NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Austin Pasztorról biztos nem is hallottak. 😀
iktriad
Bill NagyAmadeus91
Idén már Tyler Varga is a ligában lesz. 😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
A fordítsuk le a tulajdonneveket indokolatlanul sorozat újabb darabja. 😀😀iktriad
Ezt melyik szenzációs oldal kreálta?Bazzani
Nem tudom, tumblrön találtam.iktriad
Ezen az oldalon Jordan Kovacs is új volt. Szánalmasan gyenge. De nem csak ez miatt... :[]danyly
Austin Pasztorról biztos nem is hallottak. 😀


iktriad
Bill Nagy

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fordítsuk le a tulajdonneveket indokolatlanul sorozat újabb darabja. 😀😀iktriad
Ezt melyik szenzációs oldal kreálta?Bazzani
Nem tudom, tumblrön találtam.iktriad
Ezen az oldalon Jordan Kovacs is új volt. Szánalmasan gyenge. De nem csak ez miatt... :[]danyly
Austin Pasztorról biztos nem is hallottak. 😀


JT nagyon necces szerintem.Amadeus91
Kell egy komoly passzelkapó TE, aki igen nagy mismatch majdnem mindenkinek. Erre ő tökéletesen alkalmas.iktriad
sérülékeny, szar a mentalitása és PM dobált neki eddig. Ehhez képest pedig sokat kér....Amadeus91
A másik 2 top FA TE közül Jordan Cameronnak az agyrázkódással vannak problémái, Charles Claynek meg (asszem) térdproblémákkal küszködik plusz rajta van a transition tag.
24 TD 2 év alatt meg 24 TD.iktriad
Clay 110 % hogy marad. Nem csak a tag miatt.danyly
Ha aláír Suh hozzátok, tudnánk tenni egy olyan ajánlatot, amit csak nagyon-nagyon nehezen tudnátok majd matchelni.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
JT nagyon necces szerintem.Amadeus91
Kell egy komoly passzelkapó TE, aki igen nagy mismatch majdnem mindenkinek. Erre ő tökéletesen alkalmas.iktriad
sérülékeny, szar a mentalitása és PM dobált neki eddig. Ehhez képest pedig sokat kér....Amadeus91
A másik 2 top FA TE közül Jordan Cameronnak az agyrázkódással vannak problémái, Charles Claynek meg (asszem) térdproblémákkal küszködik plusz rajta van a transition tag.
24 TD 2 év alatt meg 24 TD.iktriad
Clay 110 % hogy marad. Nem csak a tag miatt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A fordítsuk le a tulajdonneveket indokolatlanul sorozat újabb darabja. 😀😀iktriad
Ezt melyik szenzációs oldal kreálta?Bazzani
Nem tudom, tumblrön találtam.iktriad
Ezen az oldalon Jordan Kovacs is új volt. Szánalmasan gyenge. De nem csak ez miatt... :[]

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JT nagyon necces szerintem.Amadeus91
Kell egy komoly passzelkapó TE, aki igen nagy mismatch majdnem mindenkinek. Erre ő tökéletesen alkalmas.iktriad
sérülékeny, szar a mentalitása és PM dobált neki eddig. Ehhez képest pedig sokat kér....Amadeus91
A másik 2 top FA TE közül Jordan Cameronnak az agyrázkódással vannak problémái, Charles Claynek meg (asszem) térdproblémákkal küszködik plusz rajta van a transition tag.
24 TD 2 év alatt meg 24 TD.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DJ Humphries szerintem is elmehet első körben.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
JT nagyon necces szerintem.Amadeus91
Kell egy komoly passzelkapó TE, aki igen nagy mismatch majdnem mindenkinek. Erre ő tökéletesen alkalmas.iktriad
sérülékeny, szar a mentalitása és PM dobált neki eddig. Ehhez képest pedig sokat kér....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JT nagyon necces szerintem.Amadeus91
Kell egy komoly passzelkapó TE, aki igen nagy mismatch majdnem mindenkinek. Erre ő tökéletesen alkalmas.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
@NFLosophy
Teams with cap space and a need to spend have to be disciplined in allocating funds. Just bc you have $ doesn't mean you should overspend.

Chris B. Brown ‏@smartfootball
so many teams overspend, give massive contracts to disappointments, and destroy value. Like Brewster's Millions for NFL teams for many teams it's like the money burns a hole in their pockets
baggio
Nálunk minden FAhez van egy összeg rendelve a neve mellett. Főlé nem fogunk menni Caldwell szerint.
Mondjuk Julius Thomast és/vagy Devin McCourtyt biztos meg fogjuk kínálni egy nagyon zsíros szerződéssel.iktriad
JT nagyon necces szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"imádom" ezeket a nagyon okosnak akarok tűnni blogokatbraxa88
Én múltkor egy fél napot veszekedtem velük, amikor nem értették meg, hogy gusztustalan dolog rokkantnak nevezni Megatront.
Azért a nagyképű hangnemből visszavettek legalább a legvégére.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
"imádom" ezeket a nagyon okosnak akarok tűnni blogokat
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fordítsuk le a tulajdonneveket indokolatlanul sorozat újabb darabja. 😀😀iktriad
Ezt melyik szenzációs oldal kreálta?Bazzani
Nem tudom, tumblrön találtam.iktriad
 goingdeep.postr.hu/fk-mock-draft-10
Tekerd le a "Szent Szőnyegbolt Töltőkig"!Hege
Azóta Shawn84 már kiderítette a forrást, de azért köszi.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@NFLosophy
Teams with cap space and a need to spend have to be disciplined in allocating funds. Just bc you have $ doesn't mean you should overspend.

Chris B. Brown ‏@smartfootball
so many teams overspend, give massive contracts to disappointments, and destroy value. Like Brewster's Millions for NFL teams for many teams it's like the money burns a hole in their pockets
baggio
Nálunk minden FAhez van egy összeg rendelve a neve mellett. Főlé nem fogunk menni Caldwell szerint.
Mondjuk Julius Thomast és/vagy Devin McCourtyt biztos meg fogjuk kínálni egy nagyon zsíros szerződéssel.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Na, ha az Oakland el akarja happolni a Miami elől Suh-t, akkor az orbitális ajánlatot is négyzetre kell emelniük majd.peterk2005
Mondjuk kezd teljesen elvadulni a story.
Van aki már full garantált összegről beszél.
20 milla feletti összeget nem ér meg akkor sem ha arrébb tudja tolni egyedül a földet.

Suh 72 óra múlva:
Bazzani
ide illik ez a két tweet:

@NFLosophy
Teams with cap space and a need to spend have to be disciplined in allocating funds. Just bc you have $ doesn't mean you should overspend.

Chris B. Brown ‏@smartfootball
so many teams overspend, give massive contracts to disappointments, and destroy value. Like Brewster's Millions for NFL teams for many teams it's like the money burns a hole in their pockets


+

 www.sportsplusnumbers.com/2014/02/the-value-of-free-agents-in-nfl-part-4.html?m=1


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A fordítsuk le a tulajdonneveket indokolatlanul sorozat újabb darabja. 😀😀iktriad
Ezt melyik szenzációs oldal kreálta?Bazzani
Going Deep Mock draft

Amúgy ebben is Humphries sima első körös OT. Nem igazán értem de megmagyarázták. Megfogta Shane Rayt mint még senki 😊

Ha valakit érdekel:  goingdeep.postr.hu/fk-mock-draft-10
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fordítsuk le a tulajdonneveket indokolatlanul sorozat újabb darabja. 😀😀iktriad
Ezt melyik szenzációs oldal kreálta?Bazzani
Nem tudom, tumblrön találtam.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A fordítsuk le a tulajdonneveket indokolatlanul sorozat újabb darabja. 😀😀iktriad
Ezt melyik szenzációs oldal kreálta?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fordítsuk le a tulajdonneveket indokolatlanul sorozat újabb darabja. 😀😀
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na, ha az Oakland el akarja happolni a Miami elől Suh-t, akkor az orbitális ajánlatot is négyzetre kell emelniük majd.peterk2005
Mondjuk kezd teljesen elvadulni a story.
Van aki már full garantált összegről beszél.
20 milla feletti összeget nem ér meg akkor sem ha arrébb tudja tolni egyedül a földet.

Suh 72 óra múlva:

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 366
Na, ha az Oakland el akarja happolni a Miami elől Suh-t, akkor az orbitális ajánlatot is négyzetre kell emelniük majd.peterk2005
az adót egyébként aszerint fizetik a játékosok, hogy melyik államban játszanak meccset. a Raiders sem csak Kaliforniában játszik.

choose life
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, ha az Oakland el akarja happolni a Miami elől Suh-t, akkor az orbitális ajánlatot is négyzetre kell emelniük majd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 366

choose life
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Ma 14:45-kor az AMC-n foci lesz. Vagy olyasmi  comment.blog.hu/2015/03/06/hangos_csocsos_focis_reality_indul_holnapHöri
Nagy arcok az öregek. Tavaly alakult a csapat, de már veszik is ki a lóvét belőle.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma 14:45-kor az AMC-n foci lesz. Vagy olyasmi  comment.blog.hu/2015/03/06/hangos_csocsos_focis_reality_indul_holnap