NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123

Romo's been running for his life behind a bad offensive line for the majority of his Cowboys career. His defenses have generally been mediocre, his offensive weapons inconsistent.

They say he isn't clutch, but he led more fourth-quarter comebacks than any quarterback in football in 2012, posting a 102.1 passer rating under those circumstances.

They say he fades in big games, but he's got a 22-to-5 touchdown-to-interception ratio in the last two Decembers.

They say he's no Eli Manning, but he's actually been better than Manning in the fourth quarter, in close games and as a whole during the last five seasons.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Nekem tetszett, igaz a poén topicba jobban passzolna 😊 Meg nekem ugye hivatalból díjaznom kell 😀Rataxes
Nem elég neked hogy minden 2.oldalon berak egyet a Mozart oda ? 😀

Ui.:Igen hsz növelő napot játszok nem volt kedvem módosítgatni 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Köszönöm a Dallas Cowboysnak, hogy egy Tony Romot fikázó mém lehetett a 200. kommentem 😊BigBen7
Ez valami új trendi dolog Romót fikázni? És még elég büszke is vagy rá, h világgá is kürtöld még egy hszben. Az a nem semmi.
Gratulálok, igazán értékes 200+1. hsz volt.
De sebaj, remélem majd megjelenik slowmotion és a megszokott módon rendesen elküld a halál faszára, akkor talán majd nem írsz ilyen ovis stílusban egy olyan QBról aki történetesen a Bengals mellett a Steelers ellen is győzelemre vezette a Cowboys-t tavaly egy sorsdöntő meccsen.Robilluma
Felesleges foglalkozni. Mondjuk az a kretén dolog benne hogy Romo az egyik legjobb szezonyját tolta, nem rajta múlt a tájátszás, az eddigi összes fikázó kedvenc QBjánál jobb volt, de milyen vicces már...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nekem tetszett, igaz a poén topicba jobban passzolna 😊 Meg nekem ugye hivatalból díjaznom kell 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
BigBen7
Mozart újraregelt álnéven ?
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Köszönöm a Dallas Cowboysnak, hogy egy Tony Romot fikázó mém lehetett a 200. kommentem 😊BigBen7
Ez valami új trendi dolog Romót fikázni? És még elég büszke is vagy rá, h világgá is kürtöld még egy hszben. Az a nem semmi.
Gratulálok, igazán értékes 200+1. hsz volt.
De sebaj, remélem majd megjelenik slowmotion és a megszokott módon rendesen elküld a halál faszára, akkor talán majd nem írsz ilyen ovis stílusban egy olyan QBról aki történetesen a Bengals mellett a Steelers ellen is győzelemre vezette a Cowboys-t tavaly egy sorsdöntő meccsen.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tannehill-t nem találom a listán? Pedig nyomás alatt jobb mutatói voltak mint Luck-nak (de lehet idén közepén volt ez).danyly
Ők a nyomás alatt szar QB-k.
Tom Brady nevéből rájöhettél volna erre...Bébé
Nem sok olyan listát lehet találni QB-król ahol Brady a legrosszabb 😀BigBen7
Egyébként itt sem ő a legrosszabb.

több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Köszönöm a Dallas Cowboysnak, hogy egy Tony Romot fikázó mém lehetett a 200. kommentem 😊
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Tannehill-t nem találom a listán? Pedig nyomás alatt jobb mutatói voltak mint Luck-nak (de lehet idén közepén volt ez).danyly
Ők a nyomás alatt szar QB-k.
Tom Brady nevéből rájöhettél volna erre...Bébé
Nem sok olyan listát lehet találni QB-król ahol Brady a legrosszabb 😀
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Tannehill-t nem találom a listán? Pedig nyomás alatt jobb mutatói voltak mint Luck-nak (de lehet idén közepén volt ez).danyly
Ők a nyomás alatt szar QB-k.
Tom Brady nevéből rájöhettél volna erre...Bébé
Hát Kolb?
Ja, sérült volt.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Tannehill-t nem találom a listán? Pedig nyomás alatt jobb mutatói voltak mint Luck-nak (de lehet idén közepén volt ez).danyly
Ők a nyomás alatt szar QB-k.
Tom Brady nevéből rájöhettél volna erre...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az előző szezon bottom10 QB-ja nyomás alatt:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
tavalyi cikk, de elég érdekes (túl cinikus)
érdemes elolvasni:
 www.60maxpowero.com/patriots/content/top-12-bankrupt-nfl-players?utm_source=crowdignite.com&utm_medium=referral&utm_campaign=crowdignite.com

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Csak azért kérdeztem mert McAfee (március 5.), Byrd (március 1.) és Clady (március 1.) még nem írta alá a franchise tag-et? Mire várnak? Van ennek jelentősége, hogy mikor írja alá?danyly
Könnyen lehet, hogy a háttérben készülőben van egy hosszútávú szerződés is. Alapvetően a tag-el az a célja a csapatoknak, hogy más ne tárgyalhasson az adott játékossal. Mindkét fél érdeke, hogy hosszútávút írjanak alá. Ha ez még se sikerül két lehetőség van, vagy leveszik róla a tag-et, egy bizonyos határidőig lehet ezt megtenni, vagy a játékos aláírja és 1 évig itt marad, majd jövőre kezdődhet előre.FViktor93
Köszi szépen, így már érthető a várakozás. De kinél lehetséges egy hosszú távú megállapodás? Én mondjuk Clady-re tippelnék akinek bejöhet. De nem hiszem, hogy 9 milla/év alatt adná a dolgot. Kb. olyan 5 év 48 millió $.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
footballperspective draft efficiency 2000-2007-ig
 www.footballperspective.com/the-best-drafting-teams-from-2000-to-2007/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Csak azért kérdeztem mert McAfee (március 5.), Byrd (március 1.) és Clady (március 1.) még nem írta alá a franchise tag-et? Mire várnak? Van ennek jelentősége, hogy mikor írja alá?danyly
Könnyen lehet, hogy a háttérben készülőben van egy hosszútávú szerződés is. Alapvetően a tag-el az a célja a csapatoknak, hogy más ne tárgyalhasson az adott játékossal. Mindkét fél érdeke, hogy hosszútávút írjanak alá. Ha ez még se sikerül két lehetőség van, vagy leveszik róla a tag-et, egy bizonyos határidőig lehet ezt megtenni, vagy a játékos aláírja és 1 évig itt marad, majd jövőre kezdődhet előre.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most így hirtelen nem találtam rá oldalt (pedig nézegettem), de mi van akkor ha valaki nem írja alá a franchise tag tendert? Milyen lehetőségei vannak a játékosnak ill. a csapatnak?danyly
Én úgy tudom hogy kötelező aláírni. Aztán holdoutolhat max.Toca
nem kötelező aláírnia. ha nem írja alá még az is előfordulhat h a csapat visszavonja a taget a játékos pedig Hopp, free agent leszbriareos
De ha nem vonja vissza akkor alá kell írnia vagy mással keverem?Toca
Csak azért kérdeztem mert McAfee (március 5.), Byrd (március 1.) és Clady (március 1.) még nem írta alá a franchise tag-et? Mire várnak? Van ennek jelentősége, hogy mikor írja alá?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Jarvis Moss csatlakozott a VY, JMR, Pat White brigádhoz a "comeback wagon-on". Cowboysnál volt már sikertelen try outon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Most így hirtelen nem találtam rá oldalt (pedig nézegettem), de mi van akkor ha valaki nem írja alá a franchise tag tendert? Milyen lehetőségei vannak a játékosnak ill. a csapatnak?danyly
Én úgy tudom hogy kötelező aláírni. Aztán holdoutolhat max.Toca
nem kötelező aláírnia. ha nem írja alá még az is előfordulhat h a csapat visszavonja a taget a játékos pedig Hopp, free agent leszbriareos
De ha nem vonja vissza akkor alá kell írnia vagy mással keverem?
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Most így hirtelen nem találtam rá oldalt (pedig nézegettem), de mi van akkor ha valaki nem írja alá a franchise tag tendert? Milyen lehetőségei vannak a játékosnak ill. a csapatnak?danyly
Én úgy tudom hogy kötelező aláírni. Aztán holdoutolhat max.Toca
nem kötelező aláírnia. ha nem írja alá még az is előfordulhat h a csapat visszavonja a taget a játékos pedig Hopp, free agent lesz

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Most így hirtelen nem találtam rá oldalt (pedig nézegettem), de mi van akkor ha valaki nem írja alá a franchise tag tendert? Milyen lehetőségei vannak a játékosnak ill. a csapatnak?danyly
Én úgy tudom hogy kötelező aláírni. Aztán holdoutolhat max.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most így hirtelen nem találtam rá oldalt (pedig nézegettem), de mi van akkor ha valaki nem írja alá a franchise tag tendert? Milyen lehetőségei vannak a játékosnak ill. a csapatnak?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
 bleacherreport.com/nfl1000
ezekkel a listákkal mennyire értetek egyet? sztem egész jó, de 1-2 faszság azért van benne perszebraxa88
Az kemény ha Pondernél 46 jobb irányító van 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 bleacherreport.com/nfl1000
ezekkel a listákkal mennyire értetek egyet? sztem egész jó, de 1-2 faszság azért van benne persze