NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Azt sem állítottam, hogy a Saint emiatt szerepelt volna rosszul. Én csak annyit mondtam, hogy nem jött meg az extrém backloadolás haszna. A böjtje viszont most itt van.peterk2005
Ezt írtad: De ott van Brees és a Saints pl. Breest is első évben bagóért könyvelték a capbe, most meg nyögik a 26 milliós cap hitet. És ennek következtében eltradelik Grahamet és kiárusítanak... És mit nyertek vele? Tavaly már egy negatív mérleggel is nyerhető csoportot se tudtak behúzni, hiába van elit, hof gyanús irányítójuk. Nem vezet ez jóra, na.

Ez nekem eléggé azt sugallja, hogy szerinted a nagy szerződése, idei cap hitje miatt nem tudtunk nyerni.

A Saints ezt nem azért csinálta, mert így volt kedve. Hanem amikor Brees újraszerződtetésének eljött az ideje, akkor egy "normális" szerződés esetén más játékost nem is tudtunk volna abban az évben szerezni. Brees szerződése nyújtott olyan mozgásteret, hogy a szerződésének első két évében is tudtunk hozni jobb FA-ket.
Úgy voltunk vele, hogy Brees-nek legalább van még 2-3 jó éve, ott kell koncentrálni az erőket.
Na ennek isszuk most a levét, de ezt is lehet menedzselni, meg Brees-hez bármikor hozzá lehet vágni egy olyan átstrukturálást, amit Brady kapott pár éve.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aki meg nem kell sehová a veterán combine-on, írok neki twitteren, hogy
Miska84
befogadja őket Szekszárdra, kispadra.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól számoltam 9 ex-jaguár lesz a veterán combineon. Matt Veldmannek különösen drukkolok közülük. Jó arc, FCSes és járt anno Budapesten és nagyon tetszett neki. 😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez a veterán combine-os Michael Bush, a 8! éve a Raiders által draftolt M. Bush?Sobri Jóska
igenShilkor
Tulajdonképpen ki mehet erre a veterán combinera?
Van valami megkötés egyáltalán?Sobri Jóska
Valami részvételi díj szokott lenni. + NFL eligibility (college évek, stb)

A regional combine-okon, (ahová az Európában játszó amcsik is visszajárnak) asszem 250 dollár a részvétel, vagy ilyesmi, százas nagyságrendű. Ez más mondjuk, itt le tudod oda görgetni  www.nflregionalcombines.com/

Ez a Kurihara karakter kemény, ő a japán bajnokságban nyomja.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a veterán combine-os Michael Bush, a 8! éve a Raiders által draftolt M. Bush?Sobri Jóska
igenShilkor
Tulajdonképpen ki mehet erre a veterán combinera?
Van valami megkötés egyáltalán?Sobri Jóska
Az biztosan feltétel, hogy el kell tudni jutni oda. Ez az új NFL concussion protocol phase 1.

És persze ki is kell tudni futni az öltözőből a pályára. Trent Richardsonnak pl. már ez is komoly akadály. A kitárt ajtókon is csak harmadikra jutna át, miután kétszer belefutott az ajtófélfába.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 309 — #NoStress
Ez a veterán combine-os Michael Bush, a 8! éve a Raiders által draftolt M. Bush?Sobri Jóska
igenShilkor
Tulajdonképpen ki mehet erre a veterán combinera?
Van valami megkötés egyáltalán?

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ez a veterán combine-os Michael Bush, a 8! éve a Raiders által draftolt M. Bush?Sobri Jóska
igen
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 309 — #NoStress
Ez a veterán combine-os Michael Bush, a 8! éve a Raiders által draftolt M. Bush?

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért jó egy farnehéz szerződés?atapapa
Tudom miért jó egy farnehéz szerződés. Én nem általában beszéltem a farnehéz szerződésekről, hanem az extrém módon farnehezekről. Ezeket nem lehet a cap emelkedésére, vagy a játékos esetleges formahanyatlása miatti elővigyázatosságra vagy hasonló okokra fogni. Ezeknek egyetlen oka van: úgy manőverezni rövid távon, hogy beférjen a csapat a cap alá, aztán alakul ahogy alakul. Ha egy játékosnak olyan a contractja - főleg a hosszú, sok évesek -, hogy évente emelkedik valamennyit (vagy hullámzik a csapat évenkénti cap szituja alapján), miközben fokozatosan lefogynak az aláírásin kívüli garantáltak, na az egy érthető backloaded contract. De ezek az extémen táncolók nem ilyenek. Brees első évében 10 millió volt a cap hitje, most meg 26, és közben még mindig 33 millióba fájna kirakni. De mondhatom példaként Suh-t is. Ha nem lett volna olyan az előző szerződésének a vége, hogy a Detroit képtelen volt tagelni, akkor most nem ment volna Miamiba, hanem Detroitban játszana. Jó eséllyel milliókkal kevesebbért. Vagy például Ngata sem került volna el Baltimore-ból. Vagy Andre Johnson Houstonból.

Azt sem állítottam, hogy a Saint emiatt szerepelt volna rosszul. Én csak annyit mondtam, hogy nem jött meg az extrém backloadolás haszna. A böjtje viszont most itt van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
veterán combineon résztvevők állítólag:
kíváncsi vagyok lesz e vki aki emgéli majd az 53at

C Matt Armstrong, Grand Valley State
C Sherman Carter, Tennessee State
C Jason Foster, Rhode Island
C Deveric Gallington, Texas Tech
C Mike Golic, Notre Dame
C Ben Gottschalk, Southern Methodist
C Graham Pocic, Illinois
C Greg Van Roten, Pennsylvania
CB Aaron Berry, Pittsburgh
CB Brandon Burton, Utah
CB Deveron Carr, Arizona State
CB Kip Edwards, Missouri
CB Saeed Lee, Alabama State
CB Jordan Love, Towson
CB Keon Lyn, Syracuse
CB Johnny Patrick, Louisville
CB Julian Posey, Ohio
CB Greg Reid, Valdosta State
CB Jordan Sullen, Tulane
CB Ryan White, Auburn
DE Jamaal Anderson, Arkansas
DE Sammy Brown, Houston
DE Adam Carriker, Nebraska
DE Rakim Cox, Villanova
DE Tevin Mims, South Florida
DE Shahid Paulhill, Temple
DE Caesar Rayford, Washington
DE Craig Roh, Michigan
DE Michael Sam, Missouri
DT Larry Black, Indiana
DT Nate Collins, Virginia
DT Marcus Forston, Miami (Fla.)
DT DaJohn Harris, Southern California
DT Byron Jerideau, South Carolina
DT Zach Minter, Montana State
DT Everette Thompson, Washington
DT Torell Troup, Central Florida
FB Dan Moore, Montana
FB Lonnie Pryor, Florida State
FB Harvey Unga, Brigham Young
G Ray Dominguez, Arkansas
G Stephen Goodin, Nebraska-Kearney
G Michael Huey, Texas
G Darius Morris, Temple
G Justin Wells, St. Augustine's
G Ian White, Boston College
LB Chris Baker, East Carolina
LB Brandon Copeland, Pennsylvania
LB Steele Devitto, Boston College
LB Jake Doughty, Utah State
LB Marcus Dowtin, North Alabama
LB Darin Drakeford, Maryland
LB Dan Fox, Notre Dame
LB Ka'Lial Glaud, Rutgers
LB Thomas Keiser, Stanford
LB Jeremy Kimbrough, Appalachian State
LB Scott Lutrus, Connecticut
LB Brian Rolle, Ohio State
LB Vic So'oto, Brigham Young
LB Phillip Steward, Houston
NT Jordan Miller, Southern U.
QB Jerrod Johnson, Texas A&M
QB Mike Kafka, Northwestern
QB Brendon Kay, Cincinnati
QB Keith Price, Washington
QB Zac Robinson, Oklahoma State
QB Darron Thomas, Oregon
QB Tyler Wilson, Arkansas
RB Michael Bush, Louisville
RB Jewel Hampton, Southern Illinois
RB Quentin Hines, Akron
RB Felix Jones, Arkansas
RB Mikel LeShoure, Illinois
RB Da'Rel Scott, Maryland
RB Cierre Wood, Notre Dame
S Jerron Mcmillian, Maine
S Charles Mitchell, Mississippi State
S Akwasi Owusu-Ansah, Indiana, Pa.
S Kyle Sebetic, Dayton
S Mana Silva, Hawaii
S Jawanza Starling, Southern California
S Joe Young, Rutgers
T Josh Aladenoye, Illinois State
T Jack Breckner, Gustavus Adolphus
T Manase Foketi, West Texas A&M
T Randall Harris, Towson
TE Jamie Childers, Coastal Carolina
TE Ifeanyi Momah, Boston College
TE Emmanuel Ogbuehi, Georgia State
TE Matt Veldman, North Dakota State
TE Dallas Walker, Western Michigan
TE Eric Waters, Missouri
WR Joe Adams, Arkansas
WR Joe Anderson, Texas Southern
WR Ben Gadsden, Miami (Fla.)
WR Lestar Jean, Florida Atlantic
WR Darius Johnson, Southern Methodist
WR Tukashi Kurihara, No College
WR Thomas Mayo, California, Pa.
WR Carlton Mitchell, South Florida
WR Nathan Slaughter, West Texas A&M
WR Trent Steelman, Army
WR LaQuan Williams, Maryland
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jacksonville Jaguars eddig 173 milllió $ kötelezettséget vállalt a szabadügynök-piacon eddig, 78 millió $ garantálttal.

Azért ott is alakulgatnak a dolgok.Lucifer
top10-ben draftolnak jövőre is :pDexxter Tailor
Feltradelünk? 😀iktriad
Jövőre is jön Derrick Harvey?Sixo67
Nem, ő idén jön Fowler képében.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
A Jacksonville Jaguars eddig 173 milllió $ kötelezettséget vállalt a szabadügynök-piacon eddig, 78 millió $ garantálttal.

Azért ott is alakulgatnak a dolgok.Lucifer
top10-ben draftolnak jövőre is :pDexxter Tailor
Feltradelünk? 😀iktriad
Jövőre is jön Derrick Harvey?

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
De ott van Brees és a Saints pl. Breest is első évben bagóért könyvelték a capbe, most meg nyögik a 26 milliós cap hitet. És ennek következtében eltradelik Grahamet és kiárusítanak... És mit nyertek vele? Tavaly már egy negatív mérleggel is nyerhető csoportot se tudtak behúzni, hiába van elit, hof gyanús irányítójuk. Nem vezet ez jóra, na.peterk2005
Miért jó egy farnehéz szerződés?
Mert egyáltalán nem biztos hogy a játékos a kora előrehaladtával lesz olyan állapotban, hogy kitöltse a szerződését.
Általában a hátultöltős szerződések utolsó éveiben kisebb arányban szerepel a garantált összeg, jellemzően az aláírási pénz időarányos része csak.

A Saints tavalyi bukdácsolása nem (csak) Brees nagy szerződése miatt volt, hanem többek között azért, mert az egyéb nagy szerződésű játékosok nem "működtek". A liga 5 legjobban fizetett guardjából 2 itt van, mindkettő élete egyik legrosszabb szezonját hozta.
Colston szintén annyira rossz volt, hogy idén simán belement a fizetése harmadolásába. Graham önmagához képest halovány volt a sérülései miatt, több meccsen csak a meze volt a pályán.
És yardban még így is élmezőnyben volt ez az O (persze kevésbé hatékonyan), a ligaalja D tartott minket távol az eredményektől. Az a D, ahová pont a tavalyi FA-piac egyik legjobb védőjét hoztuk el (Brees szerződése ellenére), hogy aztán jó korán lesérüljön.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Alapvetően a negatív példa mindig jobban megmarad mert abból több van (31 csapat nem nyer Super Bowlt, 1 nyer évente), de ha végignézzük az előző 10 évben milyen cappel nyertek bajnokságot a csapatok, soknál láthatsz szerintem hasonló jelenséget 1-2 játékosuknál.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megnéztem Suh contractjának várható éves leosztását és a cap hiteket. Te jóságos jehova..... a kiemelt számokat egyelőre érteni is nehezemre esik. 😊 Oké, legalább 2020-ban 35 évesen a 18.3-as fizuja már nem garantált. Bár a megelőző évekhez képest tulajdonképpen jutányos az ár, úgyhogy akár meg is lehet majd tartani. 😀

Év........Alapfizetés.........Bónuszok........Cap hit
2015.........$985,000.........$15,000......$6,100,000
2016......$23,485,000.........$15,000.....$28,600,000
2017.......$9,985,000.........$15,000.....$15,100,000
2018......$16,985,000.........$15,000.....$22,100,000
2019......$18,985,000.........$15,000.....$24,100,000
2020......$18,360,000.........$15,000.....$18,375,000


(Amúgy fel nem foghatom, hogy miért jó ENNYIRE brutálisan backloadolni egy szerződést? A backloading oké, ad valami játékteret, és a cap is nő. De akárhány ilyen nonszensz módon backloadolt szerződést láttam eddig, annál a csapatnál minden esetben 1-2 éven belül meglett a dolog böjtje. Jones esetét a Dallassal mindenki ismeri. De ott van Brees és a Saints pl. Breest is első évben bagóért könyvelték a capbe, most meg nyögik a 26 milliós cap hitet. És ennek következtében eltradelik Grahamet és kiárusítanak... És mit nyertek vele? Tavaly már egy negatív mérleggel is nyerhető csoportot se tudtak behúzni, hiába van elit, hof gyanús irányítójuk. Nem vezet ez jóra, na.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jacksonville Jaguars eddig 173 milllió $ kötelezettséget vállalt a szabadügynök-piacon eddig, 78 millió $ garantálttal.

Azért ott is alakulgatnak a dolgok.Lucifer
top10-ben draftolnak jövőre is :pDexxter Tailor
Feltradelünk? 😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 309 — #NoStress
A free agency kiköltekezések eddigi toplistája (a spotracról):

peterk2005
Kíváncsi vagyok a Browns mit csinál.tenorx
Vár.

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A free agency kiköltekezések eddigi toplistája (a spotracról):

peterk2005
Kíváncsi vagyok a Browns mit csinál.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Haladnak a Tampa által kikövezett úton.Bazzani
De ha a Tampa tavaly nem erősített volna, akkor több meccset nyer? 😀

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Haladnak a Tampa által kikövezett úton.Bazzani
Majd a végén vesznek egy edzőt és kész is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A free agency kiköltekezések eddigi toplistája (a spotracról):



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Haladnak a Tampa által kikövezett úton.

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
A Jacksonville Jaguars eddig 173 milllió $ kötelezettséget vállalt a szabadügynök-piacon eddig, 78 millió $ garantálttal.

Azért ott is alakulgatnak a dolgok.Lucifer
top10-ben draftolnak jövőre is :pDexxter Tailor
Effelől azért nekem sincs kétségem 😛

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A Jacksonville Jaguars eddig 173 milllió $ kötelezettséget vállalt a szabadügynök-piacon eddig, 78 millió $ garantálttal.

Azért ott is alakulgatnak a dolgok.Lucifer
top10-ben draftolnak jövőre is :p


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
A Jacksonville Jaguars eddig 173 milllió $ kötelezettséget vállalt a szabadügynök-piacon eddig, 78 millió $ garantálttal.

Azért ott is alakulgatnak a dolgok.

GO JETS!!!