NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
WR Sammy Watkins, Clemson:  insidehandoff.com/2014/05/05/the-coachs-view-sammy-watkins/

És már csak 3 játékos van hátra 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Jönnek már a legnagyobb sztárok magyarul is (köztük Johnny Football):  www.nemzetisport.hu/nfl/johnny-football-lesz-az-uj-russell-wilson-a-jovo-nfl-sztarjai-lehetnek-4-2333707

15 perc múlva pedig a pénteken is beharangozott elkapó angolul 😉


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Bowl.hu Draft műsor kezdési időpontja a szokásos éjfél körüli lesz?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hörivel kb minden második játékosról homlokegyenest más a véleményünk, Robilluma
szerintem ez bármely 2 emberről elmondható aki felvállalja a véleményét egy nagyobb spektrumban 😛

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Benjaminról nagyon nem egyezik a véleményünk, de lehet h én vagyok az egyetlen akinek Jon Baldwin jut róla eszébe.empty taxi
Baldwin sose tudta ennyire jól kihasználni az erényeit.
Nyilván Winston miatt Benjamin fokozott előnyben van, de a 15 TD vagy 5 TD juniorként nem véletlen különbség.
Baldwin esetében sose azt emlegették upside gyanánt, hogy jobb lesz hanem, hogy majd ha jobb helyzetbe hozzák a társai, akkor milyen boldogság lesz. Ez a Sunseri-Cassel-Kaepernick ív mondjuk tényleg tragikus, de a Big East 3 csillagos defensive backjei ellen ne mondja senki, hogy ő vétlen volt az alulteljesítésben. Benjamin vele ellentétben egy marha eredményes pali, még ha a jövője felől nincs is meggyőződve mindenki hogy így marad.

Baldwin = Coleman nálam

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sources tell ESPN's Adam Schefter that Miami OT Seantrel Henderson tested positive for marijuana at the NFL Combine.Stez
Május 5.-én szivárgott ki az első "lebukott a drogteszten" hír. Új csúcs. 😀
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Sources tell ESPN's Adam Schefter that Miami OT Seantrel Henderson tested positive for marijuana at the NFL Combine.Stez
Most komolyan. Ez az ember annyira hülye, hogy meg sem lep már tőle az ilyesmi.Shawn84
lehet a pozitív tesztet is így értették, mert nála számítani lehetett rá 😊baggio
Szakállas viccet kicsit átírva: Seantel hol voltál? Wonderlic teszten. Milyen lett? Szerencsére negatív.toam
annyira nem, 15 pontot ért el. voltak nála rosszabbak: De'Anthony Thomas (14), Martavis Bryant (14), Carlos Hyde (13), Ka'Deem Carey (9), Lache Seastrunk (9), Kelvin Benjamin (7), a DB-k és a DL eredményei nincsenek benne. Henderson nem annyira buta, csak lusta + füvezik elég intenzíven, többször is eltiltották miatta az egyetemen, nem volt meglepő a Combine teszt sem.

egyébként a legjobb scouting reportokat a jsonline-on láttam, ahol scoutok jellemzik a prospecteket. kedvenc részeim: Zumwaltról: "He's like crazy," , Lyerla: "I bet he's off 80% of the teams' draft boards", Henderson: "he was a lazy butt down there at the Senior Bowl". van minden poszt, a DL és a DB-k hamarosan. itt a linebackerek:

 www.jsonline.com/sports/packers/rating-the-nfl-draft-prospects-linebackers-b99261940z1-257880521.html

choose life
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Sources tell ESPN's Adam Schefter that Miami OT Seantrel Henderson tested positive for marijuana at the NFL Combine.Stez
Most komolyan. Ez az ember annyira hülye, hogy meg sem lep már tőle az ilyesmi.Shawn84
lehet a pozitív tesztet is így értették, mert nála számítani lehetett rá 😊baggio
Szakállas viccet kicsit átírva: Seantel hol voltál? Wonderlic teszten. Milyen lett? Szerencsére negatív.
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
végre a szám íze szerinti mock. kér, hogy Fisher és a többiek nem olvassák

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Sources tell ESPN's Adam Schefter that Miami OT Seantrel Henderson tested positive for marijuana at the NFL Combine.Stez
Most komolyan. Ez az ember annyira hülye, hogy meg sem lep már tőle az ilyesmi.Shawn84
lehet a pozitív tesztet is így értették, mert nála számítani lehetett rá 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sources tell ESPN's Adam Schefter that Miami OT Seantrel Henderson tested positive for marijuana at the NFL Combine.Stez
Most komolyan. Ez az ember annyira hülye, hogy meg sem lep már tőle az ilyesmi.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sources tell ESPN's Adam Schefter that Miami OT Seantrel Henderson tested positive for marijuana at the NFL Combine.

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
3.körben ugye WR jönne? Ki?Bazzani
Amíg nem biztos, h nem leszek kész...Robilluma
Helloka! Itt az úri közönség négy körös mock drafthoz lett hozzá szoktatva!😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ismételten csak a maximális tiszteletemmel tudok adózni előtted Robi, viszont jó magyar szokás szerint jön a de. De ez a Bears pick Shazierrel picit olyan, hogy Pryor mindenképp csússzon le a Steelershez pick.

Az LB sor sem áll jól való igaz, de safetyben konkrétan kezdő kaliber sincs. Mert Mundyn vitatkozhatunk, bár pont egy Steelernek nem kell őt bemutatni sztem. Conte kb épp felépül a szezonra, de a tavalyi teljesítményével kihúzta magát a sorból, aztán van MD Jennings, meg McCray. Emery pedig múlt héten finoman utalt rá, hogy a safety poszt jelentős prioritást élvez.tüsi91
Igazából nekem mindegy lenne, ha az lenne a kérdés, h Shazier vagy Pryor lesz-e a Steelers választása, mindkettőt nagyon bírom (ez gondolom látszik 😊 ). Nem akartam lecsúsztatni senkit (ha így lett volna, Nix előre be lett volna írva valahova a Steelers-hez 8-)) ). A Bears amúgy is kap még egy hasonló játékfelfogású safety-t 😉.

Timmy Jernigannel mi a helyzet? Miért nem fért az első két körbe?mustaine
Eléggé túlértékeltnek tartom (majd írok erről), 3. körben viszont nem sokáig lesz benn.

Remek munka Robi, tiszta draftlázban égek azóta.
Mosley eddig eszembe sem jutott, de jó pick. Watkinst azért megsiratnám. 😊
3.körben ugye WR jönne? Ki?Bazzani
Amíg nem biztos, h nem leszek kész, nem mondom meg 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Benjaminról nagyon nem egyezik a véleményünk, de lehet h én vagyok az egyetlen akinek Jon Baldwin jut róla eszébe.
A Chargersnél e forgatókönyv szerint én a 3 CB közül Fullert választanám, nagyon sokat zónáztat Pagano és abban közülük sztem Fuller a legjobb.
Hunter és Wright mellé én bevallom nem Cooksot húznám, egyszerűen túlságosan hajaz egymáséra Wright és Cooks skillsetje, Robinson, Lee vagy Matthews változatosabbá tehetné ezt a WR-corpsot.
Én azon kevés bowl.hu userek közé tartozom, aki szerint Barr jó lesz, de ezzel már megbarátkoztam. 😊empty taxi
Benjaminnal kapcsolatban egyetértek, de nekem nem Baldwin, hanem az USC-s Mike Williams jut róla eszembe, felépítésre és mentalitásra is, aki megfordult a Raidersben is, mert sajnos tradeltünk érte, egyetlen Raiderses szezonjában egy Titans elleni meccs végén kulcsfontosságú 4th downnál ejtette el a labdát, kikaptunk, majd közvetlenül ez után ki is vágtuk. na kb. hasonlóan tudom elképzelni Benjamint is az NFL-ben. Barr nálam eléggé Aaron Maybin féleség, de azt mondják, hogy jó munkamorállal bír, talán felküzdi magát, így megér egy második kört mondjuk, csak ne mi húzzuk.

Robi első körben nagyon bölcsen Donaldot írta a Raidershez, bár jobb lenne egy pár helyes letrade után, csak hogy halmozzuk az élvezeteket. a második körben Lee elég meh. nincs nagy bajom vele személy szerint - bár nem bírom az USC-ről jött elkapókat - de nem WR1, nekünk az kell. mellé jönnek a sérülései is, szóval inkább skippeljük. ha bent van Fuller, akkor legyen ő, hívtuk privát workoutra is, és a hírek szerint jó benyomást tett Allenékre.

choose life
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Ha Mayocknak igaza lesz Stanley John-Baptisteal kapcsolatban, akkor baromi nagy ásznak fogok tűnni azzal, hogy én a 4. körben vittem GM Gameben. 😀😀iktriad
Ha egy tehetség szempontjából UDFA szintű prospectet elvisznek az első körben, attól ő még nem lesz jobb játékos. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Jean-Baptiste UDFA kaliberű játékos, de érted, mire gondolok.vassadi
Ebben a Mayock+McShay interjúban is ez jön ki nagyon jól:  mmqb.si.com/2014/05/01/mike-mayock-todd-mcshay-2014-nfl-draft/

A szakértők többségét nem érdekli milyen eredményes egy mock draftban. McShay: "I am more concerned about how guys play in the league three, four, five or six years down the road than I am where they get drafted."zolika26
Ezzel jól lehet takarózni, mert a mockokkal még szembesíthető valaki, de 5-6 év távlatából már a kutyát nem érdekli a dolog (ha csak nem nagy bustról van szó)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ha Mayocknak igaza lesz Stanley John-Baptisteal kapcsolatban, akkor baromi nagy ásznak fogok tűnni azzal, hogy én a 4. körben vittem GM Gameben. 😀😀iktriad
Ha egy tehetség szempontjából UDFA szintű prospectet elvisznek az első körben, attól ő még nem lesz jobb játékos. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Jean-Baptiste UDFA kaliberű játékos, de érted, mire gondolok.vassadi
Ebben a Mayock+McShay interjúban is ez jön ki nagyon jól:  mmqb.si.com/2014/05/01/mike-mayock-todd-mcshay-2014-nfl-draft/

A szakértők többségét nem érdekli milyen eredményes egy mock draftban. McShay: "I am more concerned about how guys play in the league three, four, five or six years down the road than I am where they get drafted."


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Mayocknak igaza lesz Stanley John-Baptisteal kapcsolatban, akkor baromi nagy ásznak fogok tűnni azzal, hogy én a 4. körben vittem GM Gameben. 😀😀iktriad
Ha egy tehetség szempontjából UDFA szintű prospectet elvisznek az első körben, attól ő még nem lesz jobb játékos. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Jean-Baptiste UDFA kaliberű játékos, de érted, mire gondolok.vassadi
Igen.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Ha Mayocknak igaza lesz Stanley John-Baptisteal kapcsolatban, akkor baromi nagy ásznak fogok tűnni azzal, hogy én a 4. körben vittem GM Gameben. 😀😀iktriad
Ha egy tehetség szempontjából UDFA szintű prospectet elvisznek az első körben, attól ő még nem lesz jobb játékos. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Jean-Baptiste UDFA kaliberű játékos, de érted, mire gondolok.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ismételten csak a maximális tiszteletemmel tudok adózni előtted Robi, viszont jó magyar szokás szerint jön a de. De ez a Bears pick Shazierrel picit olyan, hogy Pryor mindenképp csússzon le a Steelershez pick.

Az LB sor sem áll jól való igaz, de safetyben konkrétan kezdő kaliber sincs. Mert Mundyn vitatkozhatunk, bár pont egy Steelernek nem kell őt bemutatni sztem. Conte kb épp felépül a szezonra, de a tavalyi teljesítményével kihúzta magát a sorból, aztán van MD Jennings, meg McCray. Emery pedig múlt héten finoman utalt rá, hogy a safety poszt jelentős prioritást élvez.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 draft szaki 4 merész tippje Peter King mai MMQBjában:

Four men, one crystal ball.

I asked Mike Mayock, Todd McShay, Mel Kiper and Gil Brandt, “When round one is over Thursday night, tell me a story line or two that will surprise people.”

Mayock: “I’m going to give you this one: [Nebraska cornerback] Stanley John-Baptiste slips into the first round. He’s what today’s NFL is all about. He’s too long [6-3 and 213) and moves too well for this not to happen.”

Kiper: “If I predict something that would shock me now, then it probably won’t be too shocking when it happens. But there could be as many as eight wide receivers in the first round—and no running backs. Although if this was 1988, [Ohio State running back] Carlos Hyde would have a top-15 grade. The real shock would be no quarterbacks going before 16, but I really don’t think that’ll happen.’’

McShay: “I’ve got [Ohio State linebacker] Ryan Shazier going ahead of [more noted Alabama linebacker] C.J. Mosley. I just updated my mock draft today. I’ve got Shazier going to Arizona at 20, Mosley to Green Bay at 21. Shazier is lean but he can fly.’’

Brandt: “I don’t think Teddy Bridgewater falls to the second round. I think Johnny Manziel will go in the top five, but not number one. And I think Khalil Mack gets picked ahead of Jadeveon Clowney.”
Ha Mayocknak igaza lesz Stanley John-Baptisteal kapcsolatban, akkor baromi nagy ásznak fogok tűnni azzal, hogy én a 4. körben vittem GM Gameben. 😀😀

Mosley eddig eszembe sem jutott, Bazzani
pedig most is nálatok játszik a derék CJHöri
Őt szeretné elfelejteni, hogy a rosteren van, mert tőlünk ment hozzájuk. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mosley eddig eszembe sem jutott, Bazzani
pedig most is nálatok játszik a derék CJ

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remek munka Robi, tiszta draftlázban égek azóta.
Mosley eddig eszembe sem jutott, de jó pick. Watkinst azért megsiratnám. 😊
3.körben ugye WR jönne? Ki?

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Posztokkal nincsen bajom, egy kicsit Bryanttel első körben, de talán meg tudnék barátkozni vele. 😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát ez az első kör túl jó lenne😀 Watkins csúszása kb. olyan lenne, mint anno Amukamara volt. Támadófalba idén nem nem választanék, szóval menjen csak ki az a 3 OT minél előbb (majd aztán jöhet IRL a megdöbbenés mikor bemondják Zack Martin nevét). 2. körben szvsz Niklas-t választanánk, nem Fiedorowiczot. Tetszik, hogy az offense a fő prioritás, bár Donaldnál biztosan elgondolkodnának odafenn is. Csak annyi hiba van az egészben, hogy Adrien Robinson és nem Adrian Robinson😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER