NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem te vagy Sherlock Holmes és Miss Marple szerelemgyereke, jól sejtem, ugye?
Sobri Jóska
Ezt speciel tudom, mer mindketten kitalált személyek, sosejelölnének vissza fészen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Biztos innen csinálta valaki, vagy valakinek a barátja, de azért leírom.
Megláttam ezt a "cikket":  index.hu/sport/amerikaifutball/2015/12/23/nfl_amerikaifutball_running_back_adrian_peterson_derrick_henry_todd_gurley/
az index-en, és félálomban elolvastam.Ennyi pontatlanságot, vagy hülyeséget rég olvastam már egy helyen...
tenorx
Kinyomoztam, Koroknai Gergely írta.
Mondjuk megkönnyítette a dolgomat, hogy oda volt írva a cikk fölé, fotóval megfejelve.
 index.hu/szerzo/koroknai_gergely
Nem te vagy Sherlock Holmes és Miss Marple szerelemgyereke, jól sejtem, ugye?
Sobri Jóska
A szövegértelmezés pedig neked nem az erősséged, ahogy látom 😊 Vagy te azt is tudod mindenkiről, hogy a bowl.hu-s fórumnevek mögött ki lapul?

Pedig erre a cikkre reagálva tényleg feltehetted volna a jogos kérdést, hogy mi is a konklúzió, mert sok értelme nem volt, az biztos.
baggio
Mindenkiről nem tudom, de elég sok fórumozót ismerek.
Például azt biztosan tudom, hogy nem Stez. 😉
Sobri Jóska
Írói álnév ismeretlen fogalom? 😊
empty taxi
Nem, de Gergő neve nem álnév.
És nem is kimondottan Colts drukker.

 kepfeltoltes.hu/151225/kgeri1_www.kepfeltoltes.hu_.png

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Biztos innen csinálta valaki, vagy valakinek a barátja, de azért leírom.
Megláttam ezt a "cikket":  index.hu/sport/amerikaifutball/2015/12/23/nfl_amerikaifutball_running_back_adrian_peterson_derrick_henry_todd_gurley/
az index-en, és félálomban elolvastam.Ennyi pontatlanságot, vagy hülyeséget rég olvastam már egy helyen...
tenorx
Kinyomoztam, Koroknai Gergely írta.
Mondjuk megkönnyítette a dolgomat, hogy oda volt írva a cikk fölé, fotóval megfejelve.
 index.hu/szerzo/koroknai_gergely
Nem te vagy Sherlock Holmes és Miss Marple szerelemgyereke, jól sejtem, ugye?
Sobri Jóska
A szövegértelmezés pedig neked nem az erősséged, ahogy látom 😊 Vagy te azt is tudod mindenkiről, hogy a bowl.hu-s fórumnevek mögött ki lapul?

Pedig erre a cikkre reagálva tényleg feltehetted volna a jogos kérdést, hogy mi is a konklúzió, mert sok értelme nem volt, az biztos.
baggio
Mindenkiről nem tudom, de elég sok fórumozót ismerek.
Például azt biztosan tudom, hogy nem Stez. 😉
Sobri Jóska
Írói álnév ismeretlen fogalom? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Biztos innen csinálta valaki, vagy valakinek a barátja, de azért leírom.
Megláttam ezt a "cikket":  index.hu/sport/amerikaifutball/2015/12/23/nfl_amerikaifutball_running_back_adrian_peterson_derrick_henry_todd_gurley/
az index-en, és félálomban elolvastam.Ennyi pontatlanságot, vagy hülyeséget rég olvastam már egy helyen...
tenorx
Kinyomoztam, Koroknai Gergely írta.
Mondjuk megkönnyítette a dolgomat, hogy oda volt írva a cikk fölé, fotóval megfejelve.
 index.hu/szerzo/koroknai_gergely
Nem te vagy Sherlock Holmes és Miss Marple szerelemgyereke, jól sejtem, ugye?
Sobri Jóska
A szövegértelmezés pedig neked nem az erősséged, ahogy látom 😊 Vagy te azt is tudod mindenkiről, hogy a bowl.hu-s fórumnevek mögött ki lapul?

Pedig erre a cikkre reagálva tényleg feltehetted volna a jogos kérdést, hogy mi is a konklúzió, mert sok értelme nem volt, az biztos.
baggio
Mindenkiről nem tudom, de elég sok fórumozót ismerek.
Például azt biztosan tudom, hogy nem Stez. 😉

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Biztos innen csinálta valaki, vagy valakinek a barátja, de azért leírom.
Megláttam ezt a "cikket":  index.hu/sport/amerikaifutball/2015/12/23/nfl_amerikaifutball_running_back_adrian_peterson_derrick_henry_todd_gurley/
az index-en, és félálomban elolvastam.Ennyi pontatlanságot, vagy hülyeséget rég olvastam már egy helyen...
tenorx
Kinyomoztam, Koroknai Gergely írta.
Mondjuk megkönnyítette a dolgomat, hogy oda volt írva a cikk fölé, fotóval megfejelve.
 index.hu/szerzo/koroknai_gergely
Nem te vagy Sherlock Holmes és Miss Marple szerelemgyereke, jól sejtem, ugye?
Sobri Jóska
A szövegértelmezés pedig neked nem az erősséged, ahogy látom 😊 Vagy te azt is tudod mindenkiről, hogy a bowl.hu-s fórumnevek mögött ki lapul?

Pedig erre a cikkre reagálva tényleg feltehetted volna a jogos kérdést, hogy mi is a konklúzió, mert sok értelme nem volt, az biztos.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Biztos innen csinálta valaki, vagy valakinek a barátja, de azért leírom.
Megláttam ezt a "cikket":  index.hu/sport/amerikaifutball/2015/12/23/nfl_amerikaifutball_running_back_adrian_peterson_derrick_henry_todd_gurley/
az index-en, és félálomban elolvastam.Ennyi pontatlanságot, vagy hülyeséget rég olvastam már egy helyen...
tenorx
Kinyomoztam, Koroknai Gergely írta.
Mondjuk megkönnyítette a dolgomat, hogy oda volt írva a cikk fölé, fotóval megfejelve.
 index.hu/szerzo/koroknai_gergely
Nem te vagy Sherlock Holmes és Miss Marple szerelemgyereke, jól sejtem, ugye?

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Ennyi pontatlanságot, vagy hülyeséget rég olvastam már egy helyen...
tenorx
Akkor tuti ,hogy stez írta.

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Biztos innen csinálta valaki, vagy valakinek a barátja, de azért leírom.
Megláttam ezt a "cikket":  index.hu/sport/amerikaifutball/2015/12/23/nfl_amerikaifutball_running_back_adrian_peterson_derrick_henry_todd_gurley/
az index-en, és félálomban elolvastam.Ennyi pontatlanságot, vagy hülyeséget rég olvastam már egy helyen...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kik azok a qb-k akik iden nem hagytak ki erdemben meccset?
Ryan, A Smith,Bortles,RW,Eli,Cam,Brees,Palmer, Thill?
Janek
Fitzmagic, Brady, Carr, Rivers, Cousins, Bridgrwater, Rodgers, Winston
Höri
Stafford

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kik azok a qb-k akik iden nem hagytak ki erdemben meccset?
Ryan, A Smith,Bortles,RW,Eli,Cam,Brees,Palmer, Thill?
Janek
Fitzmagic, Brady, Carr, Rivers, Cousins, Bridgrwater, Rodgers, Winston

több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Kellemes ünnepeket mindenkinek!

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Kik azok a qb-k akik iden nem hagytak ki erdemben meccset?
Ryan, A Smith,Bortles,RW,Eli,Cam,Brees,Palmer, Thill?

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kellemes Ünepeket Kívánok a bowl.hu-s tagoknak, adminoknak! 😊 Jövőre ugyanitt találkozunk😊

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000607868/article/russell-wilson-cam-newton-each-in-the-midst-of-historic-stretch

Newton és Wilson az elmúlt hat héten olyat tett, mint korábban senki. Lehet ők lesznek a következő évtized Brady-Manning párosa?
gabokocka
Tavalyelőtt még a Wilson-Kaepernick párosról jósolták ugyanezt.
Kampman
hétfőn meg amúgy is megkaptuk rá a választ a sport tv-s közvetítésen, hogy nem ők lesznek, mivel a futkározós qb-k karrierje jóval rövidebb, mint a zsebben ácsorgóké
baggio
Régen is hülyeségnek tarottam ezt a sztereotípiát, de idén mikor a liga felének kezdő irányítója már vagy kirohadt vagy több meccset is ki kellett hagynia sérülés miatt még mindig ezt mantrázni teljesen abszurd...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000607868/article/russell-wilson-cam-newton-each-in-the-midst-of-historic-stretch

Newton és Wilson az elmúlt hat héten olyat tett, mint korábban senki. Lehet ők lesznek a következő évtized Brady-Manning párosa?
gabokocka
Tavalyelőtt még a Wilson-Kaepernick párosról jósolták ugyanezt.
Kampman
hétfőn meg amúgy is megkaptuk rá a választ a sport tv-s közvetítésen, hogy nem ők lesznek, mivel a futkározós qb-k karrierje jóval rövidebb, mint a zsebben ácsorgóké


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000607868/article/russell-wilson-cam-newton-each-in-the-midst-of-historic-stretch

Newton és Wilson az elmúlt hat héten olyat tett, mint korábban senki. Lehet ők lesznek a következő évtized Brady-Manning párosa?
gabokocka
Tavalyelőtt még a Wilson-Kaepernick párosról jósolták ugyanezt.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000607868/article/russell-wilson-cam-newton-each-in-the-midst-of-historic-stretch

Newton és Wilson az elmúlt hat héten olyat tett, mint korábban senki. Lehet ők lesznek a következő évtized Brady-Manning párosa?
gabokocka
Én benne vagyok 😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na de ez az, hogy jó, ha mondjuk kilencnek lesz, miközben elkapóknál kb 30-nak. Most ez így kicsit nagy difi volt. De az is igaz, hogy direktben nem szoktam figyelni, melyikből mennyi van

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Engem inkább az lepett meg, hogy AP-t és Martint leszámítva (na jó, még az öt meccset lényegében kihagyó Gurleyt vegyük ide), mennyire „gyengén” teljesítenek a többiek.

Most annyira nem figyeltem az előző években, de két forduló van már csak hátra, és van három darab 1000-es futó, cserébe 15 1000-es elkapó. Durva kontraszt
Wyatt
Szerintem annyira nem.
1000 yardos futó átlagban 10-15 van 1 szezonban, 1000 yardos elkapó meg 20-25.
Reálisan (ha Stewart már nem játszik csak playoffban és senki nem sérül közülük) 9 embernek lehet meg az 1000 yard ami nem 13, de ez kb a sérüléseknek fogható fel.

Egyéb futó átlagokat nézünk semmivel sem estek vissza a futók tavalyhoz képest, csupán csapatváltás / OC váltás és kis sérülések miatt borultak az erőviszonyok.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zhfgvskzazp2ygw5ohux
Russell Wilson, Cam Newton each in the midst of historic stretch
Russell Wilson and Cam Newton are doing things we've never seen before. No, seriously -- in the past six weeks, these two young guns have redefined the QB hot streak. Brian Billick explains.


Newton és Wilson az elmúlt hat héten olyat tett, mint korábban senki. Lehet ők lesznek a következő évtized Brady-Manning párosa?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem inkább az lepett meg, hogy AP-t és Martint leszámítva (na jó, még az öt meccset lényegében kihagyó Gurleyt vegyük ide), mennyire „gyengén” teljesítenek a többiek.

Most annyira nem figyeltem az előző években, de két forduló van már csak hátra, és van három darab 1000-es futó, cserébe 15 1000-es elkapó. Durva kontraszt

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kiderült, mi az idei sikeres csapatok titka 😀
 twitter.com/AZCardinals/status/679387779667726338
Löfli
Mi az a St. Louis Cardinals, valami MB2-es csapat?
Shilkor
Egész pontosan MLB 2es. 😊
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
kiderült, mi az idei sikeres csapatok titka 😀
 twitter.com/AZCardinals/status/679387779667726338
Löfli
Mi az a St. Louis Cardinals, valami MB2-es csapat?
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Out1000y RB
2014 13
2015 3 még két meccs, de kábé a fele lesz
Out250 carry RB
2014 8
2015 2 még két meccs, de max 6 lesz

Ebbűl az következik, hogy a poszt hanyatlásával könnyen lehet találni és olcsón RB-pótlékot, így nem kell agyonhasználni az everydown HB-det, hanem nyugodtan, spórolósan lehet futkározni rotációban. Megfordítva, idén szerencsétlenebb évük volt a kezdőfutóknak így a sok sérülés miatt azt hisszük, hogy kipusztult a gyalogkakukk, pedig egy faszt kedves elvtársak, a sérültek fölépülnek, s jövőre ismét lösz tíz ezren túli.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Generációváltás!