NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
nektek bejön az nfl.com? nálam semmi egyik böngészőn sem. a böngésző fülön ez "Gridiron"
Gorro
nálam se megy! tuti meghekkelték...😊
yooker
nekem sincs



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
 www.sbnation.com/nfl/2015/12/8/9869764/sunday-night-football-monday-night-football-nfc-east-is-garbage

szegény amcsiknak szar NFC East meccseket kell nézniük prime-timeban 😕 mondjuk még így is ezek a legnézettebb meccsek kb. szerencsére nekünk könnyebb a dolgunk, nem kell fent maradni hajnalig 😀
Löfli
és szegény hazai NFC East szurkolókra nem is gondolsz?
nem elég szenvedés nekünk ez az év így is és + még éjszakázni is kell...
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
nektek bejön az nfl.com? nálam semmi egyik böngészőn sem. a böngésző fülön ez "Gridiron"
Gorro
nálam se megy! tuti meghekkelték...😊
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nálam yo

több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
nektek bejön az nfl.com? nálam semmi egyik böngészőn sem. a böngésző fülön ez "Gridiron"

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
 www.sbnation.com/nfl/2015/12/8/9869764/sunday-night-football-monday-night-football-nfc-east-is-garbage

szegény amcsiknak szar NFC East meccseket kell nézniük prime-timeban 😕 mondjuk még így is ezek a legnézettebb meccsek kb. szerencsére nekünk könnyebb a dolgunk, nem kell fent maradni hajnalig 😀
Löfli
 en.wikipedia.org/wiki/East_Coast_bias
Kampman
ezt a szombati Heisman-díjátadónál kellett volna elsütnöd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
 www.sbnation.com/nfl/2015/12/8/9869764/sunday-night-football-monday-night-football-nfc-east-is-garbage

szegény amcsiknak szar NFC East meccseket kell nézniük prime-timeban 😕 mondjuk még így is ezek a legnézettebb meccsek kb. szerencsére nekünk könnyebb a dolgunk, nem kell fent maradni hajnalig 😀
Löfli
 en.wikipedia.org/wiki/East_Coast_bias
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.sbnation.com/nfl/2015/12/8/9869764/sunday-night-football-monday-night-football-nfc-east-is-garbage

szegény amcsiknak szar NFC East meccseket kell nézniük prime-timeban 😕 mondjuk még így is ezek a legnézettebb meccsek kb. szerencsére nekünk könnyebb a dolgunk, nem kell fent maradni hajnalig 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Szerintetek miért van, hogy az elmúlt években és idén tendencia szeruen van olyan csoport, ahol negatív mérleggel be lehet jutni a rajatszasba?
Korábban ez nem jellemző.
undisputedly
 www.nytimes.com/2015/12/06/sports/football/in-nfl-never-have-so-many-been-so-so.html?_r=0



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintetek miért van, hogy az elmúlt években és idén tendencia szeruen van olyan csoport, ahol negatív mérleggel be lehet jutni a rajatszasba?
Korábban ez nem jellemző.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Winstonnál a fejlődés már szezon közben is félelmetes, a byeweek óta 14 TD-t csinált és csak négyszer adta el a labdát, 5-3-as mérleg, több game winning drive, miközben a meccsek kb. felén UDFA célpontoknak hajigált. Szerintem már az idei Winston is jobb, mint Bortles most. Utóbbi jó számokat hoz, de rengeteg butaság, nagy hiba jellemzi a játékát, amik nagyban hozzájárulnak a vereségekhez. Winston újoncként érettebb irányító benyomását kelti (pl. nem passzol egy meccsen kétszer a vörös zónában a LoS után 5 yarddal), igazi vezére annak a Tampának, amelyiknek még gyakorlatilag pusztán miatta reális esélye van a wildcard helyre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sokkal jobban tetszett Bortles rookie éve, mint Winston? wow... Chargers LT
Tudom, hogy néha szótár kell hozzám, de c'mon, man.... Azért ezt nem olyan nehéz megfejteni. Iktriad mondjuk meg is fejtette. 😊

Az a mondat és jelző arra vonatkozott, hogy egy "király"-jelölt QB-nak illik már a rookie szezonjában is 1-2 emlékezetes meccset produkálnia - akkor is, ha Bortlesnek nem volt. (Szótár: Én Bortles-t is a "király jelölt" - más jelzővel reményteljes - fiatal QB-k közé sorolom, annak ellenére is, hogy a rookie szezonja nem volt valami fényes.) Hogy lehet ebből kihámozni, hogy mégis jobb szezont produkált, mint Winston? 😊

A számokkal - főleg QB ratinggel, TD, INT ratioval, stb. - való összehasonlításnak egyébként nem látom értelmét, Foles első szezonjában valami 26:2-t csinált, bőven 100-as rating felett. RGIII szintén. Luck meg annyi TD-t dobott, mint INT-et, mégis a legtöbb GW drive-ot vezette első évében az NFL történelemben (nem a rookie-k között, hanem veteránokkal együtt). És nem mellesleg 11-5-öt, egy félkésznek is alig mondható rosterrel. Szóval többre értékelem az eye-tesztet, hogy néz ki a pályán, miket csinál, mik a hibái, mit csinál már most jól, hogy reagál 6-8-10 meccs után arra, hogy kezd gyűlni róla a filmanyag és tudnak készülni ellene, stb. Winston-t csak 4-5 meccsen láttam, úgyhogy az én mintám kevés, ezért inkább csak benyomásról beszéltem. Abban sem lehúzva - nekem is tetszett amit láttam -, csak annyit jegyeztem meg, hogy győzni még neki is tanulnia kell. Ez statok nélkül egyszerűen arra vonatkozik, hogy ha a negyedik negyedben Brady, Big Ben, stb. - és Wilson, Luck a fiatalok közül pl., illetve legújabban Newton - csapata hátrányban van, és a QB kap esélyt, akkor lehet cidrizni. Bortlesnél, Carr-nál, Winstonnál ezt még nem érzem. (Még egyszer, ez BENYOMÁS. Remélem ehhez nem kell szótár. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Már megijedtem, hogy csak két topicban megy értekezés Bortlesről, de szerencsére nem! 😀
Wyatt
Akkor kössük össze a két legkedveltebb témát

 twitter.com/RapSheet/status/674033637612998657


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már megijedtem, hogy csak két topicban megy értekezés Bortlesről, de szerencsére nem! 😀

több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Sokkal jobban tetszett Bortles rookie éve, mint Winston? wow... pedig össze se lehet hasonlítani őket... Winston javára! Nemrég volt egy írás, hogy (nem is jut eszembe melyik) rookie QB óta nem voltak ilyen statok újonc irányítónál, mint nála...(azóta amúgy Mariota is felfejlődött mellé).
Bortles rookie éve: 11 TD / 17 Int, 69,5 Passer rating, 2908 y, 6,1 avg és 0 futott TD
Winston viszont: 17 TD / 11 Int, 86,6 P rate, 2877 y, 7,6 avg....és 5 futott TD 12 meccs alatt jelenleg. Már most dupla TD-t szerzett a csapatnak.

Első meccsétől követtem az egyetemi éveit, annyira megfogott a szinte tökéletes játéka már első egyetemi évében. Aztán jöttek a rákász balhék, stb... és sokan leírták, de én reméltem nem olyan hülye, mint sokan állítják. Úgy néz ki a játékkal foglalkozik, és ez látszik is.

Amit Bortles idén csinál, az amúgy szép és jó, komolyan... de a rookie éve kutya füle Winstonhoz képest : ) És Jameis tényleg már több GW driveot is bemutatott már idén, számomra abszolút nyerő típus.
Első évében ott tart, ahol most Bortles a Robinson-Hurns duóval.
Mariota szintén zenész... lefőzi rookie évében Bortlest, tőle ezt nem is vártam, de szerintem sokan így vannak ezzel, kellemes meglepetés.
Chargers LT
Azt azért Blake védelmében megjegyzem, hogy a front office se tartotta játékra késznek tavaly még őt, és padozatni akarta. Nem véletlen, hogy Henne kezdett az első 3 meccsen. De annyira vállalhatatlan volt a játéka 1 félidőt leszámítva, hogy nem volt más választásunk, mint hogy Blaket beállítsuk. És a körülötte az offense minimum fele szintén rookie volt. Az O-falból a C Bowanko, és az RG Linder újonc volt, Joeckelnek is a 4. meccse volt LTben Blake 1. meccse(összesen a 8 .), és persze a Hurns, Lee, A-Rob trió szintén újonc volt. Winstonnál nem éppen ilyen tapasztalan az offense, főleg skill player poszton.
Azt nem vitatom, hogy Winston és Mariota is sokkal jobb újonc évet tol, mint Blake, de a mi helyzetünk elég speciális volt tavaly a sok-sok rookieval.
iktriad
Ez tény és való, aláírom, hogy ez valamennyire felmenti. Idén Bortles is bizonyítja, hogy van jövője, mert jól tolja... amúgy ő is kellemes meglepetés első évéhez, és ahhoz képest, hogy a szakértők se vártak tőle túl sokat draft környékén. Ha nem baltázza el a Jax Front Office a csapatot a következő években, akkor PO is lesz talán.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sokkal jobban tetszett Bortles rookie éve, mint Winston? wow... pedig össze se lehet hasonlítani őket... Winston javára! Nemrég volt egy írás, hogy (nem is jut eszembe melyik) rookie QB óta nem voltak ilyen statok újonc irányítónál, mint nála...(azóta amúgy Mariota is felfejlődött mellé).
Bortles rookie éve: 11 TD / 17 Int, 69,5 Passer rating, 2908 y, 6,1 avg és 0 futott TD
Winston viszont: 17 TD / 11 Int, 86,6 P rate, 2877 y, 7,6 avg....és 5 futott TD 12 meccs alatt jelenleg. Már most dupla TD-t szerzett a csapatnak.

