Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?silent7939
OK, már jól vagyok 😉 és írtam is nekik, csak holnaptól lesznek újra nyitva, gondolom, majd csak akkor válaszolnak, szombaton, 22:00tól foglaltam asztalt 6 fő részére, de ha többen lennénk, akkor is jut majd plazmatévé mindenkinek 😊Cardinalis
és a másik meccset is meg lehet ott nézni? Mert nekem csak hajnali 5-kor van hazafele vonatom. Ha nem akkor be sem megyek.Fucu
Gyere nyolcra, nézzünk darts vb-t, a cards meccs után meg max átmegyünk az EndZoneba 😀Dexxter Tailor
Pont ezt akartam javasolni, hogy az End Zone nyitva van végig.Soldados
Most jól elbizonytalanítottatok pedig reggel kitaláltam, hogy haverokkal nézem Vácon 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?silent7939
OK, már jól vagyok 😉 és írtam is nekik, csak holnaptól lesznek újra nyitva, gondolom, majd csak akkor válaszolnak, szombaton, 22:00tól foglaltam asztalt 6 fő részére, de ha többen lennénk, akkor is jut majd plazmatévé mindenkinek 😊Cardinalis
és a másik meccset is meg lehet ott nézni? Mert nekem csak hajnali 5-kor van hazafele vonatom. Ha nem akkor be sem megyek.Fucu
Gyere nyolcra, nézzünk darts vb-t, a cards meccs után meg max átmegyünk az EndZoneba 😀Dexxter Tailor
Pont ezt akartam javasolni, hogy az End Zone nyitva van végig.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?silent7939
OK, már jól vagyok 😉 és írtam is nekik, csak holnaptól lesznek újra nyitva, gondolom, majd csak akkor válaszolnak, szombaton, 22:00tól foglaltam asztalt 6 fő részére, de ha többen lennénk, akkor is jut majd plazmatévé mindenkinek 😊Cardinalis
és a másik meccset is meg lehet ott nézni? Mert nekem csak hajnali 5-kor van hazafele vonatom. Ha nem akkor be sem megyek.Fucu
Gyere nyolcra, nézzünk darts vb-t, a cards meccs után meg max átmegyünk az EndZoneba 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
It's Playoff time!!
Nem lesz sétagalopp. Ha engedjük az elején elhúzni a Pantherst akor baszhatjuk, mert Lindley nem egy comback kid, plusz a Panhters futni fog, sokat.
Reménykedek, szurkolok, de jelenleg nem látom, hogyan tudnánk megverni a Pantherst. Remélem a csapat rám cáfol éccaka.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Sportfogadóknak: 3-3.4-es szorzók vannak ránk mindenhol, szerintem elég jó üzlet lehet a dologban, illetve a csapat háza tájáról is számomra bíztató hírek jönnek, mindenki fogadkozik, Foote is visszatér, szóval Cam talán kevésbé fog fickándozni.
Btw Cooper továbbra is kérdőjel, én nagyon remélem hogy összedrótozzák.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Calais ugye a második csapatba be is fért ezzel a 12 szavazattal.
Johnsonon kívül mindenki megérdemelt legalább egy szavazatot.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
AP-All Pro - szavazatot kapott pintyek:
12 - Calais Campbell
1 - Larry Foote
1 - Rashad Johnson
1 - Jared Veldheer
1 - Chandler Catanzaro

Legalább volt egy Cardinals szurkoló a csapatban 😀
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?silent7939
OK, már jól vagyok 😉 és írtam is nekik, csak holnaptól lesznek újra nyitva, gondolom, majd csak akkor válaszolnak, szombaton, 22:00tól foglaltam asztalt 6 fő részére, de ha többen lennénk, akkor is jut majd plazmatévé mindenkinek 😊Cardinalis
és a másik meccset is meg lehet ott nézni? Mert nekem csak hajnali 5-kor van hazafele vonatom. Ha nem akkor be sem megyek.Fucu
Sztem simán, de Cardinális kolléga majd jól utána jár 😀
Ha maradsz a másikra is akkor csatlakozom hozzád 😉silent7939
a foglalás visszaigazolva az első meccsre! viszont azt mondták, hogy a második meccs az necces, 2-3 ember miatt nem maradnak, de ad hoc ha úgy alakul, hogy többen is ott ragadnának, akkor bevállalják... nekem a második meccs már otthonnézős...

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
 nesn.com/2015/01/report-larry-fitzgerald-doesnt-expect-to-be-on-cardinals-next-season/
Megszakadna a szívem ha elmenne, de a realitás talaján maradva mindkét félnek jobb lenne a váltás. :-/
Mindenesetre a Patsben jó helye lenne.Kexandro
Én is sajnálnám őt más mezben látni, pláne a Pats színeiben, de azért lássuk be, már rég nem játszik olyan formában, mint a SB run szezonban és ehhez viszont jövőre (is) brutál fizetés párosul, amiből már nem biztos hogy megint engedni fog, csak hogy maradni tudjon. Az elengedésével megspórolt pénznek biztos lenne jó helye máshol. (nem tudom mennyi szabadulna fel így)
Talán még lesz 1-2 jó szezonja egy elit QB-vel, aki ki tudja passzokkal szolgálni.csongi
A mentalitása és a tehetsége bőven megérdemelne már egy gyűrűt, amire itt nem sok esélye van, főleg hogy a fizetése óriási teher már a csapatnak. Nem tudom milyen opciók vannak az elpasszolására, de az biztos, hogy Arians nem használja annyit amennyit kellene, így ebben a rendszerben valljuk be nem nélkülözhetetlen. Ha megfelelő ellenértékkel tudnánk továbbadni egy olyan csapathoz ahol megújulhat és gyűrűt nyerhet, akkor szerintem el kell engedni. Csak lehetőleg olyan csapatba, akikkel szökőévente találkozunk 😉
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Az elengedésével megspórolt pénznek biztos lenne jó helye máshol. (nem tudom mennyi szabadulna fel így)
csongi
 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/larry-fitzgerald/
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?silent7939
OK, már jól vagyok 😉 és írtam is nekik, csak holnaptól lesznek újra nyitva, gondolom, majd csak akkor válaszolnak, szombaton, 22:00tól foglaltam asztalt 6 fő részére, de ha többen lennénk, akkor is jut majd plazmatévé mindenkinek 😊Cardinalis
és a másik meccset is meg lehet ott nézni? Mert nekem csak hajnali 5-kor van hazafele vonatom. Ha nem akkor be sem megyek.Fucu
Sztem simán, de Cardinális kolléga majd jól utána jár 😀
Ha maradsz a másikra is akkor csatlakozom hozzád 😉
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
 nesn.com/2015/01/report-larry-fitzgerald-doesnt-expect-to-be-on-cardinals-next-season/
Megszakadna a szívem ha elmenne, de a realitás talaján maradva mindkét félnek jobb lenne a váltás. :-/
Mindenesetre a Patsben jó helye lenne.Kexandro
Én is sajnálnám őt más mezben látni, pláne a Pats színeiben, de azért lássuk be, már rég nem játszik olyan formában, mint a SB run szezonban és ehhez viszont jövőre (is) brutál fizetés párosul, amiből már nem biztos hogy megint engedni fog, csak hogy maradni tudjon. Az elengedésével megspórolt pénznek biztos lenne jó helye máshol. (nem tudom mennyi szabadulna fel így)
Talán még lesz 1-2 jó szezonja egy elit QB-vel, aki ki tudja passzokkal szolgálni.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?silent7939
OK, már jól vagyok 😉 és írtam is nekik, csak holnaptól lesznek újra nyitva, gondolom, majd csak akkor válaszolnak, szombaton, 22:00tól foglaltam asztalt 6 fő részére, de ha többen lennénk, akkor is jut majd plazmatévé mindenkinek 😊Cardinalis
és a másik meccset is meg lehet ott nézni? Mert nekem csak hajnali 5-kor van hazafele vonatom. Ha nem akkor be sem megyek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
 nesn.com/2015/01/report-larry-fitzgerald-doesnt-expect-to-be-on-cardinals-next-season/
Megszakadna a szívem ha elmenne, de a realitás talaján maradva mindkét félnek jobb lenne a váltás. :-/
Mindenesetre a Patsben jó helye lenne.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?silent7939
OK, már jól vagyok 😉 és írtam is nekik, csak holnaptól lesznek újra nyitva, gondolom, majd csak akkor válaszolnak, szombaton, 22:00tól foglaltam asztalt 6 fő részére, de ha többen lennénk, akkor is jut majd plazmatévé mindenkinek 😊Cardinalis
Akkor nem tesznek ki éjfélkor ugye? 😀
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?silent7939
OK, már jól vagyok 😉 és írtam is nekik, csak holnaptól lesznek újra nyitva, gondolom, majd csak akkor válaszolnak, szombaton, 22:00tól foglaltam asztalt 6 fő részére, de ha többen lennénk, akkor is jut majd plazmatévé mindenkinek 😊

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Közös meccsnézés valahol? 😊Dexxter Tailor
Simán!
Én benne vagyok. Cardinalis is jelezte már. Szedjük össze a bandát és foglaljunk valahol.silent7939
jaja, én ezt a meccset tuti nem otthon akarom nézni 😀 ezt a helyet említettem tegnap, szerintem jó hely, többször is néztem már itt amcsifocit:
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBarCardinalis
Akkor eddig vagyunk hárman 😊
Csatlakozna még valaki?silent7939
valaki (Cardinalis) foglaljon helyet 5 főre, szombat estére, azt menjünk 😊Dexxter Tailor
Cardinalis! Ha kijózanodtál akkor foglalsz helyet?
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Justin Bethel lett a hónap special team játékosa az NFC-ben 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Közös meccsnézés valahol? 😊Dexxter Tailor
Simán!
Én benne vagyok. Cardinalis is jelezte már. Szedjük össze a bandát és foglaljunk valahol.silent7939
jaja, én ezt a meccset tuti nem otthon akarom nézni 😀 ezt a helyet említettem tegnap, szerintem jó hely, többször is néztem már itt amcsifocit:
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBarCardinalis
Akkor eddig vagyunk hárman 😊
Csatlakozna még valaki?silent7939
valaki (Cardinalis) foglaljon helyet 5 főre, szombat estére, azt menjünk 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sok sikert a PO-hoz! Bandwagonra nem ugrok fel, és teljes szívből nem tudok pinty lenni

de szorítok Nektek! Go Cards!diverdoc
köszi! mellesleg ez egy qrvajó kép egy elég ritka jelenségről:
 index.hu/tudomany/2012/09/06/hermafrodita_kardinalismadarat_eszleltek/Cardinalis
OFF
spec az I fucking love science oldalról szedtem a gynandromorfizmusról szóló cikkből, és azt a kettőséget akartam szemléltetni (stilusosan 😊 ) a képpel, hogy niners fanként cardsnak fogok drukkolni 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Közös meccsnézés valahol? 😊Dexxter Tailor
Simán!
Én benne vagyok. Cardinalis is jelezte már. Szedjük össze a bandát és foglaljunk valahol.silent7939
jaja, én ezt a meccset tuti nem otthon akarom nézni 😀 ezt a helyet említettem tegnap, szerintem jó hely, többször is néztem már itt amcsifocit:
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBarCardinalis
Akkor eddig vagyunk hárman 😊
Csatlakozna még valaki?
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Közös meccsnézés valahol? 😊Dexxter Tailor
Simán!
Én benne vagyok. Cardinalis is jelezte már. Szedjük össze a bandát és foglaljunk valahol.silent7939
jaja, én ezt a meccset tuti nem otthon akarom nézni 😀 ezt a helyet említettem tegnap, szerintem jó hely, többször is néztem már itt amcsifocit:
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Sok sikert a PO-hoz! Bandwagonra nem ugrok fel, és teljes szívből nem tudok pinty lenni

de szorítok Nektek! Go Cards!diverdoc
köszi! mellesleg ez egy qrvajó kép egy elég ritka jelenségről:
 index.hu/tudomany/2012/09/06/hermafrodita_kardinalismadarat_eszleltek/

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Na már a Falcons és a 49ers is meghívta Todd Bowlest egy HC interjúra
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Gyerekek, jól látom, hogy jövőre valami úton módon meg kellene spórolni csekély 11 millió dolcsit?http://overthecap.com/salary-cap-space/Leon78
Jól látod 😕silent7939
Nem lesz egyszerű mutatvány az biztos. 😊Leon78
Gyorsan megnéztem kiken lehetne spórolni:

Akik megérdemelnének némi át struktúrálást az PP és DWash.
A legnagyobb cap hitek bár ezek nem a garantáltak asszem:
Larry - 23.600.000
PP - 14.800.000
Campbell - 14.750.000
Palmer - 14.500.000
Docket - 9.800.000
DWash - 6.500.000

Larry pénze hatalmas és az utána következő 3 évben is 17.500.000 körül van.
Nem tudom mi lenne a jó megoldás vele kapcsolatban.

Mindemellett elég sok FA lesz akiket meg kellene tartani. Pl:

Cromartie
Dan Williams
Acho
Housler - Ő mehet mert dropkirály
Mike Leach
Kelly
Sowel
Ta'amusilent7939
Több ismeretlenes az egyenlet. 😊

1. MIlesz Fitz-el?
2. Egyáltalán marad e Wash és Dockett ? Kérdéses a dolog...
3. Hogy Palmerről már ne is beszéljünk, mert ha vége a pályafutásának, akkor gondolom szabadul fel pénz
4. Esetleg Dan Wiliams, Kelly, aki kicsit sokba kerülne, Leach, Acho apróért megtartható lenne.
5. És akkor még nem draftoltunk senkit. 😊

Szerintem nyerjük meg a SuperBowlt, és akkor páran nyugdíjba mehetnek. 😊