NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Hódmezővásárhelyen a Piros Presszóban lesz kivetítőn.
Bazzani
Várom már nagyon! 😊

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Pécsett kocsmába én eddig a Kiskorsóról és a Becksről tudok, valamint igényesebbeknek az Eozin kávézóról, ahol tuti lesz SB-nézés.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
szeretném összeírni az SB-re meccsnézési akciókkal készülő helyeket, ha van ötletetek, akkor akár flyerrel együtt keressetek meg PM-benjjncaa
ezeket a pesti helyeket találtam eddig, ahol biztos menni fog a Super Bowl:

Jókai Bisztró
Hooters
Muzikum
Beerka
Ózon Café
A grund
Repülő Puli
Champs
400
Big L, Budaörs
Vasmacska terasz
Puskás Pancho Pub
Garázs Klub
Kandalló Pub
Szomszéd Pub
Dallas benzinkút és étterem
T.G.I. Friday's


emellett Fehérváron, Komáromban, Miskolcon és Sopronban is lesz lehetőség közös meccsnézésre, de minden további találatnak örülnékjjncaa
Maláta Bisztró
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
itt is lehet válaszolni 😊
 www.facebook.com/bowlhu


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hódmezővásárhelyen a Piros Presszóban lesz kivetítőn.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pakson is lesz a Sport Cultban, de a menők hozzám jönnek, az új pecóba.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
szeretném összeírni az SB-re meccsnézési akciókkal készülő helyeket, ha van ötletetek, akkor akár flyerrel együtt keressetek meg PM-benjjncaa
ezeket a pesti helyeket találtam eddig, ahol biztos menni fog a Super Bowl:

Jókai Bisztró
Hooters
Muzikum
Beerka
Ózon Café
A grund
Repülő Puli
Champs
400
Big L, Budaörs
Vasmacska terasz
Puskás Pancho Pub
Garázs Klub
Kandalló Pub
Szomszéd Pub
Dallas benzinkút és étterem
T.G.I. Friday's


emellett Fehérváron, Komáromban, Miskolcon és Sopronban is lesz lehetőség közös meccsnézésre, de minden további találatnak örülnék


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
szeretném összeírni az SB-re meccsnézési akciókkal készülő helyeket, ha van ötletetek, akkor akár flyerrel együtt keressetek meg PM-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért Cutler sem volt semmi: "How's my hair looking? Pretty strong?" : DD
Egyébként dánke, ez kurvanagy videó 😊
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Best of players sound
 www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/0ap2000000130870/NFL-Films-Presents-2012-Best-of-players-sound

Foster zseniális 😀JayB
Marshall mégnagyobb 😀😀😀
"Hé spori, ezt nem csinálhatja ( a védő). Gyerekeim vannak, feleségem!"😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Best of players sound
 www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/0ap2000000130870/NFL-Films-Presents-2012-Best-of-players-sound

Foster zseniális 😀
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Private Suites:
 www.justluxe.com/lifestyle/leisure/feature-1881758.php

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
@AdamSchefter: Not made up as much as it sounds like it: 49ers RB Frank Gore fined $10,500 today for wearing his socks too low in NFC Championship Game.

😂 No Fun Leaguepetey
jaja, ezen behaltam! 😊

Aktuális NFL hits.


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
@AdamSchefter: Not made up as much as it sounds like it: 49ers RB Frank Gore fined $10,500 today for wearing his socks too low in NFC Championship Game.

😂 No Fun League

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Steelers/Renegades FB oldalán érdeklődjkristof
FB=facebook. Ahhoz nem kell hogy más aktiváljon, max. egy gyors facebook reg. 😊
 www.facebook.com/pages/Miskolc-Steelers/390990617598332?fref=ts

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kele 2
Üdv!

Valaki tud róla, hogy hol lesz ( ha lesz) Miskolcon közös superbowl nézés? Jó lenne valami nagyobb társasággal közösen nézni a meccset, és nem csak néhány haverral valami stream-en 😊Kele
Steelers/Renegades FB oldalán érdeklődj, tavaly emlékeim szerint a plázában lévő kaszinós/sörözős helyen volt, ill. az ügyészség melletti Pizza Táborban szinténkristof
Igen, tavaly én is a plázában voltam, viszont a szóban forgó kaszinó azóta bezárt. Ezért is kérdeztem rá itt,hátha tud valaki valami pontosabbat. A Steelers oldlán is próbálkoztam volna, de amíg nem aktiválják a felhasználómat, addig nem sok esélyem van rákérdezni...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kicsit off, de Alabama-Notre Dame előtt bevezető műsorban még kérdeztek egy Bama cuccokba öltözött házaspárt, hogy soroljanak már fel 3 játékost, de nem tudtak... 😀Asbee
pedig egy jones-williams-johnson blöff működött volna.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tudom unalmas (számomra is) csak egy kis tisztán látás végett.
Kezdődött az egész Shannon Sharpe hisztijével, hogy Belichick nem adott interjú valakinek és, hogy ő mit képzel magáról. Mondjuk ő azért igen csak utálja.

Ezek után volt egy hsz, hogy egy srácnak sok barátja él Bostonban és ott nőttek fel és egész életüket ott töltik, de utálják a Pats-et. Rajongó táboruk nagy része 2001-re v. 2002-re datálódik. Soha nem hallottak volna a Pats-ről ha Brady nincs. Rajongó táboruk 80 % a "jól megy a szekér" időkből való ill. band wagon jumpers. Sokan csak az edző és a QB nevét tudják.

Még egyszer hozzáteszem ez egy kinti vélemény + nem akartam ezzel megsérteni senkit.danyly
Ez szerintem minden más csapatnál is így van. Megmerem kockáztatni hogy itt a bowl.hu-n jobban képben vagyunk mint az átlag amerikai aki vasárnap ebéd után bekapcsolja a tv-t és megnéz egy meccset és mondjuk San Francisco szurkolónak tartja magát. JayB
Kicsit off, de Alabama-Notre Dame előtt bevezető műsorban még kérdeztek egy Bama cuccokba öltözött házaspárt, hogy soroljanak már fel 3 játékost, de nem tudtak... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
JaMarcus Russel visszatér a ligába, legalábbis szándékai szerint.ulpianus
És azt tudja, hogy mi akar lenni? QB, RB, WR? Vagy az mindegy? apeszos
Ezzel a súllyal? NTatapapa
túlságosan magas
legfeljebb guardsapka
Punt protector. Az most dívik a bukott QB-knak. 😊

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
valamilyen szinten de, ettől függetlenül a playbookért nem Manning felel, és a play-szelekcióért sem, max a line-on eldönti, hogy melyiket választja a felkínált játékok közül.

máskülönben nem idéntől lett Denver OC, tavaly egy punt protectorral a center alatt is rájátszásban voltak, és nyertek is a vasas ellen.
az egyik legnagyobb érv mellette pont ez, hogy szezon közben tudott Tebow fazonjára egy offense-t szabni, illetve, hogy idén a saját elképzeléseit igen magas szinten ötvözte az egykori Colts támadójátékkal.

flexibilis, innovatív és fiatal OC, aki irányító nélkül is tudott "nyerő" offense-t pályára tenni. minden tulaj/GM ilyet keres most.

nyerő azért idézőjelben, mert ahhoz D is kell(ett).gabtsi
Ortonnal miért nem ment?
Húsrágó
Mert Orton antitálentum 😀
Bruce
És h a kicsit büdös a sz@r, már meg se lehet enni? 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Valaki meg tudja mondani, ma hánykor lesz élő közvetítés a SB edzéseiről?Wirtschaftsteil
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/752860


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Valaki meg tudja mondani, ma hánykor lesz élő közvetítés a SB edzéseiről?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Üdv!

Valaki tud róla, hogy hol lesz ( ha lesz) Miskolcon közös superbowl nézés? Jó lenne valami nagyobb társasággal közösen nézni a meccset, és nem csak néhány haverral valami stream-en 😊Kele
Steelers/Renegades FB oldalán érdeklődj, tavaly emlékeim szerint a plázában lévő kaszinós/sörözős helyen volt, ill. az ügyészség melletti Pizza Táborban szintén
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Tudom unalmas (számomra is) csak egy kis tisztán látás végett.
Kezdődött az egész Shannon Sharpe hisztijével, hogy Belichick nem adott interjú valakinek és, hogy ő mit képzel magáról. Mondjuk ő azért igen csak utálja.

Ezek után volt egy hsz, hogy egy srácnak sok barátja él Bostonban és ott nőttek fel és egész életüket ott töltik, de utálják a Pats-et. Rajongó táboruk nagy része 2001-re v. 2002-re datálódik. Soha nem hallottak volna a Pats-ről ha Brady nincs. Rajongó táboruk 80 % a "jól megy a szekér" időkből való ill. band wagon jumpers. Sokan csak az edző és a QB nevét tudják.

Még egyszer hozzáteszem ez egy kinti vélemény + nem akartam ezzel megsérteni senkit.danyly
Ez szerintem minden más csapatnál is így van. Megmerem kockáztatni hogy itt a bowl.hu-n jobban képben vagyunk mint az átlag amerikai aki vasárnap ebéd után bekapcsolja a tv-t és megnéz egy meccset és mondjuk San Francisco szurkolónak tartja magát.