NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En naiv hulye, hogy is nem gondoltam, hogy a habzo szajjal horgo Pats-fanok nem ugranak egybol, miutan a neten olvastak a csunya osszeeskuveseket, hogy a Colts anno tankolt Luckert, de egy fia Colts-meccset nem lattak a szoban forgo idenybol. Ne is firtassuk inkabb, hiba volt. Lehuzom magam a budin inkabb.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.

Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
Érdekes ezt egy colts szurkolótól olvasni 😊 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.

Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
Hogy bizonyítod egzakt módon, hogy tankolnak?
Sobri Jóska
Suck for Luck kampány idejéből származik az elmélet, hogy olyan nincs is, hogy tankolás. Csak szar csapat van. 😉 Idén egészen sok.
Húsrágó
Pedig Lawrence jövőre még nem jöhet ki a draftra. 😊 (Igaz ahogy idén játszik ez kifejezetten előny a számára,)
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.

Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
Hogy bizonyítod egzakt módon, hogy tankolnak?
Sobri Jóska
Suck for Luck kampány idejéből származik az elmélet, hogy olyan nincs is, hogy tankolás. Csak szar csapat van. 😉 Idén egészen sok.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.

Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
Hogy bizonyítod egzakt módon, hogy tankolnak?

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.

Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/DrawPlayDave/status/1188812657417019397?s=19

A multkori macskas utan jojjenek a madarak 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Annyira sajna nem erős, mint az AFC North 😀

Amúgy ez tökéletes gif, nemcsak az AFC Eastre, hanem az elmúlt 5 évben az AFC-re úgy en bloc 😊
Wyatt
A Broncost pl nem találom ezen a gifen. Az inkább erre van:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Annyira sajna nem erős, mint az AFC North 😀

Amúgy ez tökéletes gif, nemcsak az AFC Eastre, hanem az elmúlt 5 évben az AFC-re úgy en bloc 😊
Wyatt
Na... mi majdnem megleptünk titeket 2 éve, csak ők közbefújtak. 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=Ex2VT4QyR9A
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Annyira sajna nem erős, mint az AFC North 😀

Amúgy ez tökéletes gif, nemcsak az AFC Eastre, hanem az elmúlt 5 évben az AFC-re úgy en bloc 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Ja, olyan erős, mint Jaelen Strong.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/AdamSchefter/status/1188121185151864834


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
jó lenne, ha már itt tartanánk 😊 minden másra ott vannak a csapattopicok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Sziasztok,
Erdeklodnek hogy olyan topikot vagy csoportot uzemeltettek esetleg ahol, ha valaki megy meccsre akkor megtalalhatja a szinten arra a meccsre jegyet valtott szurkolotarsat?
Konkretan dec6-13ig uzleti utra megyek san franciscoba.
Ahogy latom ezidoben egy oakland-tennesse meccset rendeznek dec8an, amire tervezek jegyet vasarolni. De nem tudom milyen forumon keresgeljek, hogy ne egyedul kelljen mennem.
Elore is koszi, ha tudtok segiteni!
Udv, Gabor
brigetio28
Bár erősen “rétegtopic” lenne, de ezt olvasva egy admin biztos csinál majd egy “Meccspartnerkereső” topicot. 😉

több mint 4 éve
brigetio28 New England Patriots Stanford Cardinal 2
Sziasztok,
Erdeklodnek hogy olyan topikot vagy csoportot uzemeltettek esetleg ahol, ha valaki megy meccsre akkor megtalalhatja a szinten arra a meccsre jegyet valtott szurkolotarsat?
Konkretan dec6-13ig uzleti utra megyek san franciscoba.
Ahogy latom ezidoben egy oakland-tennesse meccset rendeznek dec8an, amire tervezek jegyet vasarolni. De nem tudom milyen forumon keresgeljek, hogy ne egyedul kelljen mennem.
Elore is koszi, ha tudtok segiteni!
Udv, Gabor
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vélemény?

 www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
Ha a Romo - Witten odafért, akkor szerintem a Brees - Graham is odafér. Az alatt az 5 év alatt több, mint 1000 yardot és 10 TD-t átlagoltak idényenként.
peterk2005
Tight endekről volt szó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/73049370_2455355998076726_1406607845520328995_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=zRWEArK9CxkQ7kNvgHnMHz6&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfB5nNNG6BR-lmnrPIuJEsGB3TZBLtwY6o3xX_vXQ1Zv1w&oe=663DE5D9
NFL on Instagram: "Will it be the Return of the @patriots? Or A New Hope? The countdown to Super Bowl: Episode 54 has begun! (via @thecheckdown)"
197K likes, 1,722 comments - nfl on October 25, 2019: "Will it be the Return of the @patriots? Or A New Hope? The countdown to Super Bowl: Episode 54 has begun! (via @thecheckdown)".
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Vélemény?

 www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
Stafford–Hockenson
Stez
Luck-Fleener 🤔🧐
Borbinho
Brandon Jamal Bostick - Seahawks
alatriste
aszerbniga percfect


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vélemény?

 www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
Stafford–Hockenson
Stez
Luck-Fleener 🤔🧐
Borbinho
Brandon Jamal Bostick - Seahawks


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Vélemény?

 www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
Stafford–Hockenson
Stez
Luck-Fleener 🤔🧐
Borbinho
az Fluxuskondenzátor....

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vélemény?

 www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
Stafford–Hockenson
Stez
Luck-Fleener 🤔🧐

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vélemény?

 www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
Stafford–Hockenson

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Quinn durva. PFFnél a 62,5ös gradeja az amúgy mi?
 twitter.com/SethWalder/status/1186791223572467712/photo/1


DT:
 twitter.com/SethWalder/status/1184535398862786562/photo/1

Szerkesztette: braxa88