NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Engem az érdekelne, hogy mikor megvolt az int, Brady térdelni készült, de ha megcsinálja akkor betérdel a saját end zone-jába. Az nem lett volna safety? Az offside miatt nem történt meg de kíváncsi vagyoksamu09
Az lett volna, nagyon nézték is hogy, hogytudna be QB kígyózni a 1/10 yardosra 😀
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Engem az érdekelne, hogy mikor megvolt az int, Brady térdelni készült, de ha megcsinálja akkor betérdel a saját end zone-jába. Az nem lett volna safety? Az offside miatt nem történt meg de kíváncsi vagyoksamu09
Brady ott szerintem nem térdelni készült. Pontosan azt akarták, amit kaptak: ajándék 5 yardot. Már az elején csak erre játszottak szerintem.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Tény, hogy nagy mákjuk volt. De a szerencse egy dolog. Az ami utána történt velük nem szerencse kérdése volt, hanem a leghülyébb edzői hívás amit láttam.dugo1993
Nem feltétlenül. Ha van egy elit irányítód (Rodgers, Brady, Manning vagy Brees fénykorukban) és alapvetően mindenki futást vár, akkor egyáltalán nem hülyeség goal line szituban behívni egy passzt.Jan
Nem a passzal van a gond. Ha oldalra feldobják Baldwinra vagy Matthewsra aki már több ilyet lehúzott az oké. De nálam ez high risk - low reward. Még ideje is maradt volna Bradynek egy FG-re biztosan ha sikerül akkor is, és ráadásul sokkal nagyobb az esély, hogy egy slant sávba belelépnek, ráadásul az elkapó se tud rásegíteni, hogy megakadályozza a intet mintha felfele dobják.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Ha már mindenáron passzolni akartunk egyet, miért nem íveltünk egyet Matthewra a sarokba? Egész meccsen remekül játszott abban a hívásban lett volna ráció. De ez egész egyszerűen egy botrányos call volt.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Engem az érdekelne, hogy mikor megvolt az int, Brady térdelni készült, de ha megcsinálja akkor betérdel a saját end zone-jába. Az nem lett volna safety? Az offside miatt nem történt meg de kíváncsi vagyok
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Tény, hogy nagy mákjuk volt. De a szerencse egy dolog. Az ami utána történt velük nem szerencse kérdése volt, hanem a leghülyébb edzői hívás amit láttam.dugo1993
Nem feltétlenül. Ha van egy elit irányítód (Rodgers, Brady, Manning vagy Brees fénykorukban) és alapvetően mindenki futást vár, akkor egyáltalán nem hülyeség goal line szituban behívni egy passzt.Jan
ilyen passzt igen, mert mint láthattad, még DPI-re sincs esélyed (ennél kétesebb szituációnál is maradt már a zsebben a zászló, a'la 49ers-Ravens)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Tény, hogy nagy mákjuk volt. De a szerencse egy dolog. Az ami utána történt velük nem szerencse kérdése volt, hanem a leghülyébb edzői hívás amit láttam.dugo1993
Nem feltétlenül. Ha van egy elit irányítód (Rodgers, Brady, Manning vagy Brees fénykorukban) és alapvetően mindenki futást vár, akkor egyáltalán nem hülyeség goal line szituban behívni egy passzt.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy botrány amilyen meltdownokat tolt az NFC edzői kara a playoffban. Game managmentből mindegyik 0-t hozott. Gyakorlatilag ha 10 pontnál nagyobb előnyük volt kikaptak...Toca
Ha így nézzük akkor az egész playoffra ez volt a jellemző. A Broncos gyak. ki se ment a playoffra. A Colts a Pats ellen állt teljesen fejre. A Ravens a Pats ellen hasonló leolvadást produkált kétszer is. A Pats volt az egyetlen amelyik nem esett össze a végére. Illetve... ha a Ravens meccs vagy a tegnapi meccs közül bármelyiken is nem cseszik el a playhívást a végén, akkor lehet, hogy most Pats meltdownról beszélnénk. Szvsz a playoff mindig ilyen. Ritka az egyértelmű győztes, a végső sikerhez általában kell pár szerencsés momentum is kulcs pillanatokban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azon ritka SB volt a mai, amit az O nyert meg!NB2
Tény, hogy jó volt a Pats O, de azért ne vegyük el Bevell érdemeit se. Édesjóistenem, hogy lehetett ezt a játékot behívni..dugo1993
Én meg reggel óta a múlt heti clutch-nem clutch vitán elmélkedem.

Teljesen meg vagyok zavarodva, hogy vajon az a Wilson, aki két hete 57 percig borzasztó volt majd az utolsó pár percben hirtelen megtalálta az elkapóit, tegnap pedig pont a fordítottját produkálva 59 percig remekül játszott és a végén dobott egy INT-et, az a Wilson akkor vajon egy clutch játékos vagy sem? 😉 Ha clutch, akkor miért nem számít a tegnap este, ha nem clutch akkor meg miért nem számít a két héttel ezelőtti meccs? 😊peterk2005
Azért nincs erről szó, mert az agyatlan playhíváson bámul mindenki. 😀
Egyébként Wilson is elismerte ez a passz nem volt tökéletes, mondjuk ettől függetlenül hibátlan D play volt ez benne van a játékban ettől nem lesz kevésbé clutch.
Amúgy botrány amilyen meltdownokat tolt az NFC edzői kara a playoffban. Game managmentből mindegyik 0-t hozott. Gyakorlatilag ha 10 pontnál nagyobb előnyük volt kikaptak...
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 971
Természetesen én is néztem a meccset.

Nem vagyunk nagy guru-k, de kivüllállóként tényleg marhaság volt egy ilyet hívni a végén, hogy a tömegbe "bebikázza". Egy ejtés..., de a futás jobb lett volna.
Mindkét csapat megérdemelte volna a győzelmet.
Lehet a hawks mákos volt, de aki tesz érte annak fogja fortuna a kezét.

Brady - Manning vita, meg eddig is partalan volt.
Lehet valaki baszott jó játékos, de a címek igazolnak egy játékost.
Hozhatnék millió egy focis példát erre.

Ezzel, hogy a hakws kikapott, csak jobb lesz a liga.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azon ritka SB volt a mai, amit az O nyert meg!NB2
Tény, hogy jó volt a Pats O, de azért ne vegyük el Bevell érdemeit se. Édesjóistenem, hogy lehetett ezt a játékot behívni..dugo1993
Én meg reggel óta a múlt heti clutch-nem clutch vitán elmélkedem.

Teljesen meg vagyok zavarodva, hogy vajon az a Wilson, aki két hete 57 percig borzasztó volt majd az utolsó pár percben hirtelen megtalálta az elkapóit, tegnap pedig pont a fordítottját produkálva 59 percig remekül játszott és a végén dobott egy INT-et, az a Wilson akkor vajon egy clutch játékos vagy sem? 😉 Ha clutch, akkor miért nem számít a tegnap este, ha nem clutch akkor meg miért nem számít a két héttel ezelőtti meccs? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
És még Katy sem vetkőzött le! 😥gaben
Látom neked is ez fájt a legjobban😊
Bezzeg az öreg J. Jackson cickóit megbámulhattuk.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azon ritka SB volt a mai, amit az O nyert meg!NB2
Tény, hogy jó volt a Pats O, de azért ne vegyük el Bevell érdemeit se. Édesjóistenem, hogy lehetett ezt a játékot behívni..dugo1993
mindenki erről beszél, de azért ehhez kellett az a bizonyos világmázlija elkapás, úgyhogy szerintem így kerek.

