NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Sziasztok! Egy gyors kérdés. Ma megyek Raiders-Rams meccsre, mennyivel érdemes a kezdés előtt kiérni a meccsre? Plusz minden infot szivesen fogadok. 😀
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
mennyi helmet rule-os flag volt? én amiket néztem azokon nem volt. (Shawn Williamst olvastam, azon kívűl?)

szakértőSanyi ugye azt mondta több lesz mint 5 meccsenként.
braxa88
haha, preseasonben is közelebb volt az egyhez, mint a kettőhöz.

amúgy nem tudok pontos számot, de nem rémlik a Williamsen kívül (ettől még lehet volt, de alig)
Ami viszont felháborít, az ez a testsúlyt a QBra helyezős roughing the passer, ami nevetséges (ezt ugye az ARod sérülés miatt "szogirították")
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Rodgers úgy látszik végre felkészült, és csak elengedte végre annyira az ellenfelet, hogy 112. nekifutásra összejöjjön egy 17+ pontos fordítás, először karrierje során 😀
Wyatt
mármint Kizer
braxa88
Azt azért mégsem lehet, hogy az ő statisztikái romoljanak, felküldi kicsit a cserét, aztán amikor ég a ház, jön megmentőként

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mennyi helmet rule-os flag volt? én amiket néztem azokon nem volt. (Shawn Williamst olvastam, azon kívűl?)

szakértőSanyi ugye azt mondta több lesz mint 5 meccsenként.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beharangozó a mai duplához:

 fuzovelkifele.com/2018/09/hetfo-esti-foci-jon-grudennel-csak-kicsit-maskepp-mnf-beharangozo/
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Összefoglalók a tegnapi meccsekről:

part 1:  fuzovelkifele.com/2018/09/visszatert-a-foci-nem-is-akarhogy/
part2:  fuzovelkifele.com/2018/09/dontetlen-vegelathatatlan-villamlas-es-sok-szenvedes/
part3:  fuzovelkifele.com/2018/09/peterson-es-cousins-formaban-sherman-a-dallasi-offense-nem/
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na, Rodgers úgy látszik végre felkészült, és csak elengedte végre annyira az ellenfelet, hogy 112. nekifutásra összejöjjön egy 17+ pontos fordítás, először karrierje során 😀
Wyatt
mármint Kizer
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Rodgers úgy látszik végre felkészült, és csak elengedte végre annyira az ellenfelet, hogy 112. nekifutásra összejöjjön egy 17+ pontos fordítás, először karrierje során 😀

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
a technikai részletek még mindig kibogozás alatt, de olvassatok FK-t, mert bowl.hu-sok is írnak már oda ugye
 fuzovelkifele.com/2018/09/visszatert-a-foci-nem-is-akarhogy/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 403
#kabbeafaszomsaints


ZERO_L
nekem a Pats-Chiefs vitte el tavaly 😛
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most hogy is volt ez a jó QB rossz QB kérdés? 😛
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
#kabbeafaszomsaints


ZERO_L
nekem is vitte, de remélem a Browns vitte a többiekét😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
#kabbeafaszomsaints


ZERO_L
Mindenkiét is

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
#kabbeafaszomsaints




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beharangozó:
 fuzovelkifele.com/2018/09/fk-preview-1-2/
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Az elmúlt 10 év legalacsonyabb nézettségét hozta a tegnapi meccs, már ami a nyitómeccseket illeti. 😢
Klaci79
Ennyit tesz, ha nem kezdenek időben.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Az elmúlt 10 év legalacsonyabb nézettségét hozta a tegnapi meccs, már ami a nyitómeccseket illeti. 😢
Klaci79
Ennyit tesz ha nem játszik a Pats XD
empty taxi
Ennyit tesz ha a falcons játszik 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az elmúlt 10 év legalacsonyabb nézettségét hozta a tegnapi meccs, már ami a nyitómeccseket illeti. 😢
Klaci79
Ennyit tesz ha nem játszik a Pats XD


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Az elmúlt 10 év legalacsonyabb nézettségét hozta a tegnapi meccs, már ami a nyitómeccseket illeti. 😢
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Jó kis meccs volt és D# csata az első meccs, de a sporik sárgái néha kiborítóak voltak...Komolyan néha elveszik az ember kedvét az értelmetlen barom sárgák.
Pl. mindkét oldalon volt 1-1 Roughing the passer...ekkora idióta zászlókat, de tényleg...Ryanre ráesett Long, és a térde felett érte el kézzel. Hova repüljön el? A másik szitu ugyanez, sőt...
Chargers LT
Sztem sokkal jobb az 50 yardos catch, ami videó után is catch, és valszeg min. (99%) 3 pont, mint ezek a buziságok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jó kis meccs volt és D# csata az első meccs, de a sporik sárgái néha kiborítóak voltak...Komolyan néha elveszik az ember kedvét az értelmetlen barom sárgák.
Pl. mindkét oldalon volt 1-1 Roughing the passer...ekkora idióta zászlókat, de tényleg...Ryanre ráesett Long, és a térde felett érte el kézzel. Hova repüljön el? A másik szitu ugyanez, sőt...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


erdekes. alapbol birom cowherd-et, eleg minosegi a musora sztem, es meg jol is all neki az arroganciaja, bar nem mindig adom a velemenyet. a tozsden tenyleg 1 napig (se) tartott a nike lejtmenet. de azert erdekes, hogy a nike-rol es a businessrol beszelt a temaval kapcsolatban, amit adok, mert vegulis csak ok a ceg es Kaepernick "csak egy marketingfogas", de ez sztem akkor is most mas mint a tobbi. persze nem veletlen nem megy bele abba, h miert is harcol Kap, gondolom nem mostanaban akar uj allast keresni...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Persze a Cooks- 81/5, Gurley- 60/4, Donald- 135/6, Suh-szerződés 14/1 után és a jövőbeli Goff-szerződés előtt még pont belefért volna Mack is

 www.si.com/nfl/2018/09/05/khalil-mack-trade-draft-picks-rams-raiders

Vaagy, lehet, hogy először Macket akarták, és mivel nem jött össze, ezért adták meg Donaldnak végül?
Wyatt
Kroenke öreg és szenilis, azt hitte az NBA-ben van, azt befizeti a luxusadót a cap fölötti részért.
empty taxi
Mintha olyan sok luxusadót fizetne...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyre jobban látom azt, hogy úgy voltak vele, hogy Suh és Brockers elég, viszont az LB-sor gyenge, pass rusher szinten még inkább, és Donald helyett Macknek akartak elsőre ilyen szerződést adni (gondolom ez esetben Donaldot cserélték volna el)

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Persze a Cooks- 81/5, Gurley- 60/4, Donald- 135/6, Suh-szerződés 14/1 után és a jövőbeli Goff-szerződés előtt még pont belefért volna Mack is

 www.si.com/nfl/2018/09/05/khalil-mack-trade-draft-picks-rams-raiders

Vaagy, lehet, hogy először Macket akarták, és mivel nem jött össze, ezért adták meg Donaldnak végül?
Wyatt
Kroenke öreg és szenilis, azt hitte az NBA-ben van, azt befizeti a luxusadót a cap fölötti részért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...