NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
És szervesen nem kapcsolódik a GOAT témához, de ha most kéne a csapatomhoz irányítót draftolnom, és garantált lenne, hogy 10 évet játszik a valaha volt legjobb szintjén egyenletesen, tehát nem számít sérülékenység, életkor, akkor én Russel Wilsont vinném, ha ő nem érhető el, akkor Big Bent, és csak harmadikként Rodgerst.
Brady, bár BB-vel zseniális, és a munkamorál kategóriában top1, de effektív tehetségben, sokoldalúságban, használhatóságban nem.
Ő annak a példája, hogy miként hozza ki valaki magából a maximumnál is többet, és hogy a tanulás, szorgalom produktívabb a nyers tehetségnél, ami példaértékű és egyben inspiráló, így szerethető is, és ebben a kategóriában a goatok goatja, minden gótok királya.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerinted baromság.

Szerintem meg az baromság, hogy ebbe belekevered az RB-ket, akiknek kategóriákkal kisebb hatásuk van a játékra. Elég csak megnézni Adrian Peterson csodaszezonját, amiből alig lett PO.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Rodgers kurva jó, pont. Simán lehet első helyre rakni a 2018-as várakozásokat tekintve. De egyszerűen nem vehető komolyan a GOAT-vitában (ebben a témában amúgy sincs vita) addig, amíg a konfdöntőkön így szerepel és amíg csak egy bajnoki címe van. Ennyire nem szubjektív a téma
Wyatt
Ha szerinted számít az eredményesség, akkor a te szubjektívan választott szempontjaid alapján igazad van.
De ha nem az eredményesség van fókuszban, hanem mondjuk a képességek, a sokoldalúság, vagy egyéb szintúgy szubjektív szempontok, akkor simán kihozhatom GOAT-nak - ha lenne bármi jelentősége egyáltalán.


Igen. Nem lehet a történelem legjobb játékosa, aki nem lett bajnok. Ha a történelem legjobb játékosa lenne (a legfontosabb poszton játszva), akkor azért elvárható, hogy legalább egyszer bajnoki címig vezesse a csapatát.
Wyatt
Ez is baromság.
Nem lehet a történelem legjobb játékosa, aki nem lett bajnok, abban a szubjektív szempontrendszerben, ahol számít a bajnokságok száma.
De egyébként meg egy csapatsportban ez indokolatlan feltétel.
Áruld el, szerinted ki a GOAT RB az NFL-ben?
Csak azért kérdezem, mert sok (szubjektív) listán legitim módon a sosevolt bajnok Bo Jackson, Tomlinson vagy Barry Sanders a GOAT RB.

És egy kicsit rossz párhuzam, de a soccerban Messi simán GOAT-kategória anélkül, hogy egyetlen világbajnokságot nyert volna.
Ahogy Puskás dettó.
És C. Ronaldó szintúgy.

több mint 5 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nevezzük át ezt a GOAT jelzőt/kategóriát Brady-re és meg van oldva. Úgyis csak ő lehet a legjobb, akkor már hívjuk a saját nevén 😊

Szerk.: igazából nem érdekel hogy ki kit miért gondol a valaha volt legjobbnak, ezért nem is akarok erről vitázni. Én azért nézek meccseket, mert szórakozni akarok.

Szerkesztette: Ettemlevest

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én elfogadom, hogy ezt egyesek így látják.

De nálam egy minden idők legjobbja vitába nem szállhat be egy olyan játékos, aki a legfontosabb poszton játszva nem tudott bajnokságot nyerni. Ha minden idők legjobbja lenne, akkor ugyanis nem lehet olyan kifogással jönni, hogy de a védelem, de a fal, de aaaa akármi. Ha tényleg minden idők legjobbja, akkor az okkal a legjobb. Olyan, aki még csak bajnok sem lett, nem is vennék bele a vitába, pláne nem úgy, hogy van olyan játékos, aki ötször lett bajnok, háromszor második. Ez nem labdarúgás vagy válogatott sportág, ahol hiába vagy rohadt jó, egyszerűen ha olyan országba születtél/olyan nemzetiségű klub vagy, úgysem tudsz nyerni soha. Itt mindenkire ugyanazok a szabályok érvényesek, ugyanazokkal a feltételekkel, a fizetési sapka és szabadügynökpiac bevezetése óta a draftrendszerrel meg nem lehetséges világverő csapatot egyben tartani sem.

És ebben a rendszerben szerzett valaki öt első és három második helyet, ami számomra mókássá teszi az összehasonlítást olyan játékossal a minden idők legjobbja versenyében, aki egyszer sem nyert meg igazán fontos meccset. Mert hogy a fontos meccseken nyújtott jó teljesítmény legalább annyit számít, mint hogy valakinek rohadt sok passzolt yardja legyen.

Szóval Marino a valaha volt egyik legjobb, Rodgers is, Peyton Manning pláne és még sokan mások is. De hogy Marino minden idők legjobbja lenne? Nem

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg az is lehet, aki nem lett bajnok. Ez egy csapatjatek, arrol pedig nem tehet senki, ha mondjuk 40 balfasz van korulotte.

Ha Manning Indianapolisban rendelkezett volna egy denveri vedelemmel, lenne ot gyuruje siman, igy mar az egynek is orulhetett, pedig sokkal tobbet erdemelt volna, ha azt nezem, mit muvelt a csavo a karrierje soran.

A csapatsport egy baromi halatlan jatek tud lenni. Arrol pedig alapbol napestig lehetne vitatkozni peldaul, hogy Brady-e minden idok legjobb iranyitoja, sokak szerint Manning az, holott a masodik gyurujet olyan kinsszenvedessel es siralmas teljesitmennyel erolkodte ossze, hogy nezni is rossz volt. De sokak szerint Marino volt a legjobb, sokak szerint Montana.

Ez mind szubjektiv. Es en peldaul azonos lapon veszem Marinot Bradyvel, Manninggel es Montanaval peldaul. Es Luckkal.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen. Nem lehet a történelem legjobb játékosa, aki nem lett bajnok. Ha a történelem legjobb játékosa lenne (a legfontosabb poszton játszva), akkor azért elvárható, hogy legalább egyszer bajnoki címig vezesse a csapatát.

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Rodgers kurva jó, pont. Simán lehet első helyre rakni a 2018-as várakozásokat tekintve. De egyszerűen nem vehető komolyan a GOAT-vitában (ebben a témában amúgy sincs vita) addig, amíg a konfdöntőkön így szerepel és amíg csak egy bajnoki címe van. Ennyire nem szubjektív a téma
Wyatt
Akkor Marino nem lehet GOAT?
Vagy kell egy minimum SB győzelem, hogy annak lehessen tekinteni? Akkor viszont Eli is GOAT, hisz neki is kettő van mint a Peytonnak.

De ilyen alapon Brady se lehet GOAT, hisz azzal a csapattal elképzelhetetlen volt elveszteni a 2007-es döntőt, mégis megtörtént.

Az, hogy ki lehet és ki nem lehet GOAT, az egy csapatsport esetében nehezen eldönthető, de minimum véleményes.
Montana azért lehetett GOAT, mert Walsh megreformálta az NFL-t a West Coast Offense-zel.
Brady azért lehet GOAT, mert ott van neki BB.

Rodgers bizonyította, hogy jó, de hogy eredményesebb legyen ahhoz kell mellé a csapat is és ezt te is tudhatnád, hisz a Cassel a Patsnél 2008-ban hozott egy 10-5-ös szezont amit utána csak a KC-nél tudott ismételni 2010-ben.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Statoktól és eredményektől függetlenül, ha valaki látta Rodgerst jópár meccset játszani, akkor evidens, hogy abba a kalapba teszi, ahol Marino, Montana, Brady, Manning, Brees van.
Hogy ezen belül ki és miért a GOAT, az meg csak szubjektív szempontválasztás kérdése, de az, hogy Rodgers is ebben a topelit kategóriában van, az nem lehet kérdés.
Sobri Jóska
ezzel a hihetetlen szakmai érvrendszerrel ("aki látta játszani") fel lehetne sorolni még min 5 QB-t ebbe a top elit kategóriába


lezárva az észrevételemet, mert látom a végén valaki kihozza, hogy egy rakat szarnak tartom Rodgerst, abszolút posztja egyik kiemelkedő tehetsége(!) és nem túlzás azt mondani, hogy a legsokoldalúbb evör
csak ebben a nem tudom hány főt számláló elit kategóriában egyszerűen szerintem még(!) nem lehet előre venni (pl Montana-Manning-Brady hármas igen messze előtte járnak)

btw, James is baromira távol volt jó pár évig Jordantől meg bármiféle GOAT összehasonlítástól, aztán most már ott tartunk, hogy legit vitákat lehet erről lefolytatni, nyilván ehhez kellett az elpusztíthatatlan fizikuma is, sajnos AR (vagy maga az NFL QB?) kicsit hátrányban van e téren, de még 4-5 elit év van benne, szerintem lépnie kéne egy szintet "clutchságban"


a szubjektivitás meg mindig adott, ezért van ez a fórum is, hogy ezek ütköztessük, bizonyos érvrendszer mellett, ami nálam nem ott kezdődik, hogy "aki látta játszani" 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rodgers kurva jó, pont. Simán lehet első helyre rakni a 2018-as várakozásokat tekintve. De egyszerűen nem vehető komolyan a GOAT-vitában (ebben a témában amúgy sincs vita) addig, amíg a konfdöntőkön így szerepel és amíg csak egy bajnoki címe van. Ennyire nem szubjektív a téma

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Statoktól és eredményektől függetlenül, ha valaki látta Rodgerst jópár meccset játszani, akkor evidens, hogy abba a kalapba teszi, ahol Marino, Montana, Brady, Manning, Brees van.
Hogy ezen belül ki és miért a GOAT, az meg csak szubjektív szempontválasztás kérdése, de az, hogy Rodgers is ebben a topelit kategóriában van, az nem lehet kérdés.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
ezt megnéztem: egész karrierje során 12(!!!)db 4. negyedes fordítása van, ami kb vicc kategória az ő tudását ismerve, Cutlernek van 23, csak hogy be tudjuk lőni a szintet
ZERO_L
Lehet ha mondjuk 4. negyedes DVOA adattal, a védelem által engedett yardokkal/first downokkal vagy valami hasonló, a QB-n kívüli faktorokat is belekalkuláló, komplexebb stattal vetnénk össze, több értelme lenne a dolognak...

Igor
nincs megtiltva senkinek, hogy ezeket a statokat előkaparássza 😉

én hoztam egy nézőpontot, statokkal erre te hoztál egy ömlesztett alapszakasz statot, ha már nálam a komplexitást hiányoltad, akkor a tiednél is érdemes lenne kivenni a "világtalan" Lions meg Bears védelmek (és a többi gyenge védelem) által felturbózott számokat 😊

(és ha már split, a fő csoportdöntős 70-es ratingje aranyosan beárazza ezeket a tényleg csodás alapszakasz mutatókat)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hohó, új (vagy régi, csak újra előhozott) cikk az oldalon!? Akkor ezek szerint újra indul valami? Szuper, hajrá, mindent bele!!!!

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Nesze, jöjjön még egyszer valaki azzal, hogy gyenge csoportban dobál Brady 😀
Wyatt
Ajaj, én továbbmegyek, gyenge főcsoportban.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nesze, jöjjön még egyszer valaki azzal, hogy gyenge csoportban dobál Brady 😀

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ezt megnéztem: egész karrierje során 12(!!!)db 4. negyedes fordítása van, ami kb vicc kategória az ő tudását ismerve, Cutlernek van 23, csak hogy be tudjuk lőni a szintet
ZERO_L
Lehet ha mondjuk 4. negyedes DVOA adattal, a védelem által engedett yardokkal/first downokkal vagy valami hasonló, a QB-n kívüli faktorokat is belekalkuláló, komplexebb stattal vetnénk össze, több értelme lenne a dolognak...

Itt van az én kedvenc faékegyszerű Rodgers-féle statom.

Rodgers has a passer rating over 100.0 during
i) every month of the season (September-January);
ii) every day of the week (Monday, Thursday, Saturday, Sunday);
iii) all four quarter splits of the season (weeks 1-4, 5-8, 9-12, 13-16);
iv) every time available slot (noon, afternoon, night);
v) each of the four quarters (1-4); - igen, a 4. negyedben is...
vi) in every type of venue (outdoors, dome, retractable roof); and
vii) in every snap type and huddle (shotgun, under center, no huddle, huddle).

Hülye van A.A.Ron fiam, szarabbul kéne játszanod az első 3 negyedben!
Igor
Ezek karrierszámok amúgy?
Wyatt
Bizony - itt lehet csemegézni.
 www.pro-football-reference.com/players/R/RodgAa00/splits/

Home road split is nagyon közeli, a downoknál szintén csak a 4th down rontja el a sort... meg persze az AFC East/North egy picit 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ezt megnéztem: egész karrierje során 12(!!!)db 4. negyedes fordítása van, ami kb vicc kategória az ő tudását ismerve, Cutlernek van 23, csak hogy be tudjuk lőni a szintet
ZERO_L
Lehet ha mondjuk 4. negyedes DVOA adattal, a védelem által engedett yardokkal/first downokkal vagy valami hasonló, a QB-n kívüli faktorokat is belekalkuláló, komplexebb stattal vetnénk össze, több értelme lenne a dolognak...

Itt van az én kedvenc faékegyszerű Rodgers-féle statom.

Rodgers has a passer rating over 100.0 during
i) every month of the season (September-January);
ii) every day of the week (Monday, Thursday, Saturday, Sunday);
iii) all four quarter splits of the season (weeks 1-4, 5-8, 9-12, 13-16);
iv) every time available slot (noon, afternoon, night);
v) each of the four quarters (1-4); - igen, a 4. negyedben is...
vi) in every type of venue (outdoors, dome, retractable roof); and
vii) in every snap type and huddle (shotgun, under center, no huddle, huddle).

Hülye van A.A.Ron fiam, szarabbul kéne játszanod az első 3 negyedben!
Igor
Ezek karrierszámok amúgy?

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ezt megnéztem: egész karrierje során 12(!!!)db 4. negyedes fordítása van, ami kb vicc kategória az ő tudását ismerve, Cutlernek van 23, csak hogy be tudjuk lőni a szintet
ZERO_L
Lehet ha mondjuk 4. negyedes DVOA adattal, a védelem által engedett yardokkal/first downokkal vagy valami hasonló, a QB-n kívüli faktorokat is belekalkuláló, komplexebb stattal vetnénk össze, több értelme lenne a dolognak...

Itt van az én kedvenc faékegyszerű Rodgers-féle statom.

Rodgers has a passer rating over 100.0 during
i) every month of the season (September-January);
ii) every day of the week (Monday, Thursday, Saturday, Sunday);
iii) all four quarter splits of the season (weeks 1-4, 5-8, 9-12, 13-16);
iv) every time available slot (noon, afternoon, night);
v) each of the four quarters (1-4); - igen, a 4. negyedben is...
vi) in every type of venue (outdoors, dome, retractable roof); and
vii) in every snap type and huddle (shotgun, under center, no huddle, huddle).

Hülye van A.A.Ron fiam, szarabbul kéne játszanod az első 3 negyedben!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Igen, ez mind szép és jó (még alá is írom, szinte tényleg minden megvan benne), csak sajnos az, hogy ez papíron, bizonyos meccseken igaz az egy dolog, a fontos/PO meccseken ebből baromira nem látszik semmi illetve kevésszer mutatkozik meg, hogy bármilyen GOAT kontextusban komolyan lehessen venni a nevét
ZERO_L
A playoff mérlege valóban nem kiemelkedő, de azért pl. 2014-től 16-ig háromszor egymás után esett ki a playoffból úgy, hogy a 4. negyedes utolsó támadásával kiegyenlített, aztán az oldalvonal mellett végignézte, ahogy a defense elcseszi. 49ers ellen kulcscsonttörésből visszatérve, Seahawks-féle NFC-döntő fél lábbal, Cardinals elleni meccse hail maryvel, 4-5. számú elkapókkal. Persze statisztikailag ez 3 vereség, mégsem rajta múlt.

Ez a 0-35-ös stat pedig túl ronda volt, hogy igaz legyen. A 2013-as utolsó fordulóban azzal a legendás passzával győzte le a 8-7-es Bearst, úgy hogy a negyed elején a Chicago 8 ponttal ment 😊

 www.youtube.com/watch?v=YXq8C5sbRzU
Kampman
ne haragudj, de amikor az ellenfél irányítója dob négy picket, a védelem kiharcol két fumblet ebből egyet meg is szerez, ott mégis ki tökömön múlik ha nem a fr QB-n, hogy az utolsó percekben még (ha onside kickkel is) van esélye az ellenfélnek SB-ba jutni???
tudom a fasz edzőn, meg a play callingon, de azért azt a vereséget nehogy már a védelem számlájára írjuk

az általad vizsgált időszakban, a 3 meccsen egyszer 78-as, a másik meccsen (hawks) 56-s qb ratinget hozott Rodgers
lehet mondani, hogy a védelem balfasz volt, de ezeken a meccseken ő is rendesen kivette a részét a vereségekből
legutóbbi ATL ellenit nyugodtan be lehet írni egy személyben a védelemnek, nem kérdés, de ilyen ez a popszakma
QB-ként megdöntheted "az összes" SB rekordot mégis üres kézzel mész haza, más meg dob 140 yardot 0TD 1INT 56-os QB ratinggel, ő meg hazaballag a gyűrűvel, ez sajnos benne van


(Szerintem az a stat úgy jött ki, hogy az év végi elszámolásban pozitív mérlegű csapat számít bele és nem az amikor találkoztak, emiatt a meccs miatt lett 8-8-as a Bears ergo kiesik a vizsgált meccsek közül)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Rodgers a legkomplettebb QB, akit valaha láttam. Megvan benne Favre és Big Ben dobóereje, Brees pontossága, Manning agya, és nagyon mobilis még 35 évesen is. Ettől még persze Brady a GOAT az eredményei miatt.
Kampman
Igen, ez mind szép és jó (még alá is írom, szinte tényleg minden megvan benne), csak sajnos az, hogy ez papíron, bizonyos meccseken igaz az egy dolog, a fontos/PO meccseken ebből baromira nem látszik semmi illetve kevésszer mutatkozik meg, hogy bármilyen GOAT kontextusban komolyan lehessen venni a nevét
(amúgy egy összetevőt kifelejtettél, Brady higgadtságát/clutchságát és mindenáron való győzni akarását)

nem néztem utána lehet nem teljesen pontos, de ez azért elég wtf stat


ezt megnéztem: egész karrierje során 12(!!!)db 4. negyedes fordítása van, ami kb vicc kategória az ő tudását ismerve, Cutlernek van 23, csak hogy be tudjuk lőni a szintet
(tudom-tudom Rodgers az első három negyedben már megnyeri a meccseit...)
egy évvel ezelőtti stat:  www.reddit.com/r/nfl/comments/71gmgs/oc_i_went_through_game_data_for_35_qbs_to/


btw Manninggel sem az volt a baj, hogy "dome játékos", hanem a PO-ban túlságosan összeesett a kiélezett meccseken, az szintén megmosolyogtató, hogy a denveri gyűrűjét érvként hozza fel valaki, mikor abban az évben konkrétan már járni alig bírt a pályán
ZERO_L
Már megbocsáss, de ajánlom a figyelmes olvasást, egy szóval nem írtam a gyűrűről, csak azt, hogy ott is tudott érvényesülni.

A többi pedig nettó faszság, kár a szóért....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
 twitter.com/NFL/status/1035561632921989121

 twitter.com/RapSheet/status/1035560101380345856

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
26 ACL sérülés volt eddig idén. Ez bizony elég sokkoló szám!
Klaci79
Abból az egyik az enyém 😁😁😁
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Igen, ez mind szép és jó (még alá is írom, szinte tényleg minden megvan benne), csak sajnos az, hogy ez papíron, bizonyos meccseken igaz az egy dolog, a fontos/PO meccseken ebből baromira nem látszik semmi illetve kevésszer mutatkozik meg, hogy bármilyen GOAT kontextusban komolyan lehessen venni a nevét
ZERO_L
A playoff mérlege valóban nem kiemelkedő, de azért pl. 2014-től 16-ig háromszor egymás után esett ki a playoffból úgy, hogy a 4. negyedes utolsó támadásával kiegyenlített, aztán az oldalvonal mellett végignézte, ahogy a defense elcseszi. 49ers ellen kulcscsonttörésből visszatérve, Seahawks-féle NFC-döntő fél lábbal, Cardinals elleni meccse hail maryvel, 4-5. számú elkapókkal. Persze statisztikailag ez 3 vereség, mégsem rajta múlt.

Ez a 0-35-ös stat pedig túl ronda volt, hogy igaz legyen. A 2013-as utolsó fordulóban azzal a legendás passzával győzte le a 8-7-es Bearst, úgy hogy a negyed elején a Chicago 8 ponttal ment 😊

 www.youtube.com/watch?v=YXq8C5sbRzU
Kampman
Szóval túl sok időt hagy az ellenfélnek, akkor az időmenedzsmentje se jó.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Igen, ez mind szép és jó (még alá is írom, szinte tényleg minden megvan benne), csak sajnos az, hogy ez papíron, bizonyos meccseken igaz az egy dolog, a fontos/PO meccseken ebből baromira nem látszik semmi illetve kevésszer mutatkozik meg, hogy bármilyen GOAT kontextusban komolyan lehessen venni a nevét
ZERO_L
A playoff mérlege valóban nem kiemelkedő, de azért pl. 2014-től 16-ig háromszor egymás után esett ki a playoffból úgy, hogy a 4. negyedes utolsó támadásával kiegyenlített, aztán az oldalvonal mellett végignézte, ahogy a defense elcseszi. 49ers ellen kulcscsonttörésből visszatérve, Seahawks-féle NFC-döntő fél lábbal, Cardinals elleni meccse hail maryvel, 4-5. számú elkapókkal. Persze statisztikailag ez 3 vereség, mégsem rajta múlt.

Ez a 0-35-ös stat pedig túl ronda volt, hogy igaz legyen. A 2013-as utolsó fordulóban azzal a legendás passzával győzte le a 8-7-es Bearst, úgy hogy a negyed elején a Chicago 8 ponttal ment 😊

https://i.ytimg.com/vi/YXq8C5sbRzU/maxresdefault.jpg
Aaron Rodgers to Randall Cobb, 48-Yard TD Stuns the Bears (Week 17, 2013) | Packers vs. Bears | NFL
Green Bay Packers QB Aaron Rodgers stuns the Chicago Bears at Soldier Field with this game-winning touchdown pass to WR Randall Cobb on fourth down with less...


Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Rodgers a legkomplettebb QB, akit valaha láttam. Megvan benne Favre és Big Ben dobóereje, Brees pontossága, Manning agya, és nagyon mobilis még 35 évesen is. Ettől még persze Brady a GOAT az eredményei miatt.
Kampman
Igen, ez mind szép és jó (még alá is írom, szinte tényleg minden megvan benne), csak sajnos az, hogy ez papíron, bizonyos meccseken igaz az egy dolog, a fontos/PO meccseken ebből baromira nem látszik semmi illetve kevésszer mutatkozik meg, hogy bármilyen GOAT kontextusban komolyan lehessen venni a nevét
(amúgy egy összetevőt kifelejtettél, Brady higgadtságát/clutchságát és mindenáron való győzni akarását)

nem néztem utána lehet nem teljesen pontos, de ez azért elég wtf stat


ezt megnéztem: egész karrierje során 12(!!!)db 4. negyedes fordítása van, ami kb vicc kategória az ő tudását ismerve, Cutlernek van 23, csak hogy be tudjuk lőni a szintet
(tudom-tudom Rodgers az első három negyedben már megnyeri a meccseit...)
egy évvel ezelőtti stat:  www.reddit.com/r/nfl/comments/71gmgs/oc_i_went_through_game_data_for_35_qbs_to/


btw Manninggel sem az volt a baj, hogy "dome játékos", hanem a PO-ban túlságosan összeesett a kiélezett meccseken, az szintén megmosolyogtató, hogy a denveri gyűrűjét érvként hozza fel valaki, mikor abban az évben konkrétan már járni alig bírt a pályán



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/