NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Azért pár év múlva a lesajnált afc south brutális lehet QB poszton.
dugo93
Ha a houston....?
peach
...beállítja JJ-t irányítónak 😀

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nfl csevegő = jax topic 2.0😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Azért pár év múlva a lesajnált afc south brutális lehet QB poszton.
dugo93
Ha a houston....?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Azért pár év múlva a lesajnált afc south brutális lehet QB poszton.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mostanában például a pick6eket sem szórja olyan gyakran mint tavaly, vagy idén az első néhány meccsen.
mustaine
Már a pickeket se nagyon. Az utóbbi 4 meccsen volt belőle össz-vissz 2(az elmúlt kettőn egy se). Míg passzolt TDkből 11 jött össze. És a 6. hét óta nem volt picksixesem.
Igaz most a fumbleökből jönnek a TDk (zsinórban 2 az elmúlt 2 héten. a mostani az övé volt, a múlt heti Wisniewskié).

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mondjuk az megfigyelhető Bortlesszal kapcsolatban, hogy tényleg tanul a hibáibol. Tegnap pl eszébe nem jutott volna a LOSon túlról passzolni, inkább helikopterezett egyet 1 yardért. Amúgy ha ilyen ütemben fejlődik - mert elég kemény kontraszt van az első és a második szezonja, de az idei szezon első és második fele között is - meg kinövi a balfasz hibáit tényleg sokra hivatott. Mostanában például a pick6eket sem szórja olyan gyakran mint tavaly, vagy idén az első néhány meccsen. Én úgy tekintek rá hogy ez az igazi rookie szezonja és 1-2 éven belül kinövi a butaságokat "rookie mistakeket".

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ide is berakom, mert itt többen látják mint a csapattopicban
felpörgött Carroll a W után
64évesen 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És hány olyan meccs volt a szezonban, amikor ha nem csinál fasz hibát, megvan a W? Én csak olyan háromra emlékszem, pedig messze nem láttam az összes meccset. Nem vitatom, hogy sokat fejlődött, de rengeteg buta hibája van még, amit ki kell nőni, ha győztes irányító szeretne lenni. Mondjuk ebben Bradley is benne van vastagon, de kéz a kézben basztak el egy csomó meccset a szezon a szép számok mellett.
gabokocka
Volt pár, ahogy gondolom azért Winstonnál is. Mesze van még a tökéletestől de azért olyan dolgokat csinált, amit soha senki előtte Jags mezben és még nincs 24. És volt nekünk All-Pro irányítónk is anno.

iktriad
Nyilván, volt ilyen mindkettejüknél, de pl Winstontól nem láttam olyat, hogy egy meccset kétszer passzol a LOS-on túl méterekkel. Nekem egyelőre az a bajom Borltessel, hogy a nagyon szép dolgok mellett égbekiáltó baromságok is jönnek. Jóval pozitívabb volna bennem az összkép, ha kevesebb extra dolog lenne, de látszódna, hogy kinövi a butaságokat. Persze nyilván szubjektív két játékos összehasonlítása, de bennem egylőre ez a kép él.
gabokocka
Ebben maximálisan egyetértünk.
Mondjuk az LoS dolog egyedi eset és ő is 1000el mea culpázott utána és leidiótázta saját magát.
Egyébként a LOSes incidens óta 11/11 TD csinált vele az offense a red zoneban. Ebből 8 passzolt TD volt és 1 futott TD tőle. (A 2 illegal forward passz részben azért jött, mert annyira nem ment a TD szerzés ott, hogy már ennyire elkeseredetten -és rosszul- próbált minden áron TDt szerezni.)

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
És hány olyan meccs volt a szezonban, amikor ha nem csinál fasz hibát, megvan a W? Én csak olyan háromra emlékszem, pedig messze nem láttam az összes meccset. Nem vitatom, hogy sokat fejlődött, de rengeteg buta hibája van még, amit ki kell nőni, ha győztes irányító szeretne lenni. Mondjuk ebben Bradley is benne van vastagon, de kéz a kézben basztak el egy csomó meccset a szezon a szép számok mellett.
gabokocka
Volt pár, ahogy gondolom azért Winstonnál is. Mesze van még a tökéletestől de azért olyan dolgokat csinált, amit soha senki előtte Jags mezben és még nincs 24. És volt nekünk All-Pro irányítónk is anno.

iktriad
Nyilván, volt ilyen mindkettejüknél, de pl Winstontól nem láttam olyat, hogy egy meccset kétszer passzol a LOS-on túl méterekkel. Nekem egyelőre az a bajom Borltessel, hogy a nagyon szép dolgok mellett égbekiáltó baromságok is jönnek. Jóval pozitívabb volna bennem az összkép, ha kevesebb extra dolog lenne, de látszódna, hogy kinövi a butaságokat. Persze nyilván szubjektív két játékos összehasonlítása, de bennem egylőre ez a kép él.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És hány olyan meccs volt a szezonban, amikor ha nem csinál fasz hibát, megvan a W? Én csak olyan háromra emlékszem, pedig messze nem láttam az összes meccset. Nem vitatom, hogy sokat fejlődött, de rengeteg buta hibája van még, amit ki kell nőni, ha győztes irányító szeretne lenni. Mondjuk ebben Bradley is benne van vastagon, de kéz a kézben basztak el egy csomó meccset a szezon a szép számok mellett.
gabokocka
Volt pár, ahogy gondolom azért Winstonnál is. Mesze van még a tökéletestől de azért olyan dolgokat csinált, amit soha senki előtte Jags mezben és még nincs 24. És volt nekünk szezon legtöbb yardot passzoló (és egy idényben 14 meccset nyerő) irányítónk is anno.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Winstonnál a fejlődés már szezon közben is félelmetes, a byeweek óta 14 TD-t csinált és csak négyszer adta el a labdát, 5-3-as mérleg, több game winning drive, miközben a meccsek kb. felén UDFA célpontoknak hajigált. Szerintem már az idei Winston is jobb, mint Bortles most. Utóbbi jó számokat hoz, de rengeteg butaság, nagy hiba jellemzi a játékát, amik nagyban hozzájárulnak a vereségekhez. Winston újoncként érettebb irányító benyomását kelti (pl. nem passzol egy meccsen kétszer a vörös zónában a LoS után 5 yarddal), igazi vezére annak a Tampának, amelyiknek még gyakorlatilag pusztán miatta reális esélye van a wildcard helyre.
gabokocka
Akkor én most idepöttyenteném ezt a statot neked... Bortles olyat csinálhat, amit rajta kívül csak Brady tett az elmúlt 10 évben(a 16-0ás szezonban) és már a 2. ami a TD passz növekedést produkálók listáját illeti az elmúlt 10 évben.
Tom Brady: 24 TD passes in 2006, 50 TD passes in 2007(26)

Blake Bortles: 11 TD passes in 2014, 30 TD passes (so far) in 2015(19)

Peyton Manning: 37 TD passes in 2012, 55 TD passes in 2013(18)

Andrew Luck: 23 TD passes in 2013, 40 TD passes in 2014(17)

Aaron Rodgers: 28 TD passes in 2010, 45 TD passes in 2011(17)

Tony Romo: 19 TD passes in 2006, 36 TD passes in 2007(17)
Ha még dob 3at idén, MEGTRIPLÁZZA a tavaly dobott TDk mennyiségét! Mellesleg tavaly Blake 13,5 meccsen dobott 11 TDt. Idén 13on 30at. (Mellesleg 3. TD passzokban az egész ligában, 3al lemaradva az 1. Brady mögött).
Ok, 5 Wnk van, ez tény, de óriásit fejlődött tavalyhoz képest.
iktriad
És hány olyan meccs volt a szezonban, amikor ha nem csinál fasz hibát, megvan a W? Én csak olyan háromra emlékszem, pedig messze nem láttam az összes meccset. Nem vitatom, hogy sokat fejlődött, de rengeteg buta hibája van még, amit ki kell nőni, ha győztes irányító szeretne lenni. Mondjuk ebben Bradley is benne van vastagon, de kéz a kézben basztak el egy csomó meccset a szezon a szép számok mellett.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Winstonnál a fejlődés már szezon közben is félelmetes, a byeweek óta 14 TD-t csinált és csak négyszer adta el a labdát, 5-3-as mérleg, több game winning drive, miközben a meccsek kb. felén UDFA célpontoknak hajigált. Szerintem már az idei Winston is jobb, mint Bortles most. Utóbbi jó számokat hoz, de rengeteg butaság, nagy hiba jellemzi a játékát, amik nagyban hozzájárulnak a vereségekhez. Winston újoncként érettebb irányító benyomását kelti (pl. nem passzol egy meccsen kétszer a vörös zónában a LoS után 5 yarddal), igazi vezére annak a Tampának, amelyiknek még gyakorlatilag pusztán miatta reális esélye van a wildcard helyre.
gabokocka
Akkor én most idepöttyenteném ezt a statot neked... Bortles olyat csinálhat, amit rajta kívül csak Brady tett az elmúlt 10 évben(a 16-0ás szezonban) és már a 2. ami a TD passz növekedést produkálók listáját illeti az elmúlt 10 évben.
Tom Brady: 24 TD passes in 2006, 50 TD passes in 2007(26)