Első meccsétől követtem az egyetemi éveit, annyira megfogott a szinte tökéletes játéka már első egyetemi évében. Aztán jöttek a rákász balhék, stb... és sokan leírták, de én reméltem nem olyan hülye, mint sokan állítják. Úgy néz ki a játékkal foglalkozik, és ez látszik is.

Amit Bortles idén csinál, az amúgy szép és jó, komolyan... de a rookie éve kutya füle Winstonhoz képest : ) És Jameis tényleg már több GW driveot is bemutatott már idén, számomra abszolút nyerő típus.
Első évében ott tart, ahol most Bortles a Robinson-Hurns duóval.
Mariota szintén zenész... lefőzi rookie évében Bortlest, tőle ezt nem is vártam, de szerintem sokan így vannak ezzel, kellemes meglepetés.
Chargers LT
Azt azért Blake védelmében megjegyzem, hogy a front office se tartotta játékra késznek tavaly még őt, és padozatni akarta. Nem véletlen, hogy Henne kezdett az első 3 meccsen. De annyira vállalhatatlan volt a játéka 1 félidőt leszámítva, hogy nem volt más választásunk, mint hogy Blaket beállítsuk. És a körülötte az offense minimum fele szintén rookie volt. Az O-falból a C Bowanko, és az RG Linder újonc volt, Joeckelnek is a 4. meccse volt LTben Blake 1. meccse(összesen a 8 .), és persze a Hurns, Lee, A-Rob trió szintén újonc volt. Winstonnál nem éppen ilyen tapasztalan az offense, főleg skill player poszton.
Azt nem vitatom, hogy Winston és Mariota is sokkal jobb újonc évet tol, mint Blake, de a mi helyzetünk elég speciális volt tavaly a sok-sok rookieval.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Abban meg biztos vagyok, hogy a Newton, Wilson, Luck, Carr, Mariota, Winston, Tayrod Taylor (mert ő is rohadt jól muzsikál) hetes sok-sok nagy csatát fog egymással vívni, és alakulnak majd ki ismét nagy párharcok. Bortles is jöhet, ha valamit kitalálnának már a védelemre, mert most már jó az a csapat, ez már nem "az a béna Jax", hanem egy rendes NFL team, zsír támadókkal, stb... mégsem jön az eredmény. Persze ezek az első év(ek) a Jax, Tampa, Titans, Bills négyesnél, de szerintem felfelé lesz az út, pláne jó drafttal.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Sokkal jobban tetszett Bortles rookie éve, mint Winston? wow... pedig össze se lehet hasonlítani őket... Winston javára! Nemrég volt egy írás, hogy (nem is jut eszembe melyik) rookie QB óta nem voltak ilyen statok újonc irányítónál, mint nála...(azóta amúgy Mariota is felfejlődött mellé).
Bortles rookie éve: 11 TD / 17 Int, 69,5 Passer rating, 2908 y, 6,1 avg és 0 futott TD
Winston viszont: 17 TD / 11 Int, 86,6 P rate, 2877 y, 7,6 avg....és 5 futott TD 12 meccs alatt jelenleg. Már most dupla TD-t szerzett a csapatnak.

Első meccsétől követtem az egyetemi éveit, annyira megfogott a szinte tökéletes játéka már első egyetemi évében. Aztán jöttek a rákász balhék, stb... és sokan leírták, de én reméltem nem olyan hülye, mint sokan állítják. Úgy néz ki a játékkal foglalkozik, és ez látszik is.

Amit Bortles idén csinál, az amúgy szép és jó, komolyan... de a rookie éve kutya füle Winstonhoz képest : ) És Jameis tényleg már több GW driveot is bemutatott már idén, számomra abszolút nyerő típus.
Első évében ott tart, ahol most Bortles a Robinson-Hurns duóval.
Mariota szintén zenész... lefőzi rookie évében Bortlest, tőle ezt nem is vártam, de szerintem sokan így vannak ezzel, kellemes meglepetés.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.fieldgulls.com/seahawks-analysis/2015/12/7/9865052/russell-wilson-mvp-race-seahawks-cam-newton-tom-brady
hát igen 😊
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az én fogalmaim szerint a "nagy király" lesz azért annál több, hogy szépen mutat a zsebben, és oda tudja dobni a labdát az elkapónak, szóval alap, hogy rookieként is legyen 1-2 emlékezetesebb produktuma. Bortlesnek mondjuk nem nagyon volt, de ettől függetlenül 😀 Egyébként talán ha 4-5 Bucs meccset láttam idén, szóval nem nagy a minta, inkább csak benyomásként írtam. Volt 1 nagyszerű meccse, azon kívül én nem éreztem (most még) azt rajta, hogy ő vinné a csapatot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nekem is tetszik a srác, múlt héten teljes meccsen is látva. De Bortles nekem nála is sokkal jobban tetszett tavaly, és egyelőre ő sem váltja meg a világot. Mondjuk nem is könnyű ilyen csapatokkal. De azért a "nagy királyoknak" előbb-utóbb illene elkezdeni nyerni. Na nem SB-t, de hozni azt az idényenkénti plusz 3-5 győzelmet, amit egy "király" QB hozzá tud adni a csapathoz. Bortles egyelőre nem tanult még meg nyerni, a Jags kb. ott tart eredményességben, ahol nélküle. Winston se tud még, de rookieként ez nem is várható.

Mindenesetre jót tenne a ligának, ha az utóbbi évek fiatal reménységei beválnának. Newton, Dalton, Tannehill, Luck, Wilson, Mariota, Bridgewater, Carr, Bortles, Winston, stb. Legyen minél több jó közülük hosszú távon is. RGIII-ért nagyon kár. (Meg Kaepernickért is, bár ő nekem nem csalódás, sose láttam benne azt amit Harbaugh.)
peterk2005
Winston nem tanult meg nyerni? asztakurva, te milyen meccseket nézel? Kb csak neki köszönheti, hogy ennyi győzelme van a Bucsnak. A Saints ellenit mondjuk a védelem hozta, de a Cowboys és most a Falcons ellen is GW drive-ot vezetett. Nyilván még elég inkonzisztens a támadósor is, de inkább a védelemben voltak nagy problémák a szezon elején.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem is tetszik a srác, múlt héten teljes meccsen is látva. De Bortles nekem nála is sokkal jobban tetszett tavaly, és egyelőre ő sem váltja meg a világot. Mondjuk nem is könnyű ilyen csapatokkal. De azért a "nagy királyoknak" előbb-utóbb illene elkezdeni nyerni. Na nem SB-t, de hozni azt az idényenkénti plusz 3-5 győzelmet, amit egy "király" QB hozzá tud adni a csapathoz. Bortles egyelőre nem tanult még meg nyerni, a Jags kb. ott tart eredményességben, ahol nélküle. Winston se tud még, de rookieként ez nem is várható.

Mindenesetre jót tenne a ligának, ha az utóbbi évek fiatal reménységei beválnának. Newton, Dalton, Tannehill, Luck, Wilson, Mariota, Bridgewater, Carr, Bortles, Winston, stb. Legyen minél több jó közülük hosszú távon is. RGIII-ért nagyon kár. (Meg Kaepernickért is, bár ő nekem nem csalódás, sose láttam benne azt amit Harbaugh.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Örülök, hogy Winston bizonyítja, amit évek óta mondogattam, hogy nagy király lesz a srácból : )

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 416 — #NoStress
...
tüsi91
...
Sobri Jóska
Ha nem láttam volna, hogy kiírta a hsz-t, akkor is Te lettél volna a tippem. Illetve az nem is tipp lett volna. Nem megyek be veled semmilyen beszélgetésbe, mert eleget olvastam már, hogy tudjam nincs értelme.

Annyit azért megjegyeznék, hogy ha az egész héten arról megy a cirkusz, hogy pl. a Pats ellen mennyire fújtak, akkor az a bírók kis buksijába is beköltözött, pl.azoknak is, akik ma vezetik a meccsüket. Nem hiányzik nekik, hogy elővegyék őket is.
tüsi91
Köszi, hogy ilyen jól be tudod azonosítani azt, akinek működik a hülyeségdetektora.

De valóban érdekelne, hogy a te fejedben technikailag miként valósul meg egy ilyen összeesküvés.

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
a ny-i csapatokat is nyomják😊 a videóbíró megint jól működött😊
NB2
hazai pálya!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "