NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Chicago: Azért egy éve szerintem McCownra is ugyanezt írtad volna 😊 (Tavalyi szezon előtt soha nem volt olyan szezonja, ahol 75nél jobb lett volna a passer ratingje) Allen egy eléggé szubjektív döntés volt, szerintem ha visszaveszik a snap számait, akkor még kifejezetten hatékony tud lenni.zolika26
Ha valakit meg akarnék mindenképpen nevezni Cutler helyett akkor az a Marshall/Jefferey páros egyike mert kb senki sincs mögöttük, ez a csapat Allen érkezéséig is jó volt szerintem.Bazzani
Kicsit úgy éreztem, hogy a védelem tavalyi szintje után minden ember számíthat idén, míg a támadók egy közepes feletti szintet szerintem hozhatnak még egy fontosabb kiesővel. Érdekes lesz pl. hogy mi maradt Holmesban. Plusz azért Bennett is használható. Depth kérdéskörben inkább Forte sérülésétől félnék.zolika26
Ő már nincs ott, legutoljára a Browns vágta ki.
Josh Morgan az első számú csere éppen.Bazzani
Martellusra gondoltam, aki tavaly a PFF értékelése alapján a negyedik legjobb TE-nek számított a passzjátékban (azok közül akik legalább 900 snapet voltak a pályán)


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chicago: Azért egy éve szerintem McCownra is ugyanezt írtad volna 😊 (Tavalyi szezon előtt soha nem volt olyan szezonja, ahol 75nél jobb lett volna a passer ratingje) Allen egy eléggé szubjektív döntés volt, szerintem ha visszaveszik a snap számait, akkor még kifejezetten hatékony tud lenni.zolika26
Ha valakit meg akarnék mindenképpen nevezni Cutler helyett akkor az a Marshall/Jefferey páros egyike mert kb senki sincs mögöttük, ez a csapat Allen érkezéséig is jó volt szerintem.Bazzani
Kicsit úgy éreztem, hogy a védelem tavalyi szintje után minden ember számíthat idén, míg a támadók egy közepes feletti szintet szerintem hozhatnak még egy fontosabb kiesővel. Érdekes lesz pl. hogy mi maradt Holmesban. Plusz azért Bennett is használható. Depth kérdéskörben inkább Forte sérülésétől félnék.zolika26
Ő már nincs ott, legutoljára a Browns vágta ki.
Josh Morgan az első számú csere éppen.

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Chicago: Azért egy éve szerintem McCownra is ugyanezt írtad volna 😊 (Tavalyi szezon előtt soha nem volt olyan szezonja, ahol 75nél jobb lett volna a passer ratingje) Allen egy eléggé szubjektív döntés volt, szerintem ha visszaveszik a snap számait, akkor még kifejezetten hatékony tud lenni.zolika26
Ha valakit meg akarnék mindenképpen nevezni Cutler helyett akkor az a Marshall/Jefferey páros egyike mert kb senki sincs mögöttük, ez a csapat Allen érkezéséig is jó volt szerintem.Bazzani
Kicsit úgy éreztem, hogy a védelem tavalyi szintje után minden ember számíthat idén, míg a támadók egy közepes feletti szintet szerintem hozhatnak még egy fontosabb kiesővel. Érdekes lesz pl. hogy mi maradt Holmesban. Plusz azért Bennett is használható. Depth kérdéskörben inkább Forte sérülésétől félnék.


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chicago: Azért egy éve szerintem McCownra is ugyanezt írtad volna 😊 (Tavalyi szezon előtt soha nem volt olyan szezonja, ahol 75nél jobb lett volna a passer ratingje) Allen egy eléggé szubjektív döntés volt, szerintem ha visszaveszik a snap számait, akkor még kifejezetten hatékony tud lenni.zolika26
Ha valakit meg akarnék mindenképpen nevezni Cutler helyett akkor az a Marshall/Jefferey páros egyike mert kb senki sincs mögöttük, ez a csapat Allen érkezéséig is jó volt szerintem.

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
persze, minden csapatban a qb a legfontosabb
zolila26 cikkei igy kicsit nekem érdektelenek, de max respectbraxa88
Még hogyha ezt sok helyen meg is értem, de azért valljuk be ez legalább ugyanilyen végletes általánosítás:

Az a 28-as számú csávó Minnesotában talán fontosabb mint az a QB akiről még azt sem tudjuk, hogy ki (ok, valószínűleg Cassel)
Tavaly az Eagles elég komolyan megsínylette, amikor kiesett a kezdő QB-ja...
Ugyanehhez a QB-hoz köthető, hogy idén a Jetsnél azért ha kiesne a kezdőirányító az nem lenne akkora gond, mintha a nagyon stabil d-lineban keletkezne egy lyuk
Az a RB aki a legtöbb futást, futott yardot, elkapást és elkapott yardot mutatta be a csapatában az talán fontosabb, mint az a QB akinek a szerződéshosszabbításától még ódzkodnak
Főleg a preseason alapján szerintem Jacksonvilleben sem esnének már annyira kétségbe ha kiesne a jelenlegi kezdő QB
New Englandben én eléggé tudom, hogy Brady mennyire fontos, de még mindig tartom, hogy amivel megindokoltam hogy miért nem Brady az helytálló

Ez csak néhány példa volt, szerintem van még ilyen (CLE...) és ért(ékel)em a kritikát, de azért ez a kijelentés is eléggé általánosítás.

Bazza, igen, ez az amit a "Publish" gomb lenyomásánál én is éreztem, hogy necces. Nem is annyira a játékosok képessége hanem a depth miatt, mert tényleg Stafford mögött most nincs igazán.

Chicago: Azért egy éve szerintem McCownra is ugyanezt írtad volna 😊 (Tavalyi szezon előtt soha nem volt olyan szezonja, ahol 75nél jobb lett volna a passer ratingje) Allen egy eléggé szubjektív döntés volt, szerintem ha visszaveszik a snap számait, akkor még kifejezetten hatékony tud lenni.


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
persze, minden csapatban a qb a legfontosabb
zolila26 cikkei igy kicsit nekem érdektelenek, de max respectbraxa88
Mondjuk van azért pár csapat ahol a "B" opció sem rosszabb mint a kezdő az irányító poszton (Jax, Vikings, Browns...) és esetleg egy másik játékos kiesése nagyobb érvágás lenne.
Olyat kellett volna, hogy a QB kiesése mellett kinek az elvesztése fájna leginkább. De amúgy tőlem is maxi megbecsülés a cikkekért.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
persze, minden csapatban a qb a legfontosabb
zolila26 cikkei igy kicsit nekem érdektelenek, de max respect
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A 3. rész, ezúttal az NFC East és az NFC North csapataival:  insidehandoff.com/2014/08/19/the-player-each-nfl-team-could-least-afford-to-lose-3/zolika26
Stafford sokkal fontosabb eleme a csapatnak mint Megatron.
Matt a Tate-Durham kettőssel is összehozna pár győzelmet (főleg, hogy TE poszton is van bőven fegyver), de ha Orlovsky irányít akkor irány az 1/1 ez a pre meccseken is tisztán látszott.
A mackóknál is katasztrófális lenne a helyzet ha Clausen vagy kisPalmer (esetleg Fales) kerülne a pályára ellenben a Houston-Young páros (nem ligaelit) de megfelelő lenne.

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A következő másfél hétben egy négyrészes sorozatban összeszedem kik azok a játékosok akiknek a kiesése a legnagyobb érvágást jelentené a csapatoknak. Elsőként az AFC East és az AFC North:  insidehandoff.com/2014/08/12/the-players-each-nfl-team-could-least-afford-to-lose-part1/

Kövezni szabad.zolika26
A sorozat második résza az AFC South és az AFC West csapataival:  insidehandoff.com/2014/08/14/the-player-each-nfl-team-could-least-afford-to-lose-2/

Előre szólok inkább hogy csak 3 csapatnál szerepel QB.zolika26
A 3. rész, ezúttal az NFC East és az NFC North csapataival:  insidehandoff.com/2014/08/19/the-player-each-nfl-team-could-least-afford-to-lose-3/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
AdamSchefter:
Now official: NFL and NFL Players Association have agreed to expand Practice Squads to 10 players 2014 and 2015 seasons.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
én azt olvastam hogy vasárnaponként 20:00-tol lesznek elméletileg...akkor ezek a 7 órási meccsek lennének csúsztatással? 😊
nem lenne rossz
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
09.01-én a C8-os este 8-kor NFL. Ez csúsztatott élő v. a csütörtöki ismétlése?NB2
Olyant lehet kérdezni , hogy mi az a C8? Vmi sport csatorna?Sixo67
Minimax helyén megy asszem 8 után.
Az is AMC tulajdon így ha esemény torlódás van, át szokott kerülni 1-1 meccs.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
09.01-én a C8-os este 8-kor NFL. Ez csúsztatott élő v. a csütörtöki ismétlése?NB2
Olyant lehet kérdezni , hogy mi az a C8? Vmi sport csatorna?

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Honnan jött az elseje? 😀
Lehet akkor most lelőttem a nagy meglepit? 😊
több mint 9 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Ha kapunk rá engedélyt, akkor jönnek infók. Addig én biztosan nem fogok elpletykálni semmit, mert aztán kikapok! 😊 😊 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
09.01-én a C8-os este 8-kor NFL. Ez csúsztatott élő v. a csütörtöki ismétlése?NB2
09. 07. akar az lenni
More information, please!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Meglepi!!!
Egyébként nem jól tudom, hogy csak szeptember 4-én indul a szezon, így ez az 1-i adás nem a 3 nappal későbbi meccs ismétlése lesz....? :o)))))))))))))))))))
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
09.01-én a C8-os este 8-kor NFL. Ez csúsztatott élő v. a csütörtöki ismétlése?
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Tegnapi Redskins-Browns meccs egy kicsit másképp:
 southernphilly.files.wordpress.com/2014/08/bingo-1st-half.png
 southernphilly.files.wordpress.com/2014/08/bingo-2nd-half.png
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lehet regisztrálni már a tippeldékbe
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Tippjáték kocsma - a tippjátékokról szóló beszélgetések helye - Tippjátékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
"a játékosok meg hordjanak melltartót és papírcsákót, a labda pedig legyen lufiból"

A South Park-nak lehet igaza lesz 😊
több mint 9 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
A tegnapi Titans-Saints mondjuk teljesen békében zajlott, de nem az az általános.Höri
31 penalty volt, vagy vmi hasonló. Én még reménykedem, hogy valahogy visszalehet szorítani ezt az őrületet.szaba
32, abból 22 a Saintsre repült. Összesen 295 yardot értek.ulpianus
Abból a 22-ből Jimmy-re dobtak kettőt a zsákolása miatt 😀 😀

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
 www.facebook.com/photo.php?v=804961556202645&set=vb.100000664238348&type=2&theater
Harrison kicsit komolyabbra vette az "Ice Bucket Challenge"-t.MarioAna
Hatalmas!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante


remélem szombatonként azért nem flag foci lesz a program


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A tegnapi Titans-Saints mondjuk teljesen békében zajlott, de nem az az általános.Höri
31 penalty volt, vagy vmi hasonló. Én még reménykedem, hogy valahogy visszalehet szorítani ezt az őrületet.szaba
32, abból 22 a Saintsre repült. Összesen 295 yardot értek.


Állat vagyok, ami enni kér...