Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Sziasztok!
Höri mondta a közvetítés során, hogy olvassa a fórumokat, ezért ezúton szeretnék gratulálni a közvetítések fantasztikus hangulatához, külön élmény volt Matúz Krisztián-Kovács Sanyi párosa, egymásnak dobálták a magas labdákat. Nem tudom kinél mondta Sanyi egy rosszul sikerült védő akció során, hogy a játékos nem védeni, hanem ütni akart, mint a kakukkos óra! Még most is röhögök rajta.
A Cardinals kiesését több tényező indokolja, sajnos az utolsó meccsek alapján borítékolható volt. Ettől függetlenül ez egy jó csapat, kell több ponton erősíteni, de Arians jó fej, megoldja.
Nem titok hogy nagy Fitzgerald rajongó vagyok, kíváncsi leszek hol köt ki, de az az igazság, hogy a csúcson túl van, az a 2009. februári SB-n végetért, azóta csak árnyéka önmagának. Szerintem az aki 10 év múlva csak a statisztikák alapján próbálja megítélni, fogalma sem lesz mit ettek rajta annyira a rajongók.
Engem meglepett a Pittsburg kiesése, mert náluk kiváló vezető edző, QB, minden egységben nagy nevek, mégis ugyanúgy búcsúzik mint mi. Az jutott eszembe, hogy ez a két csapat játszotta az SB-t 6 éve és most elsőként távoznak a PO-ból.
Na, kibeszéltem magam, jó szurkolást mindenkinek én minden esetre a jó meccsekért élek-halok.
mamii


GO CARDINALS!!!
több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
Úgy látom a Dallas-Detroiton is muszáj volt kicsit megsegíteni a hazaiakat. Ilyenek miatt hagytam abba a gurulós foci nézését évekkel ezelőtt.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
ligaszinten egyikőjük sem rúgott labdába, holott nevek alapján mindenki az elitbe várta ezt az egységet.
Kexandro
Mathieu, Jefferson, Cro, PP, Bucannon
ha ők nem rúgtak labdába akkor hogy szeretünk ennyi győzelmet?
végén kiderül h minden szar (kivéve CC mert allpro FTW)Adirotor
Az alapszakaszban 4152 passzolt yardot nyeltek be a srácok, innen azért még van hova fejlődni. Összehasonlításképp a Carolinánál ez 3645, és egy negatív mérlegű csapatról beszélünk.
Persze nem volt pass rush, és a futás elleni védekezésünk jobban működött, de ez a szám akkor is sok.
Egyébként a győzelmeket a csapat együtt érte el.Kexandro
az NFC south csapataitól nem nehéz kevesebb yardot benyelni, egyébként utálom ezeket az összehasonlítgatásokat hogy: ki mit hányszor mikor miért
a lényeg hogy jól játszottak a srácok és ez a lényeg
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Vegigneztem a "meszarlast"... emlekezzetek csak az alapszakasz elso 14 meccsere... az volt a lenyeg az iden. Reszvetem a tegnapiert... :-/

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amúgy kár ennyire előre szaladni. Dőljünk hátra nézzük meg ki nyer idén. Utána úgy is indul az őrület. Idén is lesznek olcsó veteránok, prove yourself szerződések(Ala Dansby vagy Cro), és olyan capmanagement húzások, hogy csak nézünk ez miért nem jutott eszünkbe.andree
Teljesen egyetértek. Nézzünk meccseket amíg vannak, utána bőven lesz időnk az offseason dolgokkal foglalkozni.

Egyébként bod prediction kiértékelés lesz? Tegnap visszanéztem, szerintem rosszabb lett mint a tavalyi 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
ligaszinten egyikőjük sem rúgott labdába, holott nevek alapján mindenki az elitbe várta ezt az egységet.
Kexandro
Mathieu, Jefferson, Cro, PP, Bucannon
ha ők nem rúgtak labdába akkor hogy szeretünk ennyi győzelmet?
végén kiderül h minden szar (kivéve CC mert allpro FTW)Adirotor
Az alapszakaszban 4152 passzolt yardot nyeltek be a srácok, innen azért még van hova fejlődni. Összehasonlításképp a Carolinánál ez 3645, és egy negatív mérlegű csapatról beszélünk.
Persze nem volt pass rush, és a futás elleni védekezésünk jobban működött, de ez a szám akkor is sok.
Egyébként a győzelmeket a csapat együtt érte el.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
ligaszinten egyikőjük sem rúgott labdába, holott nevek alapján mindenki az elitbe várta ezt az egységet.
Kexandro
Mathieu, Jefferson, Cro, PP, Bucannon
ha ők nem rúgtak labdába akkor hogy szeretünk ennyi győzelmet?
végén kiderül h minden szar (kivéve CC mert allpro FTW)
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a végén azzal a hátrapasszolgatós vicceskedéssel csak meg lett a rekord, siralmas... 😥
"Arizona's 78 total yards were the fewest in a postseason game in NFL history, breaking the previous mark set in 1958 by the Cleveland Browns, who had 86 against the New York Giants."

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Egy megbízható TE nagyon hiányzik a csapatból, szerintem rengeteget lendítene az Offensen egy Olsen tipusú játékos.
Irányítót én sem draftolnék, de azért valamit kellene kezdeni ezzel a poszttal, mert Palmer köré már nem lehet csapatot építeni, Stanton az Stanton, Thomas meg ki tudja.
Cromartietól én annyira nem voltam elájulva, volt pár meccs ahol nagyon szétsz*patták, mellette voltak ugyan szép intjei, de összességében nálam nem sokkal átlag fölötti.
Na mindegy, kicsit azért én is megkönnyebbültem hogy vége erre az évre, mert az utolsó heteket már szinte fájt nézni.Kexandro
Most komolyan ezt gondolod Cro-val kapcsolatban? Aki apróért játszik PP mellett sokkal jobban? Ugyan azt a szezont néztük? 😀silent7939
Hát na 😀. PP-t szerintem is lejátszotta, és még nevetségesebb az egész ha a fizetéseiket hasonlítjuk össze, de ligaszinten egyikőjük sem rúgott labdába, holott nevek alapján mindenki az elitbe várta ezt az egységet.
Cromartiet én is megtartanám, de csak PP miatt nem érdemel nagy lóvét, és máshol sem fogja megkapni.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nagyon sajnálom a csapatot, de ennyi sérültet egy PO-ban bármelyik csapat nehezen viselne. Így is szép volt az idei teljesítmény.Tomcsik
Thx 😊
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Nagyon sajnálom a csapatot, de ennyi sérültet egy PO-ban bármelyik csapat nehezen viselne. Így is szép volt az idei teljesítmény.

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Egy megbízható TE nagyon hiányzik a csapatból, szerintem rengeteget lendítene az Offensen egy Olsen tipusú játékos.
Irányítót én sem draftolnék, de azért valamit kellene kezdeni ezzel a poszttal, mert Palmer köré már nem lehet csapatot építeni, Stanton az Stanton, Thomas meg ki tudja.
Cromartietól én annyira nem voltam elájulva, volt pár meccs ahol nagyon szétsz*patták, mellette voltak ugyan szép intjei, de összességében nálam nem sokkal átlag fölötti.
Na mindegy, kicsit azért én is megkönnyebbültem hogy vége erre az évre, mert az utolsó heteket már szinte fájt nézni.Kexandro
Most komolyan ezt gondolod Cro-val kapcsolatban? Aki apróért játszik PP mellett sokkal jobban? Ugyan azt a szezont néztük? 😀
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Egy megbízható TE nagyon hiányzik a csapatból, szerintem rengeteget lendítene az Offensen egy Olsen tipusú játékos.
Irányítót én sem draftolnék, de azért valamit kellene kezdeni ezzel a poszttal, mert Palmer köré már nem lehet csapatot építeni, Stanton az Stanton, Thomas meg ki tudja.
Cromartietól én annyira nem voltam elájulva, volt pár meccs ahol nagyon szétsz*patták, mellette voltak ugyan szép intjei, de összességében nálam nem sokkal átlag fölötti.
Na mindegy, kicsit azért én is megkönnyebbültem hogy vége erre az évre, mert az utolsó heteket már szinte fájt nézni.Kexandro
Ezért draftoltuk Troy-t. Akkor is azt írták a TE-k általában nem az első szezonjukban váltják meg a világot. Vele is várjunk még. A többiek megoldják addig.

