NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LB Khalil Mack, Buffalo:  insidehandoff.com/2014/05/06/the-coachs-view-khalil-mack/
Már csak két játékos van hátra és nem hiszem, hogy nehéz kitalálni melyik az a kettő. Aki nem bírja ezeket ezeket az izgalmakat az holnap az NSO-n megtudhatja ki az a két játékos, ugyanis az utolsó két cikk előbb lesz kint magyarul, mint angolul.zolika26
Savage és Seantrel

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
LB Khalil Mack, Buffalo:  insidehandoff.com/2014/05/06/the-coachs-view-khalil-mack/
Már csak két játékos van hátra és nem hiszem, hogy nehéz kitalálni melyik az a kettő. Aki nem bírja ezeket ezeket az izgalmakat az holnap az NSO-n megtudhatja ki az a két játékos, ugyanis az utolsó két cikk előbb lesz kint magyarul, mint angolul.


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ha valaki még kedvet érezne, akkor az Eagles tippjátékba még lehet tippeket leadni. Regisztráció sem kell.  philly.blog.hu/2014/04/16/draft_tippjatek
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi az overrated listákat Empty & Höri-

Vassadi? Rajna? Esetleg más?iktriad
szerintem Rajna workout warrior, Vassadi meg overachieverHöri
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀

Mondjuk nem egészen erre gondoltam velük kapcsolatban.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Köszi az overrated listákat Empty & Höri-

Vassadi? Rajna? Esetleg más?iktriad
szerintem Rajna workout warrior, Vassadi meg overachiever

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi az overrated listákat Empty & Höri-

Vassadi? Rajna? Esetleg más?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nálam overrated: Benjamin, Jimmie Ward, Ebron, McCarron, Jernigan, Roby


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teddy mindent bevet hogy nem essen ki az 1. körből. Felvette Spike Leet centernek.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ha már fű, mennyit csúsznak ezek a játékosok egy bukott teszt után, amikor Mathieu kb. fél tucat tesztet bukott, a suliból is kibaszták és elvonóra is ment? 😀 Laza UDFA-ra saccolta mindenki, ahhoz képest eléggé előkelő helyen ment el. Érdekes, hogy az ő esetében ennyi rad flaggel elég volt egy jó combine, aztán szevasz, mindenki rá nyálazott. Egy cigi nem cigi. 😀Stez
Hát persze, csakis a combine eredményei miatt lett harmadik körös, mi másért.

Ezek a srácok azért focizgatnak is pár évet valami NCAA-ben.vassadi
Nyilván, csak combine előtt az elvonója és a balhéi miatt late roundra vagy UDFA-ra mondták a balhéi és a méretei miatt, lenyomott egy jó felmérőt és rögtön előjött mindenkiben a nagy szerelem iránta és azok nyálaztak rá a legjobban, akik addig osztották. Ne forgasd ki a szavaimat, mert nem azt mondtam, hogy ő előtte szar lett volna. De ennyi cirkusszal még az amúgy jónak vélt játékosok is simán lehetnek UDFA-k, nem egy esetben van erre példa.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Mondjuk ha már fű, mennyit csúsznak ezek a játékosok egy bukott teszt után, amikor Mathieu kb. fél tucat tesztet bukott, a suliból is kibaszták és elvonóra is ment? 😀 Laza UDFA-ra saccolta mindenki, ahhoz képest eléggé előkelő helyen ment el. Érdekes, hogy az ő esetében ennyi rad flaggel elég volt egy jó combine, aztán szevasz, mindenki rá nyálazott. Egy cigi nem cigi. 😀Stez
Hát persze, csakis a combine eredményei miatt lett harmadik körös, mi másért.

Ezek a srácok azért focizgatnak is pár évet valami NCAA-ben.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ráadásul olyannyira nem tulajdoníthatnak túl nagy jelentőséget a füves ciginek, hogy 1-2 war roomban is elmehet pár joint a draft alatt néhány csapatnál! 😀Chargers LT
Draft game is jó móka bebaszva, páran biztosan meg tudnak erősíteni😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ráadásul olyannyira nem tulajdoníthatnak túl nagy jelentőséget a füves ciginek, hogy 1-2 war roomban is elmehet pár joint a draft alatt néhány csapatnál! 😀Chargers LT
Lásd még a közelmúlt Jaguars draftjai.iktriad
Gene Smith minimum LSD-t tolt.empty taxi
De csak reggelire. Ebédre minimum az összes cuccból nyomott valamit, amit Dr. Gonzoék használtak a Félelem és Reszketés Las Vegasban.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként a szakik (Höri, Vassadi, Empty, Rajna stb.) szerint kik azok, akik nagyon túlértékelt prospectek idén (már Tom Savagen kivül)?iktriad
Hageman, Lee, Tuitt, Hyde, Marcus Martin, Sankey

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ráadásul olyannyira nem tulajdoníthatnak túl nagy jelentőséget a füves ciginek, hogy 1-2 war roomban is elmehet pár joint a draft alatt néhány csapatnál! 😀Chargers LT
Lásd még a közelmúlt Jaguars draftjai.iktriad
Gene Smith minimum LSD-t tolt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ráadásul olyannyira nem tulajdoníthatnak túl nagy jelentőséget a füves ciginek, hogy 1-2 war roomban is elmehet pár joint a draft alatt néhány csapatnál! 😀Chargers LT
Lásd még a közelmúlt Jaguars draftjai.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ráadásul olyannyira nem tulajdoníthatnak túl nagy jelentőséget a füves ciginek, hogy 1-2 war roomban is elmehet pár joint a draft alatt néhány csapatnál! 😀Chargers LT
igen, pontosan innen jön a "smoke screen" kifejezés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mondjuk ha már fű, mennyit csúsznak ezek a játékosok egy bukott teszt után, amikor Mathieu kb. fél tucat tesztet bukott, a suliból is kibaszták és elvonóra is ment? 😀 Laza UDFA-ra saccolta mindenki, ahhoz képest eléggé előkelő helyen ment el. Érdekes, hogy az ő esetében ennyi rad flaggel elég volt egy jó combine, aztán szevasz, mindenki rá nyálazott. Egy cigi nem cigi. 😀Stez
Nem csak a jó combine hanem PP állítólagos kezességvállalása is sokat nyomott abban hogy behúztuk... és milyen jól döntöttünk. Akkor húztam a számat hogy "ajjaj ez elég necces" de hála az égnek tévedtem. 😀
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ráadásul olyannyira nem tulajdoníthatnak túl nagy jelentőséget a füves ciginek, hogy 1-2 war roomban is elmehet pár joint a draft alatt néhány csapatnál! 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Lol, ha valaki neha rágyújt egy cigire annak egyenes következmenye, hogy az illetőből kesöbb bűnöző, heroinista, transzfesztita stb lesz X év múlva...és akkor majd jól eltiltják ezért red flag neki es nem dtaftoljuk! 😀 maradjunk annyiban, hogy én is erősen meglepődnek ha ez bármelyik csapatnál is ìgy működne és ennyire túl lenne lihegve mint itt nehányótoknál... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Annak idején Calvin Johnsonról is kiszórták a hírt arról, hogy megbukott a vizeletvizsgálaton. Ahhoz képest elég fasza karriert csapott össze.
Szerintem ez csak abban az esetben releváns infó, ha egyéb pályán kívüli gondokkal is párosul.

Állítólag az ilyen tesztek eredményét azok a csapatok szereik kiszivárogtatni, akik nagyon akarják a játékost és szeretnék ha lecsúszna hozzájuk.atapapa
Itt a draft előtt szerintem is az áll a háttérben, hogy valaki nagyon vágyik rá, hogy az illető játékos csússzon és az ölébe hulljon. Másként amúgy nem nagyon tudom elképzelni, hogy egy februári Combine eredményét miért csak most, éppen a draft előtt néhány nappal szivárogtatják ki.

Szvsz a gond ott van, ha valaki mondjuk többször megbukik, mert ott azért már komoly red flag, hogy mennyire tudja lerakni a jointot. Mondjuk manapság már 1-2 körnél nem nagyon csúsznak tovább az ilyen füvesek, ha így is látják bennük a potenciált, míg azért azoknál, akiknél kitalálják, hogy gond van a hozzáállásukkal, simán UDFA-k lesznek sok esetben. Kivéve persze Clowneyt, mert annyira szerelmes belé a fél világ.

Mondjuk ha már fű, mennyit csúsznak ezek a játékosok egy bukott teszt után, amikor Mathieu kb. fél tucat tesztet bukott, a suliból is kibaszták és elvonóra is ment? 😀 Laza UDFA-ra saccolta mindenki, ahhoz képest eléggé előkelő helyen ment el. Érdekes, hogy az ő esetében ennyi rad flaggel elég volt egy jó combine, aztán szevasz, mindenki rá nyálazott. Egy cigi nem cigi. 😀

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Annak idején Calvin Johnsonról is kiszórták a hírt, hogy megbukott a vizeletvizsgálaton. Ahhoz képest elég fasza karriert csapott össze.
Szerintem ez csak abban az esetben releváns infó, ha egyéb pályán kívüli gondokkal is párosul.

Állítólag az ilyen tesztek eredményét azok a csapatok szereik kiszivárogtatni, akik nagyon akarják a játékost és szeretnék ha lecsúszna hozzájuk.

több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
több mint 9 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Van kb. ezer végzős, aki beilleszthető egy csapatba.
A draft kb. olyan, mintha egy adott állásra kb. ötvenszeres túljelentkezés lenne.
Nevetséges az a csapat, aki nem veszi le a draftboardjáról azt, akit (valamilyen számára meghatározott kritérium alapján) alkalmatlanak ítél a beillesztésre.
Biztos van néhány olyan tehetség, akivel szemben ezen kritériumok mások, de a legtöbb végzőst egy jó stáb be tudja építeni.

Ha pl. én munkatársat keresek, és van rá 15 jelentkező, én is első körben kiszórom azokat, akik egyáltalán dohányoznak, még akkor is, ha egy adott tesztet több pontosra abszolválnak, mint egy nemdohányzó. Azon egyszerű oknál fogva, hogy egy átlag dohányos óránként ha 5 percet cigizik, az azt jelenti, hogy a munkaidejének 1/12-ed részében nem dolgozik, ami évi 1 hónap általam fizetett dohányzást jelentene. Ezt meg kösz, nem.
Persze lehet azzal érvelni, hogy van, aki 11/12-ed időben hasznosabb, mint más teljes időben, de ez nem így van. Ha valaki megfelelően fel van készítve, pontos intrukciókkal ellátva, megfelelően motiválva, akkor nincs érdemi különbség amiatt, hogy a kiinduló paraméterei kicsit gyengébbek voltak.
Szerintem így lehet ez az NFL-ben is.
Van kb 20 prospect, aki szóba jöhet egy adott porsztra egy csapatnál, ha valakivel valami gebasz van lehúzzák, még mindig marad épp elegendő.Sobri Jóska
Egy évben nem dolgozol 12 hónapot, és egy napból nem dolgozol 24 órát, tehát 1 hónap cigizést nem fizetsz neki.
Egyébként is kell ún. munkaközi szünetet biztosítani a munkavállaló részére, legfeljebb a dohányos ezt cigizésre használja, a nem dohányos másra.
Ha 2 embert ugyanúgy felkészítesz, attól még számít a hozzáállása, habitusa, egyéb képességei és a mögöttés tudása, amivel esetleg még többet tud hozzáadni (inkább mint az h dohányzik sztem). Ha csak a felkészítésen múlna, nem lennének állásinterjúk, mondván úgyis felkészítjük meg motiváljuk őket.
Egyébként én sem dohányzom, de sztem ez sokadlagos szempont kellene h legyen a munkaerő felvételnél.
Nem összehasonlítható ilyen szempontból a füves cigis draftos esettel - csak h témánál is maradjunk - hiszen utóbbi eltiltással jár (meg tudatmódosító hatású, ha rákattan, az az életvitelére is komolyabban kihathat).
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az a csapat amely egy 20-22 éves, egy egyébként tehetséges játékost levesz egy füves cigaretta miatt a draftboardjáról 2014-ben az nálam nevetség tárgya.gabtsi
én nem a füves cigi miatt venném le a boardról. Hanem azért, mert az olyan szintű sötétségre vall, ha az addigi karriered talán legfontosabb pillanata előtt, amikor tudod, h ellenőriznek majd, akkor füvezel, hogy nem is tudom példával illusztrálni.
Black_Adder
ez vállalható érv - ellenben Sobri nevetség tárgyára hajazó butaságával, ami ennyi kommentre érdemes.

szóval igen. de én arról beszélek, hogy egy füves cigaretta miatt nem veszem le a draft boardról. vérből vagy vizeletből teljesen más időintervallumban kimutatható a törtönet. közel nem biztos, hogy nagy mennyiségben és közvetlenül a combine előtti este pöffentett rá egy hatalmas dekkre. egyáltalán nem = egy pozitív mint azzal, hogy valaki kőbuta és totál felelőtlen. másfelől mondom mégegyszer 20-22 éves teljesen eltérő kultúrából érkező fiatalokról van szó, akinek mint tulajdonos/csapatvezető/vezetőedző, igenis dolgom, hogy szakmailag és emberileg felépítsem, vezessem, akár a felelősségvállalásra is.

persze ha meginna 4 liter bourbont a combine előtti este, az teljesen rendben lenne. hiszen annyira okos, hogy olyan drogot fogyaszt ami nem kimutatható miután lebontja a szervezete, igaz, hogy 3 hétig nem tudja majd a maximális teljesítményét leadni, de legalább nem bukott meg.

egyébként az nfl játékosok döntö többsége használja a cannabist, bőven több mint a fele, valahogy még is produktív játékos váluk belőlük. de aki csak ezért mond le valakiről, az sztem nevetséges, abszolút más bolygón él és a saját sírját ássa a szakmában.

ami nem hajlik, az törik!