NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Amúgy az LA projekt kapcsán arról volt szó, hogy esetlegesen átvariálnák a csoportokat?
Hiszen adott esetben a Raiders és a Chargers költözésével egy csoporton belül lenne két csapat egy városból (stadionból), vagy ez nem jelentene problémát?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Tud valaki linkelni olyan oldalt ahol meg lehet nézni kik a beugrók a Pro Bowl-ra a lemondások, sérülések esetén minden posztra?
Biztos én voltam balhere, de 7-8 perc után egyszerűen feladtam a keresést.
alatriste
Tekerd le és táncolj.
 bleacherreport.com/articles/2601790-pro-bowl-2016-unconferenced-voting-results-selections-and-alternates


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tud valaki linkelni olyan oldalt ahol meg lehet nézni kik a beugrók a Pro Bowl-ra a lemondások, sérülések esetén minden posztra?
Biztos én voltam balhere, de 7-8 perc után egyszerűen feladtam a keresést.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ezt az utolsó fordulót remekül összehozták...

SNF-n egy tuti, a Vikings csak rosszul jár azzal ha nyer (fogadnia kell a Wilsonékat)

viszont, ha Cardinals előtte megveri a 'hawkst, akkor már Packersnek is jobb lenne ha kikapna az esti meccsen, különben ők fogadják Wilsonékat, ahelyett hogy a fővárosba mennének

Benny Hill zene legyen a közelben, lehet szükség lesz rá 😊
ZERO_L
Jó neked, hogy tudod előre, hogy a PO-ban a Seahawks erősebb idegenben, mint a Redskins otthon...
Sobri Jóska
gondolom te nem néztél NFL-t az utóbbi pár hétben...

az ilyen "bármi megtörténhet" lózugokat hagyd meg nyugodtan Ricsiéknek
ZERO_L
akkor te biztos tudtad, hogy a Ravens elkapja a Steelerst
Löfli
Én tudtam.

😕
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 300 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
simán bejut a Colts és a Steelers is 😊
 www.sbnation.com/nfl/2015/12/28/10673570/nfl-playoffs-2015-scenarios-picture-colts-texans


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 300 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ezt az utolsó fordulót remekül összehozták...

SNF-n egy tuti, a Vikings csak rosszul jár azzal ha nyer (fogadnia kell a Wilsonékat)

viszont, ha Cardinals előtte megveri a 'hawkst, akkor már Packersnek is jobb lenne ha kikapna az esti meccsen, különben ők fogadják Wilsonékat, ahelyett hogy a fővárosba mennének

Benny Hill zene legyen a közelben, lehet szükség lesz rá 😊
ZERO_L
Jó neked, hogy tudod előre, hogy a PO-ban a Seahawks erősebb idegenben, mint a Redskins otthon...
Sobri Jóska
gondolom te nem néztél NFL-t az utóbbi pár hétben...

az ilyen "bármi megtörténhet" lózugokat hagyd meg nyugodtan Ricsiéknek
ZERO_L
akkor te biztos tudtad, hogy a Ravens elkapja a Steelerst


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ezt az utolsó fordulót remekül összehozták...

SNF-n egy tuti, a Vikings csak rosszul jár azzal ha nyer (fogadnia kell a Wilsonékat)

viszont, ha Cardinals előtte megveri a 'hawkst, akkor már Packersnek is jobb lenne ha kikapna az esti meccsen, különben ők fogadják Wilsonékat, ahelyett hogy a fővárosba mennének

Benny Hill zene legyen a közelben, lehet szükség lesz rá 😊
ZERO_L
Jó neked, hogy tudod előre, hogy a PO-ban a Seahawks erősebb idegenben, mint a Redskins otthon...
Sobri Jóska
gondolom te nem néztél NFL-t az utóbbi pár hétben...

az ilyen "bármi megtörténhet" lózugokat hagyd meg nyugodtan Ricsiéknek
ZERO_L
Pedig bármi megtörténhet.
Ez az a sport.

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
ezt az utolsó fordulót remekül összehozták...

SNF-n egy tuti, a Vikings csak rosszul jár azzal ha nyer (fogadnia kell a Wilsonékat)

viszont, ha Cardinals előtte megveri a 'hawkst, akkor már Packersnek is jobb lenne ha kikapna az esti meccsen, különben ők fogadják Wilsonékat, ahelyett hogy a fővárosba mennének

Benny Hill zene legyen a közelben, lehet szükség lesz rá 😊
ZERO_L
Jó neked, hogy tudod előre, hogy a PO-ban a Seahawks erősebb idegenben, mint a Redskins otthon...
Sobri Jóska
gondolom te nem néztél NFL-t az utóbbi pár hétben...

az ilyen "bármi megtörténhet" lózugokat hagyd meg nyugodtan Ricsiéknek



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
ezt az utolsó fordulót remekül összehozták...

SNF-n egy tuti, a Vikings csak rosszul jár azzal ha nyer (fogadnia kell a Wilsonékat)

viszont, ha Cardinals előtte megveri a 'hawkst, akkor már Packersnek is jobb lenne ha kikapna az esti meccsen, különben ők fogadják Wilsonékat, ahelyett hogy a fővárosba mennének

Benny Hill zene legyen a közelben, lehet szükség lesz rá 😊
ZERO_L
Jó neked, hogy tudod előre, hogy a PO-ban a Seahawks erősebb idegenben, mint a Redskins otthon...

több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
SNF-n egy tuti, a Vikings csak rosszul jár azzal ha nyer (fogadnia kell a Wilsonékat)

viszont, ha Cardinals előtte megveri a 'hawkst, akkor már Packersnek is jobb lenne ha kikapna az esti meccsen, különben ők fogadják Wilsonékat, ahelyett hogy a fővárosba mennének
ZERO_L
A Cards pedig nyerni fog, szóval ez így szépséges lesz : D

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Minnesota at Green Bay on Sunday, January 3 - the game for NFC North title - officially flexed to 8:30 PM ET. Was NFL's best option, by far.

MIN-GB lesz az SNF.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
ezt az utolsó fordulót remekül összehozták...

SNF-n egy tuti, a Vikings csak rosszul jár azzal ha nyer (fogadnia kell a Wilsonékat)

viszont, ha Cardinals előtte megveri a 'hawkst, akkor már Packersnek is jobb lenne ha kikapna az esti meccsen, különben ők fogadják Wilsonékat, ahelyett hogy a fővárosba mennének

Benny Hill zene legyen a közelben, lehet szükség lesz rá 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
 twitter.com/CBSSports/status/681243987332739072


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
Tippjáték forduló lesz?
ZERO_L
egyre valószínűbb, hogy nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
 twitter.com/nyjets/status/681228812869304325
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Tippjáték forduló lesz?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/KevinQ/status/680833272553824257/photo/1


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már valamelyest szóba került: halálom az offensive holding esetében az automatikus első kísérlet. Tök mindegy gyakorlatilag, hogy előtte mit művelt a védelem, tolhatta vissza a támadócsapatot, egy ilyen hiba után mindez semmissé válik. Túl szigorúnak érzem egy ilyen szubjektíven megítélhető szabálytalanság büntetését.
Szokol
Egyetértek. Igaz, ha nem büntetnék elég szigorúan, akkor még inkább szabálytalanok lennének a falemberek, mert kb. most is minden második játékban be lehetne dobni. De nem lehet bedobni, mert annyi már meccset befolyásolna. Ha értelmesebb lenne a büntetés, akkor viszont be is lehetne fújni mindet. ("mindet")


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
"A dolog egyik gyökere egy 2004-es szabályváltoztatás. Azóta ugyanis sokkal szigorúbban veszik a bírók, hogy a védők 5 yard után nem érhetnek a támadókhoz."

Ez a kedvencem.
Nekem eddig nem tűnt fel, hogy ha megvan az 5 yard onnantól TD, mert nem érhetnek hozzád.
tenorx
Ott mondjuk arra gondol szerintem, hogy mivel a DB-knek szinte a lehetetlennel tették egyenlővé a szabályos passzvédekezést, a csapatok elkezdték feladni a futást (és lett Flacco elit QB)
baggio
Értem mire gondol, csak nem ezt írta le 😀
tenorx
Jó hát a kicsire nem adunk, a végén pl. egy mondatban sikerült két különböző évet írni Ingram Heismanjához 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
"A dolog egyik gyökere egy 2004-es szabályváltoztatás. Azóta ugyanis sokkal szigorúbban veszik a bírók, hogy a védők 5 yard után nem érhetnek a támadókhoz."

Ez a kedvencem.
Nekem eddig nem tűnt fel, hogy ha megvan az 5 yard onnantól TD, mert nem érhetnek hozzád.
tenorx
Ott mondjuk arra gondol szerintem, hogy mivel a DB-knek szinte a lehetetlennel tették egyenlővé a szabályos passzvédekezést, a csapatok elkezdték feladni a futást (és lett Flacco elit QB)
baggio
Értem mire gondol, csak nem ezt írta le 😀
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Egyetértek, Raiders-Chargersön is 4&25-nél egy kamu holding miatt lehetett first down.

több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Ha már valamelyest szóba került: halálom az offensive holding esetében az automatikus első kísérlet. Tök mindegy gyakorlatilag, hogy előtte mit művelt a védelem, tolhatta vissza a támadócsapatot, egy ilyen hiba után mindez semmissé válik. Túl szigorúnak érzem egy ilyen szubjektíven megítélhető szabálytalanság büntetését.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
"A dolog egyik gyökere egy 2004-es szabályváltoztatás. Azóta ugyanis sokkal szigorúbban veszik a bírók, hogy a védők 5 yard után nem érhetnek a támadókhoz."

Ez a kedvencem.
Nekem eddig nem tűnt fel, hogy ha megvan az 5 yard onnantól TD, mert nem érhetnek hozzád.
tenorx
Ott mondjuk arra gondol szerintem, hogy mivel a DB-knek szinte a lehetetlennel tették egyenlővé a szabályos passzvédekezést, a csapatok elkezdték feladni a futást (és lett Flacco elit QB)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
"A dolog egyik gyökere egy 2004-es szabályváltoztatás. Azóta ugyanis sokkal szigorúbban veszik a bírók, hogy a védők 5 yard után nem érhetnek a támadókhoz."

Ez a kedvencem.
Nekem eddig nem tűnt fel, hogy ha megvan az 5 yard onnantól TD, mert nem érhetnek hozzád.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 446 — LIGHTS OUT!
A bowl.hu rejtélye: A nick név és az ember aki mögötte van
peach
bowl.hu detektívek munkára fel