Bocsánat a szövegért de komolyan ezt gondoltam magamban: hogy lehet ilyen kibaszott szerencsés ez a Seahawks (s még volt benne pár cifra kifejezés) 😛 hála Istennek már nincs jelentősége.dande
ha nincs meg Kearse elkapása akkor 3&10- szal vége a meccsnek? vagy rtvább lehetett volna menni? utóbbi. lett volna még 2 down
szal ne jöjjön senki h a circus keccs miatt nem érdemelte meg a csapat meccset, attól még simán lehetett volna után 1st downt csinálni.
patsnek is volt mákja, pl a két sérülés seahawks oldalon, ami kikurt módon befolyásolta a meccset.
ezek benne vannak
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az SB után hazainduló magángépek

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Gratulálok Hörinek a munkájához!
Mázlista, felejthetetlen élményben volt része élőben 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Azon ritka SB volt a mai, amit az O nyert meg!NB2
Azért a 3.-4. negyedben, amikor 10 ponttal ment a Hawks a D nagyot alkotott, hogy nem hagyta jobban elmenni őket. Ez adta meg az alapot a comeback-hez.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
És még Katy sem vetkőzött le! 😥

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Azon ritka SB volt a mai, amit az O nyert meg!NB2
Tény, hogy jó volt a Pats O, de azért ne vegyük el Bevell érdemeit se. Édesjóistenem, hogy lehetett ezt a játékot behívni..dugo1993
mindenki erről beszél, de azért ehhez kellett az a bizonyos világmázlija elkapás, úgyhogy szerintem így kerek.

Bocsánat a szövegért de komolyan ezt gondoltam magamban: hogy lehet ilyen kibaszott szerencsés ez a Seahawks (s még volt benne pár cifra kifejezés) 😛 hála Istennek már nincs jelentősége.dande
Tény, hogy nagy mákjuk volt. De a szerencse egy dolog. Az ami utána történt velük nem szerencse kérdése volt, hanem a leghülyébb edzői hívás amit láttam.dugo1993
mert nem néztetek Rams meccseket. a Chargers ellen ugyanezt csináltuk. tuti Shitty súgott Carroll-éknek

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Azon ritka SB volt a mai, amit az O nyert meg!NB2
Tény, hogy jó volt a Pats O, de azért ne vegyük el Bevell érdemeit se. Édesjóistenem, hogy lehetett ezt a játékot behívni..dugo1993
mindenki erről beszél, de azért ehhez kellett az a bizonyos világmázlija elkapás, úgyhogy szerintem így kerek.

Bocsánat a szövegért de komolyan ezt gondoltam magamban: hogy lehet ilyen kibaszott szerencsés ez a Seahawks (s még volt benne pár cifra kifejezés) 😛 hála Istennek már nincs jelentősége.dande
Tény, hogy nagy mákjuk volt. De a szerencse egy dolog. Az ami utána történt velük nem szerencse kérdése volt, hanem a leghülyébb edzői hívás amit láttam.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azon ritka SB volt a mai, amit az O nyert meg!NB2
Tény, hogy jó volt a Pats O, de azért ne vegyük el Bevell érdemeit se. Édesjóistenem, hogy lehetett ezt a játékot behívni..dugo1993
mindenki erről beszél, de azért ehhez kellett az a bizonyos világmázlija elkapás, úgyhogy szerintem így kerek.

Bocsánat a szövegért de komolyan ezt gondoltam magamban: hogy lehet ilyen kibaszott szerencsés ez a Seahawks (s még volt benne pár cifra kifejezés) 😛 hála Istennek már nincs jelentősége.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Azon ritka SB volt a mai, amit az O nyert meg!NB2
Tény, hogy jó volt a Pats O, de azért ne vegyük el Bevell érdemeit se. Édesjóistenem, hogy lehetett ezt a játékot behívni..

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ha Glendale-ben Super Bowl van, akkor hihetetlen elkapás az alap:






"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Azon ritka SB volt a mai, amit az O nyert meg!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt a 11 percet végig szakadtam 😀

Mindenki nézze meg 😀
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hatalmas 😀