NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Na az megalol lenne, ha Coughlin a Philly edzője lenne : )

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
22:35-ig még lehet tippelni!
 bowl.hu/forum/tippjatekok/nfl-playoff-tippelde

Nekem az lenne a kérdésem, hogy pl az AFC Kelet 2016-ban az NFC Nyugattal játszik: Na most ha meglesznek az átköltözések, és az opciókban felmerült, hogy a Seahawks helyet cserél a Raiders-szel és átrakják az AFC-be, akkor gondolom ezért nem fogják átírni a sorsolást. Főleg, hogy mindig hetekig agyalnak rajta?!
Lucifer
milyen választ vársz azon kívül, hogy "de, akkor átírják"?
baggio
Nem tudom ezen kívül mit lehetne még várni... De, átírják. Pont. Ennyi a válasz.


Nekem az lenne a kérdésem, h pl az AFC Kelet 2016-ban az NFC Nyugattal játszik: Na most ha meglesznek az átköltözések, és az opciókban felmerült, h a Seahawks helyet cserél a Raiders-szel és átrakják az AFC-be, akkor gondolom ezért nem fogják átírni a sorsolást. Főleg, h mindig hetekig agyalnak rajta?!
Lucifer
1) Nem hiszem, hogy változtatnának, mert ez (a rotáció) egy jól működő rendszer. (szerk.: természetesen úgy értem, hogy a rotáció nem változik, azaz marad az AFC kelet - NFC nyugat párosítás; de ha két csapat helyet cserél, a sorsolás ennek megfelelően változni fog)
2) Igazából nem ezen a részén szoktak agyalni, mert az hogy jövőre ki-kivel fog játszani (tehát a 256 mérkőzés) az az alapszakasz végén egyértelműen kiderül. A jelentős számítási kapacitást az igényeli, hogy ki találják, hogy ez a 256 meccs melyik időpontban legyen.
H_Marko
Igen, az agyalást én is így értettem. Köszi a választ.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Ray Donovanben LA Waves a csapat neve, #forshadowing
Höri
Hát ez legalább egy fokkal jobb, mint a már létező LA Kiss.
iktriad
 oi63.tinypic.com/23stzx4.jpg

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Nekem az lenne a kérdésem, h pl az AFC Kelet 2016-ban az NFC Nyugattal játszik: Na most ha meglesznek az átköltözések, és az opciókban felmerült, h a Seahawks helyet cserél a Raiders-szel és átrakják az AFC-be, akkor gondolom ezért nem fogják átírni a sorsolást. Főleg, h mindig hetekig agyalnak rajta?!
Lucifer
1) Nem hiszem, hogy változtatnának, mert ez (a rotáció) egy jól működő rendszer. (szerk.: természetesen úgy értem, hogy a rotáció nem változik, azaz marad az AFC kelet - NFC nyugat párosítás; de ha két csapat helyet cserél, a sorsolás ennek megfelelően változni fog)
2) Igazából nem ezen a részén szoktak agyalni, mert az hogy jövőre ki-kivel fog játszani (tehát a 256 mérkőzés) az az alapszakasz végén egyértelműen kiderül. A jelentős számítási kapacitást az igényeli, hogy ki találják, hogy ez a 256 meccs melyik időpontban legyen.

Szerkesztette: H_Marko

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
22:35-ig még lehet tippelni!
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL playoff tippelde - Tippjátékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Nekem az lenne a kérdésem, hogy pl az AFC Kelet 2016-ban az NFC Nyugattal játszik: Na most ha meglesznek az átköltözések, és az opciókban felmerült, hogy a Seahawks helyet cserél a Raiders-szel és átrakják az AFC-be, akkor gondolom ezért nem fogják átírni a sorsolást. Főleg, hogy mindig hetekig agyalnak rajta?!
Lucifer
milyen választ vársz azon kívül, hogy "de, akkor átírják"?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Nekem az lenne a kérdésem, h pl az AFC Kelet 2016-ban az NFC Nyugattal játszik: Na most ha meglesznek az átköltözések, és az opciókban felmerült, h a Seahawks helyet cserél a Raiders-szel és átrakják az AFC-be, akkor gondolom ezért nem fogják átírni a sorsolást. Főleg, h mindig hetekig agyalnak rajta?!

GO JETS!!!
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Főleg ha mondjuk a Chargers és a Rams megy.
Bazzani
ilyen lehetőség szerintem nincs. a Chargers - Raiders közös projektben gondolkozik, a Rams meg nyilván magában. de a hírek szerint sokkal nagyobb az esély az előbbire, hogy megvalósuljon
Löfli
Kroenke decemberben felajánlotta az Inglewood projekt felét. arra már rájött, hogy egyedül nem fogja megkapni a ligától az engedélyt az LA-be költözésre.
Rams owner Stan Kroenke tells NFL L.A. committee that second team in Inglewood would be equal partner
 www.ocregister.com/articles/kroenke-694487-team-second.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Ha a Kroenke nem ment volna teljesen szembe a St. Louis-i városvezetéssel, én is a Chargers-Raiders kettős költözését mondanám, de a Rams csak akkor marad a helyén, ha a tulajdonos eladja a klubot, ami egyelőre abszolút nem áll szándékában (vagy különösen kínos lesz a 2016-os szezon arrafelé)... Meg a Raiders mondjuk ilyen alapon már a 49ers-szel is összecuccolhatott volna.
baggio
a város még mindig nyitott a tárgyalásokra Kroenke-vel. a ligának küldött - a Rams 29 oldalas átköltözéses anyagára - adott reagálásuk végén ezt egyértelműen leírják:
But, we want to assure the NFL of this:
St. Louis can, and will, work with Stan Kroenke. No irreparable harm has been done to our relationship or the potential to forge a true partnership that will serve the NFL, the Rams and St. Louis for decades to come. St. Louis is an NFL town. It is home to the St. Louis Rams and our team owner is Mr. Kroenke. We look forward to the next chapter and sincerely appreciate you taking the time to consider our response.

 www.stltoday.com/task-force-response-to-kroenke-relocation-application/pdf_c709b569-c854-540f-9b1e-d78925e97799.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Egész addig nehéz elképzelni, míg meg nem valósul, amúgy a trióból szerintem a Chargers-nél kifejezetten ildomos is lenne a váltás, a Rams-nél csak akkor, ha nem LA-be, hanem máshova költöznének, a Raiders azért jól bejáratott brand.
baggio
Mi a baj a Chargers névvel?
Kampman
Nekem semmi, van is ilyen pulóverem, de szerintem ez nekik jó lehetőség lenne egy rebrandingre, aminek látok is esélyt a megtörténtére. Persze egyelőre azt is nehezen tudom belátni, hogy fog ennek a három csapatnak ügye normálisan elrendeződni, szóval az előbbivel nem mondtam sokat.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Egész addig nehéz elképzelni, míg meg nem valósul, amúgy a trióból szerintem a Chargers-nél kifejezetten ildomos is lenne a váltás, a Rams-nél csak akkor, ha nem LA-be, hanem máshova költöznének, a Raiders azért jól bejáratott brand.
baggio
Mi a baj a Chargers névvel?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
névváltás várható az uj csapat(ok)tól?
braxa88
lol.
Amadeus91
ebben semmi vicces nincs, pár hónappal ezelőttig még San Antonio is valós opció volt a Raiders-nél, és a névváltoztatás is felmerült ez esetben
baggio
A város neve adja magát, de a franchise az Raiders/rams/chargers marad. Nehezen tudom elképzelni az ellenkezőjét.
Amadeus91
Egész addig nehéz elképzelni, míg meg nem valósul, amúgy a trióból szerintem a Chargers-nél kifejezetten ildomos is lenne a váltás, a Rams-nél csak akkor, ha nem LA-be, hanem máshova költöznének, a Raiders azért jól bejáratott brand.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A város neve adja magát, de a franchise az Raiders/rams/chargers marad. Nehezen tudom elképzelni az ellenkezőjét.
Amadeus91
Volt mar nevvaltozas mas csapatnal is. A Chiefs mielott Kansas Citybe cuccolt volna, tod mikent hivtak? Dallas Texans. Holnap PO meccset jatszanak a nevtolvaj bandaval.
ulpianus
nem mintha a mai KC lett volna az első Dallas Texans az NFL történetében. 😛
Black_Adder
Jo, de en legalabb nem csak a sajat kedvenc csapatom nevet kezdtem nagybetuvel. Tehat igazam van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
A város neve adja magát, de a franchise az Raiders/rams/chargers marad. Nehezen tudom elképzelni az ellenkezőjét.
Amadeus91
Volt mar nevvaltozas mas csapatnal is. A Chiefs mielott Kansas Citybe cuccolt volna, tod mikent hivtak? Dallas Texans. Holnap PO meccset jatszanak a nevtolvaj bandaval.
ulpianus
nem mintha a mai KC lett volna az első Dallas Texans az NFL történetében. 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A város neve adja magát, de a franchise az Raiders/rams/chargers marad. Nehezen tudom elképzelni az ellenkezőjét.
Amadeus91
Volt mar nevvaltozas mas csapatnal is. A Chiefs mielott Kansas Citybe cuccolt volna, tod mikent hivtak? Dallas Texans. Holnap PO meccset jatszanak a nevtolvaj bandaval.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
névváltás várható az uj csapat(ok)tól?
braxa88
lol.
Amadeus91
ebben semmi vicces nincs, pár hónappal ezelőttig még San Antonio is valós opció volt a Raiders-nél, és a névváltoztatás is felmerült ez esetben
baggio
A város neve adja magát, de a franchise az Raiders/rams/chargers marad. Nehezen tudom elképzelni az ellenkezőjét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Ray Donovanben LA Waves a csapat neve, #forshadowing
Höri
Hát ez legalább egy fokkal jobb, mint a már létező LA Kiss.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Ray Donovanben LA Waves a csapat neve, #forshadowing

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
névváltás várható az uj csapat(ok)tól?
braxa88
lol.
Amadeus91
ebben semmi vicces nincs, pár hónappal ezelőttig még San Antonio is valós opció volt a Raiders-nél, és a névváltoztatás is felmerült ez esetben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
névváltás várható az uj csapat(ok)tól?
braxa88
lol.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Ha a Kroenke nem ment volna teljesen szembe a St. Louis-i városvezetéssel, én is a Chargers-Raiders kettős költözését mondanám, de a Rams csak akkor marad a helyén, ha a tulajdonos eladja a klubot, ami egyelőre abszolút nem áll szándékában (vagy különösen kínos lesz a 2016-os szezon arrafelé)... Meg a Raiders mondjuk ilyen alapon már a 49ers-szel is összecuccolhatott volna.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Főleg ha mondjuk a Chargers és a Rams megy.
Bazzani
ilyen lehetőség szerintem nincs. a Chargers - Raiders közös projektben gondolkozik, a Rams meg nyilván magában. de a hírek szerint sokkal nagyobb az esély az előbbire, hogy megvalósuljon

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De tényleg van kereslet 2 LA-i csapatra? Egyre még csak-csak, de a kettőt neccesnek találom. Főleg ha mondjuk a Chargers és a Rams megy.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
az idei all-pro csapatok
 en.wikipedia.org/wiki/2015_All-Pro_Team

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha a két csapat költözik, (Chargers, Raiders), akkor én jobban örülnék egy Raiders - Rams csoport cserének, mint egy Seattle - Raidersnek, az biztos : D
Pedig ez esetben utóbbiról hallottam többet, de kizártnak tartom, hogy ilyen "halálcsoportot" akarjon bárki is az NFL-ben.
Chargers LT
Nem lenne örökké halálcsoport

Azt viszont nem értem, hogy 2 los angeles-i csapat miért ne lehetne egy csoportban.
Kampman
bevétel maximalizálás

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Azt viszont nem értem, hogy 2 los angeles-i csapat miért ne lehetne egy csoportban.
Kampman
mert a két NY-i sincs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal