NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
ez már röhejes amit a bírók összeszerencsétlenkednek a denveri meccsen
téves, rossz döntések sorozatát produkálják!

ha nem elég 7 bíró legyen még több, de azért az röhej, hogy azért kell pirosat dobni, mert egy tök egyértelmű döntést rosszul látnak, de ez a 2 m. warning helyett 5 yard bünti a Kansasnak is kiverte a biztosítékot!NB2
Nem csak ott, inkompetensek általában azt se tudják hol a fejük, Harvin kilépett az első Sea td-nél ott áll egy bíró 2 méterre ezt nézi, ennek ellenére megadják, aztán nem nézték meg vissza.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Grat a Clevelandnak 😊Lucifer
És Hoyer-nek! Ezt kitörölted ugyi. 😀😀😀gaben
😀 igazából csak a végét néztem a meccsnek, de jó volt látni, h "Dávid a végén orron pöcköli Góliátot" 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 906 — Deion Sanders for president!
Grat a Clevelandnak 😊Lucifer
És Hoyer-nek! Ezt kitörölted ugyi. 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
ez már röhejes amit a bírók összeszerencsétlenkednek a denveri meccsen
téves, rossz döntések sorozatát produkálják!

ha nem elég 7 bíró legyen még több, de azért az röhej, hogy azért kell pirosat dobni, mert egy tök egyértelmű döntést rosszul látnak, de ez a 2 m. warning helyett 5 yard bünti a Kansasnak is kiverte a biztosítékot!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Grat a Clevelandnak 😊

GO JETS!!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Telitalálat



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
OFF

felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
Írtam PM-et!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Ezt most olvastam TD magazin cikkjében:

"miközben Geno Smith olyan homályokat dobált, hogy a rossz látási viszonyok miatt ki kellett üríteni a MetLife Stadium felett a légteret. "

Lehetne mondani, hogy elfogult vagyok, de én teljesen mást láttam. Geno 81%-os hatékonysággal passzolt és a homálytól elég messze álltak a passzai és még az INT sem volt homály dobás.Beki
Abszolút nem értem miért írnak ilyet... Egész jól játszott.Lucifer
Én már máskor is észrevettem, hogy néha olyan mint ha nem is néznének NFL-t csak írogatnak valamit.zsotyi
Még egy ilyen meccs Geno Smithtől és visszasírják Mark Sanzhezt.
hát ezen most jót nevettem 😀😀😀😀Wester
Na most már nekem is el kell olvasnom 😀Lucifer
Ez PR-be volt 😀Wester
jaa 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ezt most olvastam TD magazin cikkjében:

"miközben Geno Smith olyan homályokat dobált, hogy a rossz látási viszonyok miatt ki kellett üríteni a MetLife Stadium felett a légteret. "

Lehetne mondani, hogy elfogult vagyok, de én teljesen mást láttam. Geno 81%-os hatékonysággal passzolt és a homálytól elég messze álltak a passzai és még az INT sem volt homály dobás.Beki
Abszolút nem értem miért írnak ilyet... Egész jól játszott.Lucifer
Én már máskor is észrevettem, hogy néha olyan mint ha nem is néznének NFL-t csak írogatnak valamit.zsotyi
Még egy ilyen meccs Geno Smithtől és visszasírják Mark Sanzhezt.
hát ezen most jót nevettem 😀😀😀😀Wester
Na most már nekem is el kell olvasnom 😀Lucifer
Ez PR-be volt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Ezt most olvastam TD magazin cikkjében:

"miközben Geno Smith olyan homályokat dobált, hogy a rossz látási viszonyok miatt ki kellett üríteni a MetLife Stadium felett a légteret. "

Lehetne mondani, hogy elfogult vagyok, de én teljesen mást láttam. Geno 81%-os hatékonysággal passzolt és a homálytól elég messze álltak a passzai és még az INT sem volt homály dobás.Beki
Abszolút nem értem miért írnak ilyet... Egész jól játszott.Lucifer
Én már máskor is észrevettem, hogy néha olyan mint ha nem is néznének NFL-t csak írogatnak valamit.zsotyi
Még egy ilyen meccs Geno Smithtől és visszasírják Mark Sanzhezt.
hát ezen most jót nevettem 😀😀😀😀Wester
Na most már nekem is el kell olvasnom 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ezt most olvastam TD magazin cikkjében:

"miközben Geno Smith olyan homályokat dobált, hogy a rossz látási viszonyok miatt ki kellett üríteni a MetLife Stadium felett a légteret. "

Lehetne mondani, hogy elfogult vagyok, de én teljesen mást láttam. Geno 81%-os hatékonysággal passzolt és a homálytól elég messze álltak a passzai és még az INT sem volt homály dobás.Beki
Abszolút nem értem miért írnak ilyet... Egész jól játszott.Lucifer
Én már máskor is észrevettem, hogy néha olyan mint ha nem is néznének NFL-t csak írogatnak valamit.zsotyi
Még egy ilyen meccs Geno Smithtől és visszasírják Mark Sanzhezt.
hát ezen most jót nevettem 😀😀😀😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Ezt most olvastam TD magazin cikkjében:

"miközben Geno Smith olyan homályokat dobált, hogy a rossz látási viszonyok miatt ki kellett üríteni a MetLife Stadium felett a légteret. "

Lehetne mondani, hogy elfogult vagyok, de én teljesen mást láttam. Geno 81%-os hatékonysággal passzolt és a homálytól elég messze álltak a passzai és még az INT sem volt homály dobás.Beki
Abszolút nem értem miért írnak ilyet... Egész jól játszott.Lucifer
Én már máskor is észrevettem, hogy néha olyan mint ha nem is néznének NFL-t csak írogatnak valamit.

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Ezt most olvastam TD magazin cikkjében:

"miközben Geno Smith olyan homályokat dobált, hogy a rossz látási viszonyok miatt ki kellett üríteni a MetLife Stadium felett a légteret. "

Lehetne mondani, hogy elfogult vagyok, de én teljesen mást láttam. Geno 81%-os hatékonysággal passzolt és a homálytól elég messze álltak a passzai és még az INT sem volt homály dobás.Beki
Abszolút nem értem miért írnak ilyet... Egész jól játszott.

GO JETS!!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 906 — Deion Sanders for president!
OFF

felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
TV székház fizetős?gaben
nem, csak most nem lesz SNF közvetítés én meg elnéztem az utolsó vonat indulási idejét :A:Höri
Szívesen felajánlok egy kis aprót egy jó kis Suzukira. Ha mindenki csatlakozik hamar meglehet az ára. ^_^
Amúgy meg igazán járna már neked egy szolgálati Audi sofőrrel.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF

felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
TV székház fizetős?gaben
nem, csak most nem lesz SNF közvetítés én meg elnéztem az utolsó vonat indulási idejét :A:

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 906 — Deion Sanders for president!
OFF

felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
TV székház fizetős?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 494 — LIGHTS OUT!
OFF
felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
Az Endzone pub kurva jó kis hely, most voltam Soldival, Igorral, meg a steelersesekkel csütörtökön, van ezer tévé, nagy kivetítő, jó minőségű közvetítések, szerintem tökéletes választás, bent a belvárosban, Klauzál tér és a Csányi utca sarkán.Sobri Jóska
Nah akkor kinyitottak, mi 2 hete voltunk ott az NCAA nyitó hetén akkor még zárva volt. Egyébként tényleg nagyon jó hely, én is csak ajánlani tudom.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
OFF
felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
Az Endzone pub kurva jó kis hely, most voltam Soldival, Igorral, meg a steelersesekkel csütörtökön, van ezer tévé, nagy kivetítő, jó minőségű közvetítések, szerintem tökéletes választás, bent a belvárosban, Klauzál tér és a Csányi utca sarkán.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 494 — LIGHTS OUT!
OFF

felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
Bár még sosem találkoztunk , de ha nagyon nincs más nálunk ellehetsz. Semmi előfizetéses streamem sincs, általában gyenge minőségűt szoktam nézni és a monitorom sem túl nagy , ennyit tudok felajánlani xD

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ezt most olvastam TD magazin cikkjében:

"miközben Geno Smith olyan homályokat dobált, hogy a rossz látási viszonyok miatt ki kellett üríteni a MetLife Stadium felett a légteret. "

Lehetne mondani, hogy elfogult vagyok, de én teljesen mást láttam. Geno 81%-os hatékonysággal passzolt és a homálytól elég messze álltak a passzai és még az INT sem volt homály dobás.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF

felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Ki lehetne az utódja?vandeminek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem kell túlzásba vinni senkinek az összeesküvés elméleteket. Sem Goodellnek, sem a ligának, sem semelyik tulajnak, edzőnek, csapatnak semmi igazi érdeke nem fűződik a tények manipulálásához, vagy időzítéséhez. Mindenkinek ez rossz. Az van, hogy az emberek nem lesznek okosak a pénztől és hírnévtől sem, de még a hypetól és dejófejvagyokadakozástól sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vikings running back Adrian Peterson has been indicted on charges of child injury in Texas, according to multiple reports
 www.si.com/nfl/2014/09/12/adrian-peterson-child-injury-indictmentozibozi
a csapat reakciója még borzalmasabb: Vikings are currently deciding on Peterson's status for this weekend

lassan kezdem sajnálni szegényt Goodellt, a nőverés után gyerekabúzus, nem semmi hét az NFL-benbaggio
Ezek mind régi ügyek, az, hogy most pattan ki az összes, nekem nyilvánvalóvá teszi, hogy meg akarják buktatni.
Kár érte, kiváló ügynök volt. Ja nem.Stez
Ki lehetne az utódja?vandeminek
Én Hollai Olivért mondanám.
Amúgy passz. De szvsz le fog mondani.

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Vikings running back Adrian Peterson has been indicted on charges of child injury in Texas, according to multiple reports
 www.si.com/nfl/2014/09/12/adrian-peterson-child-injury-indictmentozibozi
a csapat reakciója még borzalmasabb: Vikings are currently deciding on Peterson's status for this weekend

lassan kezdem sajnálni szegényt Goodellt, a nőverés után gyerekabúzus, nem semmi hét az NFL-benbaggio
Ezek mind régi ügyek, az, hogy most pattan ki az összes, nekem nyilvánvalóvá teszi, hogy meg akarják buktatni.
Kár érte, kiváló ügynök volt. Ja nem.Stez
Ki lehetne az utódja?

touchdown..... touchdown, bears!!