NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Srácok ,a tenyard nevű közösségi oldal nem működik,tudtok valamit róla?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 874 — Deion Sanders for president!
A csalás az csalás!
Sportban, üzletben, életben.
És a fociban is kurva régóta megy!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
A wwe-ben is van amúgy drogteszt, sőt az ottani szabályok alapján Gordon már szerződést se kaphatna sehol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A másik kérdésem, hogy az entertainmentnek mennyire tesz jót, ha egy főműsoridős meccset csalnak el a bírók? (nem láttam a meccset, azokra hagyatkozok ezzel a kijelentéssel, akik látták)
Értem én, h kell a story, de a Lions kikap nem akkora hatalmas nagy story így kb 60 év után. A Packers meg tud (más) meccseket nyerni önerőből is, amivel simán be megy a POba
Black_Adder
Beszélnek róla, újranézik, nagyszerű fordítás, stb.
Mindig található pozitív gondolattársítás.
Sobri Jóska
Oké, de ez akkor is igaz, ha a Lions nyer, emiatt fölösleges belenyúlni.

Ha statisztikai alapon kizárható a véletlen emberi tévedések sorozata, azok egyoldalúsága miatt (nem saját tény(?)megállapítás), nekem az entertainment magyarázat akkor se elég. Biztos nagyobb marketing értéke van a Packersnek, de az jelenleg nem csökkent volna egy vereség miatt, nem a POról döntött a meccs. A fordítás nagyobb story, de a legnagyobb story ennyi erővel pont az lenne, ha a Lions nyerne. Éltemben nem láttam még 5 perc baseballt, de mégis tudom, hogy mostanában nyert egyet a Cubs. Kb ekkora szenzáció lenne egy Lions SB Win, olyanok is halhatnának róla, akik sportszeretők, de az NFLt nem nagyon követik. Ez entertainment. A 20-ból 20-szor az utolsó pillanatban egy erősen véleményes bírói ítélet miatt kikap a Lions, ezt a cikket már meg se kell írni, elég elővenni a legutóbbit, úgyse olvassa belőle senki, csak a főcímet annyiszor volt már...
És tudom, a Packersnek sokkal több szurkolója van amerika és világszerte, fordított esetben sokkal nagyobb felháborodás lenne, de nem azt mondom, hogy fordítva legyen a szórakoztatás miatt, hanem hogy a szórakoztatás akkor se sérül, ha a játékosok döntik el a pályán... Arról nem is beszélve, hogy biztos vannak olyan Packers szurkolók is, akik inkább a vereséget viselnék el, minthogy napokig mindenki csalásról beszéljen a győzelmük kapcsán, főleg hogy a vereséggel se állnának rosszul...

De az is igaz, hogy én nem értek a "“sports entertainment” businesses"-hez. Lehet van egy tévedhetetlen algoritmus ami azt hozza, hogy a Packersnek meg kell vernie a Lionst és emiatt történik minden, és ha ez sport lenne, akkor minden máshogy lenne

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset.

Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.

Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.
Stez
Elkezdtem neten összeszedni a hibás ítéleteket amiket ellenünk fújtak ma.
7 ordítónál tartottam amikor rájöttem, hogy full felesleges.
Le van ez zsírozva mint az MB1, de amíg a csapat tulaja leszarja addig én mezei drukkerként hiába háborgok.
Ez egy tök nyerhető meccs volt még így is egye meg a fene.
Bazzani
"...Throughout that case, the NFL repeatedly positioned itself legally as a “sports entertainment” business, not a genuinely contested “sport.” College football, for example, is legally classified as a “collegiate sport.” The only other “sports entertainment” businesses are professional wrestling and roller derby."

A spygate miatt egy Jets fan beperelte az nfl-t, de a bíróság kimondta goodellékkel egyetértésben, hogy az nfl nem sportliga a rá vonatkozó szabályokkal, hanem szórakoztató üzlet, azaz páncélos pankráció.
r.baggio
akkor miért van doppingvizsgálat. Oké, h csak 4-6 meccsre tiltanak el miatta és a dopping esetek igen kis százalékát tárják fel, de ha nem sport, akkor miért tiltanak el egyre is?
Miért nem perel egy játékos arra hivatkozva, hogy ez nem sport, hanem páncélos pankráció?

A másik kérdésem, hogy az entertainmentnek mennyire tesz jót, ha egy főműsoridős meccset csalnak el a bírók? (nem láttam a meccset, azokra hagyatkozok ezzel a kijelentéssel, akik látták)
Értem én, h kell a story, de a Lions kikap nem akkora hatalmas nagy story így kb 60 év után. A Packers meg tud (más) meccseket nyerni önerőből is, amivel simán be megy a POba
Black_Adder
A pankrációt szervező cég meghatározhatja a pankráció kereteit. Eldöntheti mi tiltott szer, mi nem.
Lehetne műveltségi kvíz is a játékosoknak minden forduló előtt, vagy tesztírás, attól még nem lenne iskola.

Beszélnek róla, újranézik, nagyszerű fordítás, stb.
Mindig található pozitív gondolattársítás.

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset.

Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.

Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.
Stez
Elkezdtem neten összeszedni a hibás ítéleteket amiket ellenünk fújtak ma.
7 ordítónál tartottam amikor rájöttem, hogy full felesleges.
Le van ez zsírozva mint az MB1, de amíg a csapat tulaja leszarja addig én mezei drukkerként hiába háborgok.
Ez egy tök nyerhető meccs volt még így is egye meg a fene.
Bazzani
"...Throughout that case, the NFL repeatedly positioned itself legally as a “sports entertainment” business, not a genuinely contested “sport.” College football, for example, is legally classified as a “collegiate sport.” The only other “sports entertainment” businesses are professional wrestling and roller derby."

A spygate miatt egy Jets fan beperelte az nfl-t, de a bíróság kimondta goodellékkel egyetértésben, hogy az nfl nem sportliga a rá vonatkozó szabályokkal, hanem szórakoztató üzlet, azaz páncélos pankráció.
r.baggio
akkor miért van doppingvizsgálat. Oké, h csak 4-6 meccsre tiltanak el miatta és a dopping esetek igen kis százalékát tárják fel, de ha nem sport, akkor miért tiltanak el egyre is?
Miért nem perel egy játékos arra hivatkozva, hogy ez nem sport, hanem páncélos pankráció?

A másik kérdésem, hogy az entertainmentnek mennyire tesz jót, ha egy főműsoridős meccset csalnak el a bírók? (nem láttam a meccset, azokra hagyatkozok ezzel a kijelentéssel, akik látták)
Értem én, h kell a story, de a Lions kikap nem akkora hatalmas nagy story így kb 60 év után. A Packers meg tud (más) meccseket nyerni önerőből is, amivel simán be megy a POba

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset.

Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.

Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.
Stez
Elkezdtem neten összeszedni a hibás ítéleteket amiket ellenünk fújtak ma.
7 ordítónál tartottam amikor rájöttem, hogy full felesleges.
Le van ez zsírozva mint az MB1, de amíg a csapat tulaja leszarja addig én mezei drukkerként hiába háborgok.
Ez egy tök nyerhető meccs volt még így is egye meg a fene.
Bazzani
"...Throughout that case, the NFL repeatedly positioned itself legally as a “sports entertainment” business, not a genuinely contested “sport.” College football, for example, is legally classified as a “collegiate sport.” The only other “sports entertainment” businesses are professional wrestling and roller derby."

A spygate miatt egy Jets fan beperelte az nfl-t, de a bíróság kimondta goodellékkel egyetértésben, hogy az nfl nem sportliga a rá vonatkozó szabályokkal, hanem szórakoztató üzlet, azaz páncélos pankráció.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ugye hülye aki fut, és passzoljunk orrbaszájba:

Based on film, the 5 teams that devote the most attention to developing a diverse and effective run game are SF, Seattle, Minnesota, Baltimore and New England.

Combined 24-5. All are 4-2 or better. #1, 4, 5, 9 and 12 offenses in yards/game.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 874 — Deion Sanders for president!
Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset.

Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.

Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.
Stez
Gladiátorviadal 😄😄😄
Idén a Packers-el nyeretik meg?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset.

Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.

Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.
Stez
Elkezdtem neten összeszedni a hibás ítéleteket amiket ellenünk fújtak ma.
7 ordítónál tartottam amikor rájöttem, hogy full felesleges.
Le van ez zsírozva mint az MB1, de amíg a csapat tulaja leszarja addig én mezei drukkerként hiába háborgok.
Ez egy tök nyerhető meccs volt még így is egye meg a fene.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset.

Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.

Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
redzone a második félidőkre



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 874 — Deion Sanders for president!
AB vissza akar jönni. Kiégek ezen a faszon☠️
Coolearie
Brown?
Az várható volt!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
AB vissza akar jönni. Kiégek ezen a faszon☠️

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 874 — Deion Sanders for president!
“The #Redskins culture is actually damn good.” - said Bruce Allen, team president of the Washington Redskins.

"Upon further review, Mr. Allen's call stands. The #Redskins culture is damn good." - Al Riveron, Senior Vice President of Officiating of the NFL.
peterk2005
Ég a pofájuk szegényeknek, attól vörös! 😮

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
bowl.hu tippjáték - Oldalszerviz | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
“The #Redskins culture is actually damn good.” - said Bruce Allen, team president of the Washington Redskins.

"Upon further review, Mr. Allen's call stands. The #Redskins culture is damn good." - Al Riveron, Senior Vice President of Officiating of the NFL.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Ami biztos: A liga következetesen következetlen.
Erre lehet építeni, és konzekvensen számítani.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor Vernont is el kell tiltani? Elvegre pofan kurta Gerappat.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aha, most már ott tartunk, hogy Allen belerepül a védőbe, értem.
Jones felfelé irányuló mozdulatát mivel magyarázod, ha nem akarta megütni Allen fejét?
Burfictet nem védem, maximálisan egyetértek az eltiltásával, már rég nem szabadna engedni focizni, a gond az, hogy ehhez kell 7-8 ilyen jellegű megmozdulás.
És nem, nem kell teleportálni, nem kell megállni a levegőben, de ha fej magasságban odabaszódsz, biztos, hogy az ellenfél fejét fogod eltalálni. Baszódj bele derék magasságban, nálam az maximálisan beleférne, de minden ilyen fejre irányuló görénységet qrva keményen büntetnék. Mert azt elhiszem, hogy ekkora sebesség mellett nem lehet megállni a másodperc tört része alatt, de azt nem hiszem, hogy nem lehet irányítani a szerelési kísérlet helyét. Senki nem kérte Thomast, hogy megfejelje Rudolphot, ha ugyanekkora késéssel vállal megüti mellkas magasságban, sztem senki nem szól egy szót se, sőt, ha zászlót dobnak rá én is hőbörögnék.
gabokocka
Egyezzünk meg abban, hogy többet nem hánytorgatod el eltiltásért könyörögve, én meg leszarom innentől,mert két hete olyan dologról megy a szájtépés, amiért még büntetés sem járt a ligától (és teljesen jogosan).

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes volt a tegnapi colts-chiefs mecc: passzhappy liga és hogy a mennyire is fontos a futójáték és a futás elleni védekezés.
(Reich zseni)
braxa88
 twitter.com/RickGosselin9/status/1181294917131411456
r.baggio
Mi voltunk az egyedüliek, akik kikaptunk 100 yardos futóval a héten. Talán mert 300 yardos passzolónk is volt? 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De magyarazd meg kerlek, hogy baszodj oda derek magassagban, amikor ekkora lendulettel mesz? Most Thomas esetet kerdezem. Ezek 30-cal repesztenek oda, es a labdara mennek. De a labdat Rudolph nem a derekanal fogja, mert ha ott fogja, akkor Thomas oda csap, hogy fumble legyen. De mivel Rudolph nagyban lobalt, igy Thomas nyilvanvaloan nem mehet derekra, mivel akkor azzal meg nem akadalyozza meg, hogy Rudolph netalantan meg tudja jatszani valahogy. Marpedig ezt nem teheti. hany olyan eset van, hogy Rodgers, Mahomes, Favre (es lehetne sorolni) esteben meg el tudja dobni a labdat a tarsahoz?

A vedo nem hagyhatja meg ezt a lehetoseget, mert luxus, raadasul oriasi nagy hibanak szamit tole, ha a kube netan tenyleg meg oda tudja lobbolni egy tarsahoz a labdat, es haladnak vele.

De egyebkent hidd el azt is, hogy ilyen sebessegnel te azt sem tudod rendesen lereagalni, hogy pontosan hova uss, marmint hogy most a vallat utod vagy az allat, mert egyreszt te mesz, mint a hulye, masreszt az iranyito mozgolodik, ami nyilvan kihatassal lesz arra, hogy vegul hova erkezik az utes.

Abban egyetertek veled, hogy az ilyet buntetni kell kemenyen, de nem mondjuk en Thomast ezert nem tiltanam el, es nem is latom, hogy o tenyleg vadaszott itt Rudolphra. Es nyilvan flagnek kellett volna repulnie, de az tovabbra sem az o hibaja, ha a dilettans sporik nem dobtak ra.

Az meg alapbol szanalmas, hogy 15-25-30-50 ezres csekkeket kuldozgetnek a ligatol. Ezek a faszik egy buli alkalmaval tobbet elszorakoznak, ez nem buntetes. Nem tiltanam el ET-t, de lazan odakurnek neki egy 1 millio dollaros csekket, plusz mondjuk egy figyelmeztetest, hogy a kovetkezonel 3 meccs. Nala azert tennem ezt, mert ez nem Burfict-eset. Az olyanoknal a millios buntetes mellett nem figyelmeztetnek nyilvan, hanem egybol minimum hat meccs.
Stez
Nem akarom tovább rágni a gumicsontot, de ha a labdát akarta megjátszani, akkor miért nem a kezével találta el Rudolph sisakját? Hiszen azzal könnyebb labdát szerezni, mint sisakkal. Meg akarta büntetni Rudolphot, hogy ne szaladgáljon, és szart rá magasból, hol bassza telibe, a feje lett, ez van. És ezt kéne kiirtani. Hiszen 15 yardért buktál, de az ellenfél QB-ja kiesett, gyakorlatilag nevetséges büntetésért cserébe megsokszoroztad a győzelmi esélyeidet. A minimum az volna, hogy kibasszák aki ezt elkövette.
gabokocka
Mert ha a kezevel hozzaer a sisakjahoz, automatikusan szabalytalan.

Es nem, tovabbra sem latom, hogy vadaszott a kubera, az egesz egy szerencsetlen sorozat volt, ami a masodperc toredeke alatt jatszodott le.

De folosleges szerintem vitaznunk, mert mondhatok barmit, te ugysem hiszed el. En megprobaltam elmagyarazni, miert gondolom azt, amit, maskepp latjuk, pont.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes volt a tegnapi colts-chiefs mecc: passzhappy liga és hogy a mennyire is fontos a futójáték és a futás elleni védekezés.
(Reich zseni)
braxa88
 twitter.com/RickGosselin9/status/1181294917131411456
r.baggio
pedig én azt hallottam, hogy a futójáték szükséges rossz mert minden nfl csapat inkább az összes playben passzolna szíve szerint...
Black_Adder
De (már akinek van 😛) esze szerint, mégis fut, 😀