Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na a Jets lett végül.
Én örülök neki, ott talán nem lesz túlzottan megkötve a keze, és legalább nem is NFC 😊.
Sok sikert Bowles!Kexandro
Én nem örülök neki, jobb lett volna, ha marad.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
LeBeau nem valószínű, hogy DC lesz inkább olyan Tom Moore féle tanácsadó/segítő.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Kíváncsi vagyok kit visz OC-nak, illetve kivel képzeli a QB posztot New Yorkban.andree
Chan Gaileyt.

LeBeau kívül meg az alábbi arcokat nevezték meg lehetséges DC-ként:
There are candidates currently on the staff, too, including outside linebackers coach James Bettcher. Defensive backs coach Nick Rapone was a long-time coordinator at the college level and cornerbacks coach Kevin Ross has coached and played in the NFL.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Sok sikert neki!
Próbálom követni majd a pályafutását. Ezekkel a nagyszerű half time adjustokkal, a játékosok erősségeihez szabott játékaival és öltözőn belüli népszerűségével nehezen hiszem, hogy megbukna HC-ként. A Jets nem is áll olyan rosszul a cap-et tekintve, az alapanyag is adott egy jó 3-4 védelemhez. Lesz helye alkotni. A buktató a támadó oldal lehet. Kíváncsi vagyok kit visz OC-nak, illetve kivel képzeli a QB posztot New Yorkban.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Na a Jets lett végül.
Én örülök neki, ott talán nem lesz túlzottan megkötve a keze, és legalább nem is NFC 😊.
Sok sikert Bowles!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Ha kivesszük a top irányítókat (Manning, Brady) akkor a többiekhez képest hová sorolnátok Palmert? Ok, tudom hogy sokat számítanak a társak, a csapat is, és elsősorban nem is a stat alapján kérdezem.bionic
Nálam az itt nyújtottak alapján az erős közepes kategória. Olyan Cutler környékén. Top 10-be bőben nem fér be, de 15 egyértelműen rosszabb kezdő nincs nála most a ligában szerintem. Ebben benne van a jó coaching is persze.
több mint 9 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Ha kivesszük a top irányítókat (Manning, Brady) akkor a többiekhez képest hová sorolnátok Palmert? Ok, tudom hogy sokat számítanak a társak, a csapat is, és elsősorban nem is a stat alapján kérdezem.
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Rá is mozdultatok LeBeau-ra. 😊 Az egyik pittsburghi beatwriter már jelentette is, hogy Arians beszélt vele telón, hogy csatlakozzon a stábhoz.Soldados
Valamit valamiért... Remélem az Ohio State valahogy kiszopatja az Oregont ma.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rá is mozdultatok LeBeau-ra. 😊 Az egyik pittsburghi beatwriter már jelentette is, hogy Arians beszélt vele telón, hogy csatlakozzon a stábhoz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha Bowles-t elviszik HC-nak, én hozzátok várom LeBeau-t. 😊Soldados
Már amikor kijött a hír, hogy tőletek távozik jöttek olyan pletykák, hogy hozzánk jöhet ha Bowles megy. Örülnék neki. Viszont így még korosabb lenne az amúgy sem fiatal edzői társulat. 😊Fucu
Hát remélem, hamar eldől Bowles sorsa, mert Whiz már bejelentkezett érte a Titans-től.

Én viszont szívesebben nézném itt, mivel nálatok jó védelem van, sok az ismerős arc akár az edzők, akár a játékosok között, plusz akár bajnokaspiránsok is lehettek. Szóval én itt szeretném látni. 😊

Itt újra egyesülne a kedvenc OC-m (Arians) és DC-m.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
A következő DC vajon megismerteti a srácokat a Tight End nevű poszttal? 😊Kexandro
Ja azzal kezdi, hogy odamegy Rashad Johnsonhoz, Buccannonhoz és Footéhoz, hogy te te és te.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
A következő DC vajon megismerteti a srácokat a Tight End nevű poszttal? 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Remélem Bowles olyan munkát vállal, ahol tudok majd szurkolni neki.nagyon szimpi, karakteres edző.andree
Jets vagy Falcons. Válassz. 😊Fucu
Na ez az! 😀
Amúgy mindkettő ilyen semleges csapat nekem. Valahogy az Atlantaban soha nem fogott meg semmi, a Jetsnek meg nem bocsájtom meg, hogy 5 percel 2 liter kávé megivása után kaptak 10 perc alatt 3-4 TD-t a Patriots ellen. 😀

Ha nem nézem hol volt üresedés, a Texansnál, Steelersnél vagy Panthersnél megnéztem volna.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Remélem Bowles olyan munkát vállal, ahol tudok majd szurkolni neki.nagyon szimpi, karakteres edző.andree
Jets vagy Falcons. Válassz. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Remélem Bowles olyan munkát vállal, ahol tudok majd szurkolni neki.nagyon szimpi, karakteres edző.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha Bowles-t elviszik HC-nak, én hozzátok várom LeBeau-t. 😊Soldados
Már amikor kijött a hír, hogy tőletek távozik jöttek olyan pletykák, hogy hozzánk jöhet ha Bowles megy. Örülnék neki. Viszont így még korosabb lenne az amúgy sem fiatal edzői társulat. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Ha Bowles-t elviszik HC-nak, én hozzátok várom LeBeau-t. 😊Soldados
Benne van a pakliban, Arians ismeri 😊 Bowles megy 2. interjúra a Jetshez és a Falconshoz, és az Atlanta Journal szerint Bowles neve van a legtetején a Falconsnál a HC jelöltek között.. szóval kezdhetünk megbarátkozni a gondolattal, hogy új DC után kell majd néznünk
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
én meg azt hittem, hogy ezért az ünneplésért szoktak zászlót dobni 😀Dexxter Tailor
TD után nem szoktak ilyenért. Ha first down után csinálod ezt akkor viszont igen.Fucu
ja igen. meg arra gondoltam, amikor kidobja a stadionból a lasztitDexxter Tailor
egy kis celeb-gyűjtemény 2014ből 😊
 www.azcardinals.com/videos/videos/Top-Celebrations-of-2014/896bafb5-8d7e-4522-b053-ba03a7a16fd0

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha Bowles-t elviszik HC-nak, én hozzátok várom LeBeau-t. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
csakhogy ne legyünk már ennyire az alján…
Here are the winners of the second annual Cardinals Digital Media Awards
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Recognizing-The-Top-Cardinals-In-2014/c12d2619-1ca6-45fd-8d11-c0b2caa6eb76
OFEENSIVE PLAYER OF THE YEAR: LT Jared Veldheer
DEFENSIVE PLAYER OF THE YEAR: DE Calais Campbell
BEYOND THE BOX SCORE PLAYER OF THE YEAR: DT Frostee Rucker, és egy kis videóelemzés róla:
 www.nfl.com/videos/mayocks-slant/0ap3000000444993/Mayock-s-Slant-Frostee-Rucker-takes-over
NEWCOMER OF THE YEAR: WR John Brown
‘NEXT MAN UP’ OF THE YEAR: QB Drew Stanton
PLAY OF THE YEAR: WR John Brown’s 75-yard TD catch from QB Carson Palmer vs. Eagles
MOST VALUABLE CARDINAL: DE Calais Campbell

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Kurt Warner Named Hall Of Fame Finalist
 www.nfl.com/videos/nfl-hall-of-fame/0ap3000000455676/HoF-Finalists-Warner-s-career-unlike-any-other

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
milyen jó, hogy ez az értelmetlen vita sem ment át személyeskedésbe...Dexxter Tailor
Azt ne te dontsd el te szemet!

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
milyen jó, hogy ez az értelmetlen vita sem ment át személyeskedésbe...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
az NFC south csapataitól nem nehéz kevesebb yardot benyelni
Adirotor
Már elnézést a féloffért, de ez már akkora butaság, hogy nem tudom szó nélkül hagyni: a Saints és a Falcons passz O-ja is top 5 volt a ligában, de mondok viccesebbet: még a Bucs passz O-ja is jobb volt (passzolt yardokról beszélünk), mint a Ninersé, valamint a Hawksé és kb ugyanazt hozta, mint a Rams. Idevéve a Raiderst és a Chiefst, azt látjuk, hogy a meccseitek felét a tíz legrosszabb passz O közé tartozó csapatok ellen játszottátok, és így sikerült a negyedik legrosszabb passz D-vel végezni, a kolléga erről a problémáról beszélt.Jakehomer
Biztosan igazad van, csak egy két igen fontos dologra nem lettél figyelmes.

1. Valóban nagyon erős volt a csoportotok, emlékeztetnélek, hogy a 8 legtöbb yardot begyűjtő csapat között 3 a ti csoportotokból való, ami számomra azt sugallja, hogy nem véletlenül voltak az O-k olyan produktívak, hiszen a meccsek majdnem felét egymással játszottátok le. 😊.
2. Az is figyelemre méltó, hogy ez a nagyszerű quartett a 8 csoport közül összességében a legkevesebb győzelmet tudták felmutatni, nevezetesen 22 darabot, ami csapatonként megközelíti a 6-os átlagot, ami megsüvegelendő dolog. 😊 Még a Jacksonville, Tennesi páros fémjelezte AFC South is 25 győzelmet tudott felmutatni, ami messze jobb a 22-nél.😊

Persze kivertetek minket, és ez számít, bár kíváncsi lennék rá, hogy mi történt volna, ha egy kicsit nagyobb szerencsénk van a szezon egészét tekintve, és nem kerül csekély 28 millió dollár IR-re úgy, hogy ebben egy 6. körös kezdő futó is szerepel, a maga igen nagy fizujával.
Végezetül ajánlom figyelmedbe team statoknál a kapott pont/game oszlopot.Leon78
LOL teljesen el vagy tévedve, egy kurva szó nem esett csoporterősségről (igen, gyenge volt az NFCS, mi fikáztuk a legtöbbet, nézd meg a div fórumot), egyetlen dologról szólt a beszélgetés, a Cards passzvédekezéséről. Ennek a gyengeségét vetette fel Kexandro - összehasonlítva a miénkkel, de még ez is lényegtelen igazából, mert ligaszinten nagyon sok a kapott yardotok -, amire jött egy teljesen értelmezhetetlen válasz, miszerint a Southban könnyű kevés yardon tartani az ellenfeleket, ami tényszerűen nem igaz, mert akármilyen szar a csoport, speciel pont a passz O-k kimondottan jók, ellentétben a Westtel, ahol messze ti vagytok a legjobban passzoló csapat.

Szövegértelmezés, emberek, szövegértelmezés...Jakehomer
Kicsit te értetted félre az én válaszom, de ezt már megszoktam tőled. Miszerint én arra próbáltam rámutatni, hogy szar védelmek ellen nem nehéz sok passzolt yardot összehozni.
És ezzel le is zártam a témát.

hogy a 8 legtöbb yardot begyűjtő csapat között 3 a ti csoportotokból való /D /Leon78
Most tényleg neki akarsz állni megmagyarázni, hogy a Saints meg a Falcons passz O csak azért van top 5-ben, mert az NFC South védelmei szarok? Seriously? Ne égesd tovább magad

A kedvedért adatokkal illusztrálva:
Falcons pass O 297 y/gm, diven belül 310 y/gm, a többiek ellen 287 y/gm
Saints pass O 309 y/gm, diven belül 305 y/gm, a többiek ellen 311 y/gm
Bucs pass O 226 y/gm, diven belül 192 y/gm, a többiek ellen 244 y/gm
Ergo a Falcons pass O-n segített csak, hogy a div védelmei gyengék voltak, de ha ezeket a meccseket leveszem, még akkor is top 5 az a passz O.

Lássuk a ti passzvédekezéseteket:
Cards pass D 275 y/gm (gross), diven belül 240 y/gm, a többiek ellen 295 y/gm
És ebben a többiekben még ott volt a Raiders meg a Weeden vezette Dallas, de így is szignifikáns a különbség diven belül és kívül.

Azon persze lehet elmélkedni, hogy mennyire fontos stat a passz yard per meccs, szerintem nem tartozik a védelmek legfontosabb értékmérői közé, de végül is ez a vita szempontjából mellékes.Jakehomer
Nagyokos ne nagyon oktass ha kérhetlek, szerintem te égeted magad, ami szar az szar, ha szar a divízió akkor szar, bár tudom annyira okos vagy, hogy csak neked lehet igazad, na mindegy. Komolyan egyre ellenszenvesebb vagy, pedig szeretek vitázni, de okostojásokkal minek. Szállj már le a témáról, ez a véleményem, ezt fogadd el, nem kell leírnod a doktori disszertációdat az NFC South csoportról. Eddig azt hittem, hogy a Seahawks szurkereknél nincs rosszabb 😊 / bocs fiúk /, de látom tévedtem.

Tudod mit legyen igazad. Fenomenálisan jól passzoltak a south csapatai, sajnos ez az eredményekben nem mutatkozott meg, de talán majd jövőre. Mindenesetre mostantól iszom, eszem szavaid, remélem nem bánod, ha tanulok tőled egy kicsit. 😊

Viszlát jövőre....
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
az NFC south csapataitól nem nehéz kevesebb yardot benyelni
Adirotor
Már elnézést a féloffért, de ez már akkora butaság, hogy nem tudom szó nélkül hagyni: a Saints és a Falcons passz O-ja is top 5 volt a ligában, de mondok viccesebbet: még a Bucs passz O-ja is jobb volt (passzolt yardokról beszélünk), mint a Ninersé, valamint a Hawksé és kb ugyanazt hozta, mint a Rams. Idevéve a Raiderst és a Chiefst, azt látjuk, hogy a meccseitek felét a tíz legrosszabb passz O közé tartozó csapatok ellen játszottátok, és így sikerült a negyedik legrosszabb passz D-vel végezni, a kolléga erről a problémáról beszélt.Jakehomer
Biztosan igazad van, csak egy két igen fontos dologra nem lettél figyelmes.

1. Valóban nagyon erős volt a csoportotok, emlékeztetnélek, hogy a 8 legtöbb yardot begyűjtő csapat között 3 a ti csoportotokból való, ami számomra azt sugallja, hogy nem véletlenül voltak az O-k olyan produktívak, hiszen a meccsek majdnem felét egymással játszottátok le. 😊.
2. Az is figyelemre méltó, hogy ez a nagyszerű quartett a 8 csoport közül összességében a legkevesebb győzelmet tudták felmutatni, nevezetesen 22 darabot, ami csapatonként megközelíti a 6-os átlagot, ami megsüvegelendő dolog. 😊 Még a Jacksonville, Tennesi páros fémjelezte AFC South is 25 győzelmet tudott felmutatni, ami messze jobb a 22-nél.😊

Persze kivertetek minket, és ez számít, bár kíváncsi lennék rá, hogy mi történt volna, ha egy kicsit nagyobb szerencsénk van a szezon egészét tekintve, és nem kerül csekély 28 millió dollár IR-re úgy, hogy ebben egy 6. körös kezdő futó is szerepel, a maga igen nagy fizujával.
Végezetül ajánlom figyelmedbe team statoknál a kapott pont/game oszlopot.Leon78
LOL teljesen el vagy tévedve, egy kurva szó nem esett csoporterősségről (igen, gyenge volt az NFCS, mi fikáztuk a legtöbbet, nézd meg a div fórumot), egyetlen dologról szólt a beszélgetés, a Cards passzvédekezéséről. Ennek a gyengeségét vetette fel Kexandro - összehasonlítva a miénkkel, de még ez is lényegtelen igazából, mert ligaszinten nagyon sok a kapott yardotok -, amire jött egy teljesen értelmezhetetlen válasz, miszerint a Southban könnyű kevés yardon tartani az ellenfeleket, ami tényszerűen nem igaz, mert akármilyen szar a csoport, speciel pont a passz O-k kimondottan jók, ellentétben a Westtel, ahol messze ti vagytok a legjobban passzoló csapat.

Szövegértelmezés, emberek, szövegértelmezés...Jakehomer
Kicsit te értetted félre az én válaszom, de ezt már megszoktam tőled. Miszerint én arra próbáltam rámutatni, hogy szar védelmek ellen nem nehéz sok passzolt yardot összehozni.
És ezzel le is zártam a témát.

hogy a 8 legtöbb yardot begyűjtő csapat között 3 a ti csoportotokból való /D /Leon78
Most tényleg neki akarsz állni megmagyarázni, hogy a Saints meg a Falcons passz O csak azért van top 5-ben, mert az NFC South védelmei szarok? Seriously? Ne égesd tovább magad

A kedvedért adatokkal illusztrálva:
Falcons pass O 297 y/gm, diven belül 310 y/gm, a többiek ellen 287 y/gm
Saints pass O 309 y/gm, diven belül 305 y/gm, a többiek ellen 311 y/gm
Bucs pass O 226 y/gm, diven belül 192 y/gm, a többiek ellen 244 y/gm
Ergo a Falcons pass O-n segített csak, hogy a div védelmei gyengék voltak, de ha ezeket a meccseket leveszem, még akkor is top 5 az a passz O.

Lássuk a ti passzvédekezéseteket:
Cards pass D 275 y/gm (gross), diven belül 240 y/gm, a többiek ellen 295 y/gm
És ebben a többiekben még ott volt a Raiders meg a Weeden vezette Dallas, de így is szignifikáns a különbség diven belül és kívül.

Azon persze lehet elmélkedni, hogy mennyire fontos stat a passz yard per meccs, szerintem nem tartozik a védelmek legfontosabb értékmérői közé, de végül is ez a vita szempontjából mellékes.

Tepper takarodj!
  Felkapott fórum témák