NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Már el is mentettem, vicces lesz visszanézni jövő draft előtt 😀
 www.nfl.com/photoessays/0ap1000000165083
"future can't miss prospects 😀 "tenorx
tavalyi nincs meg az idén kiválasztottakról?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Már el is mentettem, vicces lesz visszanézni jövő draft előtt 😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/udyynrincuahk6nri7pl
2014 NFL Draft: Top 30 college football players to watch this fall
The ink is barely dry on the 2013 NFL Draft sheets, but already scouts are looking ahead to the 2014 NFL Draft. While it is too early to make hard assessments on the depth and talent of the overall class, it appears teams looking for quarterbacks, skill p

"future can't miss prospects 😀 "
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
The general manager of the Montreal Alouettes, the team which holds the rights to Tim Tebow North of the border, said he’d welcome the former Jets backup.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy nagyon érdekes cikk a left tacklekről a profootballfocustól:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/04/29/examining-pressure-are-left-tackles-overvalued/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rich Eisen elnevezte Rolando McClain-t: CSI: Alabama
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez is szép:
@_Ballitician: . @UTKevinAcee I'm so pumped we signed Gronk!!!! Wat duz this mean for Gates doe???? >Very confused by this tweet.
😀 ...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mike Garafolo :

After the Dumervil fax fiasco, the NFLPA has partnered with a company called DocuSign. Players can now sign contracts via mobile devices.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új Jaguars mezek és sisak.



több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az elmúlt 10 év QB "draft class" értékelése:
 sports.yahoo.com/news/2013-quarterback-class-historically-bad-130620728--nfl.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A korábbi Ravens CB Samari Rolle pert indított az a doki ellen, aki Jarvis Jones-t is vizsgálta:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/2013/04/18/samari-rolle-sues-surgeon-craig-brigham-for-botched-spinal-surgery-jarvis-jones/2093391/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magyar idő szerint péntek hajnali 2kor lesz kihirdetve az idei teljes menetrend.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Javaslom utánpótlásnak a Californication megegyező keresztnevű szereplőjét játszó színésznőt. Bár énekelni nem tudom, hogy tud-e, de ez azt hiszem nem fontos.Schleck
Az se rossz bringa, de nálam abban a sorozatban Addison Timlin mellbedobással győzött
 www.dailymotion.com/video/xteqaf_addison-timlin-californication-sex-scene_sexyatapapa
Ha mellbedobás, akkor azért Eva Amurri is jó esélyekkel indul. Annyira, hogy még a nem túl bejövős arcát is elnézném neki. 😀Schleck
Ja, szegénynek eléggé tehenészlányarc jutott, viszont Timlinnél az egész csomag rendben van.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Faith Hill nem fog többé bőrnaciban/szemtelenül rövid szoknyában énekelni az SNF intróban 😕 Azért reméljük az utánpótlás sem lesz rossz, bár magasra tette a lécet 😛Hall Of Green
Javaslom utánpótlásnak a Californication megegyező keresztnevű szereplőjét játszó színésznőt. Bár énekelni nem tudom, hogy tud-e, de ez azt hiszem nem fontos.Schleck
Az se rossz bringa, de nálam abban a sorozatban Addison Timlin mellbedobással győzött
 www.dailymotion.com/video/xteqaf_addison-timlin-californication-sex-scene_sexyatapapa
Ha mellbedobás, akkor azért Eva Amurri is jó esélyekkel indul. Annyira, hogy még a nem túl bejövős arcát is elnézném neki. 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Faith Hill nem fog többé bőrnaciban/szemtelenül rövid szoknyában énekelni az SNF intróban 😕 Azért reméljük az utánpótlás sem lesz rossz, bár magasra tette a lécet 😛Hall Of Green
Javaslom utánpótlásnak a Californication megegyező keresztnevű szereplőjét játszó színésznőt. Bár énekelni nem tudom, hogy tud-e, de ez azt hiszem nem fontos.Schleck
Az se rossz bringa, de nálam abban a sorozatban Addison Timlin mellbedobással győzött
 www.dailymotion.com/video/xteqaf_addison-timlin-californication-sex-scene_sexy

több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Faith Hill nem fog többé bőrnaciban/szemtelenül rövid szoknyában énekelni az SNF intróban 😕 Azért reméljük az utánpótlás sem lesz rossz, bár magasra tette a lécet 😛Hall Of Green
A MNF-nak sem lett a kényszerű változtatás után olyan hangulatos főcíme, most ezt is elveszítjük 😕

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
elég sok videó van JMR-ről a neten. mennyi esélyt láttok rá, hogy visszatér? kaphat-e valahol szerződést? gondolom ha kap is akkor backupnak szánják eleintedugo1993
még mindig kifogásolják a súlyát (280 körül van).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Faith Hill nem fog többé bőrnaciban/szemtelenül rövid szoknyában énekelni az SNF intróban 😕 Azért reméljük az utánpótlás sem lesz rossz, bár magasra tette a lécet 😛Hall Of Green
Javaslom utánpótlásnak a Californication megegyező keresztnevű szereplőjét játszó színésznőt. Bár énekelni nem tudom, hogy tud-e, de ez azt hiszem nem fontos.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
biztos beért az unokája a feladatra

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Faith Hill nem fog többé bőrnaciban/szemtelenül rövid szoknyában énekelni az SNF intróban 😕 Azért reméljük az utánpótlás sem lesz rossz, bár magasra tette a lécet 😛Hall Of Green
dislike 😕

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Faith Hill nem fog többé bőrnaciban/szemtelenül rövid szoknyában énekelni az SNF intróban 😕 Azért reméljük az utánpótlás sem lesz rossz, bár magasra tette a lécet 😛

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem tudtam eldönteni h ide v a draft topikba kerüljön, egy hosszabb lélegzetű cikk a guard pozícióról:  www.nationalfootballpost.com/NFP-Sunday-Blitz-9661.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
gondolom ha kap is akkor backupnak szánják eleintedugo1993
ez azért aranyos volt 😊jjncaa
hát szerencsétlenről annyi edzés videó meg hír van 😀dugo1993
ha teszem azt mától a blikket tartanám első számú hírforrásnak, akkor meglepődhetnék, hogy milyen sokat írnak Radics Gigiről, ha meg nem olvasok/nézek bulvárt, akkor meg nem is hallanék felőle 😛

a bowl.hu-n nem cikkeztünk JMR-ről, és valószínűleg a közeljövőben sem fogunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
gondolom ha kap is akkor backupnak szánják eleintedugo1993
ez azért aranyos volt 😊jjncaa
hát szerencsétlenről annyi edzés videó meg hír van 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
gondolom ha kap is akkor backupnak szánják eleintedugo1993
ez azért aranyos volt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elég sok videó van JMR-ről a neten. mennyi esélyt láttok rá, hogy visszatér? kaphat-e valahol szerződést? gondolom ha kap is akkor backupnak szánják eleintedugo1993
90 fős lehet az offseason keret, aminek nagy részét a draft után undrafted arcok alkotják. Ha valakinek kéne akkor még most kell(ett volna) leigazolnia, tök fölösleges várni.
Szerintem nem tér vissza soha.