NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A tegnapi Titans-Saints mondjuk teljesen békében zajlott, de nem az az általános.Höri
31 penalty volt, vagy vmi hasonló. Én még reménykedem, hogy valahogy visszalehet szorítani ezt az őrületet.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az 1. regular forduló szerintem is borzasztó lesz ennyi illegal contacttal, de lehet már a szezonnyitó Seattle-Green Bayen kiborul a bili.

Remélhetőleg nem bassza el az egész szezont ez az egész herce-hurca.
A tegnapi Titans-Saints mondjuk teljesen békében zajlott, de nem az az általános.

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem (is) eléggé irritál az új szabály, ami a rengeteg illegal contact penalty kiváltója. Egyszerűen szétszedik a játékot a zászlókkal a bírók.szaba
jaja
pl Simon féle pick6 pár óréja(Seahawks-Chargers). sztem az simán engedhető voltbraxa88
Mondjuk Flowersre fújt pass interf. is eléggé gagyi fújás volt sztem. Viszont 1. Chargers drive mikor meghalt, ott Allenen meg elfelejtettek egy holdingot befújni.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem (is) eléggé irritál az új szabály, ami a rengeteg illegal contact penalty kiváltója. Egyszerűen szétszedik a játékot a zászlókkal a bírók.szaba
Nem lepődnék meg ha előbb-utóbb valami reklámfelirat lenne a sárga zászlón, mert azt látjuk a meccsen legtöbbet.
Már a faszom televolt a hajnali meccsen is a sok kibaszott zászlóval minden playnél, egy óra mire lemegy egy drive.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem (is) eléggé irritál az új szabály, ami a rengeteg illegal contact penalty kiváltója. Egyszerűen szétszedik a játékot a zászlókkal a bírók.szaba
jaja
pl Simon féle pick6 pár óréja(Seahawks-Chargers). sztem az simán engedhető volt
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem (is) eléggé irritál az új szabály, ami a rengeteg illegal contact penalty kiváltója. Egyszerűen szétszedik a játékot a zászlókkal a bírók.szaba
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem (is) eléggé irritál az új szabály, ami a rengeteg illegal contact penalty kiváltója. Egyszerűen szétszedik a játékot a zászlókkal a bírók.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már el is távolították. Mi volt am?Wyatt


most nyomnék magamnak is egy diszlájkot, ha lehetnebaggio
Na jó, 45 mp-ig bírtam, köszi 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Már el is távolították. Mi volt am?Wyatt


most nyomnék magamnak is egy diszlájkot, ha lehetne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már el is távolították. Mi volt am?

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
WTF? 😊
]Nepi
Ennek nem pont az lenne a lényege, hogy minél többen megnézzék?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
WTF? 😊

Nepi
ez nagyon nagy 😀

több mint 9 éve
Nepi Philadelphia Eagles 25
WTF? 😊

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó erőben van a spori 😀

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A következő másfél hétben egy négyrészes sorozatban összeszedem kik azok a játékosok akiknek a kiesése a legnagyobb érvágást jelentené a csapatoknak. Elsőként az AFC East és az AFC North:  insidehandoff.com/2014/08/12/the-players-each-nfl-team-could-least-afford-to-lose-part1/

Kövezni szabad.zolika26
A sorozat második résza az AFC South és az AFC West csapataival:  insidehandoff.com/2014/08/14/the-player-each-nfl-team-could-least-afford-to-lose-2/

Előre szólok inkább hogy csak 3 csapatnál szerepel QB.


