Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nkemdiche-t kell helyrerakni, mia véleményetek.
Heisman Trophy
Valahogy nem tudom szeretni ezt a picket.... és nem is értem teljesen. Ha jól tudom karakterproblémás is ami nem éppen jó.

Sztem nagyobb need volt egy klasszikus ILB és emiatt miután Neal és Kelly kiment (Ők votak a favoritjaim S-be és C-be) Raglandet vártam volna.

De nem ez lett... 😊 Ami nem meglepő, mert elég meglepő húzások voltak amúg is.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nkemdiche-t kell helyrerakni, mia véleményetek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Larrynél szimpatikusabb játékos nem sok van a ligában:
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/az-igazi-munka-csak-ez-utan-kezdodik-larry-fitzgerald-irasa-a-draft-elott
Sugar611
Háááát... nincsenek szavak erre a fazonra... ezt megkönnyeztem kicsit
silent7939
Asszem lesz siránkozás ha majd egyszer tényleg visszavonul. Olyan lesz majd, mintha az egész csapat visszavonult volna.😊

A rotoworld-ön érdekes kezdő védelmet vázoltak. Az OLB poszton Okafor és C. Jones a kezdő, míg safety poszton T Jeffersont és Branch van kezdőként prognosztizálva. Érdekes.....

Mi a véleményetek, ha esetlegesen lecsúszna egy ILB-nek való matéria, mondjuk Ragland hozzánk, akkor Bucannon visszakerülhet S posztra, vagy neki már véglegessé vált ez a felállás, és nem is keresünk Minter mellé valakit. Meggyőződésem, hogy baszott jó Strong Safety lenne belőle.

Szerkesztette: Leon78
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Larrynél szimpatikusabb játékos nem sok van a ligában:
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/az-igazi-munka-csak-ez-utan-kezdodik-larry-fitzgerald-irasa-a-draft-elott
Sugar611
Háááát... nincsenek szavak erre a fazonra... ezt megkönnyeztem kicsit
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Larrynél szimpatikusabb játékos nem sok van a ligában:
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/az-igazi-munka-csak-ez-utan-kezdodik-larry-fitzgerald-irasa-a-draft-elott
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
az öreg megmondja a tutit a fiataloknak :o))
 www.theplayerstribune.com/larry-fitzgerald-cardinals-letter-to-2016-nfl-draft-class/

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bátran kijelenthetem hogy semmin, legyen az játékos vagy le- illetve feltrade nem fogok meglepődni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tessék ezt véleményezzétek. Szerintem korrekt
 www.rotoworld.com/articles/cfb/62072/271/nfl-draft-needs-cardinals
Fucu
Eléggé rendben van.... Ezt a Jones srácot már több helyen is bemockolták hozzánk és meg is néztük a hírek szerint. Talán annyival lehetne jobb scenario ha ki tudnánk menni az első körből eg második és egy extra 3. körért.
silent7939
ha lesz egy játékos, aki tetszik Keiméknek 29-en, nem fognak letrade-elni. így is van elég minőségi játékos a rosteren, CB és C kell az 1-3 kör valamelyikében, de nem lepődnék meg egy 3. körös guardon, akit bemozgatunk


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tessék ezt véleményezzétek. Szerintem korrekt
 www.rotoworld.com/articles/cfb/62072/271/nfl-draft-needs-cardinals
Fucu
Eléggé rendben van.... Ezt a Jones srácot már több helyen is bemockolták hozzánk és meg is néztük a hírek szerint. Talán annyival lehetne jobb scenario ha ki tudnánk menni az első körből eg második és egy extra 3. körért.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tessék ezt véleményezzétek. Szerintem korrekt
 www.rotoworld.com/articles/cfb/62072/271/nfl-draft-needs-cardinals



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én nem örülök Brady eltiltásának. Azért lett ez a meccs SNF mert Brady vs. Palmer, Belichick vs. BA. Meg én a legerősebb összeállításuk ellen szeretném látni a védelmet.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
‪#‎AZCardinals‬ season opener takes on different look after Tom Brady's suspension is reinstated.
kötelező W ;o))
Cardinalis
Jaja.... insta győzelmeket mutattunk eddig csere QB-k ellen 😀 Ohhh, wait!!! 😀

Mesélj még Peti! 😊
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
‪#‎AZCardinals‬ season opener takes on different look after Tom Brady's suspension is reinstated.
kötelező W ;o))

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha egyáltalán sorra kerülünk az első körben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
5 után szerintem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Valaki kiszámolta már kb mikor kerülünk sorra pénteken? Nincs kedvem éjszakázni most
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Ez a kis hülye aláírt a skinshez, ő se lát több bajnoki gyűrűt többet. Legalább majd verik egymást minden évben kétszer a Beckham elleni meccseken🔪🔫☺
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
12 éve, ezen a napon vesztette életét Pat Tillman, az Arizona Cardinals korábbi safetyje. A szeptember 11-ei terrortámadások után lépett be a hadseregbe, miután visszautasította csapata szerződésajánlatát. 2004-ben, Afganisztánban vesztette életét baráti tűzben.
Coolearie
mint az köztudott.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
12 éve, ezen a napon vesztette életét Pat Tillman, az Arizona Cardinals korábbi safetyje. A szeptember 11-ei terrortámadások után lépett be a hadseregbe, miután visszautasította csapata szerződésajánlatát. 2004-ben, Afganisztánban vesztette életét baráti tűzben.
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
remélem rendesen összefoltozgatják PP-t, nomeg Bethel-t is:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xqf5kp6ooa27bhhf9tgg
Cardinals CB Patrick Peterson undergoes surgery
Cardinals cornerback Patrick Peterson underwent ankle surgery and is expected to be ready for the start of training camp.


THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
6,5 millió van kb a sapi alatt, esélytelen
Löfli
Ja vágom én hogy kevés a lé de olyan jó lenne, kb esélytelen tényleg.
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Rá kell pattanni Normanre ugyanis szabadügynökké vált! Máris ki lenne pipálva a corner kérdés.
Ka'deemCarey25
Úgy néz ki, hogy a pénzre hajt, mert ha a gyűrű motiválná nem biztos, hogy találna jobbat a párducoknál.

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
6,5 millió van kb a sapi alatt, esélytelen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Rá kell pattanni Normanre ugyanis szabadügynökké vált! Máris ki lenne pipálva a corner kérdés.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Lynch biztosan nem érkezik. Én örülnék egy hátsó körös irányító prospectnek (Cook, Hogan de még akár Hackenberg is).
Első körben nagyjából bármi lehet (Egy QB, WR, RB, TE választáson azért durván meglepődnék) én még a feltrade-et sem zárnám ki. Elég mély az egész csapat és a draftolt játékosoknak oda is kellene érni az 53-ba, ráadásul az UDFA-k közül is kitűnhet egy tehetség akinek szintén helyet kellene biztosítani a keretben.
A legvalószínűbb a letrade, CB, C hármas amiből én a harmadikat húznám.
Aki maradna CB (legvalószínűbb Alexander) nekem nem tetszik és szerintem a hátsó körökben próbálunk majd meg halászni a zavarosban.
A DL mély szóval ott is a harmadik napon várok egy picket.

Persze tavaly előtt jóval korábban húztuk Bucannont mint azt bárki várta és tavaly meg olyan játékost húztunk aki aktív keretben sem volt egész szezonban, szóval maradok a megszokott mantránál és #InKeimWeTrust



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter