NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
a ny-i csapatokat is nyomják😊 a videóbíró megint jól működött😊
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
...
tüsi91
...
Sobri Jóska
Ha nem láttam volna, hogy kiírta a hsz-t, akkor is Te lettél volna a tippem. Illetve az nem is tipp lett volna. Nem megyek be veled semmilyen beszélgetésbe, mert eleget olvastam már, hogy tudjam nincs értelme.

Annyit azért megjegyeznék, hogy ha az egész héten arról megy a cirkusz, hogy pl. a Pats ellen mennyire fújtak, akkor az a bírók kis buksijába is beköltözött, pl.azoknak is, akik ma vezetik a meccsüket. Nem hiányzik nekik, hogy elővegyék őket is.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerinted így történik a Nagy Bíró Összeesküvés? Vagy más a logisztikája?
Sobri Jóska
Csak így történhet. Minden jó összeesküvés legalább olyan titkos, mint egy Bilderberg találkozó, a szervezés olyan fancy mint egy Mission Impossible akció. A végrehajtásnál viszont direkt vigyáznak, hogy nehogy csak úgy sunyiba, pár holdinggal meg false starttal rendezzék le a meccset, hanem úgy csinálják, hogy mindenkinek leessen. Mert csak.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
atombunker a megoldás nem vitás
Janek
Akkor a bírók ezek szerint Kocsordon találkoznak, és a vízbül is kiveszik a zokszigént, így a csapatoknál az ellen nem véd! : D

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Olyan pl. már történt, hogy a 2002-es NBA nyugati döntő 5. meccse után (Sacramento-LA Lakers 3-2) bizonyos bírók arról beszéltek, hogy az NBA-nek az az érdeke (TV, jegybevétel), hogy a párharc elmenjen 7 meccsig. Aki látta a 6. meccset, az tudja, hogy mindent meg is tettek, hogy ez így legyen. Persze ezt soha nem bizonyították, de szerintem nem elképzelhetetlen, hogy az NFL-ben is van némi összebeszélés a bírók között. még ha nem is feltétlenül rosszhiszemű.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerinted így történik a Nagy Bíró Összeesküvés?
Vagy más a logisztikája?
Sobri Jóska
Bitch pls, konferenciabeszélgetésről még nem hallottál?
empty taxi
Ami lehalgatható, rögzíthető, nyoma marad?!
Bitch pls, leülhetsz, konspirációból, előrelátásból egyes.
Sobri Jóska
Poloskát bárhova lehet tenni, nem érv a tied.
empty taxi
Watergate pls!

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Szerinted így történik a Nagy Bíró Összeesküvés?
Vagy más a logisztikája?
Sobri Jóska
Bitch pls, konferenciabeszélgetésről még nem hallottál?
empty taxi
Ami lehalgatható, rögzíthető, nyoma marad?!
Bitch pls, leülhetsz, konspirációból, előrelátásból egyes.
Sobri Jóska
Poloskát bárhova lehet tenni, nem érv a tied.
empty taxi
Dehogy lehet.
Meztelenül beültetnek 200 bírót a Sziklás hegység egyik gondosan leellenörzött barlangjába például, de nem akarok találgatni, hagy mondja tüsi91, a konspiráció leleplezője a tutit.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
atombunker a megoldás nem vitás

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Szerinted így történik a Nagy Bíró Összeesküvés?
Vagy más a logisztikája?
Sobri Jóska
Bitch pls, konferenciabeszélgetésről még nem hallottál?
empty taxi
Ami lehalgatható, rögzíthető, nyoma marad?!
Bitch pls, leülhetsz, konspirációból, előrelátásból egyes.
Sobri Jóska
Poloskát bárhova lehet tenni, nem érv a tied.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Szerinted így történik a Nagy Bíró Összeesküvés?
Vagy más a logisztikája?
Sobri Jóska
Bitch pls, konferenciabeszélgetésről még nem hallottál?
empty taxi
Ami lehalgatható, rögzíthető, nyoma marad?!
Bitch pls, leülhetsz, konspirációból, előrelátásból egyes.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Szerinted így történik a Nagy Bíró Összeesküvés?
Vagy más a logisztikája?
Sobri Jóska
Bitch pls, konferenciabeszélgetésről még nem hallottál?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Itt előkerült a Lions vs Bears meccsen történt eset.