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Nepi Philadelphia Eagles 25
Megtudná nekem mondani valaki annak az oldalnak a linkjét, amire a preseason meccsek megvágott (csak a lényeg), kb.30 perces verzói kerülnek fel? Nem letölthető formában, hanem úgy youtube szerűen egyből lehet nézni őket. Valamelyik oldalon vagy fórumon már egyszer belefutottam (lehet pont itt), de most meg mikor kéne, rohadtul nem találom sehol...Nepi
 noonkick.com/gaben
Huh ez gyors volt, köszi szépen 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Megtudná nekem mondani valaki annak az oldalnak a linkjét, amire a preseason meccsek megvágott (csak a lényeg), kb.30 perces verzói kerülnek fel? Nem letölthető formában, hanem úgy youtube szerűen egyből lehet nézni őket. Valamelyik oldalon vagy fórumon már egyszer belefutottam (lehet pont itt), de most meg mikor kéne, rohadtul nem találom sehol...Nepi
 noonkick.com/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Nepi Philadelphia Eagles 25
Megtudná nekem mondani valaki annak az oldalnak a linkjét, amire a preseason meccsek megvágott (csak a lényeg), kb.30 perces verzói kerülnek fel? Nem letölthető formában, hanem úgy youtube szerűen egyből lehet nézni őket. Valamelyik oldalon vagy fórumon már egyszer belefutottam (lehet pont itt), de most meg mikor kéne, rohadtul nem találom sehol...
több mint 9 éve
lorinc31 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 31
Kérdeznék:
NFL GamePass - en regisztráltam, hogy tudjam nézni most Ingyen, és az érdekelne, hogy le lehet valahogy tölteni online video-ba? A HiDownload-dal szoktam hasonlókat letölteni, de innen valamiért nem engedi.
Várom a szíves segítségeket! Nagyon köszi!
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Úgy hírlik Carrie Underwood fog fellépni Arizonában az idei Superbowl Halftime Showban.

Ha már Shao szóba került, megkapta az Egervári Sándor vándordíjat, miután őt választották a legszerethetőbb NFL tulajnak. 😀
 bloguin.com/thisgivensunday/2014-articles/every-nfl-owner-ranked-by-likeability.htmliktriad
1-8-as szezonkezdés után nem csoda 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy hírlik Carrie Underwood fog fellépni Arizonában az idei Superbowl Halftime Showban.

Biztos Shao annyira elégedett volt vele, amikor nálunk járt 2 hete, hogy beajánlotta Goodellnek. 😀

Ha már Shao szóba került, megkapta az Egervári Sándor vándordíjat, miután őt választották a legszerethetőbb NFL tulajnak. 😀
 bloguin.com/thisgivensunday/2014-articles/every-nfl-owner-ranked-by-likeability.html
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Ultimate Training Camp Twitter Timeline
 miketanier.sportsonearthblog.com/twitter-training-camp/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Milyenek lennének a csapatok, ha helyi erők nyomnák benne?

 bleacherreport.com/articles/2160684-what-nfl-teams-would-look-like-if-rosters-were-filled-with-local-players?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-nationalberger90
Luckot nem szerencsés behazudni sehova mert bár DC-ben született, de a Frankfurt - London - Houston vonalon nőtt fel. Igaz most a család West Virginiában él, ami határos Marylanddel, de Ohióval és Pennsylvaniával is, szóval...

:p

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Milyenek lennének a csapatok, ha helyi erők nyomnák benne?

 bleacherreport.com/articles/2160684-what-nfl-teams-would-look-like-if-rosters-were-filled-with-local-players?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

Mindig jövőre
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
6*2 az 12,
ha 6 csapat van ahol nem gond, hogy kiesik a QB, akkor azt jelenti hogy 6 csapatnál legalább két fr QB van

látom megfogtad a lényeget 😊sapka
De akkor ez alapján a másik kettőnél is, ergo 14.

Hát ha nem néztél rá a cikkre (Tannehillel példálózás), akkor túl sok dologról nem tudunk beszélnizolika26
ha az elemi matematikában sem értünk egyet akkor tényleg 😀, ha a másik kettőnél is, akkor más jön ki; de most ennek így nincs is értelme

ezt írtad:
kik azok a játékosok akiknek a kiesése a legnagyobb érvágást jelentené a csapatoknak.zolika26
amire azt írtam:
olyan sokat nem kell keresgélni, mindenhol a QB. 😊sapka
és azt állítod nem.

Végülis rendben. További vitának nem látom értelmét ezek után.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!