Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ugyan még nincs vége a meccsnek, de remélem ezt a fasz Lindleyt többet nem látjuk a csapatnál. Abszolút nem NFL szint a srác...csongi
Csak tudnám, hogy jutott el akkor idáig...long dozen
Úgy hozták vissza San Diegoból.
több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
Ugyan még nincs vége a meccsnek, de remélem ezt a fasz Lindleyt többet nem látjuk a csapatnál. Abszolút nem NFL szint a srác...csongi
Csak tudnám, hogy jutott el akkor idáig...

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ugyan még nincs vége a meccsnek, de remélem ezt a fasz Lindleyt többet nem látjuk a csapatnál. Abszolút nem NFL szint a srác...
több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
Marhajó, a statisztikában majd az lesz mennyi büntit kapott a Carolina, épp csak 2 TD előtt kedveztek nekik.
több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ez eddig hihetetlen !
több mint 9 éve
janisz 137 — Warnerfan
Én bizakodom 😊 Nem tudok mást elképzelni csak a győzelmet.long dozen
NAGYON MEGÉRDEMELNÉNK 😊

több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
Én bizakodom 😊 Nem tudok mást elképzelni csak a győzelmet.

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Tökmag, mogyi bekészítve, Miller sör behűtve, jöjjön aminek jönnie kell...
Hajrá Cardinals! 😀
több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
Sziasztok !

Itt új vagyok. 4 éve figyelem az NFL-t és kedvencem az Arizona. Szerintem meglephetjük a világot.harras
Még egy újvárosi Cards szurker? El se hiszem! 😀Danny
Arizona, Detroit, Buffalo, CIncinnati, Carolina volt akik valamiért szimpik voltak kezdetektől, aztán 2 éve nyert az Arizona. Amit idén futott be a csapat, az általános fanyalgással szemben, csak imádni lehet őket.
több mint 9 éve
janisz 137 — Warnerfan
nagyon szurkolok !!!!!!!!!!!!! go Cards!!

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ahogy olvasom egyre többen írnak Larry távozásáról. Kb. mikorra fog kiderülni, hogy marad-e? Én nem szeretném ha elmenne,..bár megérdemelne már egy gyűrűt.Stormhand
legkésőbb az új idény 5. napjáig

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na akkor hajrá pintyőkék, mindent bele!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Stormhand Arizona Cardinals 44
Sziasztok,

Kibontom én is a zászlót hátha szerencsét hoz... 😊

Ahogy olvasom egyre többen írnak Larry távozásáról. Kb. mikorra fog kiderülni, hogy marad-e? Én nem szeretném ha elmenne,..bár megérdemelne már egy gyűrűt.
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Sziasztok !

Itt új vagyok. 4 éve figyelem az NFL-t és kedvencem az Arizona. Szerintem meglephetjük a világot.harras
Még egy újvárosi Cards szurker? El se hiszem! 😀
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Gyerünk srácok, ma este nektek drukkolok. CSapjátok meg a Pantherst.undisputedly
Számító 😉


több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
Sziasztok !

Itt új vagyok. 4 éve figyelem az NFL-t és kedvencem az Arizona. Szerintem meglephetjük a világot.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Cooper inaktiv... Eselyek -20%
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gyerünk srácok, ma este nektek drukkolok. CSapjátok meg a Pantherst.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?silent7939
OK, már jól vagyok 😉 és írtam is nekik, csak holnaptól lesznek újra nyitva, gondolom, majd csak akkor válaszolnak, szombaton, 22:00tól foglaltam asztalt 6 fő részére, de ha többen lennénk, akkor is jut majd plazmatévé mindenkinek 😊Cardinalis
és a másik meccset is meg lehet ott nézni? Mert nekem csak hajnali 5-kor van hazafele vonatom. Ha nem akkor be sem megyek.Fucu
Gyere nyolcra, nézzünk darts vb-t, a cards meccs után meg max átmegyünk az EndZoneba 😀Dexxter Tailor
Pont ezt akartam javasolni, hogy az End Zone nyitva van végig.Soldados
Most jól elbizonytalanítottatok pedig reggel kitaláltam, hogy haverokkal nézem Vácon 😊Fucu
Gyere FUCU! Veletek tartok én is ha ott nem tudjuk megnézni a másikat. Jut eszembe, mikor találkozunk és hol? Én kocsival megyek a Szigetszentmiklós - Csepel - Boráros - Körút útvonalon, így ha valaki utba esik azt felveszem szívesen.silent7939
mi fél9től darts vb-t nézünk a helyen, szóval ott tali! 😊Dexxter Tailor
akkor lehet hogy hamarabb megyek 😊
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?silent7939
OK, már jól vagyok 😉 és írtam is nekik, csak holnaptól lesznek újra nyitva, gondolom, majd csak akkor válaszolnak, szombaton, 22:00tól foglaltam asztalt 6 fő részére, de ha többen lennénk, akkor is jut majd plazmatévé mindenkinek 😊Cardinalis
és a másik meccset is meg lehet ott nézni? Mert nekem csak hajnali 5-kor van hazafele vonatom. Ha nem akkor be sem megyek.Fucu
Gyere nyolcra, nézzünk darts vb-t, a cards meccs után meg max átmegyünk az EndZoneba 😀Dexxter Tailor
Pont ezt akartam javasolni, hogy az End Zone nyitva van végig.Soldados
Most jól elbizonytalanítottatok pedig reggel kitaláltam, hogy haverokkal nézem Vácon 😊Fucu
Gyere FUCU! Veletek tartok én is ha ott nem tudjuk megnézni a másikat. Jut eszembe, mikor találkozunk és hol? Én kocsival megyek a Szigetszentmiklós - Csepel - Boráros - Körút útvonalon, így ha valaki utba esik azt felveszem szívesen.silent7939
mi fél9től darts vb-t nézünk a helyen, szóval ott tali! 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
It's Playoff time!!
Nem lesz sétagalopp. Ha engedjük az elején elhúzni a Pantherst akor baszhatjuk, mert Lindley nem egy comback kid, plusz a Panhters futni fog, sokat.
Reménykedek, szurkolok, de jelenleg nem látom, hogyan tudnánk megverni a Pantherst. Remélem a csapat rám cáfol éccaka.Fucu
én is csak Ariansban bízom, hogy hátha valami zseni stratégiát kitalál, amivel meg tudjuk fogni a párducokatcsongi
Annyira minden a Panthersnek áll, hogy szerintem valahogy megnyeritek 😀
Amiben látok potenciált nálatok, az a TO párharc, Cam nem egy labdabiztos irányító, nálatok meg sok a ballhawk, 2 intet várok tőle. Plusz ha tudtok 4 yardot átlagolni futásban, akkor fel fogjátok őrölni a Pantherst.
Sok FG-t, várok, szerintem olyan 19-17-re nyertek.Hulkeinstein
A próféta szóljon belőled.... mert mi sajnos nem vagyunk ennyire bizakodóak 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
It's Playoff time!!
Nem lesz sétagalopp. Ha engedjük az elején elhúzni a Pantherst akor baszhatjuk, mert Lindley nem egy comback kid, plusz a Panhters futni fog, sokat.
Reménykedek, szurkolok, de jelenleg nem látom, hogyan tudnánk megverni a Pantherst. Remélem a csapat rám cáfol éccaka.Fucu
én is csak Ariansban bízom, hogy hátha valami zseni stratégiát kitalál, amivel meg tudjuk fogni a párducokatcsongi
Annyira minden a Panthersnek áll, hogy szerintem valahogy megnyeritek 😀
Amiben látok potenciált nálatok, az a TO párharc, Cam nem egy labdabiztos irányító, nálatok meg sok a ballhawk, 2 intet várok tőle. Plusz ha tudtok 4 yardot átlagolni futásban, akkor fel fogjátok őrölni a Pantherst.
Sok FG-t, várok, szerintem olyan 19-17-re nyertek.
több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
It's Playoff time!!
Nem lesz sétagalopp. Ha engedjük az elején elhúzni a Pantherst akor baszhatjuk, mert Lindley nem egy comback kid, plusz a Panhters futni fog, sokat.
Reménykedek, szurkolok, de jelenleg nem látom, hogyan tudnánk megverni a Pantherst. Remélem a csapat rám cáfol éccaka.Fucu
én is csak Ariansban bízom, hogy hátha valami zseni stratégiát kitalál, amivel meg tudjuk fogni a párducokatcsongi
A futójáték elleni védekezésünk jó szokott lenni, leszámítva a Hawks elleni meccseket. Ha Lindley képes lesz az előző meccsen produkáltra és nem dob interceptiont, plusz ha a védelem a helyén lesz, akkor van esélyünk.

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
It's Playoff time!!
Nem lesz sétagalopp. Ha engedjük az elején elhúzni a Pantherst akor baszhatjuk, mert Lindley nem egy comback kid, plusz a Panhters futni fog, sokat.
Reménykedek, szurkolok, de jelenleg nem látom, hogyan tudnánk megverni a Pantherst. Remélem a csapat rám cáfol éccaka.Fucu
én is csak Ariansban bízom, hogy hátha valami zseni stratégiát kitalál, amivel meg tudjuk fogni a párducokat
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?silent7939
OK, már jól vagyok 😉 és írtam is nekik, csak holnaptól lesznek újra nyitva, gondolom, majd csak akkor válaszolnak, szombaton, 22:00tól foglaltam asztalt 6 fő részére, de ha többen lennénk, akkor is jut majd plazmatévé mindenkinek 😊Cardinalis
és a másik meccset is meg lehet ott nézni? Mert nekem csak hajnali 5-kor van hazafele vonatom. Ha nem akkor be sem megyek.Fucu
Gyere nyolcra, nézzünk darts vb-t, a cards meccs után meg max átmegyünk az EndZoneba 😀Dexxter Tailor
Pont ezt akartam javasolni, hogy az End Zone nyitva van végig.Soldados
Most jól elbizonytalanítottatok pedig reggel kitaláltam, hogy haverokkal nézem Vácon 😊Fucu
Gyere FUCU! Veletek tartok én is ha ott nem tudjuk megnézni a másikat. Jut eszembe, mikor találkozunk és hol? Én kocsival megyek a Szigetszentmiklós - Csepel - Boráros - Körút útvonalon, így ha valaki utba esik azt felveszem szívesen.