Cro-nak én szívesen fizetnék, de sztem valaki nagyon kitömi majd. Powers 4 millióját bármikor odaadnám neki, bár néha ő volt a legstabilabb pont a sec-ben(ami mondjuk szomorú).

Amúgy kár ennyire előre szaladni. Dőljünk hátra nézzük meg ki nyer idén. Utána úgy is indul az őrület. Idén is lesznek olcsó veteránok, prove yourself szerződések(Ala Dansby vagy Cro), és olyan capmanagement húzások, hogy csak nézünk ez miért nem jutott eszünkbe.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Egy megbízható TE nagyon hiányzik a csapatból, szerintem rengeteget lendítene az Offensen egy Olsen tipusú játékos.
Irányítót én sem draftolnék, de azért valamit kellene kezdeni ezzel a poszttal, mert Palmer köré már nem lehet csapatot építeni, Stanton az Stanton, Thomas meg ki tudja.
Cromartietól én annyira nem voltam elájulva, volt pár meccs ahol nagyon szétsz*patták, mellette voltak ugyan szép intjei, de összességében nálam nem sokkal átlag fölötti.
Na mindegy, kicsit azért én is megkönnyebbültem hogy vége erre az évre, mert az utolsó heteket már szinte fájt nézni.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
silent7939
Cro-nak mennyit kéne fizetni? Mert őt tényleg meg kéne tartani.

TE-nek jöhetne Julius Thomas vagy Gresham például.

"A Rams alapvetően 6-10"
nekik egész szezon során nem volt irányítójuk (Stanton szintű se)
mi pedig 0-3 vagyunk QB nélkül uh nem szabad lenézni őketAdirotor
Félreértesz.... a Rams 6-10 egy poén volt és Bradforddal sem sokkal jobbak. 😀
Az egy kibaszott jó csapat, de amíg marad az edző gárda nem fognak előrébb lépni.
Cro-t nem fogjuk tudni kifizetni.
Elit TE-t meg nem hozunk FA-ról 😉 ebben biztos vagyok.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
silent7939
Cro-nak mennyit kéne fizetni? Mert őt tényleg meg kéne tartani.

TE-nek jöhetne Julius Thomas vagy Gresham például.

"A Rams alapvetően 6-10"
nekik egész szezon során nem volt irányítójuk (Stanton szintű se)
mi pedig 0-3 vagyunk QB nélkül uh nem szabad lenézni őket
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Alapvetően szerintem Fitz menni fog. Nem trade keretében mert ennyi pénzt mint amennyi hátra van a szerződéséből, nem ér. Ha tetszik, ha nem sima cut lesz.
DWash bármennyire is "jó", ami azért annyira nem igaz, ne legyünk elfogultak, szintén cutolva lesz. Ennyi kihagyást egy elit playa sem engedhet meg magának.
Cro menni fog, sajnos, mert nem fogjuk megfizetni, pedig ebben a szezonban magasan jobb volt mint PP.
PP-nek sztem intésként egy átstruktúrálás simán kijárna.

Alapvetően butaság a QB pick. Megvan a kezdőnk és egy majdnem kezdő szintű második számú QB. Minek több? Nem fog mindkettő lesérülni minden szezonban.

A védelem is rendben van alapvetően. Mint korábban írtam ott vannak fontos FA-k akiket meg kell tartani. Pl. Dan Wiliams.

Alapvetően a rotációra épül a D-line és ahhoz megvan az emberanyag. Itt nagyon jól működik a Fucu által is írt "Next man up" elv. Aki kell a front7-be az egy ILB, egy gyors OLB.

A támadófal is rendben lenne ha Cooper játszana. Mikor bent volt, működött a futás. Egy hozzá hasonló G kellene a jobb oldalra is és minden szép minden jó, a futás is rendben lesz.

Ami még fontos volna, hogy összeszedjünk egy épkézláb TE-t akinek nem olyan lyukas a keze mint Housler-nek és Carlsonnak, mert szánalmas mennyit droppolnak ők ketten.

Összességében nincs itt sok lyuk ha mindenki felépül.... jövőre söpörjük a Westet.

A Rams alapvetően 6-10 😀
A Hox sem lesz minden évben ennyire toppon.
A Ninersnél új gárda lesz ki tudja merre mennek. Én kis visszaesésre számítok ott az elején.
Nálunk meg minden összeáll a következő szezonra, mert van egy komoly fegyver a kezünkben.... amit úgy hívnak Arians Magic!!!! 😀
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
jövőre brutál lesz az NFC West,
Seahawks: elkapókat szerez.
49ers: elkapó draft + LB sor felépülés.
Rams: összeáll a csapat, 1 jo QB kéne nekik
Zona: Cooper, Palmer, Ellington felépülés + fitz cut (imádjuk de ő is öregszik, egyedül nem tud már mindent eldönteni, plusz kell a pénz )
így azért nehéz dolog lesz ez a csoportAdirotor
Hawks: Szép lassan kezdenek kifutni a rookie szerződések, egyre nehezebb lesz a cap management, de aláírom: Legalább 2 évig még élcsapat lesznek.
49ers: Új stáb.
Rams: Végső soron nekünk is meglett 6 év alatt Palmer. 😀

Amúgy egyetértek, kőkemény csoport marad ez, de lesz mindenhol feladat bőven. Látok esélyt az idei alapszakasz szereplésünk megismétlésére.andree
Simán, meglesz ez jövőre is. 😉
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
jövőre brutál lesz az NFC West,
Seahawks: elkapókat szerez.
49ers: elkapó draft + LB sor felépülés.
Rams: összeáll a csapat, 1 jo QB kéne nekik
Zona: Cooper, Palmer, Ellington felépülés + fitz cut (imádjuk de ő is öregszik, egyedül nem tud már mindent eldönteni, plusz kell a pénz )
így azért nehéz dolog lesz ez a csoportAdirotor
Hawks: Szép lassan kezdenek kifutni a rookie szerződések, egyre nehezebb lesz a cap management, de aláírom: Legalább 2 évig még élcsapat lesznek.
49ers: Új stáb.
Rams: Végső soron nekünk is meglett 6 év alatt Palmer. 😀

Amúgy egyetértek, kőkemény csoport marad ez, de lesz mindenhol feladat bőven. Látok esélyt az idei alapszakasz szereplésünk megismétlésére.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
jövőre brutál lesz az NFC West,
Seahawks: elkapókat szerez.
49ers: elkapó draft + LB sor felépülés.
Rams: összeáll a csapat, 1 jo QB kéne nekik
Zona: Cooper, Palmer, Ellington felépülés + fitz cut (imádjuk de ő is öregszik, egyedül nem tud már mindent eldönteni, plusz kell a pénz )
így azért nehéz dolog lesz ez a csoport
több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
.

Nincsenek nagy lyukak ebben a csapatban, csak kisebbek, de abból sok.
"Majd jövőre"...Natloz
Az lehet. De szerintem: a QB-k sérülése bárkit letaglózott volna, de szerintem ezen felül is gyengéknek bizonyultak a csereemberek a többi poszton. Úgy érzem nagyobb klubok ebben erősebbek, a kulcsembereket jobban tudják pótolni.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Végre vége az utóbbi másfél hónap szenvedésének. Komolyan nem bánom, hogy nem látom szenvedni a csapatot. A kulcs az irányító sérülések voltak. Sajnos nem lehet így komolyabb dolgokat remélni, hiába a Next Man Up mantra erre a posztra nem érvényes.
A meccsről nem sok mindent tudok írni, fejfogás, káromkodás, értetlenül a tv-re nézés volt.

Lindley-t nem fogják kibaszni!
Mert amúgy is lejár a szerződése, de nem lepődnék meg ha az edzőtáborra visszahoznánk camp body-nak.
Az offseason nekem csak a Super Bowl után kezdődik, addig nem foglalkozok ilyen ki, hova, miért, minek, stb. kérdésekkel. Lesz elég idő rá amikor nem látunk meccseket. Az viszont biztos, hogy idén is komoly döntéseket kell Keimnek meghoznia és itt főleg Fitzre gondolok. Nem lepődnék meg a kiraknánk, Adrian Wilsont is kiraktuk pedig Ő is ikon volt.
Béke mindenkinek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Pedig Fitz elküldésével nagyon sok pénz felszabadulna, sajnos meg kell majd hozni ezt a fájó döntést.

Amúgy szerintem az O-fal annyira nem rossz, itt azzal volt a baj, hogy Cooper nem volt mindig bevethető illetve az egyetlen épkézláb futó kidőlt. Kell még egy jó FB Ellington mellé meg egy egészséges Cooper és lesz futás.

QB draft meg nem kell, csak az hogy Palmer végigbírjon majd egy komplett szezont, meg Stanton is bevethető legyen végig, ha kell. Thomas meg tanulgasson, és 2-3 év múlva meg vegye át Palmer szerepét és váljon belőle egy Áron Rodzsersz 😊
Lindleyt viszont gondolom már ma kirakjuk.csongi
Ha a Fitz cut kerül szóba, eszembe jut, hogy az Atlanta ellen milyen szárnyaszegett volt a támadójátékunk Fitz nélkül. Az a baj, hogy gyakorlatilag örülhetünk ha ilyen fizuval elviszi valaki, nem hogy még kapjunk érte valakit. Kb olyan trade lesz ez, mint ahogy megszereztük Palmert. 😊
Ja és valahonnan le kellene akasztani egy menő Pass siettetőt, mert nem hiszem, hogy Abraham-ből lesz valami már.
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Pedig Fitz elküldésével nagyon sok pénz felszabadulna, sajnos meg kell majd hozni ezt a fájó döntést.

Amúgy szerintem az O-fal annyira nem rossz, itt azzal volt a baj, hogy Cooper nem volt mindig bevethető illetve az egyetlen épkézláb futó kidőlt. Kell még egy jó FB Ellington mellé meg egy egészséges Cooper és lesz futás.

QB draft meg nem kell, csak az hogy Palmer végigbírjon majd egy komplett szezont, meg Stanton is bevethető legyen végig, ha kell. Thomas meg tanulgasson, és 2-3 év múlva meg vegye át Palmer szerepét és váljon belőle egy Áron Rodzsersz 😊
Lindleyt viszont gondolom már ma kirakjuk.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Kár érte. Ennyi kulcs sérüléssel a PO is hatalmas tett volt.

Bowles az offseason lényege. Ha valami isteni csoda folytán marad, akkor nyugodtan várhatunk ettől a kerettől még egy-két PO runt. Ha elviszik HC-nek akkor se kell eret vágni. Horton után is a legrosszabbat vártuk, és láss csodát, jól jöttünk ki a váltásból. Várhatóan tovább fiatalodik majd a keret gerince, Fitzet megsiratjuk, és bizakodunk egy egészségesebb szezonban. Azért szép év volt ez összességében. Ezt a meccset meg egy normális QB-val(+Futóval) simán hozzuk. Cooper remélhetőleg beépül a jelenlegi guardok meg ki. Sokat amúgy nem kell baszogni a kerettel. Kell majd kis depth mindenhová(Főleg LB), de összességében megvagyunk. Dockettel és Washingtonnal ez a védelem még egy szintet tudna lépni, de egyikre se nagyon számítok már.andree
DWasht ki fogjuk rakni... Mert megeremli. silent7939
Remélem nem, nagyon elkelne egy DWash ebben a védelemben. Azért azt ne felejtsük el, hogy amikor játszott elég nagy upgrade volt. Ja és valószínűleg Foote sem fog maradni, MInter pedig eddig semmit sem bizonyított, sőt. Ahhoz képest, hogy ugyanazon a helyen lettek draftolva Wash. fényévekkel jobban játszik.
Azért az csúnya lesz, ha arra kényszerülünk, hogy Fitz-et cutoljuk.
  Felkapott fórum témák