Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
PP bekerült a guinness rekordok könyvébe, mert idén ő engedte a legtöbb elkapást egy óra alatt 1449 szelfit csinált 😀Dexxter Tailor
Azaz jelen esetben a PP rövídétés picture postert is jelent 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
PP bekerült a guinness rekordok könyvébe, mert idén ő engedte a legtöbb elkapást egy óra alatt 1449 szelfit csinált 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
juteszembe az egyik kariajeszom 😊 PAT KIRWAN: Ne csak a labdát nézd! - Amerikai football szakértői szemmel
 www.lira.hu/hu/konyv/ismeretterjeszto-1/sport/ne-csak-a-labdat-nezd-amerikai-football-szakertoi-szemmel?kampany=arukereso


és egy másik NFL-es kariajesz 😊 elég olvasmányos, sok képpel illusztrált, ajánlani tudom:
NFL Today: The Story of the Arizona Cardinals
 www.amazon.com/NFL-Today-Cardinals-Jim-Whiting/dp/0898128455/ref=pd_sim_sbs_b_1?ie=UTF8&refRID=1A6X6D4B6WAE913BTHEY

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Ezen a fórumon szeretnék köszönetet mondani a Sport TV minden munkatársának akik részt vettek az NFL közvetítésekben, mert vasárnap véget ér a bajnokság, utána már csak az emlékeinkben lesznek a meccsek. Remélem jó meccset látunk a Super Bowl-on, és mivel sajnos nem a mi csapatunk játszik, ezért hátradőlve szurkolhatunk akinek akarunk.
Höri neked külön köszönöm mind a TV-ben mind itt a Bowl.hu-n végzett munkádat, mert nekünk nagyon kényelmes leülni a TV elé vagy a számítógéphez és elolvasni az írásaidat, de remélem mindenki tudja hogy ezzel mennyi munka van, hogy ilyen színvonalon lássunk meccseket és itt a különböző posztokat!
Üdvözlettel: "mamii"

(Fiúkák! Aki egyetért nyugodtan lájkoljon vagy kommenteljen!)


GO CARDINALS!!!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Csak nem bírták ki közös kép nélkül a srácok. Azért nagyon remélem, hogy Cro jövőre is náluk marad... 😊Danny
double-drop... nice...:-/
 www.nfl.com/videos/nfl-pro-bowl/0ap3000000463304/Cromartie-and-Peterson-drop-interception

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
juteszembe itt is bereklámozni 😉
lassan érdemes asztalokat foglalgatni az SB-re... a Brasil Sport & Cocktail Bárt csak ajánlani tudom
Limitált Super Bowl Ajánlat!
2015. január 31-ig megvásárolt csomag asztalfoglalással! Gyere és válassz asztalt magadnak,
2000.- HUF/Fő mely tartalmaz 1 NFL étel + 2 db ital a „napi ajánlatok közül”
 www.facebook.com/BrasilSportCocktailBar/photos/a.371801082941232.1073741825.306928299428511/706614192793251/?type=1&theater

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
Csak nem bírták ki közös kép nélkül a srácok. Azért nagyon remélem, hogy Cro jövőre is náluk marad... 😊
Danny
Hülyeség lenne elengedni...

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Csak nem bírták ki közös kép nélkül a srácok. Azért nagyon remélem, hogy Cro jövőre is náluk marad... 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
The team’s four Pro Bowlers – cornerback Patrick Peterson, defensive end Calais Campbell, cornerback Antonio Cromartie and special teamer Justin Bethel – were all chosen to be a part of Team Carter for the all-star game on Sunday at University of Phoenix Stadium.
 www.nfl.com/videos/nfl-pro-bowl/0ap3000000461933/Best-of-the-2015-Pro-Bowl-Draft

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Nem tudom megunni a meccsnézést, ma ismét megnéztem a Patriots-Ravens meccset. Mindig találok valamit, amit nem vettem észre, pedig már negyedszer nézem végig.
Basszu Höri! Hogy fér a fejedbe ennyi adat, esemény, pedig amikor néhány esemény történt még meg sem születtél! Imádom valamennyi szak kommentátort, de te úgy köpöd az adatokat, hogy csak a számat tátom! Tavaly sok NCAA meccset néztem, nem emlékszem hogy közvetítetted vagy kommentátor voltál, de még az egyetemi csapatok eseményeit is sorolod. Gratulálok Ádám, nagyon nagy fejnek tartalak! (Nem méretre, tartalomra!)
Fiúkák! Élvezkedjetek a meccsek nézésén mert februártól szeptemberig kuss nekünk, nézhetjük Messit meg C.Ronaldót!
NFL-ben GO THE BEST!mamii
A szünetben lehet járni HFL meccsekre 😉lazars
Ha egyszer egy HFL meccsen látsz egy kövér ősz öregasszonyt, aki "easy rider öcsém"-et ordít, akkor tudod hogy az Arizonás "mamii" van ott!


GO CARDINALS!!!
több mint 9 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Bejött az amire számítottam, ezután lottózom, hátha ott is!
Amit a Seattle művelt az nem semmi, az az utolsó két perc, meg a hosszabbítás sokkoló volt. Szerintem az nagy hiba volt hogy Wilson futott TD-je előtt Matthewst levitték a pályáról, ha ott van Wilson előbb hempereg a földön mint fut. NEP_SEA döntőt vártam, de marha nagy szerencséje volt a Seattlenek hogy oda jutott, de ez is kell a rájátszásban. A mostani Patriotsot most erősebbnek érzem, szerintem az 50 %-nál több esélyük van nyerésre de mi is kaptunk már ki az utolsó percben anno a Steelers ellen 2009-ben.
Mindenkinek jó szurkolást és jó meccset kívánok!


GO CARDINALS!!!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
a HOX játszik nálunk SB-t,.. azért az kemény... 😉Cardinalis
Szinte hazai pálya 😊Helmut Zimmer
már nálatok is írtam: grat a heroikus győzelemhez! egy kissé skizofrén érzéssel, de nektek fogok szurkolni Arizonában... 😛Cardinalis
boooo
soha semmilyen körülmények között.Fucu
hááát ebben van valami.... sajnos nekem sem megy... főleg a tegnapi meccs után... sorry de egyszerűen nem tudok átvedleni Hox-fannak...
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a HOX játszik nálunk SB-t,.. azért az kemény... 😉Cardinalis
Szinte hazai pálya 😊Helmut Zimmer
már nálatok is írtam: grat a heroikus győzelemhez! egy kissé skizofrén érzéssel, de nektek fogok szurkolni Arizonában... 😛Cardinalis
boooo
soha semmilyen körülmények között.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
Cromartie a Pro Bowl résztvevő lett.

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
a HOX játszik nálunk SB-t,.. azért az kemény... 😉Cardinalis
Szinte hazai pálya 😊Helmut Zimmer
már nálatok is írtam: grat a heroikus győzelemhez! egy kissé skizofrén érzéssel, de nektek fogok szurkolni Arizonában... 😛Cardinalis
Nyomasd ! 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a HOX játszik nálunk SB-t,.. azért az kemény... 😉Cardinalis
Szinte hazai pálya 😊Helmut Zimmer
már nálatok is írtam: grat a heroikus győzelemhez! egy kissé skizofrén érzéssel, de nektek fogok szurkolni Arizonában... 😛

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
a HOX játszik nálunk SB-t,.. azért az kemény... 😉Cardinalis
Szinte hazai pálya 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a HOX játszik nálunk SB-t,.. azért az kemény... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
lazars Arizona Cardinals 86
Nem tudom megunni a meccsnézést, ma ismét megnéztem a Patriots-Ravens meccset. Mindig találok valamit, amit nem vettem észre, pedig már negyedszer nézem végig.
Basszu Höri! Hogy fér a fejedbe ennyi adat, esemény, pedig amikor néhány esemény történt még meg sem születtél! Imádom valamennyi szak kommentátort, de te úgy köpöd az adatokat, hogy csak a számat tátom! Tavaly sok NCAA meccset néztem, nem emlékszem hogy közvetítetted vagy kommentátor voltál, de még az egyetemi csapatok eseményeit is sorolod. Gratulálok Ádám, nagyon nagy fejnek tartalak! (Nem méretre, tartalomra!)
Fiúkák! Élvezkedjetek a meccsek nézésén mert februártól szeptemberig kuss nekünk, nézhetjük Messit meg C.Ronaldót!
NFL-ben GO THE BEST!mamii
A szünetben lehet járni HFL meccsekre 😉
több mint 9 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Nem tudom megunni a meccsnézést, ma ismét megnéztem a Patriots-Ravens meccset. Mindig találok valamit, amit nem vettem észre, pedig már negyedszer nézem végig.
Basszu Höri! Hogy fér a fejedbe ennyi adat, esemény, pedig amikor néhány esemény történt még meg sem születtél! Imádom valamennyi szak kommentátort, de te úgy köpöd az adatokat, hogy csak a számat tátom! Tavaly sok NCAA meccset néztem, nem emlékszem hogy közvetítetted vagy kommentátor voltál, de még az egyetemi csapatok eseményeit is sorolod. Gratulálok Ádám, nagyon nagy fejnek tartalak! (Nem méretre, tartalomra!)
Fiúkák! Élvezkedjetek a meccsek nézésén mert februártól szeptemberig kuss nekünk, nézhetjük Messit meg C.Ronaldót!
NFL-ben GO THE BEST!


GO CARDINALS!!!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Evolution Of The Cardinals' Depth Chart

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
Na a Jets lett végül.
Én örülök neki, ott talán nem lesz túlzottan megkötve a keze, és legalább nem is NFC 😊.
Sok sikert Bowles!Kexandro
A kevésbé rossz döntést hozta 😊 Kíváncsi leszek mire lesz képes ezzel a csapattal. De nem fog csalódást okozni szerintem.

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ezt az eredményt el tudnám képzelni a 2015-ös szezonra. 😊

 walterfootball.com/draft2016_1.php
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na a Jets lett végül.
Én örülök neki, ott talán nem lesz túlzottan megkötve a keze, és legalább nem is NFC 😊.
Sok sikert Bowles!Kexandro
Én nem örülök neki, jobb lett volna, ha marad.Leon78
Nyilván, de a teljesítménye alapján szerintem ez 1 percig nem volt benne a pakliban..Kexandro
Kicsit abban bíztam, hogy ugyanaz történik vele is, mint Hortonnal. Ez nem jött be. 😊
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Na a Jets lett végül.
Én örülök neki, ott talán nem lesz túlzottan megkötve a keze, és legalább nem is NFC 😊.
Sok sikert Bowles!Kexandro
Én nem örülök neki, jobb lett volna, ha marad.Leon78
Nyilván, de a teljesítménye alapján szerintem ez 1 percig nem volt benne a pakliban..