Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Gyanítom szeretnénk letradelni, de mivel állítólag a seahawks is árulja az első kört, így sok esélyt nem látok arra, hogy ez összejöhetne, bár véleményem szerint ez lenne az ideális. Ha sikerül a trade, akkor valószínűnek tartom a C húzást a 2. körben, ha nem akkor BPA lesz, azt pedig megjósolni, hogy ki lesz szinte lehetetlen, logikusan QB-t kivéve gyakorlatilag bármely posztra jöhet játékos. Én személy szerint annak örülnék a legjobban, ha egy playmaker LB lecsúszna hozzánk, bár ha le is csúszik az elmúlt évek tapasztalata alapján arra sincs garancia, hogy Keim-ék kihúzzák.
Még valami... ha netán nem lenne trade, akkor azon se lepődjön meg senki, hogy eredetileg egy második kör végére, 3. kör elejére várt játékost húzunk a 29. helyen. Valami azt súgja, hogy másnap egy seahawks sapkát akarnak majd ránk sózni....😊 😊 Szóval minden benne lehet ebben a draftban, akár agy bazi nagy meglepetés is. 😊
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Ki mit vár a drafttól? Kit választunk elsőre(direkt így írtam)? Nem nagyon volt még szó a draftról szóval kicsit vitainditónak is szánom 😊

Mock draftokat nézegettem, legtöbben OLB-t írnak hozzánk, egy két corner is van, láttam safetyiket is, Ryan Kelly meg Paxton Lynch.

OLB-ét én szinte kizártnak tartom, hogy elsőre húznánk, Jones és Golden fix emberek lesznek + van ott Okafor rotációba meg tavalyról érdekes lehet Riddick.

Safetyt éppúgy kizártnak tartom mint az OLB-ét elsőre, vagyunk ott elegen.

CB simán benne van, mert ott elég vékonyak vagyunk, de sztem oda FA-ról mindentől független még valakit elhozunk szerintem a Powers, Hall, Cromartie trióból.

Ryan Kelly-be van potenciál, hogy ligaelit OL-unk legyen, szintúgy Lynchbe is Palmer mögött, Arians mellett, hogy később franchise QB váljék belőle.

Én egy brutál DE-nek is örülnék bár az annyira eddig nem nagyon volt prio Keiméknél és papíron elég vastagok vagyunk ott. Én a közös mock draftba Robert Nkemdiche-t írtam, lehet hogy lecsúszik hozzánk, bár karakter problémái miatt sztem red flages nálunk.

Akiről nem esett szó, pedig sztem potens lehet hozzánk az Hunter Henry TE. A klassz legjobb TE-je, mockokban ritkán láttam első körben, bár sztem még előttünk kiviszik. De jövőre Gresham, Fells és Momah szerződése is lejár. Greshamet már most is megkínálták egy nagyobb és hosszútávú szerződéssel csak itt maradt a gyűrűért. Nekem ez a pick eléggé tetszene.

Esetleg ILB-ként Raglandot tudom még elképzelni, ha valahogy lecsúszna hozzánk, bár erre vajmi kevés esély van. Jaylon Smith 3. körben??

Ha nem húzunk QB-t először, mit gondoltok későbbi körökben Christian Hackenbergről? Palmer tesója edzette a draft előtt pár hónapig és jobb véleménnyel voltak utána róla (lásd Hackenberg-rejtély cikk) Vagy esetleg egyéb QB? Bár én nem igazán szeretem a hátsó körös QB húzásokokat.

Vélemények? Ti, hogy gondoljátok? 😊
emberke22
Röviden és tömören Lynch rohadt nagy reach lenne első körben.... a legoptimálisabb az lenne ha valakinek kellene a helyünk a második kör első félből és hátra tudnánk cserélni extra pickért. Ha nem lesz kérő az első körünkre akkor BPA-t várok, arra meg nehéz lenne tippelni, mert nem tudhatjuk hogy ki fog csúszni.

Pozikat tekintve a tippem BPA-n is C ahogy Löfli is mondta vagy ILB. Egy jó C nagyot lendítene a falon és mire jön az új QB beletanulhatna és segíthetné azt, jó ILB-ből meg sosem elég és lássuk be Minter nem egy D-Wash.

Részemről ennyi 😊
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Sziasztok!

Ki mit vár a drafttól? Kit választunk elsőre(direkt így írtam)? Nem nagyon volt még szó a draftról szóval kicsit vitainditónak is szánom 😊

Mock draftokat nézegettem, legtöbben OLB-t írnak hozzánk, egy két corner is van, láttam safetyiket is, Ryan Kelly meg Paxton Lynch.

OLB-ét én szinte kizártnak tartom, hogy elsőre húznánk, Jones és Golden fix emberek lesznek + van ott Okafor rotációba meg tavalyról érdekes lehet Riddick.

Safetyt éppúgy kizártnak tartom mint az OLB-ét elsőre, vagyunk ott elegen.

CB simán benne van, mert ott elég vékonyak vagyunk, de sztem oda FA-ról mindentől független még valakit elhozunk szerintem a Powers, Hall, Cromartie trióból.

Ryan Kelly-be van potenciál, hogy ligaelit OL-unk legyen, szintúgy Lynchbe is Palmer mögött, Arians mellett, hogy később franchise QB váljék belőle.

Én egy brutál DE-nek is örülnék bár az annyira eddig nem nagyon volt prio Keiméknél és papíron elég vastagok vagyunk ott. Én a közös mock draftba Robert Nkemdiche-t írtam, lehet hogy lecsúszik hozzánk, bár karakter problémái miatt sztem red flages nálunk.

Akiről nem esett szó, pedig sztem potens lehet hozzánk az Hunter Henry TE. A klassz legjobb TE-je, mockokban ritkán láttam első körben, bár sztem még előttünk kiviszik. De jövőre Gresham, Fells és Momah szerződése is lejár. Greshamet már most is megkínálták egy nagyobb és hosszútávú szerződéssel csak itt maradt a gyűrűért. Nekem ez a pick eléggé tetszene.

Esetleg ILB-ként Raglandot tudom még elképzelni, ha valahogy lecsúszna hozzánk, bár erre vajmi kevés esély van. Jaylon Smith 3. körben??

Ha nem húzunk QB-t először, mit gondoltok későbbi körökben Christian Hackenbergről? Palmer tesója edzette a draft előtt pár hónapig és jobb véleménnyel voltak utána róla (lásd Hackenberg-rejtély cikk) Vagy esetleg egyéb QB? Bár én nem igazán szeretem a hátsó körös QB húzásokokat.

Vélemények? Ti, hogy gondoljátok? 😊
emberke22
Noah Spence neve merült fel még egy jópár helyen. Sztem inkább corner lesz 1. körben. Riddickre kiváncsi lennék mit tud élesben.
több mint 8 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Sziasztok!

Ki mit vár a drafttól? Kit választunk elsőre(direkt így írtam)? Nem nagyon volt még szó a draftról szóval kicsit vitainditónak is szánom 😊

Mock draftokat nézegettem, legtöbben OLB-t írnak hozzánk, egy két corner is van, láttam safetyiket is, Ryan Kelly meg Paxton Lynch.

OLB-ét én szinte kizártnak tartom, hogy elsőre húznánk, Jones és Golden fix emberek lesznek + van ott Okafor rotációba meg tavalyról érdekes lehet Riddick.

Safetyt éppúgy kizártnak tartom mint az OLB-ét elsőre, vagyunk ott elegen.

CB simán benne van, mert ott elég vékonyak vagyunk, de sztem oda FA-ról mindentől független még valakit elhozunk szerintem a Powers, Hall, Cromartie trióból.

Ryan Kelly-be van potenciál, hogy ligaelit OL-unk legyen, szintúgy Lynchbe is Palmer mögött, Arians mellett, hogy később franchise QB váljék belőle.

Én egy brutál DE-nek is örülnék bár az annyira eddig nem nagyon volt prio Keiméknél és papíron elég vastagok vagyunk ott. Én a közös mock draftba Robert Nkemdiche-t írtam, lehet hogy lecsúszik hozzánk, bár karakter problémái miatt sztem red flages nálunk.

Akiről nem esett szó, pedig sztem potens lehet hozzánk az Hunter Henry TE. A klassz legjobb TE-je, mockokban ritkán láttam első körben, bár sztem még előttünk kiviszik. De jövőre Gresham, Fells és Momah szerződése is lejár. Greshamet már most is megkínálták egy nagyobb és hosszútávú szerződéssel csak itt maradt a gyűrűért. Nekem ez a pick eléggé tetszene.

Esetleg ILB-ként Raglandot tudom még elképzelni, ha valahogy lecsúszna hozzánk, bár erre vajmi kevés esély van. Jaylon Smith 3. körben??

Ha nem húzunk QB-t először, mit gondoltok későbbi körökben Christian Hackenbergről? Palmer tesója edzette a draft előtt pár hónapig és jobb véleménnyel voltak utána róla (lásd Hackenberg-rejtély cikk) Vagy esetleg egyéb QB? Bár én nem igazán szeretem a hátsó körös QB húzásokokat.

Vélemények? Ti, hogy gondoljátok? 😊
több mint 8 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Nagyjából hogy állunk most a sapkával? Iupati nem gombokért jött, várható még egy nagyobb nevű futó, aztán örülhetünk ha az ifjoncok pénze még belefér? 😊Kexandro
Hát most, hogy Shipley érkezett, ez ugye előre vetíti a Sendlein cutot, amit én már elkönyveltem, de ha nem ő akkor Larsen fog repülni. Így megközelítőleg 7,5 vagy 6,5 millió dollárnyi cap space-ünk van(Iupatira 8 milliót számoltam, Shipleyre meg 1milliót első évére ettől függően változhat).
Még várok egy nevesebb vagy több olcsóbb, tipikus Keim-féle FA-kat. Needjeink most: OLB, TE, CB, RB, valamint még nálam NT is kérdés. De szerintem a második opció a reális, hogy ha lesz a jó ár-érték arányban és annál is olcsóbban ember akkor jönni fog (kivéve ha Adria Petersonról van szó, mert szerintem belé szerelmes Keim és még sokan mások már a draftolása óta). Szerintem OLB-t draftról hozunk az első körökben, én egy TE-re számítok még mindenképp, meg árérték arányban CB vagy RB-re, attól függ milyen opciók lesznek még.
Reddingre meg jósolok jövőre egy cutot. A szerződése is olyan(2.év, 4m$ capspace, 1m$ deadmoney), plusz ideális esetben addigra beér a Stinson/Martin kettős közül valamelyikőjük.
emberke22
a Redding cut bejött : D
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jaron Brown, Tony Jefferson és D.J. Swearinger is aláírta az egy éves RFA tenderét szóval 2016-ban még maradnak a csapatnál.
Ma kezdődött meg az offseason program a gyúrással.
Fucu
Ezek igazán jó hírek. 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jaron Brown, Tony Jefferson és D.J. Swearinger is aláírta az egy éves RFA tenderét szóval 2016-ban még maradnak a csapatnál.
Ma kezdődött meg az offseason program a gyúrással.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Derbi 😊 Jó hogy nem Seattle–Miami derbi 😀
Mondjuk én a magam részéről simán kibírtam volna, ha nem a legelején játszunk veletek 😊

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kivágtuk Marion Grice és Robert Hughes futókat


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Időjárás szempontból mondhatni tökéletes a menetrend. A back to back korai east coast meccs (Vikings, Falcons) szopó lehet mivel nincs betervezve hogy most a keleti parton marad a csapat mert pont akkor lesz Hálaadás és biztosra vehető, hogy hazautaznak.
Októberben sokszor fogok késni a melóból a primetime meccsek miatt, meg persze a Pats elleni derbi miatt is az első héten. 😀

Szerkesztette: Fucu



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
itt a teljes menetrend, szerintem egyáltalán nem vészes, a Billshez szeptemberben megyünk, talán nem lesz 1 méteres hó. a Rams után rövid héten megyünk Friscóba, de szerintem nem lesz gond, a Seahawks, Panthers duó után meg jól fog jönni a pihenő. az utolsó két meccs még kemény lehet.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Elvileg a New Englanddel kezdjük a szezont, gyanús, hogy MNF lesz
Löfli
Én úgy néztem SNF, a lényegen nem változtat Prime Time azt kész!
2
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Elvileg a New Englanddel kezdjük a szezont, gyanús, hogy MNF lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
A mai mock draft gameben az alábbiakat sikerült összetrollkodni:
1/29 (29): Mackensie Alexander, CB (Clemson)
3/30 (92): Bronson Kaufusi, DE (BYU)
4/30 (128): Joe Thuney, OG/OT (NC State)
5/30 (167): Jack Allen, C (Michigan State)
5/33 (170): Kevin Byard, S (Middle Tennessee State)
6/30 (205): Nick Kwiatkoski, ILB (WVU)

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 8 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Larry Fitzgerald on Mathieu: 'He heals like Wolverine' 😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rsslngkwcyeu72bxvqxc
Larry Fitzgerald on Mathieu: 'He heals like Wolverine'
Cardinals safety Tyrann Mathieu is recovering after a season-ending ACL injury. But the injury won't slow down the hybrid star, Mathieu's teammate Larry Fitzgerald said he is healing "like Wolverine."
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
a Cardinals - Packers divisional meccs lett a tavalyi év legjobbja 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000651321/article/top-20-games-of-2015-no-1-packers-at-cardinals
Löfli


u.i: FiztG vonuljon vissza mint minden rendes kurva jó játékos idén!

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a Cardinals - Packers divisional meccs lett a tavalyi év legjobbja 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/u4jeaw9tezah95gqbiyu
Top 20 Games of 2015: No. 1 -- Packers at Cardinals
Our top game of the year saw Aaron Rodgers complete his second time-expiring 'Hail Mary' of the season to send the game to overtime ... only to watch Larry Fitzgerald come up big in the clutch


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Cardinalis
celeb lettél 😀Löfli
pont 11 másodpercnél :o)) csak kár, hogy nem látszik jobban az ARI-sapim :o))

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Cardinalis
celeb lettél 😀
 youtu.be/x9B5rUFV3xA?t=12


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Micsoda meglepetés az utolsó meccs. 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Preseason menetrend:
vs. Raiders
at Chargers
at Texans
vs Broncos


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 fuzovelkifele.com/2016/03/31/fa-kitekinto-nincs-mese-nyerni-kell/
Ka'deemCarey25
Evan Mathis, G – 1 év, 4 millió
Jermaine Gresham, TE – 1 év, 3,5 millió
Chris Johnson, RB – 1 év, ?
Drew Stanton, QB – 2 év, 6,5 millió dollár
ebből a 4 játékosból 3 tavaly is itt játszott, sokkal jobb lett a támadófal Mathisszal ? (mi a véleményetek, azért jó volt az O-Line), azért a Broncosnál nagy volt a SUCK, de ott a többiek röviden nem voltak toppon, az O-Line nál, viszont ilyen olcsón megéri.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
 fuzovelkifele.com/2016/03/31/fa-kitekinto-nincs-mese-nyerni-kell/
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
na még valaki szavazzon, mert eddig 4 user 4 különböző játékost írt be 😀
Löfli
Na én is beraktam a tippem.... ami persze nem jelenti azt hogy nem egy ötödik playa 😊
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Vagy valaki gondolja meg magát a "war room"-ba más pick javára 😛 Még adok időt gondolkodni 😀