Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Szép dolog lenne, ha az Eagles - Vikings meccsen Folesnak és Keenumnak Jeff fisher dobná fel a pénzt 😀 Amolyan munkássága elismeréseként XD
Chargers LT
... majd Keenum Fisher jobbjára, Foles a baljára állna, és szemből mutatná hármukat a kamera.

Keenum mezszáma 7-es, Folesé 9-es.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Megvan ki vezeti majd (el) a Superbowlt.
 twitter.com/NFLFootballOps/status/953748349361979392
Sikerült az egyik legrosszabb főzebrát kiválasztani(ő méricskélt ugyebár papírral a Dallas - Oakland meccsen...). Gratula Goodell.
iktriad
Méricskélés? Az nada. #Dezcaughtit

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Ez semmi ahhoz képest, amikor a 2012-es keleti döntő 7. meccsének reggelén az NBA.com fő cikke azt a címet kapta, hogy "bocsi Celtics, de az igazi szurkolók OKC-Miami döntöt szeretnének".

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
én nem értem, hogy min is izgulnak még az emberek, az NFL is tudja jól, hogy Patriots-Vikings Super Bowl leszbaggio 🏈
Komoly!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
én nem értem, hogy min is izgulnak még az emberek, az NFL is tudja jól, hogy Patriots-Vikings Super Bowl lesz



| Patriots végső győzelemmel |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
aki hozzám hasonlóan szereti az NFL films zenéket, és nem tudta, hogy az SB-n lejátszott, a playoffra visszatekintő highlights alatt futó zenének mi a neve:

Lombardi Trophy History - David Robidoux (Spotify-on is fenn van)

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Minden toszjátéknál egy feles, félidőben saját bebaszós lájv @Sixoval a főszerepben.
 www.facebook.com/events/211730109392982/

mustaine
végül két példányt tudtam ebből a könyvből beszerezni, melyet valamilyen módon kisorsolunk a megjelentek között


baggio 🏈
Úgy is megy fel a wc papír ára!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Sikerült az egyik legrosszabb főzebrát kiválasztani
iktriad
mondj jobbat
baggio 🏈
Pl. Hochuli. Már ott tartunk, hogy ő jobb opció.
iktriad
nem emlékszem akkora hibájára ami kiemelné negatív irányba a "tömegből", sőt nekem személy szerint kifejezetten szimpatikus volt eddig, az hogy odatett egy papirt hogy megnézze hogy first down volt e - de legalább nem kamura adta meg (ez az ún. papír alapú bíráskodás 😊 )
davemayer
Javaslom a Vikings - Saints meccset. Faszságot halmoztak halomra.
DPI ami nem volt az, DPI ami az volt de nem fújták, QB hit itt befújták másik oldalon nem és még volt egy pár agyfasz call és következetesség 0.
Toca
Nem véletlenül írtam hogy ami kiemeli a tömegből... az összes szar 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Sikerült az egyik legrosszabb főzebrát kiválasztani
iktriad
mondj jobbat
baggio 🏈
Pl. Hochuli. Már ott tartunk, hogy ő jobb opció.
iktriad
nem emlékszem akkora hibájára ami kiemelné negatív irányba a "tömegből", sőt nekem személy szerint kifejezetten szimpatikus volt eddig, az hogy odatett egy papirt hogy megnézze hogy first down volt e - de legalább nem kamura adta meg (ez az ún. papír alapú bíráskodás 😊 )
davemayer
Javaslom a Vikings - Saints meccset. Faszságot halmoztak halomra.
DPI ami nem volt az, DPI ami az volt de nem fújták, QB hit itt befújták másik oldalon nem és még volt egy pár agyfasz call és következetesség 0.
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
Minden toszjátéknál egy feles, félidőben saját bebaszós lájv @Sixoval a főszerepben.
 www.facebook.com/events/211730109392982/

mustaine
végül két példányt tudtam ebből a könyvből beszerezni, melyet valamilyen módon kisorsolunk a megjelentek között



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Sikerült az egyik legrosszabb főzebrát kiválasztani
iktriad
mondj jobbat
baggio 🏈
Pl. Hochuli. Már ott tartunk, hogy ő jobb opció.
iktriad
nem emlékszem akkora hibájára ami kiemelné negatív irányba a "tömegből", sőt nekem személy szerint kifejezetten szimpatikus volt eddig, az hogy odatett egy papirt hogy megnézze hogy first down volt e - de legalább nem kamura adta meg (ez az ún. papír alapú bíráskodás 😊 )

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sikerült az egyik legrosszabb főzebrát kiválasztani
iktriad
mondj jobbat
baggio 🏈
Pl. Hochuli. Már ott tartunk, hogy ő jobb opció.
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
Sikerült az egyik legrosszabb főzebrát kiválasztani
iktriad
mondj jobbat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan ki vezeti majd (el) a Superbowlt.

Sikerült az egyik legrosszabb főzebrát kiválasztani(ő méricskélt ugyebár papírral a Dallas - Oakland meccsen...). Gratula Goodell.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pro Bowlra beugrók (eddig): Alex Smith, TY Hilton, Jarvis Landry, Delanie Walker, Melvin Ingram, Cameron Hayward, Joe Schobert, Davante Adamas, Doug Baldwin, Andrew Whitworth, Trai Turner, Mike Daniels, Deion Jones, Kwon Alexander, Graham Gano.
braxa88
Az kemény, hogy az All Pro Norwell helyett Turner mehet a Pro Bowlra. Ezekből jön le mennyire népszerűségi szavazás. A voksolók fele szerintem a nevét se hallotta még.
Bakhtiari is 2. csapatos All Pro az egyik legjobb LT a ligában, de nem hívták még most se be.
És ez most csak két szembetűnő példa.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Pro Bowlra beugrók (eddig): Alex Smith, TY Hilton, Jarvis Landry, Delanie Walker, Melvin Ingram, Cameron Hayward, Joe Schobert, Davante Adamas, Doug Baldwin, Andrew Whitworth, Trai Turner, Mike Daniels, Deion Jones, Kwon Alexander, Graham Gano.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Minden toszjátéknál egy feles,
mustaine
Akkor már az első drive közepére bebaszunk.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
Minden toszjátéknál egy feles, félidőben saját bebaszós lájv @Sixoval a főszerepben.
 www.facebook.com/events/211730109392982/


Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 966 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha meg a Saintsről elhiszed, hogy veszélyesek lehetnek.. akkor a velük gyakorlatilag egált játszó, ám talán még kiegyensúlyozottabb Vikesról (aki hazai pályán tolhatja a SB-t), nem tudod elhinni, hogy a Pats/Jags ellen jó lehet a SB-ban? Érdekes.Igor
Mi benne az érdekes? Matchup.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 852 — Dr Kongó fan
Hát ja, objektíven összehasonlítani nem lehet, ezek csak benyomások. Lehet, hogy túl sok a 20+ év focinézés, és kezdek eljutni a bezzegazénidőmbe korszakomba. 😊

De ez van. Nekem a Rams még nem bajnok érett, a Philly Wentz nélkül nem az igazi, a Panthers túlságosan szeszélyes, hullámzó, a Saints váratlan feltámadása túl újdonság-szerű, hogy tényleg elhiggyem (bár nekem ők voltak az egyetlenek, akikről többé-kevésbé elhittem). A Vikes nagyon szép dolgokat csinál, de Keenummal egy Rodgers nélküli csoportban? Háát... És ez az NFC, az AFC-t ne is említsem. Pár éve a Ravens, ha nem is jutott tovább, de egy jól menedzselt, potens irányítóval felálló nehéz ellenfél volt mindenkinek. Idén egyetlen egy csapat tűnt talán ilyennek, a Steelers. És úgy elvéreztek, hogy nem is tudom ez volt-e a csúnyább, vagy Polamaluékkal Tebow-ék ellen kikapni 2011-ben...
peterk2005
A Tebow-féle.
Most 3 ponttal véreztek el, egy nagyon jó védelemnek 42 pontot szórva, úgy hogy majdnem visszajöttek 3 TD hátrányból... ha a Steelers nehéz ellenfél, akkor az őket legyőző Jax (megint csak elit belső DL emberekkel), nem lesz az a Pats számára?

Ha meg a Saintsről elhiszed, hogy veszélyesek lehetnek.. akkor a velük gyakorlatilag egált játszó, ám talán még kiegyensúlyozottabb Vikesról (aki hazai pályán tolhatja a SB-t), nem tudod elhinni, hogy a Pats/Jags ellen jó lehet a SB-ban? Érdekes.

Vagy, közelítsük meg a dolgot máshonnan..
Most az idei szezont ne számítsuk - de a Pats az elmúlt 6 évben mindig bejutott az AFC döntőbe. Ebből pont 3-at nyert és 3-szor vesztett, a 3 SB döntőből meg ugye 2-1 a mérlegük.. de azért mindhárom meccs eléggé hajszálakon múlott, szóval azt is lehet 50/50-nek tekinteni.. pláne, hogy az egyikhez OT kellett 😊

Szóval nekem ebből nem az jön le, hogy az idei rájátszásban most minden annyira Pats-nek áll... hanem az, hogy amikor valóban az elit csapatokról van szó, ott teljesen 50/50 a dolog, még a Patriots számára is.

Ezért nálam jóval szorosabb a sorrend a Pats, Vikes, Jags között, ezek közül bármelyikből kinézem a végső győzelmet is (mondjuk 32.5, 30, 27.5 arányban) -> úgyhogy tuti az Eagles lesz a bajnok... 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Patriots mérlege 4 forduló után: 2–2
A Jaguars mérlege 4 forduló után: 2–2
A Vikings mérlege 4 forduló után: 2–2 😊
Sajna az Eaglesnek 3–1 volt 😕

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 966 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja, objektíven összehasonlítani nem lehet, ezek csak benyomások. Lehet, hogy túl sok a 20+ év focinézés, és kezdek eljutni a bezzegazénidőmbe korszakomba. 😊

De ez van. Nekem a Rams még nem bajnok érett, a Philly Wentz nélkül nem az igazi, a Panthers túlságosan szeszélyes, hullámzó, a Saints váratlan feltámadása túl újdonság-szerű, hogy tényleg elhiggyem (bár nekem ők voltak az egyetlenek, akikről többé-kevésbé elhittem). A Vikes nagyon szép dolgokat csinál, de Keenummal egy Rodgers nélküli csoportban? Háát... És ez az NFC, az AFC-t ne is említsem. Pár éve a Ravens, ha nem is jutott tovább, de egy jól menedzselt, potens irányítóval felálló nehéz ellenfél volt mindenkinek. Idén egyetlen egy csapat tűnt talán ilyennek, a Steelers. És úgy elvéreztek, hogy nem is tudom ez volt-e a csúnyább, vagy Polamaluékkal Tebow-ék ellen kikapni 2011-ben...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Az NFC-ben nagyon sok hasonló képességű, jó csapat van, talán 10 is. Így igen nehéz komoly dinasztiát kiépíteni, hosszútávon folyamatosan topon lenni, egy-egy sérülés, eltiltás, két-három peches meccs és mész a levesbe. Sztem ezért is van az, hogy sok a jó csapat, de nincs igazi elit. Az AFC-ben pedig átrendeződés van (ha például a Jaguarst Broncosnak vagy Ravensnek hívnák kevesebben fanyalognának), de tény, hogy ott jelenleg kevesebb kompetitív csapat van. Viszont amíg a Pats (BB&TB) ott van, addig ők lesznek a top favoritok. Hogy egy hülye felvetéssel éljek, az NFC-ből nem jutott volna zsinórban hétszer a Pats a főcsoport döntőbe, de nincs olyan NFC csapat, amelyik ezt meg tudta volna csinálni sztem az AFC-ben. Persze ez sosem fog kiderülni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.