NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Csak az a szomorú ebben az egész spambotos történetben, hogy ezt az oldalt évek óta az eredménykövető tartotta fenn, most pedig az is ellehetetlenül.
Kampman
Szerintem meg az,hogy üzemeltetsz egy oldalt és annyira leszarod,hogy vasárnap estére nem lövöd ki a regisztrációt 6-7 óra hosszára.Vagy a reghez csinálsz egy bot szűrőt.Általános iskola 6.osztály.
LeviPoki
egy k*rva captcha és kész

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 708
Igazából akkor leszünk nagy szarban, ha a botok elkezdik like-olni Sobrit és Stez-t
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Csak az a szomorú ebben az egész spambotos történetben, hogy ezt az oldalt évek óta az eredménykövető tartotta fenn, most pedig az is ellehetetlenül.
Kampman
Szerintem meg az,hogy üzemeltetsz egy oldalt és annyira leszarod,hogy vasárnap estére nem lövöd ki a regisztrációt 6-7 óra hosszára.Vagy a reghez csinálsz egy bot szűrőt.Általános iskola 6.osztály.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Csak az a szomorú ebben az egész spambotos történetben, hogy ezt az oldalt évek óta az eredménykövető tartotta fenn, most pedig az is ellehetetlenül.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/jonmachota/status/1045699310883491840
Tony Adams
Azért ez se vesszen el a fórum egyetlen topicjában, mert zseniális

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
S tényleg nem lehet ezt vhogy kinyomozni, kideríteni vagy nem érdemes foglalkozni vele?
dande
Szimpla bot támadás, amit a streamek linkjeinek megosztása eredményezett, csak hát azzal nem számoltunk, hogy valentinx ennyire védtelenül hagyja az oldalt. Én mostanában abszolút nem tudok a bowl.hu-val foglalkozni, de ezt rettentően zavaró látni...
r.baggio
Én visszakövetelném a pénz felét, mert szart adott el 😀

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
S tényleg nem lehet ezt vhogy kinyomozni, kideríteni vagy nem érdemes foglalkozni vele?
dande
Szimpla bot támadás, amit a streamek linkjeinek megosztása eredményezett, csak hát azzal nem számoltunk, hogy valentinx ennyire védtelenül hagyja az oldalt. Én mostanában abszolút nem tudok a bowl.hu-val foglalkozni, de ezt rettentően zavaró látni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nem tudtok accot törölni? Illetve pluszba a regisztráció ideiglenes felfüggesztése megoldhatná a problémát.
Amúgy így 2 hét után kijelenthetjük, hogy ezek a támadások eléggé célzottak nem? Nyílván nem az országos hentesszövetség hacker alosztályának áll ez érdekében.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
S tényleg nem lehet ezt vhogy kinyomozni, kideríteni vagy nem érdemes foglalkozni vele?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
Indulnak az eredménykövetők, és ha jól látom megint támadnak a megrendelésre érkező orosz botok. Én tiltottam mind a 40-et, de azok akik nem, azok megint a múltheti madnessre készüljenek vagy lesz segítség? Van-e egyáltalán lehetőség az adminok kezében?
akdestroyer
Próbálunk beállítani valamit, de egyelőre sajnos nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Indulnak az eredménykövetők, és ha jól látom megint támadnak a megrendelésre érkező orosz botok. Én tiltottam mind a 40-et, de azok akik nem, azok megint a múltheti madnessre készüljenek vagy lesz segítség? Van-e egyáltalán lehetőség az adminok kezében?

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 415
ben mekadúnak sem engedték hogy kifussa az idevaló pályaívet
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Lesz-e valaha rosszabb főedző az nfl-ben, mint jeff fisher?
r.baggio
Lehet, hogy nem lesz, de már volt

 en.wikipedia.org/wiki/Rich_Kotite
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 twitter.com/seanmickeyG14/status/1043959950941310976
Black_Adder
Hát erre a hölgyikére én is vigyáznék.....😊
csi77
Green Bay mez, ember!😞 A szemeddel láss, ne a farka...ddal.
Fast Willie
A lányoknál nem olyan erős az elkötelezettség a csapat irányában, majd átneveljük..... Mármint teoretikusan, természetesen. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
 www.theringer.com/platform/amp/nfl/2018/9/25/17899586/the-scheme-war-is-over

The most famous play from the most recent Super Bowl originated in high school and trickled up to college before making it to the pros. The no. 1 pick in the 2018 draft was a spread quarterback. And the Chiefs have taken the NFL by storm by embracing concepts from Texas Tech. The football world is now flat.
r.baggio
Akkor ha jól értem, megtörtént visszavonhatatlanul a nagy egymásra találás? JJnek öröm s bódottá, küldetés teljesítve😀?
dande
Mehetek már nfl-be is szagérteni :p
Ha mindazok, akik puszta tudatlanságból ennek ellenkezőjét hangoztatták, akikkel feleslegesen kellett vitatkozni hogy mi működik a profiknál és mi nem (sorolhatnám a neveket kintről és itthonról napestig), némi önvizsgálatot tartanának, akkor lehetne boldogság, de attól még rettentő messze vagyunk...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.theringer.com/platform/amp/nfl/2018/9/25/17899586/the-scheme-war-is-over

The most famous play from the most recent Super Bowl originated in high school and trickled up to college before making it to the pros. The no. 1 pick in the 2018 draft was a spread quarterback. And the Chiefs have taken the NFL by storm by embracing concepts from Texas Tech. The football world is now flat.
r.baggio
Akkor ha jól értem, megtörtént visszavonhatatlanul a nagy egymásra találás? JJnek öröm s bódottá, küldetés teljesítve😀?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
 www.theringer.com/platform/amp/nfl/2018/9/25/17899586/the-scheme-war-is-over

The most famous play from the most recent Super Bowl originated in high school and trickled up to college before making it to the pros. The no. 1 pick in the 2018 draft was a spread quarterback. And the Chiefs have taken the NFL by storm by embracing concepts from Texas Tech. The football world is now flat.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lesz-e valaha rosszabb főedző az nfl-ben, mint jeff fisher?
r.baggio
Hue azért elég nagy versenyben van, Fishernek legalább volt SB-részvétele

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
Lesz-e valaha rosszabb főedző az nfl-ben, mint jeff fisher?

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Itt a magyarázat, csak az a baj, ha ezt a "technikát" alkalmaznák a védők és mondjuk nem sikerül teljes precizitással végrehajtani, abból 1-2 atletikus irányító simán kifordul...
ZERO_L
Hopp, véletlen én is posztoltam, de nem baj, úgyis elbasztam az embedet...
Szóval amit a saját posztomhoz írtam:

"Engem az ilyen videókkal általában meg szoktak győzni, hogy mégsem akkora hülyeség egy új szabály, de eszbhaszmek, ez csak arról győzött meg, hogy tök életszerűtlen.

Gyakorlatilag ha oldalról rontasz rá, és elvisz mellette kicsit a lendület, az legal, de ha pont szemből, és nyilván rajta keresztül visz a lendület, az nem.

Oké. Külön kedvencem, amikor látom, hogy támaszt ki a karjával a földön a védő, mégis jön az »all body weight«-es hülyeség."

Szerkesztette: Thrasher
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 708
 twitter.com/seanmickeyG14/status/1043959950941310976
Black_Adder
Hát erre a hölgyikére én is vigyáznék.....😊
csi77
Green Bay mez, ember!😞 A szemeddel láss, ne a farka...ddal.
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 twitter.com/seanmickeyG14/status/1043959950941310976
Black_Adder
Hát erre a hölgyikére én is vigyáznék.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 708
Itt a magyarázat, csak az a baj, ha ezt a "technikát" alkalmaznák a védők és mondjuk nem sikerül teljes precizitással végrehajtani, abból 1-2 atletikus irányító simán kifordul...


 twitter.com/NFLFootballOps/status/1045361569813733377
ZERO_L
Roughing the passert fújtak olyan esetre is, hogy a védő full erőből két kézzel mellkason lökte a QB-t, aki földhözbaszta a fejét. Valójában nem tudom, hogy ez legális-e, mert ugye laza agyrázkodás lehet.

Viszont az új szabály miatt a szemből érkező védőnek ki kell fordulnia oldalirányban, amiből már ACL-szakadás is lett a védőnek. Mondjuk nem tudom, h az irányítónak mennyire esik jól, ha "magával csavarja" őt is...

Gyakorlatilag teljes sebességgel nem ütközhetsz, mert a fizika törvényeinek ellentmond, hogy ilyenkor visszavegyél a testsúlyod okozta tömegterhelésből.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
London Jaguars?😀
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Itt a magyarázat, csak az a baj, ha ezt a "technikát" alkalmaznák a védők és mondjuk nem sikerül teljes precizitással végrehajtani, abból 1-2 atletikus irányító simán kifordul...


 twitter.com/NFLFootballOps/status/1045361569813733377



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/