NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mióta 10 fős az NFL PS (Practice squad)? Most olvasom a Keretszűkítés cikket és abban látom. Az én fejemben valamiért 8 volt...peterk2005
Most szavazták meg pár napja.Shawn84
Köszi!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mióta 10 fős az NFL PS (Practice squad)? Most olvasom a Keretszűkítés cikket és abban látom. Az én fejemben valamiért 8 volt...peterk2005
Most szavazták meg pár napja.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mióta 10 fős az NFL PS (Practice squad)? Most olvasom a Keretszűkítés cikket és abban látom. Az én fejemben valamiért 8 volt...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vettem a jelzést, igazából, egy körképet akartam adni, hogy állnak a csapatok jelenleg QB fronton, és gondoltam feldobom kicsit, de úgy tűnik nem jött be. Azért a tényekre szorítkozó változatát ide teszem, talán az nem lesz olyan gyomrot megfekvő 😀

Bears – Cutler, Bengals – Dalton, Bills - Manuel?, Broncos – Manning,

Browns - Hoyer vagy Manziel, Buccaners - McCown vagy Glennon,

Cards – Palmer, Chargers – Rivers, Chiefs – Smith, Colts-Luck,

Cowboys – Romo, Dolphins –Tannenhill, Eagles-Foles, Falcons-Ryan,

49-rs – Kaepernick, Giants – Eli Maning, Jaguars Henne/Bortles, Jets – Geno

Lions – Stafforddal, Packers –Rodgers Panthers – Newton Patriots – Brady

Rams- Hil???, Raiders - Schaub vagy Carr, Ravens – Flacco, Redskins – Griffin

Saints – Brees. Seahawks - Wilson Steelers – Big Ben, Texans – Fitzpatrcik?

Titans - Locker, Vikings – Cassel/Teddy
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
visszaállítom, hogy lehessen diszlájkolniHöri
kösz 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
visszaállítom, hogy lehessen diszlájkolni

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 682 — Vikings fan
Családon belüli erőszakos bűncselekmény esetén az NFL először 6 meccses, második esetnél már örökös eltiltást fog a továbbiakban alkalmazni.
Roger Goodell
Sokak szerint ez az "egyet ingyen kapsz" szabályként fog bevonulni az NFL történelembe.

ennek tudatában még inkább undorító a Gordon eltiltás.MarioAna
Miért is? Tudta előre, hogy ennyit fog kapni ha megint gyökér? Igen. Mégis gyökér volt? Igen. Akkor ?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Az ESPN igen jóféle szezonelőzetest rakott itt össze.
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11377732/2014-nfl-season-preview-analysis-game-game-predictions-more-every-teamiktriad
én hiába kattintok a csapatra, semmi sem történikHöri
Azért mindent neked se kell tudni!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Az ESPN igen jóféle szezonelőzetest rakott itt össze.
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11377732/2014-nfl-season-preview-analysis-game-game-predictions-more-every-teamiktriad
én hiába kattintok a csapatra, semmi sem történikHöri
Nálam probléma nélkül bejön az alapkép, és amelyik csapatra kattintok, annak bejön a szezonelőzetese is. Probáld meg másik böngészővel, hátha az segít.iktriad
Vagy AdBlock nélkül, inkognitó módban.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ESPN igen jóféle szezonelőzetest rakott itt össze.
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11377732/2014-nfl-season-preview-analysis-game-game-predictions-more-every-teamiktriad
én hiába kattintok a csapatra, semmi sem történikHöri
Nálam probléma nélkül bejön az alapkép, és amelyik csapatra kattintok, annak bejön a szezonelőzetese is. Probáld meg másik böngészővel, hátha az segít.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az ESPN igen jóféle szezonelőzetest rakott itt össze.
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11377732/2014-nfl-season-preview-analysis-game-game-predictions-more-every-teamiktriad
én hiába kattintok a csapatra, semmi sem történik

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ESPN igen jóféle szezonelőzetest rakott itt össze.
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11377732/2014-nfl-season-preview-analysis-game-game-predictions-more-every-team
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CBSes tippek idénre:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24676065/nfl-season-preview-wholl-be-the-best-worst-here-are-our-picks
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
új sport tv-s szabálymagyarázó:  www.sport1tv.hu/Videok/2014/08/26/nfl_szabalymagyarazo3

jó ötlet, tetszik a megvalósítás is (nyilván attól eltekintve, hogy NFL =/= amerikai futball, de ez nem a sport tv hibája), és érdekes módon itt még magyar kifejezéseket is lehetett használni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Mindenki a Comedyre,Sarcastaball a South Parkban😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
uhh



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
 www.fxfl.com/
Ez valami utánpótlás liga akarna lenni ?Drip
NBA-s D-League-nek tervezik, de v-rjunk még vele, hogy egyáltalán elindul el, október 8. a tervezett kezdés 4 csapattal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
 www.fxfl.com/
Ez valami utánpótlás liga akarna lenni ?Drip
Pénzt csinálok más ötletéből liga!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.fxfl.com/
Ez valami utánpótlás liga akarna lenni ?

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van olyan oldal ahol minden csapat összes IR/PUP listán lévő játékosa össze van szedve naprakészen frissítve? Mert külön-külön csapatonként meg lehet találni, de így elég körülményes.tamasboldizsar
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_current_NFL_team_rosters

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
viszont ha iktriad mondjuk Chargers drukker volna és sokat nyerne a csapata és folyamatosan hangoztatná, hogy milyen jók, akkor mennyire utálná mindenki? 😀Höri
Légyszi ne írd egy hszbe triádot a Chargers-szel! Köszi.szaba
majd ha elküldted a cm punk pólót, kérhetsz szivességetHöri
Még mindig itt van a szekrényben, nem vettem fel azóta sem. Küldd már el a címet pm-ben, jövőhéten valahogy elküldöm mán!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Van olyan oldal ahol minden csapat összes IR/PUP listán lévő játékosa össze van szedve naprakészen frissítve? Mert külön-külön csapatonként meg lehet találni, de így elég körülményes.tamasboldizsar
 espn.go.com/nfl/transactions


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Van olyan oldal ahol minden csapat összes IR/PUP listán lévő játékosa össze van szedve naprakészen frissítve? Mert külön-külön csapatonként meg lehet találni, de így elég körülményes.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
viszont ha iktriad mondjuk Chargers drukker volna és sokat nyerne a csapata és folyamatosan hangoztatná, hogy milyen jók, akkor mennyire utálná mindenki? 😀Höri
Légyszi ne írd egy hszbe triádot a Chargers-szel! Köszi.szaba
majd ha elküldted a cm punk pólót, kérhetsz szivességet

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
viszont ha iktriad mondjuk Chargers drukker volna és sokat nyerne a csapata és folyamatosan hangoztatná, hogy milyen jók, akkor mennyire utálná mindenki? 😀Höri
Légyszi ne írd egy hszbe triádot a Chargers-szel! Köszi.