NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Amennyit szidtuk a romló színvonalú alapszakaszt, szerintem eddig kurva jó a playoff 😀
Kampman
kivéve ha lila vagy
Janek
Vagy Burfict.
vassadi
Vagy Hoyer
Vagy sarokbanrettegőpatrióta


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Amennyit szidtuk a romló színvonalú alapszakaszt, szerintem eddig kurva jó a playoff 😀
Kampman
kivéve ha lila vagy
Janek
Vagy Burfict.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Amennyit szidtuk a romló színvonalú alapszakaszt, szerintem eddig kurva jó a playoff 😀
Kampman
Beszívtál te is??? 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Amennyit szidtuk a romló színvonalú alapszakaszt, szerintem eddig kurva jó a playoff 😀
Kampman
kivéve ha lila vagy

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 401
Amennyit szidtuk a romló színvonalú alapszakaszt, szerintem eddig kurva jó a playoff 😀
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Ha lehet lábbal, seggel, nyakkal, hónaljjal, vagyis nem csak két kézzel elkapást csinálni, kontrollálni, elkapást befejezni, stb. akkor ez egy érvényes elkapás.
Ha csak kézzel lehet, főként ha csak két kézzel, vagy egy kéz+felsőtest, akkor meg nem.
Hogy szól a pontos szabály ezügyben?

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
Jerry Jones pedig jelenleg azért lobbizik, hogy a Rams és a Chargers költözzön együtt Inglewoodba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az stltoday.com információi szerint Goodell mind a 32 tulajdonsnak küldött egy 48 oldalas anyagot az LA-be történő átköltözés kapcsán. az anyag szerint mindhárom csapat kérelme indokolt és egyik jelenlegi otthont adó városnak sincs elfogadható javaslata arra, hogyan tartsa meg a saját csapatát. az anyag szerint mindkét költözési javaslat kiváló és lehetővé teszi 2 csapat átköltözését LA-be.
" Goodell concludes that city leaders in all three of the communities hoping to keep their teams — Oakland, San Diego and St. Louis — have missed their opportunity..."
"But it suggests that all three teams have satisfied the NFL’s relocation guidelines, opening a clear path for the owners to choose the Rams — the only team that could have been barred this year by a hometown effort. Oakland has not submitted a formal proposal, and San Diego’s plan is contingent on a public vote this summer."
"Goodell says in the report that city leaders in each town agree that their current stadiums don’t work. And each city had “ample opportunity, but did not develop proposals sufficient to ensure retention of their teams..."
"In addition, Goodell’s report declares that both Los Angeles plans — Rams owner Stan Kroenke’s Inglewood stadium, and the Raiders’ and Chargers’ joint venture in Carson — are “first class stadiums,” the source said. Both can host two teams; both are ready for development now.
"

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az elkapas ma mar judgement call, a bíró dönti el hogy az e vagy nem. Ez es a fumble is olyan volt hogy ha fordítva ítélnek a pályán akkor is call stands.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 035
Nézzük...

Ez bizony TD.

David Tyree 2.0
vassadi
Ne mondd már nekem, hogy az utsó két képen 100%-ban birtokolja a labdát. Az utsó képen a segge és az alkarja közt van a labda, nálam ez még a vitatható kategóriába SE esik. Képletesen értve, az elmúlt szezonokban meg olyan elkapásokat nem adtak meg, ha pl. a faszi két kézzel fogja a labdát, lent van mindkét lába, de a kisujjával nem szorítja a labdát, ezért az kicsit dadog, így már nem elkapás. Itt van videón, amit kikockáztál.

 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap3000000620155/Can-t-Miss-Play-Bryant-goes-into-flip-mode?icampaign=nflcom-ht-homepage-videoswap_generic_nfl

0:36-0:41-ig folyamatosan nem, hogy kicsit dadog, úgy mozog a labda mint a qvaélet. 0:41-nél mondom, hogy megvan neki, amikor már az öltözőfolyosóig repült.

Én nem tudom, hogy szól a szabály (mintha bárki a bírókat is beleértve tudná), de szerintem a játék érdeke, h az ilyeneket megadják. Ez így egy hatalmas highlight play volt, és annak is kéne lennie, minden hasonlónak.
Én inkább azokat a hasonló szituációkat venném elő, ahol nem ítéltek elkapást...Black_Adder
Ezzel viszont egyetértek. De akkor mostantól minden ilyet adjanak meg. Lenne rá egy kisebb összegem, hogy az elkövetkezendő 3 hétben több ilyen véleményes szitu is lesz még, és lesz amikor nem ítélnek TD-t.

Szerkesztette: Duff
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Én erre a századik visszanézés után azt mondtam megadható, sztem kontrollálta amikor benn volt a két láb.
gabokocka
szerintem az elkapas soran meg megmozdult a labda tobbszor is
1, akkor is amikor a labahoz probalta szoritani,
2, illetve azt kovetoen is mikozben gurult kifele,
marpedig az egesz mozdulat sort kell vizsgalni, nem csak a palyan teruleten belul tortenteket...
ezt 10bol 9szer elveszik, megint inkozisztens hivas NY-tol
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
a másik topicban a top10 elkapásnál is előhoztam, hogy egyik-másik elkapás olyan véleményes
főleg úgy, hogy a "pukkedli" sokszor a pályán kívül történik
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Én erre a századik visszanézés után azt mondtam megadható, sztem kontrollálta amikor benn volt a két láb.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Én nem tudom, hogy szól a szabály (mintha bárki a bírókat is beleértve tudná), de szerintem a játék érdeke, h az ilyeneket megadják. Ez így egy hatalmas highlight play volt, és annak is kéne lennie, minden hasonlónak.
Én inkább azokat a hasonló szituációkat venném elő, ahol nem ítéltek elkapást...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tyree?? O a pályára esett…

Az meg külön tetszik h bemutatod egy fotón h nem mozog a labda😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Átok ül ezen a néven, akit Bryantnek hívnak, az csak ilyen véleményes elkapásokat / nem elkapásokat tud csinálni a playoffban... 😊

Nézzük...

Érkezik a labda, ez innen simán behúzhatónak tűnik:


Tisztán látszik viszont, hogy itt még nem birtokolja a labdát teljesen:


Itt már a lábához szorítja a labdát, ami nem mozdul, jobb láb a földön:


Bal láb is földön, a labda továbbra sem mozdul, ahogy a bukfenc közben és után sem:


Ez bizony TD.

David Tyree 2.0
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Koszi h leírtatok ezeket es nem nekem kell. vannak csapatok akiknek mindent lehet es vannak akinek a felet sem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 029 — Ajmo Vatreni
És akkor elkezdenek ilyen Koroknai Gergely színvonalon írni a fociról az indexen. Innen valaki?
füligjimmy
Off ugyan, de én is épp akartam kérdezni, ki ez a balfék?

Most ezt írja a Seattle-Arizonáról: "Senkit ne tévesszen meg, hogy az utolsó héten kiütötték az Arizona Cardinalst, utóbbiban ugyanis a Carson Palmer helyére beálló Drew Stanton két interceptiont is dobott, ami nagyban befolyásolta a végeredményt."

Látta a meccset, vagy csak box score volt?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
Nesze, aki szeretné, annak is fordítom neki. És ez a bünti tudtommal már vissza is nézhető. Mindenki NFL szakértő lassan, akinek netkapcsolata van.
füligjimmy
csak az NCAA-ben, ott is csak akkor, ha elsőre repült a zászló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Na pont erre a TD-re vagyok kíváncsi... mindjárt kifejtem...
Mert lényegében a Steelers megnyerte a meccset, csak a csere QB, elbafta...
a Bengals is megnyerte a meccset, csak Marvin, Hill, AJ, stb elbafta...
(Mondjuk azt is el lehetne magyarázni, hogy a végén a Vasas edző simán odamehet pofázni a pályára, vagy azért tényleg nem jár semmi?) Nem tudom, azért kérdezem
Na de a lényeg, hogy MB TD-jére többen mondták már itt a fórum több topicjában is, hogy az nem TD elkapás, nem birtokolta a pályán belül a labdát. Az tény, hogy ha ez a pálya közepén van, ez elkapás.... Az amcsik, az összefoglaló alatt is azt mondták, hogy ez fantasztikus elkapás, stb, fel sem merült ez a pályán belül nem birtokolta dolog. Na most akkor mi az igaz? Hogy szól a szabály? Nem tudom sajnos ezen részét, azért kérdezem.
Számít a pálya, és az amcsik hülyék, vagy akár a büféig dekázhat a lasztival, ha a végén biztosan birtokolja?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 035
Meg ha az a Bryant TD elkapás volt akkor én vagyok a dalai láma.
Bazzani
Én is ezt néztem ma az összefoglalóban. Itt megy a vita a sárga zászlókról, miközben szerintem Bryant TD-jénél kb. 600 egyértelműbb TD elkapást nem adtak meg a regular seasonben. Nálam egyértelműen nem TD az.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
én sem értem mit burkifliznek a bengalsnal ezt a meccset ő egyszer megnyerte ,ott már csak térdelni kellett volna kb.
Janek
az hogy más kretén volt előtte, szvsz nem mentesíti Burfictet a saját f*szsága alól.

de Burfict personal foulja még tán bele is fért volna, mert azzal is még bőven messze lett volna a Steelers. számomra Adam Jonesé érthetetlenebb. leginkább ordas csalásnak mondanám, de nem mondom mert nem akarok vitát generálni.

Szerkesztette: Mikey
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Oda kellene írni, hogy a szabályok értelmezése csapatonként változhat. De tényleg, bemegy egy edző a pályára ugat a játékosnak aki visszaszól erre repül a 15 yard. Vicc baszdmeg pedig én aztán tényleg nem drukkoltam egyiknek sem.
Meg ha az a Bryant TD elkapás volt akkor én vagyok a dalai láma.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Shazier illegal hit, nincs lyan, hogy became a runner ilyenkor. Porter meg a Bengals D huddle-ban mit keresett? És akkor elkezdenek ilyen Koroknai Gergely színvonalon írni a fociról az indexen. Innen valaki? Tanuld meg a szabályokat először, bazmeg.
Itt magyarázzák szépen mutogatva.
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000152145/Crown-of-the-helmet-hit-rule-explained

ARTICLE 8. INITIATING CONTACT WITH THE CROWN OF THE HELMET. It is a foul if a runner or tackler initiates forcible contact by delivering a blow with the top/crown of his helmet against an opponent when both players are clearly outside the tackle box (an area extending from tackle to tackle and from three yards beyond the line of scrimmage to the offensive team’s end line). Incidental contact by the helmet of a runner or tackler against an opponent shall not be a foul.
Nesze, aki szeretné, annak is fordítom neki. És ez a bünti tudtommal már vissza is nézhető. Mindenki NFL szakértő lassan, akinek netkapcsolata van.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
én sem értem mit burkifliznek a bengalsnal ezt a meccset ő egyszer megnyerte ,ott már csak térdelni kellett volna kb.

ML nem hozott szerencsét,de egész meccsen is le volt játszva, az első félidőben sem tudott semmire reagálni...