NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Tehát akkor sok hűhó semmiért, minden változatlan, a fórum előbbutóbb pedig elhal
Fasza.
braxa88
Azért ez így nem igaz.
A sértettek odébbálltak, nincs outsider tulaj, a FK-vel az együttműködés létezik, a lehetőség adott, hogy bármi legyen. Mégha egyelőre még csak valami van.
Sobri Jóska
de az admin jogok még sincsenek a megfelelő kezekben... akkor most meg lett vásárolva egy fórum, amiben mindenki csak mezei user? wtf?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez az egész pedig annak fényében még szomorúbb, hogy ahogy át-át nézek a FDra, nem úgy túnik hogy ott olyan nagyon pezsegne a történet. Jól el vannak páran, egy-két csapat topic komplett, de innen meg azért hiányoznak. Same old hungarian story. Azért én még remélek 😉
dande
A legszomorubb ebben a tortenetben az, hogy en mindvegig valentinx mellett alltam, aztan meg most sem vagyok admin, hogy bannolhassak mindenkit.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Sztem ez amúgy nem gáz, ellenben a madden kamerával.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
NBCnek nem elég a sárga vonal, ílyen ocsmány zöld boxot is ráerőltetnek a képre, remélem lesz még Madden kamera is, hogy még nézhetetlenebb legyen

 pbs.twimg.com/media/DlksasxUcAAhJKj.jpg:large
braxa88
Azért a green box technológia egy ideje már műxik a filmiparban, csak nem így 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
NBCnek nem elég a sárga vonal, ílyen ocsmány zöld boxot is ráerőltetnek a képre, remélem lesz még Madden kamera is, hogy még nézhetetlenebb legyen



Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az egész pedig annak fényében még szomorúbb, hogy ahogy át-át nézek a FDra, nem úgy túnik hogy ott olyan nagyon pezsegne a történet. Jól el vannak páran, egy-két csapat topic komplett, de innen meg azért hiányoznak. Same old hungarian story. Azért én még remélek 😉
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 072 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A valami meg mindig több mint a semmi ez igaz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Tehát akkor sok hűhó semmiért, minden változatlan, a fórum előbbutóbb pedig elhal
Fasza.
braxa88
Azért ez így nem igaz.
A sértettek odébbálltak, nincs outsider tulaj, a FK-vel az együttműködés létezik, a lehetőség adott, hogy bármi legyen. Mégha egyelőre még csak valami van.

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Tehát akkor sok hűhó semmiért, minden változatlan, a fórum előbbutóbb pedig elhal
Fasza.
braxa88
Azért nem feltétlenül fog így történni, habár az előzményekből kiindulva egy-két tájékoztatás jól jött volna.
Most, hogy vége van a VB-nek (már egy ideje), lehet rápörögni a témára, a szezon meg úgyis csak jövhéten indul 😀

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tehát akkor sok hűhó semmiért, minden változatlan, a fórum előbbutóbb pedig elhal
Fasza.
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ultimate fasz kerdes:
a futokat azert hivjak a mezszamuk alapjan sokszor, mert ok a mai sorkatonak az NFL-ben aki ha kidol jon a masik? 😀 Gore is ugy szokott nyilatkozni, este Irsay is 15 jatekos nevet sorolta fel kb 1 mondatban, de Macket csak twenty=fivenak hivta 😀 esku twitteren is tobbszor van h ugy irnak csak futorol,h "32 on the XY is a real stud", mint ugyan ext masik posztrol 😀 ...
Borbinho
Szerintem ez nem posztfüggő, Riggins is csak "hatosnak" hívta Street-et az FNL-ben 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ultimate fasz kerdes:
a futokat azert hivjak a mezszamuk alapjan sokszor, mert ok a mai sorkatonak az NFL-ben aki ha kidol jon a masik? 😀 Gore is ugy szokott nyilatkozni, este Irsay is 15 jatekos nevet sorolta fel kb 1 mondatban, de Macket csak twenty=fivenak hivta 😀 esku twitteren is tobbszor van h ugy irnak csak futorol,h "32 on the XY is a real stud", mint ugyan ext masik posztrol 😀 ...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vb-nyitómeccs
Wyatt
hat a tnap esti Eaglest a Szaudiak is vertek volna, szoval ez itt santit.... | Kampman approves |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vb-nyitómeccs

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Most akkor az éjjeli Eagles @ Browns meccs egy jobbfajta labdarúgó meccs volt, vagy egy szarabb baseball?

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért lesz ennyi pats meccs, mert az első 9 fordulóból 5 meccsen SNF/MNF-en leszünk. Hát erről nem tehetünk😊
Az első 3 forduló mindig a tavalyi erősorrend alapján van belőve+fanbase. De tényleg annyi a történet, hogy aki nem azt akarja nézni néz mást😊 2018 van!
NB2
a Cowboysnak kapásból hat kiemelt meccse lesz idén amit biztos hogy közvetít a sport tv és sanszos, hogy lesz még jó pár meccs közvetítve a 22-es idősávból is, de szidják csak nyugodtan a Patsot.. 😀
mmdan
Te most egyebként kivel vagy? Vagy fogadást vesztettél hogy boys logód van? 😀
Matthew99
Wyatt atnevezte magat, egy budos nagy kem az a gyerek. Ti meg mindent elhisztek.
Stez
valamiről lemaradtam...de nagyon xd
mmdan
Nem ismered még Stezt és a humorát? Sose bánd 😀
Wyatt
steznek a mijét ?
Sixo
Himbilimbijet.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
Azért lesz ennyi pats meccs, mert az első 9 fordulóból 5 meccsen SNF/MNF-en leszünk. Hát erről nem tehetünk😊
Az első 3 forduló mindig a tavalyi erősorrend alapján van belőve+fanbase. De tényleg annyi a történet, hogy aki nem azt akarja nézni néz mást😊 2018 van!
NB2
a Cowboysnak kapásból hat kiemelt meccse lesz idén amit biztos hogy közvetít a sport tv és sanszos, hogy lesz még jó pár meccs közvetítve a 22-es idősávból is, de szidják csak nyugodtan a Patsot.. 😀
mmdan
Te most egyebként kivel vagy? Vagy fogadást vesztettél hogy boys logód van? 😀
Matthew99
Wyatt atnevezte magat, egy budos nagy kem az a gyerek. Ti meg mindent elhisztek.
Stez
valamiről lemaradtam...de nagyon xd
mmdan
Nem ismered még Stezt és a humorát? Sose bánd 😀
Wyatt
steznek a mijét ?

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért lesz ennyi pats meccs, mert az első 9 fordulóból 5 meccsen SNF/MNF-en leszünk. Hát erről nem tehetünk😊
Az első 3 forduló mindig a tavalyi erősorrend alapján van belőve+fanbase. De tényleg annyi a történet, hogy aki nem azt akarja nézni néz mást😊 2018 van!
NB2
a Cowboysnak kapásból hat kiemelt meccse lesz idén amit biztos hogy közvetít a sport tv és sanszos, hogy lesz még jó pár meccs közvetítve a 22-es idősávból is, de szidják csak nyugodtan a Patsot.. 😀
mmdan
Te most egyebként kivel vagy? Vagy fogadást vesztettél hogy boys logód van? 😀
Matthew99
Wyatt atnevezte magat, egy budos nagy kem az a gyerek. Ti meg mindent elhisztek.
Stez
valamiről lemaradtam...de nagyon xd
mmdan
Nem ismered még Stezt és a humorát? Sose bánd 😀

több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Azért lesz ennyi pats meccs, mert az első 9 fordulóból 5 meccsen SNF/MNF-en leszünk. Hát erről nem tehetünk😊
Az első 3 forduló mindig a tavalyi erősorrend alapján van belőve+fanbase. De tényleg annyi a történet, hogy aki nem azt akarja nézni néz mást😊 2018 van!
NB2
a Cowboysnak kapásból hat kiemelt meccse lesz idén amit biztos hogy közvetít a sport tv és sanszos, hogy lesz még jó pár meccs közvetítve a 22-es idősávból is, de szidják csak nyugodtan a Patsot.. 😀
mmdan
Te most egyebként kivel vagy? Vagy fogadást vesztettél hogy boys logód van? 😀
Matthew99
Wyatt atnevezte magat, egy budos nagy kem az a gyerek. Ti meg mindent elhisztek.
Stez
valamiről lemaradtam...de nagyon xd
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Én őszintén szólva ezek közül a VIkings–49erst éreztem volna még esélyesnek max
Wyatt
giants-jags is pikáns lehetne
ozibozi
Colts-Bengals 3-3as döntetlen, év meccse lesz

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért lesz ennyi pats meccs, mert az első 9 fordulóból 5 meccsen SNF/MNF-en leszünk. Hát erről nem tehetünk😊
Az első 3 forduló mindig a tavalyi erősorrend alapján van belőve+fanbase. De tényleg annyi a történet, hogy aki nem azt akarja nézni néz mást😊 2018 van!
NB2
a Cowboysnak kapásból hat kiemelt meccse lesz idén amit biztos hogy közvetít a sport tv és sanszos, hogy lesz még jó pár meccs közvetítve a 22-es idősávból is, de szidják csak nyugodtan a Patsot.. 😀
mmdan
Te most egyebként kivel vagy? Vagy fogadást vesztettél hogy boys logód van? 😀
Matthew99
Wyatt atnevezte magat, egy budos nagy kem az a gyerek. Ti meg mindent elhisztek.
Stez
Kussolsz, nem kéne lelőni az alteregóimat 😒


SportTv első 2 heti közvetítései.
 twitter.com/galuskahulud/status/1032179953889148928
 twitter.com/galuskahulud/status/1032180260996087809
xrace77
Minimum 3 Pats meccs azért lehetne hetente!!!!
♉gaben♉
Én keveslem. Btw, az elmúlt években kurva kevés volt, akkor is ment a sirám, most legalább van öt hajnali meccs (nekem kurvára nem hiányzik mondjuk), két 22 óra utáni, amik az elmúlt két év AFC-döntői (Jaguars–Patriots, Steelers–Patriots), ezek azért elég alapkategóriásak.

Most a Pats–Texanson lehet vitatkozni persze, hogy ha minden opció játszik, akkor van-e jobb, de ez a meccs tavaly is marha jó volt, és most még kb mindenki egészséges a Houstonból, szóval ez is érthető

2018. 9. 9., 19.00 Baltimore Ravens–Buffalo Bills
2018. 9. 9., 19.00 Cleveland Browns–Pittsburgh Steelers
2018. 9. 9., 19.00 Indianapolis Colts–Cincinnati Bengals
2018. 9. 9., 19.00 Miami Dolphins–Tennessee Titans
2018. 9. 9., 19.00 Minnesota Vikings–San Francisco 49ers
2018. 9. 9., 19.00 New England Patriots–Houston Texans
2018. 9. 9., 19.00 New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers
2018. 9. 9., 19.00 New York Giants–Jacksonville Jaguars

Én őszintén szólva ezek közül a VIkings–49erst éreztem volna még esélyesnek max
Wyatt
Basz*á szájba azt a mocskos szemét útszéli fassz*pó retek kur*a any*ját a sport tv, hogy csak az alapszakasz felében adnak csodálatos pecc meccset élőben!!! Miért nem csak őket adják? Miért nem őket adják ismétlésben is mások helyett????
peach
Még mindig itt tartunk?
Ez mondjuk ok volt mikor heti 2 meccs volt.
De van 5-6 meccs / hét ebbe ha tetszik ha nem, inkább raknak egy Pats meccset a magyaroknak ahol arányaiban jóval több a Patses.
Persze én is szívesebben nézném, hogy Gerappát bearazzuk, de racionálisan itthon biztos többen néznek Pats meccset.
Toca
Egyetértek, csak wyatt értő elemzésén húztam fel kicsit magam. De láttam más topikba is írkáltam, bevallom italon voltam tegnap 😀
peach
A legjobbakkal is előfordul 😀 Amúgy engem tök meglepett, hogy ennyi 2.20-as meccsünk lesz, szerintem a Bills, a Lions és a Colts elleni is igazán lehetne 19 órás sávban, de ha már ennyit kell éjszakázni (az első kilenc fordulóban ötször), akkor legalább örülök, hogy cserébe így a meccseink fele tévés 😀

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hálás vagyok, hogy ma éjjel reménység szerint nem kell streammel szórakozni, s bízom benne, a mi részünkről lesznek értékelhető megmozdulások. (akkor is ha a végeredmény mindegy 😛)

Fly Eagles!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért lesz ennyi pats meccs, mert az első 9 fordulóból 5 meccsen SNF/MNF-en leszünk. Hát erről nem tehetünk😊
Az első 3 forduló mindig a tavalyi erősorrend alapján van belőve+fanbase. De tényleg annyi a történet, hogy aki nem azt akarja nézni néz mást😊 2018 van!
NB2
a Cowboysnak kapásból hat kiemelt meccse lesz idén amit biztos hogy közvetít a sport tv és sanszos, hogy lesz még jó pár meccs közvetítve a 22-es idősávból is, de szidják csak nyugodtan a Patsot.. 😀
mmdan
Te most egyebként kivel vagy? Vagy fogadást vesztettél hogy boys logód van? 😀
Matthew99
Wyatt atnevezte magat, egy budos nagy kem az a gyerek. Ti meg mindent elhisztek.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Azért lesz ennyi pats meccs, mert az első 9 fordulóból 5 meccsen SNF/MNF-en leszünk. Hát erről nem tehetünk😊
Az első 3 forduló mindig a tavalyi erősorrend alapján van belőve+fanbase. De tényleg annyi a történet, hogy aki nem azt akarja nézni néz mást😊 2018 van!
NB2
a Cowboysnak kapásból hat kiemelt meccse lesz idén amit biztos hogy közvetít a sport tv és sanszos, hogy lesz még jó pár meccs közvetítve a 22-es idősávból is, de szidják csak nyugodtan a Patsot.. 😀
mmdan
Te most egyebként kivel vagy? Vagy fogadást vesztettél hogy boys logód van? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.