Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
Mr.Breaker 1 948
Hát mondjuk Pederson oké, hogy rámutat az agresszív felfogásra, de tavaly a Pats épp emiatt az agresszív felfogás miatt tudott nyerni a Falcons ellen, miután Shanahan le akarta zárni a meccset egy kegyelemdöféssel.


Stez
Azért DP-nél másabb volt ez. Amikor igazán fontos volt a végén nem durrant el az agya és próbált agresszív lenni. Megcsinálták a szinte meccs lezáró play-t 2:10-zel a vége előtt,onnantól ő csak futtatta az órát nem ment rá a TD-re hiába voltak a Pats 25 yardosán. Shanahan a meccs lezáró play után kattant be és szopatta le saját magukat.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
direkt trollkodik, ez már a legelső hsz-énél leesett, de amúgy hihetetlen, ilyenek honnan jutnak eszébe, tuti anyo van mögötte és bepiálva írja a faszságait :d
eaglesmcnabb
A helyesírása kifogástalan, ez nem lehet ano. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
direkt trollkodik, ez már a legelső hsz-énél leesett, de amúgy hihetetlen, ilyenek honnan jutnak eszébe, tuti anyo van mögötte és bepiálva írja a faszságait :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
[barf]
Riverske



Ilyen hülyékre miért van szüksége az oldalnak?
NB2
Majd megunja.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
 www.espn.com/nfl/story/_/id/14577884/ranking-new-nfl-head-coaching-hires-hue-jackson-cleveland-browns-first

Ez jól bejött 😀
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 040 — nabege2@yahoo.com
Ilyen hülyékre miért van szüksége az oldalnak?
több mint 8 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
most komolyan honnan kerülnek elő ilyen emberek? olvastam már egy két érdekes fazont ezen a fórumon, de ez valami egészen elképesztő 😮
több mint 8 éve
Riverske Philadelphia Eagles Miami Hurricanes 188 — White lives matter
Szerintem nincs ebben semmi különleges. Amikor még Magyarországon éltem, akkor egy Fradi-Újpest után a győzelem mámorában szó szerint szétromboltuk a kerületet. Gyújtogattunk, ha lila sálas emberkéket láttunk, akkor agyoncsaptuk őket, kocsikat döngettünk vas rúddal, stb stb. Az eufóriának sok ága van és engedni kell, hogy tombolhasson szabadon, feltörve belőlünk. Amúgy én is átugrottam tegnap Los Angelesből Phillybe egy kis lószart enni. Tápláló és lehet nem hiszitek el, de megmarad az ember gyomrában. És sokkal kellemesebb mint a Pats játékosainak, akik szó szerint kakiban úsztak az egész meccs alatt.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
látni twitteren barmokat sajnos,6 milliós városban azért akad,főleg ennyi várakozás után.

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Amúgy ami a Philly utcákon volt az mindennek a legalja volt (lószarevés, gyujtogatás, autófeldöntögetés, rongálás stb...).
braxa88
New Orleansnek ott a mardi gras, Phillynek meg a sport rajongók. Ez már hagyomány. 😊 Amúgy az euforikus koprofágnak valószínűleg sosem ízlett a lószar ennyire.

Ez mondjuk cseppet se tűnik kamunak:
"Multiple reports of the City of Philadelphia being declared in a state of emergency, National Guard being activated."

50 évnyi éhezés után Philadelphia város lakóinak fogalmuk sincs mit kezdjenek egy fejedelmi lakomával.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Amúgy ami a Philly utcákon volt az mindennek a legalja volt (lószarevés, gyujtogatás, autófeldöntögetés, rongálás stb...).
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát mondjuk Pederson oké, hogy rámutat az agresszív felfogásra, de tavaly a Pats épp emiatt az agresszív felfogás miatt tudott nyerni a Falcons ellen, miután Shanahan le akarta zárni a meccset egy kegyelemdöféssel.

Ha jövőre aztán valami remek védőteljesítménnyel nyer egy csapat, akkor ismét megkapjuk a „védelem nyeri a bajnokságot” okossággal.

Szerintem az nyeri a bajnokságot, aki a rájátszásban az összes meccsen több pontot szerez, mint az ellenfele. Ennek kellene az örök bölcsességnek lennie.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Nagyon örülök a Philadelphia győzelmének! Ez a divat Pats akaratlanul is komoly károkat okozott az NFL-nek az utóbbi időben. Egysíkúvá tették a ligát és mindezt úgy, hogy évek óta az NFL egyik leggyengébb csoportjában megalapozták a hazai pályát a rájátszásra, majd oltári nagy szerencsével, unalmas rövid passzos játékkal és bírói segítséggel mindig behúzták a Super Bowl-t. Nyilván ők csak győzni akartak, akarnak, de tényleg akaratlanul is komoly károkat okoztak ezzel az NFL-nek, az NFL változatosságának.
Minden elismerésem a Phillyé, mert gyakorlatilag az irányító posztot leszámítva minden egységben jobb mint a Pats, és ami fontosabb, hogy csapatként is jobb csapat mint a kétszemélyes (Brady és Gronk) Patriots. Reméljük ezzel véget ért egy fejezet a Patriots életében és a sok divatszurkoló átpártol majd a másik divathoz, a Packershez.
Hajrá Chargers!

Ui: öröm volt nézni a végén a nagy Pats szurkoló Sanyi habogását és kifogás keresését (Butler hiánya, stb stb) a studióban. Ricsi is végig a Patsel volt. Ellenben óriási respect Buday Zolinak, aki egyedül tartotta a frontot és nem állt be a Pats és Brady seggnyalók sorába.
Riverske
na de Bradynél jobb vagy e?
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Mélyebben dimenzionáltabb személyiségű és intelligenciájú Pats drukkerek safe zonejává válhat a fórum, ez a téma pedig beékelődik mint egy puffertartály a vad közvélemény és a béke puha szigete közt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
lol, Foles középsuliban már egyszer megcsinálta a 4. kísérletes playt 😀



https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 123 — no es importante
az ilyen hozzászólások után nem értem miért nem nevezitek át ezt is nso.hu-ra... omfg...
davemayer
az ncaa döntő után ugyanezt eljátszotta 😊

itt az új megtanulandó mantra amúgy az év edzőjétől a "defense wins championships" helyett



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
az ilyen hozzászólások után nem értem miért nem nevezitek át ezt is nso.hu-ra... omfg...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Riverske Philadelphia Eagles Miami Hurricanes 188 — White lives matter
Nagyon örülök a Philadelphia győzelmének! Ez a divat Pats akaratlanul is komoly károkat okozott az NFL-nek az utóbbi időben. Egysíkúvá tették a ligát és mindezt úgy, hogy évek óta az NFL egyik leggyengébb csoportjában megalapozták a hazai pályát a rájátszásra, majd oltári nagy szerencsével, unalmas rövid passzos játékkal és bírói segítséggel mindig behúzták a Super Bowl-t. Nyilván ők csak győzni akartak, akarnak, de tényleg akaratlanul is komoly károkat okoztak ezzel az NFL-nek, az NFL változatosságának.
Minden elismerésem a Phillyé, mert gyakorlatilag az irányító posztot leszámítva minden egységben jobb mint a Pats, és ami fontosabb, hogy csapatként is jobb csapat mint a kétszemélyes (Brady és Gronk) Patriots. Reméljük ezzel véget ért egy fejezet a Patriots életében és a sok divatszurkoló átpártol majd a másik divathoz, a Packershez.
Hajrá Chargers!

Ui: öröm volt nézni a végén a nagy Pats szurkoló Sanyi habogását és kifogás keresését (Butler hiánya, stb stb) a studióban. Ricsi is végig a Patsel volt. Ellenben óriási respect Buday Zolinak, aki egyedül tartotta a frontot és nem állt be a Pats és Brady seggnyalók sorába.

Szerkesztette: Riverske
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula Mustaine kollégának is, soha nem mertem még így megtippelni dolgokat, illetve nem jött be, végre sikerült😊

Egyébként büszke lehet magára az itteni eredmémykövető társaság, Patsesek is mert amit pl NSO fórumon olvasni...... 😊
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
MVA -- Most Valuable Advertisement:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
mondjuk azt kurvára nem vágom, hogy pedersonnak mi a lófaszt kéne még csinálnia hogy ő legyen az év edzője :d
eaglesmcnabb
Megnyerni a SB-t ,ja megtörtént!Gratulálok!!!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1. Gratulálok a Phillynek
2. Szégyellje magát az összes retardált, kisebbségi fóbiás idióta, akik a Philly győzelme után is a New England-del van elfoglalva. Szörnyű életetek lehet.
3. Jah és a bírók nyomják a Pats-et. A 3. negyedes TD enyhén véleményes.
De még egyszer nem gondoltam volna, hogy Foles megnyeri. Azért így utólag nem biztos, hogy maradni fog Phillyben!
NB2
Gratulálok a Phillynek.

Ne foglalkozz más csapatok szurkolóival, foglalkozzunk azzal, hogyan lehet az úgy nevezett védőjátékosokból védelmet csinálni az új szezonra 😊

Ne foglalkozz a bírókkal, ha a KFL-csapatunk lett volna a védelemben, azon is kb így jöttek volna át. Erről nem a bírók tehettek. Szerintem is véleményes volt, és hiba, de ha van egy minimális védelem a meccs során, akkor nem számít.

Én sem hittem abban, hogy a Philly ezt végigviszi, de megtette. A döntőt pedig megérdemelten nyerte meg. Ez van. Majd talán jövőre megint eljön a mi időnk 😊

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Grat mind a kettő csapatnak, de legfőképpen az Eagles-nek amiért gyakorlatilag megcsinálták a kissebbfajta lehetetlent. 🙂
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 040 — nabege2@yahoo.com
1. Gratulálok a Phillynek
2. Szégyellje magát az összes retardált, kisebbségi fóbiás idióta, akik a Philly győzelme után is a New England-del van elfoglalva. Szörnyű életetek lehet.
3. Jah és a bírók nyomják a Pats-et. A 3. negyedes TD enyhén véleményes.
De még egyszer nem gondoltam volna, hogy Foles megnyeri. Azért így utólag nem biztos, hogy maradni fog Phillyben!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meki tudom hogy tudod de azért leírom: Rams COY OPOY DPOY, Saints OROY DROY....

S egy óra múlva kurvára mi játszunk SBt,

Tehát nem tök mindegy, kb ktörölhetik... 😉 😀

Fly Eagles!