NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Ki ez a Mike Jenkins? Jobban örültem volna egy Leon Hall-nak.
több mint 8 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Keresem az "All or Nothing: A Season with the Arizona Cardinals" sorozatot, ha tudja valaki honnan tölthető, mondja el nekem.
Köszi 😉
Wong
jelenleg csak az amazon video playeren nézhető meg tudtomal, ami viszont csak amerikában elérhető.
kapitnono
youtube srácok 😉
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Keresem az "All or Nothing: A Season with the Arizona Cardinals" sorozatot, ha tudja valaki honnan tölthető, mondja el nekem.
Köszi 😉
Wong
jelenleg csak az amazon video playeren nézhető meg tudtomal, ami viszont csak amerikában elérhető.


több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Steve Keim 😊
 twitter.com/CardsMarkD/status/755488608639778816

jött Mike Jenkins CB depthnek, és Chris Culliver is jön vizitre


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 663 — Defense Fan
Keresem az "All or Nothing: A Season with the Arizona Cardinals" sorozatot, ha tudja valaki honnan tölthető, mondja el nekem.
Köszi 😉
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Palmer 12., PP 18., Fitz 27., Matyi 28., CC 71. lett az NFL top 100-as listáján. holnap meg jön az All or Nothing!
Löfli
Mathieu csak a 28.?...Ne szórakozzunk már, fogadjunk hogy a LoB-ből mindenki top10 lesz... Vicc
Coolearie
Earl Thomas 66. érted, 66? na ez a vicc... Mátyásnak a 28 tényleg vicc, csak a másik irányban.
braxa88
Ezek szerint Thomas túlértékelt. 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Palmer 12., PP 18., Fitz 27., Matyi 28., CC 71. lett az NFL top 100-as listáján. holnap meg jön az All or Nothing!
Löfli
Mathieu csak a 28.?...Ne szórakozzunk már, fogadjunk hogy a LoB-ből mindenki top10 lesz... Vicc
Coolearie
Earl Thomas 66. érted, 66? na ez a vicc... Mátyásnak a 28 tényleg vicc, csak a másik irányban.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
vannak még gondok a vpn-nel, de legalább az első részt láttam, fasza vót 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Palmer 12., PP 18., Fitz 27., Matyi 28., CC 71. lett az NFL top 100-as listáján. holnap meg jön az All or Nothing!
Löfli
Jónak ígérkezik.
danyly
Már lehet nézni az első részt ingyen. Csak egy accountot kell kreálni plusz kell egy Hola Unblocker és tudod nézni.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Palmer 12., PP 18., Fitz 27., Matyi 28., CC 71. lett az NFL top 100-as listáján. holnap meg jön az All or Nothing!
Löfli
Mathieu csak a 28.?...Ne szórakozzunk már, fogadjunk hogy a LoB-ből mindenki top10 lesz... Vicc
Coolearie
Csak?! 😀 😀 😀
Volt egy valóban kiváló szezonja, amiben mondjuk megsérült. Erre már 28.
Mondjuk meg is lehet nézni amúgy a listát, és akkor nincsenek ilyen tévképzetek 😉

Sherman 20. (értsd PP mögött), Kancellár 32. (értsd, rosszabb helyen van, mint Máté), Earl Thomas a 66. (tehát ő is top 10-es...), miközben Harrison Smith a 73., DMC aki évek óta elit FS meg a listán sincs. És akkor azon megy a sírás, hogy Mátyiő „csak” a 28. Azért na... 😀

Mennyivel jogosabb lenne nálunk a sírás, ahol eddig Chandler Jones került fel a 48. helyen, és már épp itt játszik, szóval eddig csupán egy 87. helyünk van, Julian Edelman révén 😀 Jó, a top 10-ben nyilván lesz még kettő, de akkor is, DMC teljes ignorálása, de még Butleré is, hogy tényleg csak kettőt mondjak sokkal több WTF-re tarthatna okot, mint Mátyiő 😀

Kössz amúgy, most miattad meglestem, hogyan is nézett eddig ki a lista 😊
Wyatt
Itt is csak Bowman került fel egy szerény 61. hellyel.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Palmer 12., PP 18., Fitz 27., Matyi 28., CC 71. lett az NFL top 100-as listáján. holnap meg jön az All or Nothing!
Löfli
Mathieu csak a 28.?...Ne szórakozzunk már, fogadjunk hogy a LoB-ből mindenki top10 lesz... Vicc
Coolearie
Csak?! 😀 😀 😀
Volt egy valóban kiváló szezonja, amiben mondjuk megsérült. Erre már 28.
Mondjuk meg is lehet nézni amúgy a listát, és akkor nincsenek ilyen tévképzetek 😉

Sherman 20. (értsd PP mögött), Kancellár 32. (értsd, rosszabb helyen van, mint Máté), Earl Thomas a 66. (tehát ő is top 10-es...), miközben Harrison Smith a 73., DMC aki évek óta elit FS meg a listán sincs. És akkor azon megy a sírás, hogy Mátyiő „csak” a 28. Azért na... 😀

Mennyivel jogosabb lenne nálunk a sírás, ahol eddig Chandler Jones került fel a 48. helyen, és már épp itt játszik, szóval eddig csupán egy 87. helyünk van, Julian Edelman révén 😀 Jó, a top 10-ben nyilván lesz még kettő, de akkor is, DMC teljes ignorálása, de még Butleré is, hogy tényleg csak kettőt mondjak sokkal több WTF-re tarthatna okot, mint Mátyiő 😀

Kössz amúgy, most miattad meglestem, hogyan is nézett eddig ki a lista 😊

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Cory Redding is visszavonult. Bár már a csapat áprilisban kivágta, amivel 2 milliót megtakarított. Nem is talált magának új csapatot (meg már 35 éves).

De az előző idény INT-je (+30y yard galopp), emlékezetes marad tőle.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Palmer 12., PP 18., Fitz 27., Matyi 28., CC 71. lett az NFL top 100-as listáján. holnap meg jön az All or Nothing!
Löfli
Mathieu csak a 28.?...Ne szórakozzunk már, fogadjunk hogy a LoB-ből mindenki top10 lesz... Vicc
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Palmer 12., PP 18., Fitz 27., Matyi 28., CC 71. lett az NFL top 100-as listáján. holnap meg jön az All or Nothing!
Löfli
Jónak ígérkezik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Palmer 12., PP 18., Fitz 27., Matyi 28., CC 71. lett az NFL top 100-as listáján. holnap meg jön az All or Nothing!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ez jó stat 😊

 twitter.com/FO_ScottKacsmar/status/743184787616174080


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Former ‪#‎AZCardinals‬ DT Bryan Robinson passes away at the age of 41. Our thoughts and prayers are with his family and friends
Nyugodjék Békében.
Coolearie
rip

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Former ‪#‎AZCardinals‬ DT Bryan Robinson passes away at the age of 41. Our thoughts and prayers are with his family and friends
Nyugodjék Békében.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
július 1-én jön az All or Nothing, mind a 8 résszel

van trailer is:  www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/All-Or-Nothing-Arrives-July-1/f5d4cd41-26b0-4ff7-938a-2ba0a049cd8d


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 589 — Invisible man
 bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1487614


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
#Williams33 Arizona Cardinals 2
BEST TEAM <3
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a rutin, meg az évek...
"NFC West players 30+ years old (Rams 2, Seahawks 6, 49ers 7, Cardinals 10)"

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
 fuzovelkifele.com/2016/05/19/draft-ertekelo-cardinals-nkemdiche-win-now-projekt/
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na mivel kurva nagy a csend elmesélek egy storyt aminek igazából semmi jelentősége...
A draft idején lejárt Live 24/7-es előfizetésem. Na mondom kiprobálom a GamePass-t mart úgyis ingyé van 7 napig 😊
Be is regeltem le is töltöttem, el is fogadtam a feltételeket.... amit persze basztam elolvasni 😀
Eltelt 10 nap és nézegetem a bankszámla egyenlegemet és feltűnt hogy valami nem stimmel.... erre kiderült hogy a 8. napon levonták a GamePass előfizetés díját, ami 200 dodo volt.
Persze csak ekkor olvastam a el a feltételeket, én looser hogy ha nem mondom le a 7. napon akkor automatikusan élesedik a szerződés. Persze jól elküldtem magam mindenhova hogy ekkore faz voltam.

Csajom mondja hogy írjak nekik hátha visszautalják.... Mondom az ki van zárva ennyire hülyék nem lehetnek még ha amcsik is.

De persze írtam egy síros levelet hogy huha meg bocsi meg elcsesztem.... rá fél órára a GP support már válaszolt is hogy rendben visszaküldik a pénzt... a teljes összeget ráadásul.... na mondom majd hiszem ha látom.... és láss csodát 2 nap mulva csippant a telóm és visszajött a teljes befizetett összeg.

Azt hiszem ha ez valamelyik kis hazánkba telepedett szolgáltatónál történik meg simán buktam volna a lóvét.

Bocs az OFF-ért 😊
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Eddig sem voltunk bőven CB poszton, de ezek után elképzelni sem tudom, hogy miként fogunk felállni.