NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Nézegettem ezt a tvmustra oldalt.
Ha ez mind igaz akkor 6meccset láthatunk az első fordulóból.

1. péntek 02.00 Sport2 (Seahawks-Packers)
2. vasárnap 20.00 C8 (?)
3. vasárnap 22.45 Sport2 (Cowboys-49ers?)
4. hétfő 02.30 Sport2 (Broncos-Colts)
5. kedd 01.00 Sport2 (MNF Lions-Giants)
6. kedd 04.15 Sport2 (Cardinals-Chargers)

Valaki illetékes tud erről valamit?Bazzani
Az szép lenne.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézegettem ezt a tvmustra oldalt.
Ha ez mind igaz akkor 6meccset láthatunk az első fordulóból.

1. péntek 02.00 Sport2 (Seahawks-Packers)
2. vasárnap 20.00 C8 (?)
3. vasárnap 22.45 Sport2 (Cowboys-49ers?)
4. hétfő 02.30 Sport2 (Broncos-Colts)
5. kedd 01.00 Sport2 (MNF Lions-Giants)
6. kedd 04.15 Sport2 (Cardinals-Chargers)

Valaki illetékes tud erről valamit?

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron nem zsákol (neki is ez volt a TD ünneplése):
"Calvin Johnson said he's not dunking through the goal posts. Working on another celebration. Said he's not letting Goodell into his pockets."

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érti aki érti

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt ugye vágjátok, h Grahamnek 2 zsákolása volt, Manzielnek meg egy bemutatása? A reláció irányán nem változtat, de egy 12K vs 15K egy fokkal árnyaltabb eredmény lenne...

A nagyobb baj szvsz azzal van, h a latehit, facemask, meg hasonlók azok $7,875.00 értek. Ennél súlyosabb amikor valaki bemutat? Még súlyosabb a gólöröm? Nálam mondjuk a barátnőverés is súlyosabb vétség mint a füvezés, pedig utóbbit is elítélem

szerk: a tavalyi büntetések:
 www.spotrac.com/fines-tracker/nfl/2013/Black_Adder
Azt ugye vàgod, hogy Graham a Georgia Domban majdnem kidöntötte a kaput tavaly novemberben, emiatt àllt a jàtèk, ès hogy emiatt, Graham miatt hoztàk a tiltàst màrciusban, erre mivan? Remèlem a következő suspended lesz.sutianap
súlyhatárhoz kéne kötni 😉Black_Adder
Persze ott àllnak a màzsàval a goaline mellett, aztàn meg colstokkal lemèrik mekkora Manci ujja.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Azt ugye vágjátok, h Grahamnek 2 zsákolása volt, Manzielnek meg egy bemutatása? A reláció irányán nem változtat, de egy 12K vs 15K egy fokkal árnyaltabb eredmény lenne...

A nagyobb baj szvsz azzal van, h a latehit, facemask, meg hasonlók azok $7,875.00 értek. Ennél súlyosabb amikor valaki bemutat? Még súlyosabb a gólöröm? Nálam mondjuk a barátnőverés is súlyosabb vétség mint a füvezés, pedig utóbbit is elítélem

szerk: a tavalyi büntetések:
 www.spotrac.com/fines-tracker/nfl/2013/Black_Adder
Azt ugye vàgod, hogy Graham a Georgia Domban majdnem kidöntötte a kaput tavaly novemberben, emiatt àllt a jàtèk, ès hogy emiatt, Graham miatt hoztàk a tiltàst màrciusban, erre mivan? Remèlem a következő suspended lesz.sutianap
súlyhatárhoz kéne kötni 😉Black_Adder
A roster-be kerülést meg észhatárhoz! 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azt ugye vágjátok, h Grahamnek 2 zsákolása volt, Manzielnek meg egy bemutatása? A reláció irányán nem változtat, de egy 12K vs 15K egy fokkal árnyaltabb eredmény lenne...

A nagyobb baj szvsz azzal van, h a latehit, facemask, meg hasonlók azok $7,875.00 értek. Ennél súlyosabb amikor valaki bemutat? Még súlyosabb a gólöröm? Nálam mondjuk a barátnőverés is súlyosabb vétség mint a füvezés, pedig utóbbit is elítélem

szerk: a tavalyi büntetések:
 www.spotrac.com/fines-tracker/nfl/2013/Black_Adder
Azt ugye vàgod, hogy Graham a Georgia Domban majdnem kidöntötte a kaput tavaly novemberben, emiatt àllt a jàtèk, ès hogy emiatt, Graham miatt hoztàk a tiltàst màrciusban, erre mivan? Remèlem a következő suspended lesz.sutianap
súlyhatárhoz kéne kötni 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azt ugye vágjátok, h Grahamnek 2 zsákolása volt, Manzielnek meg egy bemutatása? A reláció irányán nem változtat, de egy 12K vs 15K egy fokkal árnyaltabb eredmény lenne...

A nagyobb baj szvsz azzal van, h a latehit, facemask, meg hasonlók azok $7,875.00 értek. Ennél súlyosabb amikor valaki bemutat? Még súlyosabb a gólöröm? Nálam mondjuk a barátnőverés is súlyosabb vétség mint a füvezés, pedig utóbbit is elítélem

szerk: a tavalyi büntetések:
 www.spotrac.com/fines-tracker/nfl/2013/Black_Adder
Egy late hitnél vagy facemasknál azért nehéz megítélni a szándékosságot, egy beintésnél viszont elég egyértelmű.Rataxes
hát nem tudom, inkább mutassanak be nekem szándékosan, mint szakadjon le egy darab a fülemből véletlenül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt ugye vágjátok, h Grahamnek 2 zsákolása volt, Manzielnek meg egy bemutatása? A reláció irányán nem változtat, de egy 12K vs 15K egy fokkal árnyaltabb eredmény lenne...

A nagyobb baj szvsz azzal van, h a latehit, facemask, meg hasonlók azok $7,875.00 értek. Ennél súlyosabb amikor valaki bemutat? Még súlyosabb a gólöröm? Nálam mondjuk a barátnőverés is súlyosabb vétség mint a füvezés, pedig utóbbit is elítélem

szerk: a tavalyi büntetések:
 www.spotrac.com/fines-tracker/nfl/2013/Black_Adder
Azt ugye vàgod, hogy Graham a Georgia Domban majdnem kidöntötte a kaput tavaly novemberben, emiatt àllt a jàtèk, ès hogy emiatt, Graham miatt hoztàk a tiltàst màrciusban, erre mivan? Remèlem a következő suspended lesz.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Azt ugye vágjátok, h Grahamnek 2 zsákolása volt, Manzielnek meg egy bemutatása? A reláció irányán nem változtat, de egy 12K vs 15K egy fokkal árnyaltabb eredmény lenne...

A nagyobb baj szvsz azzal van, h a latehit, facemask, meg hasonlók azok $7,875.00 értek. Ennél súlyosabb amikor valaki bemutat? Még súlyosabb a gólöröm? Nálam mondjuk a barátnőverés is súlyosabb vétség mint a füvezés, pedig utóbbit is elítélem

szerk: a tavalyi büntetések:
 www.spotrac.com/fines-tracker/nfl/2013/Black_Adder
Egy late hitnél vagy facemasknál azért nehéz megítélni a szándékosságot, egy beintésnél viszont elég egyértelmű.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azt ugye vágjátok, h Grahamnek 2 zsákolása volt, Manzielnek meg egy bemutatása? A reláció irányán nem változtat, de egy 12K vs 15K egy fokkal árnyaltabb eredmény lenne...

A nagyobb baj szvsz azzal van, h a latehit, facemask, meg hasonlók azok $7,875.00 értek. Ennél súlyosabb amikor valaki bemutat? Még súlyosabb a gólöröm? Nálam mondjuk a barátnőverés is súlyosabb vétség mint a füvezés, pedig utóbbit is elítélem

szerk: a tavalyi büntetések:
 www.spotrac.com/fines-tracker/nfl/2013/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
És akkor már ez nem fasság?adam8
Az a "fasság", hogy két különböző esetet vet valaki össze úgy téve, mintha nem ismerné az előzményeket. Manziel első ízben követett el excessive profanity szabálytalanságot, ezért megkapta a maximális 12 ezer dolláros büntetést, Graham pedig tulajdonképpen ugyanúgy bemutatott a ligának azzal, hogy többszöri figyelmeztetés ellenére sem hagyott fel szabálytalannak minősített TD-ünneplésével. Visszaesőként viszont így már nagyobb büntetési tétel jár neki.

Az arányokon lehet vitatkozni, de ez az új CBA-ben lett rögzítve az NFL és az NFLPA közös megegyezésével, hol van ehhez a profizmushoz képest a fifa és az uefa?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
És akkor már ez nem fasság?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Persze, mert ez úgy működik, hogy Goodell ül az irodájában, és ő maga egyesével elbírálva az eseteket hasára csap, hogy x-nak 12 ezer, y-nak 30 ezer dollár bírságot oszt ki. Ez meg csak viccből volt benne a 2014 Kickoff Information Guide-ban:



az egész folyamat így működik:






Every play - penalized or not - in every game is reviewed by @NFL Officiating Dept. Violations referred to Ops Dept.


@MertonHanks36 & @TroyVincent23 make initial decision whether to discipline. Discipline typically consists of a fine.




Appeals for on-field rules violations are heard by @NFL appeals officers @DBrooks55 & Ted Cottrell





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gaben
van baj Goodel fejében
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
San Francisco az USA Felcsútja
 www.csnbayarea.com/49ers/levis-stadium-sod-torn-advance-sundays-game


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha jól tudom a "nullázás" előtti érték csak az összes hozzászólás számában mutatkozik meg. Black_Adder
Szerintem meg nem.
Az összes hozzászólásom 12708 a 10 legaktívabb topik hozzászólása meg összesen 6535. Tehát a többi csörmővel együtt kb ugyanannyi.Bazzani
Hmm, lehet. Ha így van, akkor az összes hsz szám is resetlve volt valamikor.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha jól tudom a "nullázás" előtti érték csak az összes hozzászólás számában mutatkozik meg. Black_Adder
Szerintem meg nem.
Az összes hozzászólásom 12708 a 10 legaktívabb topik hozzászólása meg összesen 6535. Tehát a többi csörmővel együtt kb ugyanannyi.

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ráadásul a hozzászólások egyszer már nullázva lettek. Szerintem a Lions topik hozzászólásainak is több mint felét én gyártom. 😀😀
24 Lions drukker atyaég...Bazzani
Közel.
2956/7453 39,66%.
Ha jól tudom a "nullázás" előtti érték csak az összes hozzászólás számában mutatkozik meg. A felhasználónkénti 10 "kedvenc" topic hsz számai, és h az adott csapattopicba összesen hány hsz született, az csak a költözés utáni állapot.

Egyébként Ulpi hasonlóan domináns kb 45,1%-kal, illetve Iktriad 44,9%-kal. Nem tudom mit nyer a győztes 😊

Az hangzik vadul, hogy iktriad egyedül lenyomott annyi hsz-t a Jax-hez, mint a teljes 49ers, Saints vagy Packers topic, vagy a Bills, Buccaneers, Viking topicok összesen.Sobri Jóska
Iktriad egyébént azon kívül, h elmarad Ulpitól ebben az összevetésben (mármint abban, h hány %-át írta adott topic hszeinek), 5083 hozzászólásával a fenti kijelentéssel ellentétben nem írt többet egy csapattopicba mint a 9ers fanok összesen (7801) vagy Saints fanok (9510) vagy packers fanok (8630).Mindössze 9 csapattopic van, ahol összesn nem volt annyi hsz, mint Iktriadnak a Jags topicba. :p

Kicsit csalódtam 😀
(szerk: bár az 5083 lehet h a legtöbb egy személytől bármely csapattopicban)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
viszont ha iktriad mondjuk Chargers drukker volna és sokat nyerne a csapata és folyamatosan hangoztatná, hogy milyen jók, akkor mennyire utálná mindenki? 😀Höri
Egy Soldi neked nem elég? 😀 Na jó, vicc volt

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ráadásul a hozzászólások egyszer már nullázva lettek. Szerintem a Lions topik hozzászólásainak is több mint felét én gyártom. 😀😀
24 Lions drukker atyaég...

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
viszont ha iktriad mondjuk Chargers drukker volna és sokat nyerne a csapata és folyamatosan hangoztatná, hogy milyen jók, akkor mennyire utálná mindenki? 😀

több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Ha a jax valaha Super Bowlt nyer, Iktriadnak is küldeniük kène gyűrűt
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Az hangzik vadul, hogy iktriad egyedül lenyomott annyi hsz-t a Jax-hez, mint a teljes 49ers, Saints vagy Packers topic, vagy a Bills, Buccaneers, Viking topicok összesen.