NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF

felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
TV székház fizetős?gaben
nem, csak most nem lesz SNF közvetítés én meg elnéztem az utolsó vonat indulási idejét :A:

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
OFF

felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
TV székház fizetős?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 364 — LIGHTS OUT!
OFF
felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
Az Endzone pub kurva jó kis hely, most voltam Soldival, Igorral, meg a steelersesekkel csütörtökön, van ezer tévé, nagy kivetítő, jó minőségű közvetítések, szerintem tökéletes választás, bent a belvárosban, Klauzál tér és a Csányi utca sarkán.Sobri Jóska
Nah akkor kinyitottak, mi 2 hete voltunk ott az NCAA nyitó hetén akkor még zárva volt. Egyébként tényleg nagyon jó hely, én is csak ajánlani tudom.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
OFF
felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
Az Endzone pub kurva jó kis hely, most voltam Soldival, Igorral, meg a steelersesekkel csütörtökön, van ezer tévé, nagy kivetítő, jó minőségű közvetítések, szerintem tökéletes választás, bent a belvárosban, Klauzál tér és a Csányi utca sarkán.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 364 — LIGHTS OUT!
OFF

felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)Höri
Bár még sosem találkoztunk , de ha nagyon nincs más nálunk ellehetsz. Semmi előfizetéses streamem sincs, általában gyenge minőségűt szoktam nézni és a monitorom sem túl nagy , ennyit tudok felajánlani xD

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ezt most olvastam TD magazin cikkjében:

"miközben Geno Smith olyan homályokat dobált, hogy a rossz látási viszonyok miatt ki kellett üríteni a MetLife Stadium felett a légteret. "

Lehetne mondani, hogy elfogult vagyok, de én teljesen mást láttam. Geno 81%-os hatékonysággal passzolt és a homálytól elég messze álltak a passzai és még az INT sem volt homály dobás.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF

felajánlásokat várok, hogy Pesten kinél tudnék elcsövezni holnap 23 és 6 óra között. SNF nézés beleértve 8-)

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Ki lehetne az utódja?vandeminek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem kell túlzásba vinni senkinek az összeesküvés elméleteket. Sem Goodellnek, sem a ligának, sem semelyik tulajnak, edzőnek, csapatnak semmi igazi érdeke nem fűződik a tények manipulálásához, vagy időzítéséhez. Mindenkinek ez rossz. Az van, hogy az emberek nem lesznek okosak a pénztől és hírnévtől sem, de még a hypetól és dejófejvagyokadakozástól sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vikings running back Adrian Peterson has been indicted on charges of child injury in Texas, according to multiple reports
 www.si.com/nfl/2014/09/12/adrian-peterson-child-injury-indictmentozibozi
a csapat reakciója még borzalmasabb: Vikings are currently deciding on Peterson's status for this weekend

lassan kezdem sajnálni szegényt Goodellt, a nőverés után gyerekabúzus, nem semmi hét az NFL-benbaggio
Ezek mind régi ügyek, az, hogy most pattan ki az összes, nekem nyilvánvalóvá teszi, hogy meg akarják buktatni.
Kár érte, kiváló ügynök volt. Ja nem.Stez
Ki lehetne az utódja?vandeminek
Én Hollai Olivért mondanám.
Amúgy passz. De szvsz le fog mondani.

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Vikings running back Adrian Peterson has been indicted on charges of child injury in Texas, according to multiple reports
 www.si.com/nfl/2014/09/12/adrian-peterson-child-injury-indictmentozibozi
a csapat reakciója még borzalmasabb: Vikings are currently deciding on Peterson's status for this weekend

lassan kezdem sajnálni szegényt Goodellt, a nőverés után gyerekabúzus, nem semmi hét az NFL-benbaggio
Ezek mind régi ügyek, az, hogy most pattan ki az összes, nekem nyilvánvalóvá teszi, hogy meg akarják buktatni.
Kár érte, kiváló ügynök volt. Ja nem.Stez
Ki lehetne az utódja?

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vikings running back Adrian Peterson has been indicted on charges of child injury in Texas, according to multiple reports
 www.si.com/nfl/2014/09/12/adrian-peterson-child-injury-indictmentozibozi
a csapat reakciója még borzalmasabb: Vikings are currently deciding on Peterson's status for this weekend

lassan kezdem sajnálni szegényt Goodellt, a nőverés után gyerekabúzus, nem semmi hét az NFL-benbaggio
Ezek mind régi ügyek, az, hogy most pattan ki az összes, nekem nyilvánvalóvá teszi, hogy meg akarják buktatni.
Kár érte, kiváló ügynök volt. Ja nem.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Vikings running back Adrian Peterson has been indicted on charges of child injury in Texas, according to multiple reports
 www.si.com/nfl/2014/09/12/adrian-peterson-child-injury-indictmentozibozi
Azok után ami a kisfiával történt tavaly?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Jól értelmeztem (noonkick twitter), hogy nem lesz több NFL meccs feltöltés az oldalon?Bazzani
Sajnos jól.BaltimoreDefense
Ó basszameg :s
Nem tudok torrentezni a netem lassú mint a szar, a noonkick volt az utolsó mencsváram.
Bármi tipp hogy honnan tudok condensed meccseket torrent nélkül tölteni?

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Vikings running back Adrian Peterson has been indicted on charges of child injury in Texas, according to multiple reports
 www.si.com/nfl/2014/09/12/adrian-peterson-child-injury-indictmentozibozi
a csapat reakciója még borzalmasabb: Vikings are currently deciding on Peterson's status for this weekend

lassan kezdem sajnálni szegényt Goodellt, a nőverés után gyerekabúzus, nem semmi hét az NFL-benbaggio
+ ott az a sok szegény Fantasy owner...😊ozibozi
Még jó, hogy egyik csapatomban sincs benne 😊 Persze viccet félre téve, kíváncsi leszek, mi lesz ebből, mert ő azért nem Ray Rice...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 364 — LIGHTS OUT!
Vikings running back Adrian Peterson has been indicted on charges of child injury in Texas, according to multiple reports
 www.si.com/nfl/2014/09/12/adrian-peterson-child-injury-indictmentozibozi
Ha megnézzük , hogy hol kezdődött el ez az NFL legújabb őrültség hulláma (Jacksonville , Justin Blackmon), hamar rájöhetünk, hogy az egész mögött egy személy áll , PZ Iktriad aki felelőssé tehető az eseményekért. Leitat mindenkit, majd olyan dolgokra veszi rá őket, amit amúgy nem tennének meg.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 416
Vikings running back Adrian Peterson has been indicted on charges of child injury in Texas, according to multiple reports
 www.si.com/nfl/2014/09/12/adrian-peterson-child-injury-indictmentozibozi
a csapat reakciója még borzalmasabb: Vikings are currently deciding on Peterson's status for this weekend

lassan kezdem sajnálni szegényt Goodellt, a nőverés után gyerekabúzus, nem semmi hét az NFL-benbaggio
+ ott az a sok szegény Fantasy owner...😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Vikings running back Adrian Peterson has been indicted on charges of child injury in Texas, according to multiple reports
 www.si.com/nfl/2014/09/12/adrian-peterson-child-injury-indictmentozibozi
a csapat reakciója még borzalmasabb: Vikings are currently deciding on Peterson's status for this weekend

lassan kezdem sajnálni szegényt Goodellt, a nőverés után gyerekabúzus, nem semmi hét az NFL-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 416
Vikings running back Adrian Peterson has been indicted on charges of child injury in Texas, according to multiple reports
 www.si.com/nfl/2014/09/12/adrian-peterson-child-injury-indictment
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Legeredményesebb aktív QB-WR párosok:  www.sportingnews.com/nfl/story/2014-09-12/nfl-top-quarterback-wide-receiver-duos-drew-brees-marques-colston-romo-dez-bryant-megatron-aj-green-jordy-nelson-fantasy-football?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Az 5. volt az uccsó rész...peach
A régebbiekre gondoltam, mint a tavalyi Bengals.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Az 5. volt az uccsó rész...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Köszi. Sajnos várható volt.
Az NCAA amúgy miért engedi ha az NFL meg nem?Bazzani
az ncaa sem engedi, csak ott a médiajogoknál olyan keszekuszaság van (valamit a konferenciák birtokolnak, valamit a csapatok, valamit a tv-társaságok), hogy azt sem tudják, kinek kellene a felszólítást küldenie 😊baggio
Azért Hard Knocks részeket rakhatnának még fel.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Köszi. Sajnos várható volt.
Az NCAA amúgy miért engedi ha az NFL meg nem?Bazzani
az ncaa sem engedi, csak ott a médiajogoknál olyan keszekuszaság van (valamit a konferenciák birtokolnak, valamit a csapatok, valamit a tv-társaságok), hogy azt sem tudják, kinek kellene a felszólítást küldenie 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi. Sajnos várható volt.
Az NCAA amúgy miért engedi ha az NFL meg nem?