Blake Bortles: 11 TD passes in 2014, 30 TD passes (so far) in 2015(19)

Peyton Manning: 37 TD passes in 2012, 55 TD passes in 2013(18)

Andrew Luck: 23 TD passes in 2013, 40 TD passes in 2014(17)

Aaron Rodgers: 28 TD passes in 2010, 45 TD passes in 2011(17)

Tony Romo: 19 TD passes in 2006, 36 TD passes in 2007(17)
Ha még dob 3at idén, MEGTRIPLÁZZA a tavaly dobott TDk mennyiségét! Mellesleg tavaly Blake 13,5 meccsen dobott 11 TDt. Idén 13on 30at. (Mellesleg 3. TD passzokban az egész ligában, 3al lemaradva az 1. Brady mögött).
Ok, 5 Wnk van, ez tény, de óriásit fejlődött tavalyhoz képest.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintetek miért van, hogy az elmúlt években és idén tendencia szeruen van olyan csoport, ahol negatív mérleggel be lehet jutni a rajatszasba?
Korábban ez nem jellemző.
undisputedly
Statisztikai deviancia.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
a pár helyen már előbukkant PFF-es "vitákhoz"

 twitter.com/KVanValkenburg/status/675453763516149763



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Megvan a catch rule bizottság összetétele:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000598975/article/polian-philbin-among-the-nfls-new-catch-committee?campaign=tw-nf-sf16865745-sf16865745
empty taxi
Ken Whisenhunt, Jim Schwartz , Joe Philbin. összegyüjtötték a szemetet 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Megvan a catch rule bizottság összetétele:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ay1rdwoojakamskfgbpe
Polian, Philbin among NFL catch committee members
The NFL has formed a new catch committee to help recommend changes to the current, perplexing rule. Bill Polian, Joe Philbin and Jim Schwartz are among those on the committee.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy volt olyan sackje Freeneynek ami nem spin movebol volt? 😀
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Napi nso hol a hiba.....
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-vegen-hibaztak-a-vikingek-csoportelso-a-cardinals-2455051
gabokocka
Hogy a NSO-n olvasol amfociról. 😛

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Napi nso hol a hiba.....
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-vegen-hibaztak-a-vikingek-csoportelso-a-cardinals-2455051

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 279
Na ez nagyon komoly! : D Igazán nice..., hogy, ha a mérkőzések 75 másodperccel rövidebbek lennének, a Giants 10-2-vel állna 5-7 helyett.
Chargers LT
9-3-mal állnának mert bár igaz, hogy 5-öt buktak az utolsó 75 másodpercben, de egyet - a 49ers ellen - ők is megnyertek a meccs ezen szakaszában. 😉
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Na ez nagyon komoly! : D Igazán nice..., hogy, ha a mérkőzések 75 másodperccel rövidebbek lennének, a Giants 10-2-vel állna 5-7 helyett.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Komoly kis grafika : )

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
THE NFL COACHING TREE
Explore the tangled network that connects every coach in NFL history.

 graphics.wsj.com/nfl-coaches/

| egyetlen (!) vadhajtással |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 www.sbnation.com/nfl/2015/12/8/9869764/sunday-night-football-monday-night-football-nfc-east-is-garbage

szegény amcsiknak szar NFC East meccseket kell nézniük prime-timeban 😕 mondjuk még így is ezek a legnézettebb meccsek kb. szerencsére nekünk könnyebb a dolgunk, nem kell fent maradni hajnalig 😀
Löfli
és szegény hazai NFC East szurkolókra nem is gondolsz?
nem elég szenvedés nekünk ez az év így is és + még éjszakázni is kell...
yooker
Rosszul közelíted a problémát, megkapod a lehetőséget arra, hogy aludj ahelyett, hogy nézd a szenvedést 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
nektek bejön az nfl.com? nálam semmi egyik böngészőn sem. a böngésző fülön ez "Gridiron"
Gorro
nálam se megy! tuti meghekkelték...😊
yooker
nekem sincs
peach
már megy

#KeepPounding