Tate nagyjából megfogta a labdát, lépett kettőt, azonnal kiütötték a kezéből, de mivel eközben belépett az end zoneba megadták a TD-t. Nehéz megítélni.

MIndeközben tavaly pl a Packers - Cowboyson: Bryant megfogta, áttette az egyik kezéből a másikra, megivott két kávét, leszopatott egy testkereskedőt, előre vetődött, majd ahogy a a földhöz ért a könyöke, miközben a védő már hozzáért, kijött a labda. A végeredmény: nem birtokolta.

Ha egy futó játéknál a játékos leérkezése után kijön a labda, akkor down by contact van és jön az örök nagybecsű mondás, hogy a föld nem okozhat fumblet.

De főleg ez a két eset, amit felsoroltam: mert Bryant kétszer annyit birtokolta a labdát, mint Tate. Egyiknek megadták az elkapást, mert közbe áthasította az endzone vonalát. S akkor ott volt még a 2010-es Calvin Johnson eset. Én továbbra sem mondom, hogy a Tate TD rossz ítélet volt, sőt. A Bryant féle elkapás nekem ne mondja senki, hogy nem elkapás. Elképesztően rosszak a szabályok.

A másik, hogy igenis vannak csapatok, akik konstansan kapják a bírói támogatást. Főleg, ha bajban vannak. Mindig kapnak egy löketet. Én leírom, hogy a Bears - Broncos meccsen sohasem láttam ekkora bírói támogatást, amit a Bears kapott. Minden szir-szarra dobták a zászlót, amit meg lehet magyarázni, hogy miért volt falt, de akkor az össes playnél dobhattak volna. Írtam is meccs után, hogy a következő meccsekre/évekre el is felejthetjük, hogy bármit is kapunk. Nos ez így is volt, mert a Packers - Bears szoros meccseken előjött a szokásos bíráskodás. A Denver visszakapta a Pats ellen. Nincs kétségem afelől, hogy a Pats ellen mostantól semmi kétest nem fognak befújni.
tüsi91
Engem az érdekel, hogy technikailag vagy logisztikailag miként történik a többszáz, az USA-ban szanaszéjjel élő bíró között az egyeztetés egy adott forduló elött, hogy akkor múlt héten ti a Bearsnek ezt, ezért mi ma a Packersnek azt, és jövő héttől a Pats semmit, a Denver mindent?
Mivel ugye amikor az egyik meccs zajlik, akkor a másik is, gondolom van először is egy kötelező meccsnézés, ahol minden bírónak, a stáb összes tagjának levetítik a másik 15 meccset, hogy tudják, hogy mit kell kompenzálni és mennyire.
Ez bizonyára egy elhagyatott katonai hangárban történik valahol a montanai síkon vagy az arizonai sivatagban, mert egy szállodában gyanús lenne egy ilyen összejövetel.
Aztán minden bíró memorizálja, hogy ő akkor most melyik csapatnak mennyire nyúl bele a meccsébe, majd szólnak a tulajoknak, hogy milyen playeket hivassanak az edzőkkel a vége felé, és tájékoztassák az elkapót, futót, hogy legyenek olyan helyzetek, melyek direkt véleményesek, és megítélhessék nekik, de semmi egyértelmű, mert akkor nem tudják kivitelezni a kompenzálási tervüket.
Szerinted így történik a Nagy Bíró Összeesküvés?
Vagy más a logisztikája?

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A másik, hogy igenis vannak csapatok, akik konstansan kapják a bírói támogatást. Főleg, ha bajban vannak. Mindig kapnak egy löketet. Én leírom, hogy a Bears - Broncos meccsen sohasem láttam ekkora bírói támogatást, amit a Bears kapott. Minden szir-szarra dobták a zászlót, amit meg lehet magyarázni, hogy miért volt falt, de akkor az össes playnél dobhattak volna. Írtam is meccs után, hogy a következő meccsekre/évekre el is felejthetjük, hogy bármit is kapunk. Nos ez így is volt, mert a Packers - Bears szoros meccseken előjött a szokásos bíráskodás. A Denver visszakapta a Pats ellen. Nincs kétségem afelől, hogy a Pats ellen mostantól semmi kétest nem fognak befújni.tüsi91
Úgy gondolod, hogy a bírók tudatosan vagy öntudatlanul, de kompenzálnak? Vagy csak akkor, ha média-visszhang is van?

(Én mondjuk a Bears-Denveren annyira nem éreztem pocséknak a bíráskodást. Fújtak valóban pár hülyeséget ellenünk, de nekem nem csapta ki a biztosítékot. Miközben legalább 20 meccset láttam idén, amin igen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj ezzel az elkapás-dologgal, hogy minden évben balhé van belőle néhány kulcsmomentum miatt, aminek a végeredménye, hogy újra és újra facsarnak valamit a szabályon. A vége az lett, hogy állítom, még a bírók fele sem tudja rendesen, pontosan akkor most mi van.

Jelen esetben érvényesül a „kevesebb néha több”-elv.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Itt előkerült a Lions vs Bears meccsen történt eset.

Tate nagyjából megfogta a labdát, lépett kettőt, azonnal kiütötték a kezéből, de mivel eközben belépett az end zoneba megadták a TD-t. Nehéz megítélni.

MIndeközben tavaly pl a Packers - Cowboyson: Bryant megfogta, áttette az egyik kezéből a másikra, megivott két kávét, leszopatott egy testkereskedőt, előre vetődött, majd ahogy a a földhöz ért a könyöke, miközben a védő már hozzáért, kijött a labda. A végeredmény: nem birtokolta.

Ha egy futó játéknál a játékos leérkezése után kijön a labda, akkor down by contact van és jön az örök nagybecsű mondás, hogy a föld nem okozhat fumblet.

De főleg ez a két eset, amit felsoroltam: mert Bryant kétszer annyit birtokolta a labdát, mint Tate. Egyiknek megadták az elkapást, mert közbe áthasította az endzone vonalát. S akkor ott volt még a 2010-es Calvin Johnson eset. Én továbbra sem mondom, hogy a Tate TD rossz ítélet volt, sőt. A Bryant féle elkapás nekem ne mondja senki, hogy nem elkapás. Elképesztően rosszak a szabályok.

A másik, hogy igenis vannak csapatok, akik konstansan kapják a bírói támogatást. Főleg, ha bajban vannak. Mindig kapnak egy löketet. Én leírom, hogy a Bears - Broncos meccsen sohasem láttam ekkora bírói támogatást, amit a Bears kapott. Minden szir-szarra dobták a zászlót, amit meg lehet magyarázni, hogy miért volt falt, de akkor az össes playnél dobhattak volna. Írtam is meccs után, hogy a következő meccsekre/évekre el is felejthetjük, hogy bármit is kapunk. Nos ez így is volt, mert a Packers - Bears szoros meccseken előjött a szokásos bíráskodás. A Denver visszakapta a Pats ellen. Nincs kétségem afelől, hogy a Pats ellen mostantól semmi kétest nem fognak befújni.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy egy normális csapat ezek után nem kap TD-t, hanem földhözbassza Rodgerst a picsába a következő playben.
gabokocka
Tehát a Lions nem normális csapat.
A nem normális csapat már földhöz baszta Rodgerst a meccs utolsó játékában.
We played well for 60 minutes. Needed to for another 10 phantom, unclocked seconds.Darryl Tapp

Nyugi lesz majd olyan amikor nektek is rosszabbul megy és nem fenntről kell lefelé okosnak lenni.

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Csak tudnám minek..
adam8
Én úgy tudom, h egy képlet dobja, h mennyi lesz a sapka. Mivel egyre többet szednek be televíziós jogdíjakon meg hasonlókon, ennek direkt következményeként ezzel egyenesen arányosan nő a fizetési sapka is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Csak tudnám minek..

több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Na akkor ez több lesz, mint a legutóbb elhangzott 4 millás emelés...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
NFL told team execs at this week’s owners meetings that 2016 salary cap projects between $150-$153.4 million, per sources. Cap now $143.28M. - Schefter
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Na akkor beteszek ide egy jóslatot.
Football Morbus harmadik felvonása fog következni az MRSA és az agyrázkódás után, mégpedig az EBV ami korellál a lymphomákkal. Ugye egy közvetlen kontakt mononucleosis infectiosa maradvány lehet, ami dettó ugyanaz lesz terjedésileg, mint az MRSA, mégpedig nem az egymás szájüregének a kinyalása, hanem a köpködés.
sutianap
ezt nem igazán értem, úgy tudom a legtöbb embernek/emberben benne marad a herpesz vírus, ami időnként aktiválódik. Nem teljesen oly mindegy hogy ki hányszor fertőzi meg/át/fel/le a másikat?
sapka
A herpesz az hasonló csak virológiailag, ugye működésében inkább a bárányhimlő, ami övsömör képében maradhat vissza. A kérdés az, hogy egy 2.7/100ezres incidebciájú betegségben felfedeződik-e valami összefüggés a spotággal kapcsolatban. Ha igen, azonnal indul az NFL Murder.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Na akkor beteszek ide egy jóslatot.
Football Morbus harmadik felvonása fog következni az MRSA és az agyrázkódás után, mégpedig az EBV ami korellál a lymphomákkal. Ugye egy közvetlen kontakt mononucleosis infectiosa maradvány lehet, ami dettó ugyanaz lesz terjedésileg, mint az MRSA, mégpedig nem az egymás szájüregének a kinyalása, hanem a köpködés.
sutianap
ezt nem igazán értem, úgy tudom a legtöbb embernek/emberben benne marad a herpesz vírus, ami időnként aktiválódik. Nem teljesen oly mindegy hogy ki hányszor fertőzi meg/át/fel/le a másikat?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Na akkor beteszek ide egy jóslatot.
Football Morbus harmadik felvonása fog következni az MRSA és az agyrázkódás után, mégpedig az EBV ami korellál a lymphomákkal. Ugye egy közvetlen kontakt mononucleosis infectiosa maradvány lehet, ami dettó ugyanaz lesz terjedésileg, mint az MRSA, mégpedig nem az egymás szájüregének a kinyalása, hanem a köpködés.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
De a sport tv-s kommentátorok részrehajlásán való kiborulás amúgy tökéletesen mutatja pár elfogult szurkoló paranoiáját, bár nem mondom, hogy nem tesz rá egy lapáttal, hogy csak és kizárólag az NFL közvetítéseken vagyunk rendszeresen megáldva azzal a plusz információval, hogy Ricsi mit szól a Chiefs aktuális eredményéhez vagy hogy Sanyi biztos bosszankodik/örül a sok/kevés pont miatt.
baggio
Nálad a pont!

Évek óta olvasom én is a "nyafogásr" emiatt, pedig szvsz teljesen alaptalan. Minden kommentátorról tudjuk, hogy melyik a kedvenc csapata, és nyilván vannak számukra szimpatikusabb és kevésbé szimpatikus egyéb csapatok is. De semleges meccset nézve (ahol nekem nem volt preferemciám) még sosem érzékeltem részlehajlást senkitől. Pedig e legelső SB adás óta nézem a közvetítéseket. Akkor pedig, ha az ember a saját csapatát nézi, akkor természetes módon elfogult, így ha valamit nem tud semleges szemmel objektívan megítélni, az éppen a kommentátorok elfogultsága. 😊

Megjegyzem, személyesen engem egy percig nem zavarna, ha mondjuk egy Bears-Colts meccset Sanyiból az ízlés határain belül kicsit szurkoló is kijönne. Csak hangulatosabb lenne a közvetítés. Néha ugyanis éppen azt érzem, hogy mesterségesen is erőlködnek, hogy semlegesek maradjanak, amitől elveszik a személyiségük is.

Persze megértem, ha valaki a "gyémántdiplomás szakértői jellegű" szakmai jellegű közvetítéseket preferálja. De én inkább a hangulatot szeretem, a szakmaiságot megkapom máshol is.
peterk2005
Na, én kurvára ellenezőt tapasztalok. Úgy látszik félreérthető voltam. A szakértő kollégák nem a saját csapatuk meccsén elfogultak (ami érthető lenne, ezért kikerülik ezt a szituációt a Sport tv-nél), hanem egyéb meccseken. Sanyinál ez különösen érzékelhető, legutóbb pedig Iványinál is egyértelmű volt, nála ráadásul számomra nem is ismert a kedvenc csapata, mégis látványosan a Steelers mellett (vagy a Seahawks ellen, ezt nem tudom eldönteni) tette le a voksát. Én legalábbis így éreztem...
csi77
Steelers mellett? Nagy szurkoló nem lehet...úgy 10 alkalommal keverte össze Bryant-et Wheatonnal...és egyszer még azt is hozzátette, hogy ugyanolyan felépítésű és gyorsaságú....ezek szerint az életben nem látta őket még....de egyébként ezt figyelni teljesen felesleges...ha valami baj van a kommentátorokkal, az már rég másból fakad
Klaci79
Ezért írtam, hogy lehet, hogy a Seahawks ellen, egyébként az összekeverés is vicces volt. Ettől függetlenül én szeretem a Sport tv -s közvetítéseket, csak kevésbé szubjektíven.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
De a sport tv-s kommentátorok részrehajlásán való kiborulás amúgy tökéletesen mutatja pár elfogult szurkoló paranoiáját, bár nem mondom, hogy nem tesz rá egy lapáttal, hogy csak és kizárólag az NFL közvetítéseken vagyunk rendszeresen megáldva azzal a plusz információval, hogy Ricsi mit szól a Chiefs aktuális eredményéhez vagy hogy Sanyi biztos bosszankodik/örül a sok/kevés pont miatt.
baggio
Nálad a pont!

Évek óta olvasom én is a "nyafogásr" emiatt, pedig szvsz teljesen alaptalan. Minden kommentátorról tudjuk, hogy melyik a kedvenc csapata, és nyilván vannak számukra szimpatikusabb és kevésbé szimpatikus egyéb csapatok is. De semleges meccset nézve (ahol nekem nem volt preferemciám) még sosem érzékeltem részlehajlást senkitől. Pedig e legelső SB adás óta nézem a közvetítéseket. Akkor pedig, ha az ember a saját csapatát nézi, akkor természetes módon elfogult, így ha valamit nem tud semleges szemmel objektívan megítélni, az éppen a kommentátorok elfogultsága. 😊

Megjegyzem, személyesen engem egy percig nem zavarna, ha mondjuk egy Bears-Colts meccset Sanyiból az ízlés határain belül kicsit szurkoló is kijönne. Csak hangulatosabb lenne a közvetítés. Néha ugyanis éppen azt érzem, hogy mesterségesen is erőlködnek, hogy semlegesek maradjanak, amitől elveszik a személyiségük is.

Persze megértem, ha valaki a "gyémántdiplomás szakértői jellegű" szakmai jellegű közvetítéseket preferálja. De én inkább a hangulatot szeretem, a szakmaiságot megkapom máshol is.
peterk2005
Na, én kurvára ellenezőt tapasztalok. Úgy látszik félreérthető voltam. A szakértő kollégák nem a saját csapatuk meccsén elfogultak (ami érthető lenne, ezért kikerülik ezt a szituációt a Sport tv-nél), hanem egyéb meccseken. Sanyinál ez különösen érzékelhető, legutóbb pedig Iványinál is egyértelmű volt, nála ráadásul számomra nem is ismert a kedvenc csapata, mégis látványosan a Steelers mellett (vagy a Seahawks ellen, ezt nem tudom eldönteni) tette le a voksát. Én legalábbis így éreztem...
csi77
Steelers mellett? Nagy szurkoló nem lehet...úgy 10 alkalommal keverte össze Bryant-et Wheatonnal...és egyszer még azt is hozzátette, hogy ugyanolyan felépítésű és gyorsaságú....ezek szerint az életben nem látta őket még....de egyébként ezt figyelni teljesen felesleges...ha valami baj van a kommentátorokkal, az már rég másból fakad