igaz egyúttal, hogy hiába tudja, hogy hibázott, a következő héten be fog ülni, és simán újra elköveti a hibát megint, mert képtelenség megtanulni teljesen hibamentesen vezetni egy forma1-es autót csúcs sebességgel.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Node pudlikák, ha qb tud lóbálni meg mindenegyéb akkor az ellenfél is meg tud állni, vagy fénysebességgel mozognak a qb-k, vagy denevérfüstté válnak néha, hogy akkorát kell odacseszni, hogy egyből meghaljon? Mikor már föltalálták a fokhagymát. Mivel Sobri szerint a gyukli a barátotok, ezér szabadszavas keresésben a E.T. - Gronk és - Harvin kombinációkat javaslom.

S végül jóindulatom jeléül egy igazán hagulatos videóval zárunk!
 twitter.com/MadMikeSports/status/788386420410949632?s=19

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Én azt nem értem, hogy a liga az agyrázkódás elleni hatalmas harca közepette miért nem jut el addig, hogy:

- a hasonló jellegű roughing szabálytalanságok challegelhetők legyenek
- mindkét fejjel ütköző érintett végignyomja az agyrázkódás protokollt már a meccs alatt és szükség esetén azután is.

Szerintem visszaesnének a hasonló ütközések, ha azt mondaná a szabályzat, h öcsém ilyen ütközésnél te aznap már nem lépsz gyepre.

A másik tészta ez a QB-ra esős RTP szabálytalanság, amit el kéne törölni a fenébe
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De magyarazd meg kerlek, hogy baszodj oda derek magassagban, amikor ekkora lendulettel mesz? Most Thomas esetet kerdezem. Ezek 30-cal repesztenek oda, es a labdara mennek. De a labdat Rudolph nem a derekanal fogja, mert ha ott fogja, akkor Thomas oda csap, hogy fumble legyen. De mivel Rudolph nagyban lobalt, igy Thomas nyilvanvaloan nem mehet derekra, mivel akkor azzal meg nem akadalyozza meg, hogy Rudolph netalantan meg tudja jatszani valahogy. Marpedig ezt nem teheti. hany olyan eset van, hogy Rodgers, Mahomes, Favre (es lehetne sorolni) esteben meg el tudja dobni a labdat a tarsahoz?

A vedo nem hagyhatja meg ezt a lehetoseget, mert luxus, raadasul oriasi nagy hibanak szamit tole, ha a kube netan tenyleg meg oda tudja lobbolni egy tarsahoz a labdat, es haladnak vele.

De egyebkent hidd el azt is, hogy ilyen sebessegnel te azt sem tudod rendesen lereagalni, hogy pontosan hova uss, marmint hogy most a vallat utod vagy az allat, mert egyreszt te mesz, mint a hulye, masreszt az iranyito mozgolodik, ami nyilvan kihatassal lesz arra, hogy vegul hova erkezik az utes.

Abban egyetertek veled, hogy az ilyet buntetni kell kemenyen, de nem mondjuk en Thomast ezert nem tiltanam el, es nem is latom, hogy o tenyleg vadaszott itt Rudolphra. Es nyilvan flagnek kellett volna repulnie, de az tovabbra sem az o hibaja, ha a dilettans sporik nem dobtak ra.

Az meg alapbol szanalmas, hogy 15-25-30-50 ezres csekkeket kuldozgetnek a ligatol. Ezek a faszik egy buli alkalmaval tobbet elszorakoznak, ez nem buntetes. Nem tiltanam el ET-t, de lazan odakurnek neki egy 1 millio dollaros csekket, plusz mondjuk egy figyelmeztetest, hogy a kovetkezonel 3 meccs. Nala azert tennem ezt, mert ez nem Burfict-eset. Az olyanoknal a millios buntetes mellett nem figyelmeztetnek nyilvan, hanem egybol minimum hat meccs.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Aha, most már ott tartunk, hogy Allen belerepül a védőbe, értem.
Jones felfelé irányuló mozdulatát mivel magyarázod, ha nem akarta megütni Allen fejét?
Burfictet nem védem, maximálisan egyetértek az eltiltásával, már rég nem szabadna engedni focizni, a gond az, hogy ehhez kell 7-8 ilyen jellegű megmozdulás.
És nem, nem kell teleportálni, nem kell megállni a levegőben, de ha fej magasságban odabaszódsz, biztos, hogy az ellenfél fejét fogod eltalálni. Baszódj bele derék magasságban, nálam az maximálisan beleférne, de minden ilyen fejre irányuló görénységet qrva keményen büntetnék. Mert azt elhiszem, hogy ekkora sebesség mellett nem lehet megállni a másodperc tört része alatt, de azt nem hiszem, hogy nem lehet irányítani a szerelési kísérlet helyét. Senki nem kérte Thomast, hogy megfejelje Rudolphot, ha ugyanekkora késéssel vállal megüti mellkas magasságban, sztem senki nem szól egy szót se, sőt, ha zászlót dobnak rá én is hőbörögnék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor nem vagyok egyedül azzal, hogy úgy tűnik, hogy ET és Rudi esetében ez egy rohadt szerencsétlen dolog volt. Eleve volt Rudi mögött egy másik védő, aki hátulról úgy üti meg, hogy a fej találkozott ET sisakjával. Lehet én látom rosszul, de nekem most ez így tűnt.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Thomasnak vol már ilyen esete különben ezenkívül ?
Rózsa Sándor (betyár)
Nem emlékszem ilyesmire. Egyébként se jár túl gyakran irányító közelében. És ő nem egy Burflict. Thomas egy intelligens, értelmes játékos és ember is.

Amúgy - néztem én is a meccset élőben - ilyen esetet én még nem láttam az NFL-ben, de legalábbis nem emlékszem hasonlóra. Nem volt különösebben durva / erős ütés, viszont olyan pontosan állcsúcsra érkezett, ideális kiütési szögből, hogy egy box edző megnyalná az ajkát ha látná. Klasszikus box kiütés. Nem is csodálom, hogy Rudolph úgy csuklott össze, mint egy harmonika.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En Thomas eseteben sem latom, hogy direkt vadaszott volna a tamadora. Rudolph sokaig tartogatta a labdat, nem tudott tole szabadulni, Thomas meg elkezdett rohanni fele. A liga alszent modon elvarja azt is, hogy mindenki Doktor Strange legyen, hajlitsa meg a teret es az idot, a gravitaciot, illetve tanuljon meg teleportalni.

De basszus, ilyen sebessegnel egyszeruen mit tudna csinalni a vedo? Lehetetlen megallni. Ez egyszeruen egy nonsense elvaras. Mint ahogy az is, amikor peldaul a 120 kilos falemberekre dobaljak a zaszlot, mert raesnek az iranyitora, holott mar reges reg elkezdtek ugrani a kubera, amikor az eldobja a labdat. Megis hogy a fenebe alljanak meg? Lehetetlen.

Burfict tovabbra is egy mas eset, o akkor szaladt neki a tamadonak, amikor a jateknak mar vege volt, es ket masodperce terdelt Doyle.

De Thomas eseteben, illetve Allen eseteben sem allt meg a jatek, sot, nagyban ment. Persze, dobj ezekre flaget, meg kuldd ki a csekket, de az ilyenert eltiltani szerintem gaz lenne. Azert meg nem Thomas a szemet, ha mondjuk a balfasz zebra elnezegeti, ahogy Rudolph megdoglik, de zaszlot sem dob ra.

Atgondolatlan es kamuszabalyok meg intezkedesek tomkelege jellemzi az NFL-t, ezek pedig kicsit sem veszik figyelembe a vedok helyzetet, a fizikat es hasonlo viszonyokat. Es Goodell magasrol szarik is a megoldasra, vagy hogy jobban atgondoljak ezeket.

Thomasnak vol már ilyen esete különben ezenkívül ?
Rózsa Sándor (betyár)
Nekem nem remlik, de lehet, majd kijavit valaki. En mindenesetre ET-t korrekt jatekosnak ismertem meg, nem alattomos, sunyi, piszkos vedonek.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Thomasnak vol már ilyen esete különben ezenkívül ?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, szted így volt, sztem nem. Ha még nyolcszázszor beírod mindenhova, nem fogja megváltoztatni a véleményem. Miként az enyém sem a Tiedet. Egyébként pont leszarom, hogy hol milyen játékos csinálja az alattomos dolgokat, 207. szempont, hogy Pats playa volt. Ha fordítva lett volna ugyanez lenne a véleményem. És mert aztán a liga jól szokta megítélni a dolgokat az esetek döntő többségében, megnyugodtam. "Remélem" a jövő héten is kifejelnek egy QB-t, szabálytalanság nélkül. Vagy elkapót, vagy futót, vagy akárkit. Eltiltás úgyse lesz, ha csak nem Burfictnek hívják az illetőt.

Sorry a Seahawks fanoktól, ezért nem akartam belemenni, mert megint generálódik a száz hsz-es flame.
gabokocka
Én kurvára leszarom, hogy Pats-játékos volt, ugyanúgy eltiltatnám, ha gyökér, szóval ezt tök felesleges belekeverni, mert megint csak az jön ki belőle, hogy persze, csak azért, mert pecces. Ez mondjuk mindig ultimate érv, bármelyik vitában, szóval próbáljuk meg nem idekeverni.

Ha szerinted ez a két jelenet hasonlított, akkor igazából tök felesleges bármit beszélni, csak szimplán vicces, hogy x. alkalommal is előhoztad ezt az esetet, hogy megúszta büntetlenül. Mondjuk azt tudom, hogy szerinted egyes csapatoknak többet megengednek a bírók, egyes játékosokat pedig kevésbé védenek, szóval lehet, hogy igazából ez is ebbe a kategóriába esik nálad.
Wyatt
Ide válaszolok, mert nem akarom szétoffolni a Hawks topikot. Te hoztad fel, hogy azért gondolom így, mert hater vagyok.
Ehhez azért kell egy szintű haterség már
Wyatt
Nyilván a Phillyt is utálom, mert sztem Barnett is görény volt. És akárhogy magyarázod, Jones egyértelműen felfelé irányuló mozdulatot tett a szerelési kísérlete közben, válltól felfelé pedig csak egy testrészt tud eltalálni. Az meg hogy Allen mozgott előre, ő meg állt, hát édes istenem, szaladj felém, állóhelyből csinálok rajtad olyan tackle-t, hogy kiskanállal vakarnak fel, ha jó szögből talállak el és nem várod az ütést. Márpedig itt ez volt a helyzet.
És igen, ha ezt bármelyik elit QB-val csinálják meg, tuti hogy kibasszák Jonest és meg is kapja a 25 dodós csekkjét. Allent lehet fejelni, ki a faszt érdekel a Bills QB-ja.
gabokocka
Az egyik esetnél megáll a védő a LoS előtt és belerepül a fejjel előre érkező irányító. A másiknál (Thomas) a védő nekifut az irányító fejének. Ezzel ezt a részt zárjuk is le, mert csak a példa rossz volta ellen szólaltam fel.

Az tény, hogy az egymást kioltó büntetések ilyen téren azt eredményezhetik, hogy egy senkit nem veszélyeztető, bármilyen apró szabálytalanságnál a másik fél büntetlenül gyilkolászhat (pl egy offside-nál egy O-emberke is csinálhat olyan súlyos szabálytalanságot, ami sérülést okoz a védőnek), ez pedig nyilván nem szerencsés. Ahogyan az alapból nem, ha valaki a másik kiütésére törekszik, és ezeket büntetni kell. Akár kizárással.

Burfictet „védeni”, hogy csak ő és csak azért kap ilyen súlyos büntetést, mert hogy ő Burfict eléggé érdekes, amikor az ember kb minden évben elkövet valami olyan tettet, ami után teljesen jogos, hogy egyre jobban elmeszelik, és itt tök mindegy, hogy előszezonbeli meccsen csinálja vagy sem (mert ezen is ment a problémázás anno), mert ha valaki folyamatosan ezt csinálja, azt nehéz azzal védeni, hogy hát de ez nem volt annyira súlyos. Egy olyan embernél nehéz az ártatlanság vélelmét előtérbe helyezni, aki állandóan bebizonyítja, hogy egy paraszt. Egy olyannál, akinél korábban semmi gond nem volt, könnyebben el tudom képzelni.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Jó, szted így volt, sztem nem. Ha még nyolcszázszor beírod mindenhova, nem fogja megváltoztatni a véleményem. Miként az enyém sem a Tiedet. Egyébként pont leszarom, hogy hol milyen játékos csinálja az alattomos dolgokat, 207. szempont, hogy Pats playa volt. Ha fordítva lett volna ugyanez lenne a véleményem. És mert aztán a liga jól szokta megítélni a dolgokat az esetek döntő többségében, megnyugodtam. "Remélem" a jövő héten is kifejelnek egy QB-t, szabálytalanság nélkül. Vagy elkapót, vagy futót, vagy akárkit. Eltiltás úgyse lesz, ha csak nem Burfictnek hívják az illetőt.

Sorry a Seahawks fanoktól, ezért nem akartam belemenni, mert megint generálódik a száz hsz-es flame.
gabokocka
Én kurvára leszarom, hogy Pats-játékos volt, ugyanúgy eltiltatnám, ha gyökér, szóval ezt tök felesleges belekeverni, mert megint csak az jön ki belőle, hogy persze, csak azért, mert pecces. Ez mondjuk mindig ultimate érv, bármelyik vitában, szóval próbáljuk meg nem idekeverni.

Ha szerinted ez a két jelenet hasonlított, akkor igazából tök felesleges bármit beszélni, csak szimplán vicces, hogy x. alkalommal is előhoztad ezt az esetet, hogy megúszta büntetlenül. Mondjuk azt tudom, hogy szerinted egyes csapatoknak többet megengednek a bírók, egyes játékosokat pedig kevésbé védenek, szóval lehet, hogy igazából ez is ebbe a kategóriába esik nálad.
Wyatt
Ide válaszolok, mert nem akarom szétoffolni a Hawks topikot. Te hoztad fel, hogy azért gondolom így, mert hater vagyok.
Ehhez azért kell egy szintű haterség már
Wyatt
Nyilván a Phillyt is utálom, mert sztem Barnett is görény volt. És akárhogy magyarázod, Jones egyértelműen felfelé irányuló mozdulatot tett a szerelési kísérlete közben, válltól felfelé pedig csak egy testrészt tud eltalálni. Az meg hogy Allen mozgott előre, ő meg állt, hát édes istenem, szaladj felém, állóhelyből csinálok rajtad olyan tackle-t, hogy kiskanállal vakarnak fel, ha jó szögből talállak el és nem várod az ütést. Márpedig itt ez volt a helyzet.
És igen, ha ezt bármelyik elit QB-val csinálják meg, tuti hogy kibasszák Jonest és meg is kapja a 25 dodós csekkjét. Allent lehet fejelni, ki a faszt érdekel a Bills QB-ja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/DrawPlayDave/status/1181198466103406594/photo/1

😀
Borbinho
Na mi onnan ugrunk hasast.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/DrawPlayDave/status/1181198466103406594/photo/1

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 382 — #NoStress
Egy tökéletesen értelmetlen statisztika. Pláne ha a Pats szokásához híven SB-t játszik. Ugyanis mit ér egy statisztika, ami látszólag döbbenetes állítást fogalmaz meg, de belőle semmi sem prognosztizálható a jövőre nézve, semmiféle gyakorlati illetve legitim felhasználhatósága sincs? Nem következik belőle semmi, nem ír le befolyásolható, értelmezhető, reagálható folyamatokat, nem segít semminek a megértésében. Brávó.Sobri Jóska
Jóskám, az megvan, hogy nem is állítottam semmit? Nem akartam megfejteni a jövőt, prognosztizálni a bajnokot, megjósolni a Pats vagy az ellenfelei erejét. Egy funfact, amin csak azért akad meg ma reggel a szemem, mert a Pats-nek nem volt színe. Úgy értve, hogy abban a programban, amit 15 éve szórakozásból összedobtam, nem definiáltam színt a 0.3-as power of schedule alá, mert úgy gondoltam, hogy olyan nincs. Hát van. 😀
peterk2005
Meg van, persze.
Csak jobb látni, hogy te is tudod. 😊

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy tökéletesen értelmetlen statisztika. Pláne ha a Pats szokásához híven SB-t játszik. Ugyanis mit ér egy statisztika, ami látszólag döbbenetes állítást fogalmaz meg, de belőle semmi sem prognosztizálható a jövőre nézve, semmiféle gyakorlati illetve legitim felhasználhatósága sincs? Nem következik belőle semmi, nem ír le befolyásolható, értelmezhető, reagálható folyamatokat, nem segít semminek a megértésében. Brávó.Sobri Jóska
Jóskám, az megvan, hogy nem is állítottam semmit? Nem akartam megfejteni a jövőt, prognosztizálni a bajnokot, megjósolni a Pats vagy az ellenfelei erejét. Egy funfact, amin csak azért akad meg ma reggel a szemem, mert a Pats-nek nem volt színe. Úgy értve, hogy abban a programban, amit 15 éve szórakozásból összedobtam, nem definiáltam színt a 0.3-as power of schedule alá, mert úgy gondoltam, hogy olyan nincs. Hát van. 😀

Más. Mike Lombardi jól összefoglalta, amit a jelenlegi bíráskodásról gondolok. Ezek vagy tényleg alszanak vasárnap délutánonként, ahogy Lombardi mondja 😊, vagy azt csinálják, amit még soha egyetlen sportágban sem láttam: hoznak egy új szabályt, majd hoznak egy belső rendelkezést, hogy tilos alkalmazni ezt az új szabályt. 😀 Nevetséges. És ez csak hab a tortán, mert enélkül is bőven van még min bosszankodni. A 7 órás sávban 3 meccset néztem párhuzamosan, és a 3 meccsen 3-féleképpen láttam befújni egy-az-egyben ugyanazt a QB sackes játékot, ami miatt Matthewst szivatták tavaly (vagy tavalyelőtt?). A védő kb. tornamutatványt csinál, kitekeri a testét földreérés előt, nehogy ráessen az irányítóra - nem is esik rá -, és mégse sikerül eldönteni, hogy mi legyen. Egyiknél elengedték sacknek, másiknál roughing the passert dobtak, a harmadiknál bedobták a zászlót, tanácskoztak pár percet, majd felszedték hogy mégse történt semmi.

 twitter.com/VSiNLive/status/1181187214740295681


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 382 — #NoStress
Régebben - pontosabban 2004 óta - csinálgattam egy saját aktuális power of schedule-re és W/L mutatóra alapozott saját heti "power rankinget". Csak úgy szórakozásból csináltam, évekig itt is minden héten megosztottam. Pár éve abbahagytam, mert frissíteni kellene a szoftvert ami leszedi az adatokat (változtak az oldalak ahonnan az adatokat szedi), amihez már nincs kedvem / türelmem / időm. Viszont pár alap adatot azért még mindig leszed a program. Megszokásból ránéztem ma így az 5. hét után - mindig az 5. hét után szoktam az első rankinget összerakni, addigra van értelmezhető mennyiségű meccs / forduló hozzá - ééés olyant láttam amit még sosem. De még csak megközelítőleg sem:

A Patriots power of schedule mutatója az első öt forduló után: 0,217 (5 győzelem és 18 vereség az ellenfeleknél). Visszanéztem az éveket, és a 2004 óta eltelt kb. 160 fordulóban az eddigi legalacsonyabb érték 0.34 volt, amit megosztottan két csapat ért el, egy-egy alkalommal (a Hawks és a Colts, mindegyik egyszer-egyszer egy héten állt ilyen POS-al). A Patriots nem egyszerűen megdöntötte, hanem kivégezte, feldarabolta és sóval behintette az eddigi legalacsonyabb mutató rekordot. 😀

Ez lényegében egy NCAA schedule, amilyen elvileg nincs az NFL-ben. És valójában a gyakorlatban sem, mert vannak erősebb és gyengébb sorsolások, de ez a 0.22 teljesen különálló dimenzió. Az a tény, hogy ezt aktuális bajnokcsapatként - azaz elvileg egy "erős" sorsolással - sikerült megkapni, még inkább különlegessé teszi. 😊

Ja, és most nézem, hogy a Pats két következő ellenfele a Giants és a Jets. WTF 😀 A következő két heti mutatót inkább ki se fogom számolni.

peterk2005
Egy tökéletesen értelmetlen statisztika.
Pláne ha a Pats szokásához híven SB-t játszik.
Ugyanis mit ér egy statisztika, ami látszólag döbbenetes állítást fogalmaz meg, de belőle semmi sem prognosztizálható a jövőre nézve, semmiféle gyakorlati illetve legitim felhasználhatósága sincs?
Nem következik belőle semmi, nem ír le befolyásolható, értelmezhető, reagálható folyamatokat, nem segít semminek a megértésében.
Brávó.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Régebben - pontosabban 2004 óta - csinálgattam egy saját aktuális power of schedule-re és W/L mutatóra alapozott saját heti "power rankinget". Csak úgy szórakozásból csináltam, évekig itt is minden héten megosztottam. Pár éve abbahagytam, mert frissíteni kellene a szoftvert ami leszedi az adatokat (változtak az oldalak ahonnan az adatokat szedi), amihez már nincs kedvem / türelmem / időm. Viszont pár alap adatot azért még mindig leszed a program. Megszokásból ránéztem ma így az 5. hét után - mindig az 5. hét után szoktam az első rankinget összerakni, addigra van értelmezhető mennyiségű meccs / forduló hozzá - ééés olyant láttam amit még sosem. De még csak megközelítőleg sem:

A Patriots power of schedule mutatója az első öt forduló után: 0,217 (5 győzelem és 18 vereség az ellenfeleknél). Visszanéztem az éveket, és a 2004 óta eltelt kb. 160 fordulóban az eddigi legalacsonyabb érték 0.34 volt, amit megosztottan két csapat ért el, egy-egy alkalommal (a Hawks és a Colts, mindegyik egyszer-egyszer egy héten állt ilyen POS-al). A Patriots nem egyszerűen megdöntötte, hanem kivégezte, feldarabolta és sóval behintette az eddigi legalacsonyabb mutató rekordot. 😀

Ez lényegében egy NCAA schedule, amilyen elvileg nincs az NFL-ben. És valójában a gyakorlatban sem, mert vannak erősebb és gyengébb sorsolások, de ez a 0.22 teljesen különálló dimenzió. Az a tény, hogy ezt aktuális bajnokcsapatként - azaz elvileg egy "erős" sorsolással - sikerült megkapni, még inkább különlegessé teszi. 😊

Ja, és most nézem, hogy a Pats két következő ellenfele a Giants és a Jets. WTF 😀 A következő két heti mutatót inkább ki se fogom számolni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hogyan lehet annyira fogyatékos egy NFL főedző, hogy második negyed 3. percében(!!!!) egy már megnyert challenge után bedob újabbat egy DPI-re, amit az elmúlt 4 héten mutatott játékvezetői felfogással 100%-osan meg lehetett mondani, hogy elveszíti...

(vagy miért alkalmaz olyan fogyatékos embereket, akik azt tanácsolják erre, hogy dobja be pirosat)
ZERO_L
Simán. Nálunk van, úgyhogy alap, hogy debil.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Hogyan lehet annyira fogyatékos egy NFL főedző, hogy második negyed 3. percében(!!!!) egy már megnyert challenge után bedob újabbat egy DPI-re, amit az elmúlt 4 héten mutatott játékvezetői felfogással 100%-osan meg lehetett mondani, hogy elveszíti...

(vagy miért alkalmaz olyan fogyatékos embereket, akik azt tanácsolják erre, hogy dobja be pirosat)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A hétvégén nem dobott TD passzt többek között Brady és Mahomes sem. Szerintetek lesz valaki, aki megdönti Brees 54 meccsen keresztül tartó sorozatát, azaz, hogy egymás után 54 meccsen dobott TD passzt? Alapszakaszban természetesen. Az majdnem 3 és fél alapszakasz meccs 😮

Talán Mahomesból nézném ki....
csi77
Majd Luck, miutan visszatert.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
RIP Reddit nfl streams 😕
Borbinho
Lelőtték?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
RIP Reddit nfl streams 😕
Borbinho
Van helyette nflbite és sportsurge


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal