Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Powers (volt CB) nálunk landolt, szerintetek mit várhatunk tőle?-Nem láttam sok Cards meccset, viszont azokon tetszett a játéka, igaz a társak jók voltak mellette.
cikesz
slotban megbízható, kívül kevésbé


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Powers (volt CB) nálunk landolt, szerintetek mit várhatunk tőle?-Nem láttam sok Cards meccset, viszont azokon tetszett a játéka, igaz a társak jók voltak mellette.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 589 — Invisible man
Off: |  bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1484858 |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
láttátok a PR-t? a mienk nagyot szolt :o))

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nkemdiche, Cristian és Toner is aláírta szerződését.

Szerkesztette: Fucu



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de én elégedett vagyok ezzel a draftal és nem csak az Arizónai mantra miatt. 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem hivatalos UDFA lista:
Elie Bouka – DB, University of Calgary
Matthias Farley – DB, Notre Dame
Amir Carlisle – WR, Notre Dame
Clay Debord – OT, Eastern Washington
Chris King – WR, Duquesne
Danny Dillon – LS, Campbell
Garrett Swanson P, Fresno State
Hakeeem Valles – TE, Monmouth
Chris Hubert – WR, Fayetteville State
Trevon Hartfield – DB, Southwestern Oklahoma State
Jake Coker - QB, Alabama

Jövő hét péntektől rookie minicamp oda még hívnak pár játékost tryoutra.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az új scoutunk, Adrian Wilson nagy kedvence volt Marqui Christian

 twitter.com/Kyle_Odegard/status/726521673806057472


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
andree Arizona Cardinals 1 724
Sajnos idén nem volt időm a draftra, így nem nagyon tudok okoskodni, de a pickek tetszenek. Az első körösünknek még láttam a debütáló meccsét az egyetemen, ott Wesley Johnson eléggé megette emlékeim szerint.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na ezt nem láttam időben, de nem is tudtam volna sok okosat mondani mert a hátsó körös prospecteket még annyira sem ismerem mint a korai körösöket. : )

Amúgy Keimék nem hazudtolták meg önmagukat mert az utolsó három pickkel alacsonyabb osztályú játékost húztunk, de nem volt elkapó és sanszosan a kezdő center is megérkezett Evan Boehm személyében.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Matyi, John Brown, Kareem Martin, David Johnson. eddig csak Martin nem szólt nagyot a 3. köröseinkből, reméljük Brandon Williamst is stealként fogjuk emlegetni pár év múlva 😀
Löfli
Matyinál jobban lehetett sejteni, hogy ha a focira koncentrál és a pályán kívüli ügyeit elhagyja akkor kurva jó játékos lesz belőle. Smokey és DJ meglepőbb volt.
A hátsó körök a mi terepünk. 😊
Fucu
A hátsó körösök későbbi produktuma nagyban függ az edzőtől. Ha sikerül a képességeiknek megfelelő az erősségeiket kidomborító, és a gyengeségeiket háttérbe szorító szerepet kitalálni a számukra, és ezt a csapat taktikájába precízen beilleszteni, akkor a gyengébb adottságokkal, és játéktudással rendelkező playakból is lehet meghatározó ember.

Én még ide sorolnám Bethelt is, aki lerakott már egyet s mást az asztalra. Jefferson is UDFA volt, ehhez képest lehet kezdő lesz az idei szezonban. Szóval van egy jó edzői brigádunk, akikben lehet bízni, és elég jó keretünk hozzá.

Fucu a megmaradt játékosok közül szerinted vannak e bent még olyanok akik akár a kezdőbe is kerülhetnek, vagy annak közelébe, és akik akár nálunk is kiköthetnek még. Kiket gondolsz kihagyhatatlan értéknek 4. körtől fölfelé.
Egyébként kíváncsi vagyok, hogy lesz e QB húzás.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jó kis írás Nkemdiche-ről:
 www.azcentral.com/story/sports/nfl/cardinals/2016/04/29/boivin--robert--nkemdiche--cardinals--nfl--draft--mississippi--peterson--keim--bidwill--arians--balcony--mathieu/83728036/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Matyi, John Brown, Kareem Martin, David Johnson. eddig csak Martin nem szólt nagyot a 3. köröseinkből, reméljük Brandon Williamst is stealként fogjuk emlegetni pár év múlva 😀
Löfli
Matyinál jobban lehetett sejteni, hogy ha a focira koncentrál és a pályán kívüli ügyeit elhagyja akkor kurva jó játékos lesz belőle. Smokey és DJ meglepőbb volt.
A hátsó körök a mi terepünk. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Matyi, John Brown, Kareem Martin, David Johnson. eddig csak Martin nem szólt nagyot a 3. köröseinkből, reméljük Brandon Williamst is stealként fogjuk emlegetni pár év múlva 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jött Brandon WIliams aki CB, 5-11 magas és 197 font súlyú és csak 2015-ben szerepelt CB poszton mert előtte RB volt. Gyors, hosszúak a karjai és man to man védekezésben erősebb. Ráadásul a special teamben is villoghat.
Fucu
Max ST játékos lesz sztem. Am rohadtul tud cselezni ha cipeli a bőrt.
Ka'deemCarey25
Vagy akár trukkos end a round playeknel is fent lehet.... Van benne potenciál... Special weapon 😀 csak simán st-be drága lenne ☺
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Jött Brandon WIliams aki CB, 5-11 magas és 197 font súlyú és csak 2015-ben szerepelt CB poszton mert előtte RB volt. Gyors, hosszúak a karjai és man to man védekezésben erősebb. Ráadásul a special teamben is villoghat.
Fucu
Max ST játékos lesz sztem. Am rohadtul tud cselezni ha cipeli a bőrt.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jött Brandon WIliams aki CB, 5-11 magas és 197 font súlyú és csak 2015-ben szerepelt CB poszton mert előtte RB volt. Gyors, hosszúak a karjai és man to man védekezésben erősebb. Ráadásul a special teamben is villoghat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Washingtont felejtsük el örökre. Nem jön vissza. Pont.

Amúgy nem örömködni vannak ott hanem dolgozni minden staff máshogy éli meg a draft dolgot. Hajnalban nekem is volt egy olyan megérzésem, hogy miattunk jött feljebb a Denver és húzták be előttünk Lynch-et.
No problem vannak még jelöltek a project QB posztra.

Nkemdiche lesz a 90-es. Jó döntés. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
A közvetítésben nem éppen az látszódott, hogy nagy a boldogság. Mintha Lynch lett volna a célpont, és ezt megsejtette volna a Denver. Kicsit úgy tűnt, mintha nem igazán tudtuk volna, hogy kit is lenne jó húzni. Kimentek a S, és a CB-ek, ráadásul Lynch is. Kicsit a tanácstalanságot láttam inkább.
Aztán jött ami jött.
Nkemdiche valóban talent, csak az a problémám, amit Höri is mondott a közvetítésben. Az első éve óta nem igazán fejlődött, ráadásul a szorgalma sem az igazi. Vannak pályán kívüli ügyei, tehát elég problémás a srác. remélem a jó közeg jó hatással lesz rá, és elkezd végre komolyan dolgozni, és akkor nem lesz kidobott pick amit érte adtunk.
Egyébként fizikailag brutális, egy állat a csávó, van benne potenciál, csak ki kell hozni belőle. Ha kihozzuk belőle a maximumot akkor brutál lehet a srác.
Azért eltudnék képzelni egy jó kis front sevent: Nkemdiche Gunter Campbell, Jones, Bucannon, Minter / Washington/ Golden Ha jó formában vannak akkor brutál kis brigád lenne. 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megnéztem a sajtótájékoztatókat. Szerintem örültünk, hogy Nkemdiche-t húztuk. A tavalyi első körös picknél mindenki feszült volt itt most sokkal jobb volt a hangulat Keiméknél.
Arians szavaival élve No risk it no biscuit. Remélem Docketti magasságokba fog emelkedni, vele hasonlítják össze, a játéka és ügyei alapján is van alapja : D és nagyon remélem, hogy nincs köze Tunsil twitter fiókjához : D
emberke22
John Randle (Vikings, Seahawks DT) a példaképe.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tetszik ez a pick mert nehéz leírni a vezetéknevét LOL
Szakzizik (nem úúúúgy!) nehogy valamelyik sajtótájékoztatón elkezdjen játszani az újságíróknak. 😀
Another 2nd chance játékos és ahogy PromeTime Sanders is tanácsolta neki haverkodjon PP-vel és Matyival és akkor nem lesz gond vele.

A mai nap kicsit unalmas lesz, így hogy csak a harmadik kör végén van húzás, de azért várós.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Megnéztem a sajtótájékoztatókat. Szerintem örültünk, hogy Nkemdiche-t húztuk. A tavalyi első körös picknél mindenki feszült volt itt most sokkal jobb volt a hangulat Keiméknél.
Arians szavaival élve No risk it no biscuit. Remélem Docketti magasságokba fog emelkedni, vele hasonlítják össze, a játéka és ügyei alapján is van alapja : D és nagyon remélem, hogy nincs köze Tunsil twitter fiókjához : D
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
füvezés nélkül top10 talent, szóval igazi steal lehet, nálunk meg Ariansék értenek a karakterproblémás emberekhez 😊

LB majd jön később, Raglandért kár lett volna rícselni.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Ha nem lesz több balhéja, akkor ez egy jó választás volt. Lesz akiről példát vehet majd...
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
egy madaras csapatban tán előny, hogy repülni azt tud, 15 láb magas szállodaablakból... ;o))

“He’s been effective everywhere,” Arians said. “He’s a nightmare for a guard or center. And he can work a tackle off the edge.”

"like J. J. Watt" Robert Nkemdiche Highlights || Defensive Nightmare

THIS IS THE WAY